ce pretuiti voi cel mai mult pe lumea asta ...?

Eu consider la fel de important :"Sa iti petreci Craciunul cu cei dragi , familie , rude prieteni !"
Craciun Fericit ! petrece-ti cat mai frumos !
LA MULTI ANI !!
garbo_392853
Postat pe 23 Decembrie 2013 22:46
Sanatatea.Ma rog pentru sanatatea tuturor , a copiilor mei , a sotului si a mea. Apoi ,pretuiesc tot ce-mi da Domnul in fiecare zi, clipa de clipa.Ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot ce am si pentru tot ce-mi da .

G
Gabriela_Apostol_1
Postat pe 25 Decembrie 2013 13:22
Cel mai mult prețuiesc familia: pe tatăl și copilul meu
Jemenez_Garcia_Ana_Maria_1
Postat pe 26 Decembrie 2013 15:12
felicitari asa si trebuie !eu am incepu sa pretuiesc altfel sanatatea dupa ce m-a lovit o masina pe trecerea de pietoni !!!!!!!!!!!!!si chiar gradul de libertate pe care il ai datorita bunei functionari a unora dintre partile corpului , respectiv mana si piciorul . acum in prag de a 2a operatie tot sanatatea cred ca o pretuiesc cel mai mult si este singurul lucru pe care il cer de la DUMNEZEU ! DECI MULTA SANATATE VA DORESC SI VOUA !
garbo_19362
Postat pe 28 Decembrie 2013 20:01
Cel mai mult pretuiesc sinceritatea pentru ca este baza solida a tuturor relatiilor si dragostea ......care umple singuratatea,te invata cum sa te porti cu cei dragi si te face sa te simti implinit.
Dragoste si impliniri va doresc la toti, in noul an care vine !
fengari
Postat pe 31 Decembrie 2013 00:46
La multi ani si tie Fengari!cu prietenie G
garbo_19362
Postat pe 31 Decembrie 2013 22:56
NOUL AN a inceput cu planuri si proiecte , cu bilanturi si analize dar si mariri de preturi! pentru fiecare un nou inceput poate fi motivant si ne facem sperante pentru noile proiecte ! Sa aveti succes in tot ce v-ati propus pe anul acesta !sa va aduca multumirea si satisfactia lucrului bine facut ! mult succes!
garbo_19362
Postat pe 2 Ianuarie 2014 20:10
Fiecare om are scala lui de valori !!!!!!!!!!!!!!!! Daca pretuiesti un om pentru sinceritate si onestitatea in relatia lui de prietenie cu tine, nu inseamna ca trebuie sa il judeci si tu cand este cazut si terfelit de altii! A fi prieten adevarat este o onoare!
Eu una pretuiesc cu adevarat oamenii de mare caracter care poarta cu demnitate numele de prieten !
garbo_19362
Postat pe 3 Ianuarie 2014 20:52
G, un prieten adevarat este atunci cind:
te lauda, te sustine dar te si critica.
si tine cont ca nu toate gresellile pe care le faci in viata se mai pot indrepta.
unele ramin bun facute.
vivacedonna
Postat pe 3 Ianuarie 2014 22:24
DE ACORD CU ASTA! DAR CAND PRIETENA TA ESTE LA PAMANT CALCATA IN PICIOARE DE UN NEMERNIC TE APUCI SI TU SA O MAI JUDECI SAU INCERCI SA II DAI O MANA DE AJUTOR ....? S-A INRADACINAT PE SITE FACUTUL DE MISTO DE ORICINE , DAR MAI SUNT SI PERSOANE CARE CHIAR AU FOST INSELATE SI FATA ASTA CHIAR DACA A GRESIT NU AM EU DREPTUL SA O JUDEC , EU IN CALITATE DE PRIETENA O AJUT , ASA CUM POT EU! DACA TOT NU PUTEM FACE NIMIC ASUPRA MIZERABILULUI CARE O AMENINTA ...HAI SA O JUDECAM PE EA ...? NU INTELEG !????? FAPTUL ORICUM ESTE CONSUMAT ! EA NU IMI RASPUNDE DE DOUA ZILE LA TELEFON , NU STIU A AJUNS LA SPITAL CE E CU EA ...?PENTRU CA ATUNCI CAND AFLAT DESPRE POZE SI MESAJE A LESINAT PUR SI SIMPLU SI MULT TIMP NU SI-A REVENIT! CHIAR SUNT FOARTE INGRIJORATA DE EA .
garbo_19362
Postat pe 3 Ianuarie 2014 23:43
G, ce nu te omoara, te intareste.
si data viitoare sa nu se mai faca aceleasi greseli.

nenea ala nu e singurul ''agatator'' de pe garbo

nu mai fiti credule, naive... nu cunoasteti oamenii din spatele id-urilor
vivacedonna
Postat pe 4 Ianuarie 2014 00:04
multumesc Donna !
garbo_19362
Postat pe 5 Ianuarie 2014 18:08
nu ai de ce G
ar trebui sa fie o lectie pt tine si sa o inveti.
sa nu o mai repeti data viitoare
nu-ti mai face prieteni doar de dragul prieteniei.
foarte putini stiu sa fie prieteni
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 18:22
adevarat !
garbo_19362
Postat pe 5 Ianuarie 2014 18:44
totdeauna am dreptate,
chiar daca doare cind o spun
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 19:16
pe ceilalti ii doare pentru ca doar prostia nu doare. in schimb, tu, ai intotdeauna dreptate:)))))
Eugenia_
Postat pe 5 Ianuarie 2014 19:41
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 19:48
"foarte putini stiu sa fie prieteni "

Aici ai dreptate Viva.

