prostia unora,...

and u're a pc of sht. it's true!
Du-te si mai suge un pic, poate nu ti-a fost suficient de te-ai trezit injurindu-ne pe toti dis de dimineata! Eu nu pot sa te ajut, la mine degeaba ceri!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 09:40
De la: heartbit, la data 2013-01-19 22:08:24noroc ca prostia nu doare ca altfel numarul de zeghe 5862 travestita in alt numar de zeghe 10470... ar fi un urlet toata mai ales la cat e de toanta!
auzi matracuco mana-te mai incolo si nu imi mai vizita profilul zilnic, ca nu se modifica nimic in el si cat de imbecila ai fi tot nu ma determini sa.ti vizitez profilul, daca ti-as fi zis vaca cu cabina, as jigni regnul animal in mod profund, avand in vedere ca vaca este chiar un animal folositor pe langa casa omului, in comparatie cu tine, care doar cel mult de facut umbra esti buna, dar iarna, ce sa facem cu umbra, totusi?


QED ! doar atit poti? esti slab ! mai concentreaza-te !de vizitat nu te vizitez, ca esti aici in toata splendoarea.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 09:49
Daca nu vrei, atunci stai asa si chinuie-te, prapadito!
Eu te-am sfatuit de bine, da?? Te-a fatat ma-ta o zdreanta de data asta, incearca viata de apoi - cica e mai buna pt aia saraci cu duhul. Sau aia viitoare?
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:09
De la: quasaria, la data 2013-01-20 10:09:40Daca nu vrei, atunci stai asa si chinuie-te, prapadito!
Eu te-am sfatuit de bine, da?? Te-a fatat ma-ta o zdreanta de data asta, incearca viata de apoi - cica e mai buna pt aia saraci cu duhul. Sau aia viitoare?


ti-a cerut cineva sfatul sau parerea? daca nu, atunci urmeazati singura sfaturile.daca sint atit de bune, fii prima care le urmeaza.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:15
De la: quasaria, la data 2013-01-20 10:09:40Daca nu vrei, atunci stai asa si chinuie-te, prapadito!
Eu te-am sfatuit de bine, da?? Te-a fatat ma-ta o zdreanta de data asta, incearca viata de apoi - cica e mai buna pt aia saraci cu duhul. Sau aia viitoare?


deja esti in sevraj, dar vine comanda !ia o gura de nectar de piersici , iti face bine !a verificat un cretin, functioneaza. si ala era idiot rau, nu ca tine.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:20
vorbesc serios acum, daca vrei sa vezi acel exemplar demn de mezeul antipa, iti pun la dispozitie numarul de telefon, il vei vedea in carne, oase si logan, cum bea nectar de piersici crezind ca ii mentine tineretea, inteligenta si sharmul. vax. un ratat cu o turma de slugi, femeile ca femeile, dar barbati slugoi cretini ca aia nu ai vazut nici pe sentimente. realitatea bate orice site.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:25
prosti si slugoi ca aia nu ai vazut in viata ta. barbati care se vind pt un tzoi de gin, sau de benzina isi voind demnitatea, onoarea. femei care isi ingroapa mamele de vii in povesti lacrimogene. le pun diagnostice cumplite, cancere, doar ca sa se poata plimba si el cu trenul doua trei statii. sau sa vada valurile marii pe banii stapinului.

tu de ce te comporti astfe? de ce iti vinzi si tu sufletul? e tot ce avem sfint in noi. de ce il patezi? cine te manipuleaza? de ce crezi ca poti sa faci tu dreptate jignind, injurind? cunosti datele problemelor? fii cuminte, astimpara-te !. eu nu iti mai adresez nici un cuvint. nici nu prea am facut-o pina azi.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:32
De la: quasaria, la data 2013-01-20 09:29:57
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 09:14:34va salut de dimineata , pe voi, ultimii 3 p/r/ostaci ALUPIGUS !onli you anf forever.


auzi... 07401, deja depasesti orice limita a limbajului - si daca te trimite cineva dreakului sa o sugi tu si ma-ta prin ce alta parte vrei s-ar putea sa nu iti convina, nu? Sintem niste doamne, ce plm!


