Ce e in mintea barbatilor?

femeile trebuie sa fie atente ce au barbatii in cap..Pt ca ei te seduc se comporta frumos ca sa nu le vezi defectele,,,apoi dupa ce te seduc isi schimba comportamentul si asteapta de la femeie sa faca totul ca sa tina relatia,,si el nu mai face nimic ca sa intretina relatia si focul care a fost la inceput..Stiti vorba aia fetelor.draga draga pana ti-o baga,,,apoi dupa aia ai sef si tu esti sluga,servitoarea barbatului..
sunt negative barbatii nu ii ajuta Dumnezeu pe barbati pt ca sunt rai si vor sa mearga pe drumuri gresite si nici pe femei nu le lasa sa fie mai bune..

ei zic ca femeia sa fie comnstita sa nu se culce decat cu el,,fie ca o trateaza urat tot cu un barbat trebuie sa stea pt ca ei zic ca asta este menirea femeii sa fie sclava barbatilor,,si femeia trebuie sa fie buna doar cu barbatul dar nu si cu ceilalti oameni pt ca barbatii urasc pe oameni dar ei vad femeia cinstita care sa se pastreze virgina chiar daca barbatii o terorizeaza psihic ca sa se culce cu ei,,si apoi femeile trebuie sa fie bune doar cu ei,,dar nu si cu ceilalti oameni..
ce asta inseamna femei cinstite? astea se numesc femei sclave
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2013 00:10
femeile trebuie sa fie atente ce au barbatii in cap..Pt ca ei te seduc se comporta frumos ca sa nu le vezi defectele,,,apoi dupa ce te seduc isi schimba comportamentul si asteapta de la femeie sa faca totul ca sa tina relatia,,si el nu mai face nimic ca sa intretina relatia si focul care a fost la inceput..Stiti vorba aia fetelor.draga draga pana ti-o baga,,,apoi dupa aia ai sef si tu esti sluga,servitoarea barbatului..
sunt negative barbatii nu ii ajuta Dumnezeu pe barbati pt ca sunt rai si vor sa mearga pe drumuri gresite si nici pe femei nu le lasa sa fie mai bune..

ei zic ca femeia sa fie comnstita sa nu se culce decat cu el,,fie ca o trateaza urat tot cu un barbat trebuie sa stea pt ca ei zic ca asta este menirea femeii sa fie sclava barbatilor,,si femeia trebuie sa fie buna doar cu barbatul dar nu si cu ceilalti oameni pt ca barbatii urasc pe oameni dar ei vad femeia cinstita care sa se pastreze virgina chiar daca barbatii o terorizeaza psihic ca sa se culce cu ei,,si apoi femeile trebuie sa fie bune doar cu ei,,dar nu si cu ceilalti oameni..
ce asta inseamna femei cinstite? astea se numesc femei sclave
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2013 00:10
De la: ingerasulluptator, la data 2013-06-30 00:10:49femeile trebuie sa fie atente ce au barbatii in cap..Pt ca ei te seduc se comporta frumos ca sa nu le vezi defectele,,,apoi dupa ce te seduc isi schimba comportamentul si asteapta de la femeie sa faca totul ca sa tina relatia,,si el nu mai face nimic ca sa intretina relatia si focul care a fost la inceput..Stiti vorba aia fetelor.draga draga pana ti-o baga,,,apoi dupa aia ai sef si tu esti sluga,servitoarea barbatului..
sunt negative barbatii nu ii ajuta Dumnezeu pe barbati pt ca sunt rai si vor sa mearga pe drumuri gresite si nici pe femei nu le lasa sa fie mai bune..

ei zic ca femeia sa fie cinstita sa nu se culce decat cu el,,fie ca o trateaza urat tot cu un barbat trebuie sa stea pt ca ei zic ca asta este menirea femeii sa fie sclava barbatilor,,si femeia trebuie sa fie buna doar cu barbatul dar nu si cu ceilalti oameni pt ca barbatii urasc pe oameni dar ei vad femeia cinstita care sa se pastreze virgina chiar daca barbatii o terorizeaza psihic ca sa se culce cu ei,,si apoi femeile trebuie sa fie bune doar cu ei,,dar nu si cu ceilalti oameni..
ce asta inseamna femei cinstite? astea se numesc femei sclave
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2013 00:13
PAREREA MEA: s-a folosit de tine ca de un plasture sa acopere o rana adinca, si cind si-a dat seama ca nu asta este solutia problemei s-a decis sa se intoarca si s-a incerce sa isi repare relatia se 5 ani ! Faptul ca fata i-a avortat copilul este doar treaba lor , si de unde stii tu ca el nu a fost de acord cu asta ! Si ce instanta morala te -ai decis tu sa fii si sa ii judeci ? Un copil este o mare responsabilitate si faptul ca tu ai face un copil oricind cu el nu te ridica deasupra nimanui! Lasa-i sa fie fericiti ,tu cautati de viata ta , de educatie si fa ceva important cu viata ta ! Este singura pe care o ai ! Mult succes !
garbo_19362
Postat pe 17 Iulie 2013 23:31
" Ce e in mintea barbatilor?'

Nu stiu! eu stiu doar ce-i in mintea mea.
Fss_ssu
Postat pe 11 Iunie 2014 21:51
pai o iubeste pe ea...ce e asa greu de inteles...asta e...a gresit,a iertat-o,o sa faca alt copil si o sa fie fericiti...in viata treci peste multe incercari...aceasta este una din ele
s3x_ang3l
Postat pe 23 Iunie 2014 08:51
Acea fată după ce termină facuultate, îi v-a da drumul la băiat,dacă el nu are studii superioare.
garbo305782
Postat pe 26 Iulie 2014 06:26
O sti din proprie experienta ?
Rotty
Postat pe 26 Iulie 2014 08:51
Nu te mai gandi , nu ai la cine, cauta sa uiti si gata..nu exista raspunsuri la intrebarile tale, asa vor unii sa se joace toata viata pana cand isi va bate si viata joc de ei..stiu un proverb " poate fi roata patrata , tot se mai invarte o data"...si resemneaza te, eu asta fac de ceva timp, nu mai avea asteptari nerealiste de la oameni, nu i vezi ca nu mai au niciun dumnezeu, nici principii , nici nimic..
garbo_401523
Postat pe 26 Iulie 2014 09:09
Da, pentru ca o iubeste si iubirea e irationala, asta e si farmecul ei. Tu ti-ai asumat riscurile pentru ca ai stiut ca o iubeste.
garbo_11137
Postat pe 26 Iulie 2014 19:34
ca sa raspund intrebarii din titlu: care minte?
quasaria
Postat pe 27 Iulie 2014 03:31
hai ma ca au, o tin "ascunsa" in muschi si forta!


ia fa tu disectia unui stalker, vezi....?.;))...da' cauta bine locu', sa nu zici ca ai gasit "ceva urme".... pe la bust in jos!=))
pitiTa_
Postat pe 27 Iulie 2014 08:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
uscaciune in zona intima... 7 De la: garbo_387339 9 Noiembrie 2013 07:56
Intrebare strumfeasca 106 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
Menaje a trois 92 De la: quasaria 10 Februarie 2010 20:24
"Femeia Izvor" - visul barbatilor...dupa ce-i dau de gust! 140 De la: garbo090662 3 Martie 2017 14:17
am o mica problema... 40 De la: iasomia 9 Februarie 2010 16:08
Setari Cookie-uri