Iadul e aici... !


topicul meu nou. topic creat special pentru 10870... sau orice numar is-i va da... unde are sa-si verse ce are de varsat..... ! de mine sau de cine mai are pe lista....
barboneli
Postat pe 21 Mai 2013 12:12
Frumoasa intentia ta Barbo , dar nu stiu zau daca va functiona.... Schizo a noastra , nu se limiteaza la un singur topic
Rotty
Postat pe 21 Mai 2013 13:26


ok, poate ai dreptate ! dar am incercat... !
barboneli
Postat pe 21 Mai 2013 16:55
barbo
atentia acordata unor persoane le face sa se creada interesante si importante!
problema nu e la neputinta lor ci la neputinta noastra.
ele sunt incapabile sa inteleaga dreapta masura. noi nu le putem rabda mizeriile. asta face ca unele personaje sa nu se poata abtine in anumite circumstante si sa ajunga la un consens si un dialog civilizat!
heartbit
Postat pe 21 Mai 2013 21:55




asa e. dar macar s-o faca aici.
barboneli
Postat pe 21 Mai 2013 22:59
De la: heartbit, la data 2013-05-21 21:55:48barbo
atentia acordata unor persoane le face sa se creada interesante si importante!
problema nu e la neputinta lor ci la neputinta noastra.
ele sunt incapabile sa inteleaga dreapta masura. noi nu le putem rabda mizeriile. asta face ca unele personaje sa nu se poata abtine in anumite circumstante si sa ajunga la un consens si un dialog civilizat!


Bit, am intrat pe profilul tau ptr. ca nu stiam unde e topicul asta... speram ca a mai ramas la tine ca sa-l gasesc. si am sperat bine... !!! acum mi-am notat unde e....
barboneli
Postat pe 23 Mai 2013 13:42




40 mesaje
Membru din: 16/05/2013
Postat pe: 23 Mai 2013, ora 08:46 Citeaza Raspunde

De la: barboneli, la data 2013-05-21 11:32:42


ca de obicei, tu nu intelegi sau esti "incapabila sa intelegi" din ce ti se spune ! Rotti nu m-a aparat pe mine, pot si singur, si-a aparat topicul ei personal si are dreptate ! asa ca te rog sa-i indeplinesti rugamintea. eu nu-ti spun "larevedere"... ci ADIO !



merita sa jignesti? m,ai ales atunci cind folosesti mijloace necinstite. cind folosesti O PAGINA FALSA , doar ca sa faci rau. DE CE ?nu ai curaj sa te prezinti asa cum esti , ce te opreste sa fii tu?

ai vazut ca ai luat-o in barba cu topicul cel nou. minciunile si nesimtirea nu rezista, chiar daca traim in epoca de aur a minciunilor si nesimtirii.

ce ai crezut ca descoperi?la ce ti-a ajutat ?poate doar sa-ti mai incarci karma. studiaza putin despre LIBERUL ARBITRU.



garbo_13807

40 mesaje
Membru din: 16/05/2013
Postat pe: 23 Mai 2013, ora 09:18 Citeaza Raspunde

JALNIC


ok... 13807... vad ca nu vrei sa postezi aici tot ce imi scrii pe alte forumuri, ti le pun eu atunci ! ti-am spus si eu si altii, ca esti persona non grata... si daca nu intelegi ca posturile sau comentarile tale sunt de pe linia moarta si nu de pe linia pe care circulam noi... nu vad de ce continui. asa ca NU am de gand, eu sau altii, sa-ti raspunda- in modul cel mai civilizat posibil- la topicurile respective. iti raspund aici, ca doar n-an facut topicul asta degeaba... ! "raspund" e impropriu zis... pentru ca dupa ce te-am citit acolo, nu vad ce as putea raspunde... !!! posteaza si tu lucruri dragute, poze dragute... sa faca placere cuiva... ! cum vad ca tu ai numai critici si cuvinte urate despre noi... chiar nu vad de ce tzi neaparat sa ramai in mijlocul nostru ?!? poti sa mergi la alte forumuri ! e unul caruia ii zice: "Cu pluta pe cararile Carpatilor"... ! esta un topic turistic. ai sa ma intrebi ce cauta pluta pe carari de munte ? eiiii... cei care s-au inscris pe forumul asta, asa au hotarat ! asta pentru ca, in marea majoritate sunt cam dusi cu pluta... ! cred ca te-ai adapta repede acolo... ! succes !
barboneli
Postat pe 23 Mai 2013 14:09
Pune-i si lincul sa nu se rataceasca
Rotty
Postat pe 23 Mai 2013 14:23