AUD, VAD, CITESC. ce parere ai de ceea ce scrii?merita sa-ti murdaresti sufletul, chiar pt cel mai mare prost sau cea mai mare curva? ce simti in inima cins scrii astfel? sau simti in buzunar si restul nu conteaza?
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:56
De la: quasaria, la data 2013-01-20 10:09:40Daca nu vrei, atunci stai asa si chinuie-te, prapadito!
Eu te-am sfatuit de bine, da?? Te-a fatat ma-ta o zdreanta de data asta, incearca viata de apoi - cica e mai buna pt aia saraci cu duhul. Sau aia viitoare?


inca o mostra de monstruozitate.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 10:57
De la: quasaria, la data 2013-01-20 10:01:36baga-i ALUPIGUS pe git lui ma-ta, ca te-a fatat o aberatie!
Ai impresia ca impresionezi pe cineva, ce interesezi pe cineva, ca ai vreun fel de importanta, ratato?? Du-te dreak de pe impusca, cu psihiatrii, adelele si ilenele tale cu tot!


nu am nici o impresie. nu vreau sa impresionez pe nimeni.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 11:24
am venit sa traiesc, nu sa impresionez.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 11:26
vrei sa vezi aroganta? Pardon, "monstruozitate"? S-ar putea sa n-o cauti prea mult.
Si nu te nelinisti, eu chiar nu imi murdaresc nimic: esti un zero. Stii jocul ala cu viermii, de ii calca masina? Ghinion! Try again.
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 12:20
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 09:14:34va salut de dimineata , pe voi, ultimii 3 p/r/ostaci ALUPIGUS !onli you anf forever.


te-am citat, ca poate asa vede vreun admin si citeste de la coada la cap, ceea ce ai scris tu cu majuscule! pana atunci ,,,, ceea ce ne-ai oferit tu nou, sa-ti fie tie! cu varf si indesat adanc, pana in suflet! nu te mai chinui sa scrii in alte limbi, cand nu esti in stare sa scrii corect macar in limba romana, decat doar daca vrei sa demonstrezi si mai tare agramatismul si analfabetismul care te guverneaza!!
nu esti nimic altceva decat o dejectie sociala, culeasa de muste de pe faianta unui bar si purtata in zoiosul si slinosul loc procreere al mamicutei tale dragi, careia ii urai diverse, cu ceva vreme in urma diverse
heartbit
Postat pe 20 Ianuarie 2013 13:53
De la: heartbit, la data 2013-01-20 13:53:05
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 09:14:34va salut de dimineata , pe voi, ultimii 3 p/r/ostaci ALUPIGUS !onli you anf forever.


te-am citat, ca poate asa vede vreun admin si citeste de la coada la cap, ceea ce ai scris tu cu majuscule! pana atunci ,,,, ceea ce ne-ai oferit tu nou, sa-ti fie tie! cu varf si indesat adanc, pana in suflet! nu te mai chinui sa scrii in alte limbi, cand nu esti in stare sa scrii corect macar in limba romana, decat doar daca vrei sa demonstrezi si mai tare agramatismul si analfabetismul care te guverneaza!!
nu esti nimic altceva decat o dejectie sociala, culeasa de muste de pe faianta unui bar si purtata in zoiosul si slinosul loc procreere al mamicutei tale dragi, careia ii urai diverse, cu ceva vreme in urma diverse


AI DREPTATE !
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:01
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 09:49:02
De la: heartbit, la data 2013-01-19 22:08:24noroc ca prostia nu doare ca altfel numarul de zeghe 5862 travestita in alt numar de zeghe 10470... ar fi un urlet toata mai ales la cat e de toanta!
auzi matracuco mana-te mai incolo si nu imi mai vizita profilul zilnic, ca nu se modifica nimic in el si cat de imbecila ai fi tot nu ma determini sa.ti vizitez profilul, daca ti-as fi zis vaca cu cabina, as jigni regnul animal in mod profund, avand in vedere ca vaca este chiar un animal folositor pe langa casa omului, in comparatie cu tine, care doar cel mult de facut umbra esti buna, dar iarna, ce sa facem cu umbra, totusi?