" EU IN CALITATE DE PRIETENA O AJUT , ASA CUM POT EU! "

Cum G ? Punandu-i problema la vedere pe un topic ? Daca voiai sfatul lui Q , puteai sa-l ceri in privat , nu sa bati tam-tam_ul pe forum si inca cu id_ul , asa ca sa fii sigura ca vede cat mai multa lume pozele.Hmmm...Apara-ma Doamne de prieteni ....

Rotty
Postat pe 5 Ianuarie 2014 19:48
am certat-o destul. peste tot.
eu gata, nu-i mai zic nimic
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:08
Eu cand vreau sa fluier , fluier. Mi-am zis parerea , nu cert pe nimeni. Pentru mine e subiect incheiat.
Rotty
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:11
ok, intai m-ai lasat pe mine sa fluier ca sa fluieri tu la urma
bine si asa, iti las placerea de a incheia subiectul
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:15
Pai io pana acum nu am zis nica la subiectul asta , ca mi s-o infundat fluiericea de uimire
Rotty
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:40
si acum ti-ai revenit din uimire
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:46
Inca nu de tot , dar sunt pe calea cea buna
Rotty
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:51
tu esti cu reactie intirziata
te prinzi greu si uiti repede
vivacedonna
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:57
Ihi...
Rotty
Postat pe 5 Ianuarie 2014 20:58
Numai parintii nu ti-i poti alege singur ,prietenia nu este compatibila cu fraza ...tu ai gresit ,tu platesti ,daca nu ajuti cind cel cazut la pamint sufera si mai este si prietena ta atunci oare care este diferenta intre vecinul Costica si ea de ex.Inteleptele cuvinte ale celor care s-au izbit de aceste situatii si au ramas in popor."".prietenul la nevoie se cunoaste ""
nu au trecut degeaba peste timp.Trebuie sa stai linga un om sa petreci timp cu el ca sa-l cunostii iar o prietenie pe internet este destul de riscanta din acest punct de vedere.Imi pare rau cind cineva sufera si sper
din inima sa se rezolve cu bine totul .
fengari
Postat pe 6 Ianuarie 2014 20:38
Si ajuta parerile de rau?cat/cum/unde/cui?:(

De ce "ii riscanta prietenia pe internet"?....
a,da, stiu, nu-i "auto_controlata"....ne-am obisnuit sa ne pazeasca
permanent cineva, sa ne manipuleze in directia pe care o doresc "ei"
ca-i greu al dreaq sa gandim singuri sa ne prestam personalitatea si sa
trecem la actiune asumandu-ne raspunderea pe tot ce spunem/facem.....ich limba mea....:(

Povesti: capra cu trei iezi ; ursul pacalit de vulpe;(neagra) ca zapada....samd....sorry!prefer:O noapte furtunoasa si Coana Chirita....la origini
...si nici_ de_cum sociologi sleampati, sau filozofi "moderati" hiiiii!

numa' ghini!
Fss_ssu
Postat pe 6 Ianuarie 2014 23:07
De la: fengari, la data 2014-01-06 20:38:07Numai parintii nu ti-i poti alege singur ,prietenia nu este compatibila cu fraza ...tu ai gresit ,tu platesti ,daca nu ajuti cind cel cazut la pamint sufera si mai este si prietena ta atunci oare care este diferenta intre vecinul Costica si ea de ex.Inteleptele cuvinte ale celor care s-au izbit de aceste situatii si au ramas in popor."".prietenul la nevoie se cunoaste ""
nu au trecut degeaba peste timp.Trebuie sa stai linga un om sa petreci timp cu el ca sa-l cunostii iar o prietenie pe internet este destul de riscanta din acest punct de vedere.Imi pare rau cind cineva sufera si sper
din inima sa se rezolve cu bine totul .



eu iti multumesc si apreciez verticalitatea si neafilierea la corul hienelor! este atat de usor sa latri si unii chiar sunt experti !
garbo_19362
Postat pe 6 Ianuarie 2014 23:44
Şi ''Curat murdar!''
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2014 08:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre tot ce se intampla in tara noastra? 251 De la: anakin 5 Ianuarie 2010 01:48
Casa de toleranta 126 De la: Allegra 28 Mai 2012 23:28
Bataie cu zapadaaaaaaaaa! 136 De la: arco_iris 29 Decembrie 2014 15:17
SUNT ATIT DE SINGUR K A-MI AUD BATAILE INIMII 31 De la: tutankhamon 21 Noiembrie 2009 12:20
Mai in gluma, mai in serios ;) Glume haz funny ras umor::)Ce fac femeile si barbatii cu simtul umorului? 54 De la: tusi_Oli 28 Iulie 2010 14:03
Setari Cookie-uri