lasa ca-l gaseste dansa.... tot are timp !
barboneli
Postat pe 23 Mai 2013 15:10


8o7... nu se mai foloseste iodul, ca desifectant, de nult timp !!! azi sunt alte produse, metode, mult mai bune. iodul e perimat. ca si ideia ta ! dar macar apreciez faptul ca stii si poti sa spui: "buna seara"... !!!
barboneli
Postat pe 24 Mai 2013 00:18


"binbe ca esti tu destept.cu destepti ca tine involueaza romania si romanii."

tocmai de aia am si plecat din romania... !!! pentru a lasa loc si oxigen altora, ca tine de ex. ca tine si care sa eoluaze romania si romanii... ! ei... acum cum stati, ati obtinut ceva rezultate ?

deci... zici ca acum te preocupa iodul... ? frumos. dar ai mare grija !!!! sa nu inghiti excesiv dar nici sa-ti lipseasca !!! carența cronică de iod determină scăderea sintezei de hormoni tiroidieni, cu gușă endemică și manifestări clinice de hipotiroidie (mixedem, nanism tiroidian, cretinism etc.)... !!!!
barboneli
Postat pe 24 Mai 2013 09:24
oamenii atunci cand spun tatal nostrum spun ..Precum in cer asa si pe pamant
dar mai degraba este precum pe pamant asa si sub pamant..pt ca oamenii nu fac nimica sa sa evolueze spiritual ca sa o ducem precum in cer..Asa ca de aia o ducem ca sub pamant..

Eu una sper sa nu merg acolo pt ca de oameni fara character si fara minte in care nu pot sa am incredere m-am saturat...as dori sa dupa moarte sa fiu in compania la oameni cu character si bun simt
ingerasulluptator
Postat pe 2 Iunie 2013 00:07
oamenii atunci cand spun tatal nostrum spun ..Precum in cer asa si pe pamant
dar mai degraba este precum pe pamant asa si sub pamant..pt ca oamenii nu fac nimica sa sa evolueze spiritual ca sa o ducem precum in cer..Asa ca de aia o ducem ca sub pamant..

Eu una sper sa nu merg acolo pt ca de oameni fara character si fara minte in care nu pot sa am incredere m-am saturat...as dori sa dupa moarte sa fiu in compania la oameni cu character si bun simt
ingerasulluptator
Postat pe 2 Iunie 2013 00:07
De la: barboneli, la data 2013-05-23 15:10:24

lasa ca-l gaseste dansa.... tot are timp !
garbo_13807
Postat pe 8 Iunie 2013 19:01
Barbo , se pare ca tu ai incercat sa fie bine Ia sa vada si fetele cu ce poama avem de-a face
Rotty
Postat pe 2 Februarie 2014 18:19


sa nu le plictisim, cumva... nu merita 07 atata atentie... ! dar mersi ca sa-pi... harnicuta de tine... ! Iris m-a ajutat atunci sa scap de ea...la 07 ma refer, am avut cateva luni de liniste ! doar ca, nu stiu de ca... capatasem o mica ezema la spate de la atatea pupaturi de la ea... din alea cu iod mult ! si iodul irita, se stie.....
barboneli
Postat pe 2 Februarie 2014 18:53
Pe mine nu iodul ma irita
Rotty
Postat pe 2 Februarie 2014 19:35
De la: Rotty, la data 2014-02-02 19:35:16Pe mine nu iodul ma irita


am retinut !
barboneli
Postat pe 2 Februarie 2014 19:38
.
pitiTa_
Postat pe 2 Februarie 2014 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zebra Caffe srbtorește ziua brbatului 1 De la: Veenman 8 Martie 2011 15:55
legislatia pt producerea lumanarilor atat decorative cat si cele pt cult 10 De la: Iryna_Iry 31 Octombrie 2016 16:12
Vreme de ceai fierbinte 44 De la: garbo_1894 28 Aprilie 2013 09:24
lucrare licenta 4 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 00:05
Cafenea de primavara 13637 De la: ovidiu42 27 Februarie 2015 20:38
Setari Cookie-uri