QED ! doar atit poti? esti slab ! mai concentreaza-te !de vizitat nu te vizitez, ca esti aici in toata splendoarea.


zdreanta penala, asta de indica?
Cine ti-a vizualizat profilul si/sau pozele

garbo_10470
asta e de astazi!
iti recunosti numarul de zeghe? marsh in gura mamicutei tale cu limbajul tau de traseista si cu spumele pe care le faci la bot ori de cate ori gasesti o tastatura! mai bine ai molfai tastele in gura cu tot cu lupa!
heartbit
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:08
bine ca se sterg mesajele inofensive cu fabule si linkuri la melodii, si pe rahata asta care isi baga si isi scoate in tot forumul cu majuscule n-o sterge nimeni?
Pana mea...sat fara caini!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:11
De la: heartbit, la data 2013-01-20 14:08:40
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 09:49:02
De la: heartbit, la data 2013-01-19 22:08:24noroc ca prostia nu doare ca altfel numarul de zeghe 5862 travestita in alt numar de zeghe 10470... ar fi un urlet toata mai ales la cat e de toanta!
auzi matracuco mana-te mai incolo si nu imi mai vizita profilul zilnic, ca nu se modifica nimic in el si cat de imbecila ai fi tot nu ma determini sa.ti vizitez profilul, daca ti-as fi zis vaca cu cabina, as jigni regnul animal in mod profund, avand in vedere ca vaca este chiar un animal folositor pe langa casa omului, in comparatie cu tine, care doar cel mult de facut umbra esti buna, dar iarna, ce sa facem cu umbra, totusi?


QED ! doar atit poti? esti slab ! mai concentreaza-te !de vizitat nu te vizitez, ca esti aici in toata splendoarea.


zdreanta penala, asta de indica?
Cine ti-a vizualizat profilul si/sau pozele

garbo_10470
asta e de astazi!
iti recunosti numarul de zeghe? marsh in gura mamicutei tale cu limbajul tau de traseista si cu spumele pe care le faci la bot ori de cate ori gasesti o tastatura! mai bine ai molfai tastele in gura cu tot cu lupa!

indica ca esti
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:11
multumesc- m-ai ajutat sa-mi fac tema pt miercuri.joi, iti spun ce tema am pt saptamina cealalta. pina atunci ia o pauza, respira. bea un nectar de pierzici
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:14
S vezi ce mai comenteaz la mine, poze/blog. Se i enerveaz c nu aprob.
Axl_R
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:15
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:11:06bine ca se sterg mesajele inofensive cu fabule si linkuri la melodii, si pe rahata asta care isi baga si isi scoate in tot forumul cu majuscule n-o sterge nimeni?
Pana mea...sat fara caini!


doar cu javre !
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:16
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 10:25:13vorbesc serios acum, daca vrei sa vezi acel exemplar demn de mezeul antipa, iti pun la dispozitie numarul de telefon, il vei vedea in carne, oase si logan, cum bea nectar de piersici crezind ca ii mentine tineretea, inteligenta si sharmul. vax. un ratat cu o turma de slugi, femeile ca femeile, dar barbati slugoi cretini ca aia nu ai vazut nici pe sentimente. realitatea bate orice site.


psiho, pe oricine as vrea sa vad in carne si oase pot sa il vad fara sa imi pui tu la dispozitie nr de telefon.
In plus nu ti-am cerut evaluari ale nimanui - desi faptul ca il denigrezi TU chiar e nota bene pt individul respectiv.
Marsh la cotetz!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:24
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:24:31
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 10:25:13vorbesc serios acum, daca vrei sa vezi acel exemplar demn de mezeul antipa, iti pun la dispozitie numarul de telefon, il vei vedea in carne, oase si logan, cum bea nectar de piersici crezind ca ii mentine tineretea, inteligenta si sharmul. vax. un ratat cu o turma de slugi, femeile ca femeile, dar barbati slugoi cretini ca aia nu ai vazut nici pe sentimente. realitatea bate orice site.


psiho, pe oricine as vrea sa vad in carne si oase pot sa il vad fara sa imi pui tu la dispozitie nr de telefon. Iar daca vreau sau nu sa il vad nu e problema ta.
In plus, nu ti-am cerut evaluari ale nimanui. Faptul ca il denigrezi TU chiar e nota bene pt individul respectiv.
Marsh la cotetz!


si totusi, daca te razgindesti, nu vei regreta intilnirea cu cel mai mare cretin , care de fapt e little , dar el se crede un big shit.mai gindeste-te ca ai potential.cu unul ca ala faci sapte site-uri. e bleg si ingimfat, vorbeste si injura mai urit ca tine. are recurente cu caragiale , nu cu dramaturgul, cu localitatea.bubuie de prost. nu l-am evaluat , doar l-am prezentat intr-o lumina adevarata.daca vrei sa il vezi, e cumva si pb mea, ca iti dau numarul de telefon, ca doar nu o sa-l vezi in oglinda ta.sau mai stii? unde dai si unde crapa? ma gindeam ca poate va fac/ f_ck un bine. va potriviti si poiate va placeti, va luati si va potoliti.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:32
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 10:32:59prosti si slugoi ca aia nu ai vazut in viata ta. barbati care se vind pt un tzoi de gin, sau de benzina isi voind demnitatea, onoarea. femei care isi ingroapa mamele de vii in povesti lacrimogene. le pun diagnostice cumplite, cancere, doar ca sa se poata plimba si el cu trenul doua trei statii. sau sa vada valurile marii pe banii stapinului.

tu de ce te comporti astfe? de ce iti vinzi si tu sufletul? e tot ce avem sfint in noi. de ce il patezi? cine te manipuleaza? de ce crezi ca poti sa faci tu dreptate jignind, injurind? cunosti datele problemelor? fii cuminte, astimpara-te !. eu nu iti mai adresez nici un cuvint. nici nu prea am facut-o pina azi.


bai psihopupu, ia scuteste-ma de aberatiile tale lacrimogene. I don't give a FCK - daca tot stii engleza!
Lasind la o parte ca esti nebuna de legat, esti si suficient de proasta sa nu fii dreak macar o nebuna interesanta! Lasa sufletul meu in legea lui, ca pina una alta nici nu stii daca il am! Sau daca ai vrea sa stii cui l-am vindut. Sau l-am facut cadou, cu funda rosie. Apropo de datele problemei.
Ai face foarte bine sa nu imi mai adresezi nici un cuvint. FOARTE bine! Esti si asa suficient de lovita de soarta!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:34
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 14:32:35 si totusi, daca te razgindesti, nu vei regreta intilnirea cu cel mai mare cretin , care de fapt e little , dar el se crede un big shit.mai gindeste-te ca ai potential.cu unul ca ala faci sapte site-uri. e bleg si ingimfat, vorbeste si injura mai urit ca tine. are recurente cu caragiale , nu cu dramaturgul, cu localitatea.bubuie de prost. nu l-am evaluat , doar l-am prezentat intr-o lumina adevarata.daca vrei sa il vezi, e cumva si pb mea, ca iti dau numarul de telefon, ca doar nu o sa-l vezi in oglinda ta.sau mai stii? unde dai si unde crapa? ma gindeam ca poate va fac/ f_ck un bine. va potriviti si poiate va placeti, va luati si va potoliti.


psiho, eu perso mi-o trag cu toate obsesiile tale neimplinite, alea pentru care te faci tu pres si nu se vor uita la tine niciodata! Asta facem in timp ce scriem aici!

MARSH!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:43
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:34:45
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 10:32:59prosti si slugoi ca aia nu ai vazut in viata ta. barbati care se vind pt un tzoi de gin, sau de benzina isi voind demnitatea, onoarea. femei care isi ingroapa mamele de vii in povesti lacrimogene. le pun diagnostice cumplite, cancere, doar ca sa se poata plimba si el cu trenul doua trei statii. sau sa vada valurile marii pe banii stapinului.

tu de ce te comporti astfe? de ce iti vinzi si tu sufletul? e tot ce avem sfint in noi. de ce il patezi? cine te manipuleaza? de ce crezi ca poti sa faci tu dreptate jignind, injurind? cunosti datele problemelor? fii cuminte, astimpara-te !. eu nu iti mai adresez nici un cuvint. nici nu prea am facut-o pina azi.


bai psihopupu, ia scuteste-ma de aberatiile tale lacrimogene. I don't give a FCK - daca tot stii engleza!
Lasind la o parte ca esti nebuna de legat, esti si suficient de proasta sa nu fii dreak macar o nebuna interesanta! Lasa sufletul meu in legea lui, ca pina una alta nici nu stii daca il am! Sau daca ai vrea sa stii cui l-am vindut. Sau l-am facut cadou, cu funda rosie. Apropo de datele problemei.
Ai face foarte bine sa nu imi mai adresezi nici un cuvint. FOARTE bine! Esti si asa suficient de lovita de soarta!


SPUNE, CUI L-AI VINDUT? SI DE CE TE AGITI? CA NU IL PRIMESTE ?

AFLA CA STIU , DAR NU MA IMPRESIONEZI. SPUNE CU GURA TA , AICI. SI NU VEI MAI AUZI DE MINE.

LASIND LA O PARTE DIAGNOSTICUL PUS DE TINE, SPUNE SI NU MAI BATE CIMPII.HAI, CA NU TI-L IAU EU, NU AM CE FACE CU EL.CRED CA ESTI ASA ALBASTRA SI DESFIGURATA CA NU TI-L PRIMESTE , DE ACEEA TE RAZBUNI.

NU SINT ABERATII LACRIMOGENE, SINT REALITATI, DACA ITI DAU LACRIMILE , STAI CAM PROST CU EMOTIONALUL.ITI POT RECOMANDA NISTE PSIHOLOLOLOGISAU UN POST DE RADIO ADRESAT FOARTE FRUMOS SUFLETELOR ... SE NUMESTE " adio sufletel "e bun , te linisteste. asculti muzica dar numai senza giacca e cravata.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:47
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:43:33
De la: garbo_10470, la data 2013-01-20 14:32:35 si totusi, daca te razgindesti, nu vei regreta intilnirea cu cel mai mare cretin , care de fapt e little , dar el se crede un big shit.mai gindeste-te ca ai potential.cu unul ca ala faci sapte site-uri. e bleg si ingimfat, vorbeste si injura mai urit ca tine. are recurente cu caragiale , nu cu dramaturgul, cu localitatea.bubuie de prost. nu l-am evaluat , doar l-am prezentat intr-o lumina adevarata.daca vrei sa il vezi, e cumva si pb mea, ca iti dau numarul de telefon, ca doar nu o sa-l vezi in oglinda ta.sau mai stii? unde dai si unde crapa? ma gindeam ca poate va fac/ f_ck un bine. va potriviti si poiate va placeti, va luati si va potoliti.


psiho, eu perso mi-o trag cu toate obsesiile tale neimplinite, alea pentru care te faci tu pres si nu se vor uita la tine niciodata! Asta facem in timp ce scriem aici!

MARSH!


you breaking my heart !
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:49
ba da, psiho - l-a primit. Ca l-a cerut.
Poate ar fi mai bine sa iti spuna personal?

Cind ziceai ca te mai intilnesti cu adela?
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:50
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:50:48ba da, psiho - l-a primit. Ca l-a cerut.
Poate ar fi mai bine sa iti spuna personal?

Cind ziceai ca te mai intilnesti cu adela?


ADELA NU EXISTA este o inventie.
nu ma intereseaza intimitatile tale.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:56
De la: Iryna_Iry, la data 2013-01-02 13:28:52In general ma feresc pe cat posibil de persoanele mai reduse din punct de vedere uintelectual..insa cand cineva apropiat si drag o ia razna ma calca pe bec ..si ma intreb ce sa fac: sa fiu langa ea cu riscul de a ma molipsi(asta as face in mod normal) sau ..sa o las sa sedea cu capul de pereti singura ?? as aprecia niste pareri...sincere...si multumesc anticipat

Atunci cand cineva drag si apropiat noua "o ia razna" din varii motive, eu cred ca ar trebui sa-i fim alaturi, s-o ajutam cu tot ceea ce ne sta in putinta pentru a depasi momentul de ratacire, sau drama prin care trece!
Pentru ca asta inseamna o prietenie adevarata , atunci cand doua sau multe persoane sunt sincere si intelegatoare intre ele, nu te parasesc in momentele dificile , ci iti sunt alaturi indiferent de situatia in care te afli.
Se spune ca, un prieten adevarat este alaturi de tine la bine dar si la greu, iti vorbeste despre calitatile tale dar si despre defectele tale si te ajuta fara a astepta nimica in schimb.
Asa am inteles eu tema deschisa de tine pe acest topic, Iryna!
LLisa
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:56
De la: quasaria, la data 2013-01-20 14:50:48ba da, psiho - l-a primit. Ca l-a cerut.
Poate ar fi mai bine sa iti spuna personal?

Cind ziceai ca te mai intilnesti cu adela?


sa-l stapineasca sanatos, sa fiti fericiti.
nu e pb mea. doar ca stiu cine cui ce i-a dat. iti respect intimitatea si nu fac eu dezvaluiri. tu alegi, e viata ta.
garbo_10470
Postat pe 20 Ianuarie 2013 14:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ziua 35 De la: nazirra 28 Septembrie 2009 14:32
PROPUNERE : O INTALNIRE REALA A CELOR DIN BUCURESTI 504 De la: cinezee 14 Februarie 2010 15:10
MOZAIC 597 De la: Axl_22 17 Ianuarie 2016 05:35
cafeneaua cu miros de primavara 5395 De la: oniac22 13 Martie 2011 20:54
prostia unora,... 136 De la: Iryna_Iry 28 Aprilie 2013 21:18
Setari Cookie-uri