Ce isi doresc barbatii?

De la: jeje2011, la data 2012-04-12 02:01:18...barbatzii isi doresc.....dar noi ce stim sa oferim? de aceea se mai cauta inca telecomanda...

Unele femei se mai formeaza linga barbatul iubit,dar multe bat cimpii si bordurile toata viața și se pling de nefericire .Daca se compromit in Romania sau in tara lor de bastina cauta norocul prin alte parti ale lumii,in calitate de fecioara Maria.
VOIAJOR
Postat pe 12 Aprilie 2012 12:27
adica unele renunta la personalitatea proprie, la vise si idealuri, linga "barbatul iubit", pe cind altele pleaca sa si le urmeze... oare care o fi exemplul pozitiv?!
quasaria
Postat pe 12 Aprilie 2012 12:32
femeile bat campii iar barbatii pe ele Voiajor, sigur Feicioara Maria si Sfantul Petru cu cheia
Astarta
Postat pe 12 Aprilie 2012 12:38

Ex. pozitiv este ca: PLEACA...nu stau / loc...sunt permanent in miscare/cauta/viseaza/
vad multe /vrute si nevrute ca apoi sa le povesteasca si altora ....cum ca au intalnit un s-au ele insele sunt fecioare....si noi ni le dorim
Iote / langa mine isi poate forma personalitatea...altfel ,bate campii,daaa!
Fss_ssu
Postat pe 12 Aprilie 2012 17:48
Astarta
Postat pe 12 Aprilie 2012 21:31
De la: Thor_again, la data 2012-03-28 16:52:50
De la: garbo_1505, la data 2012-03-28 16:43:35[...]

Neaaaah! O intelectual rasat care s ne pove despre psihologia abisal i conceptul de voin de putere dezvoltate de Nietzsche, apoi s ne citeasc din Critica raiunii pure a lui Kant i, n pauze, s ne fac savarine!




adica tu iti doresti una care sa stie tehnici stravechi apropo de Nietzsche despre stiinta si arta masajului??hehe...
ratuscaceaurata
Postat pe 14 Aprilie 2012 21:19
Nu. El isi doreste perfectiunea adica imposibilul
Rotty
Postat pe 14 Aprilie 2012 21:24
IO nush ce-si doresc barbatii,ba ca nu cam stim noi ce isi doresc

dar IO IO imi doresc BULINA de pe garbolica cvine mi-o furat bulinutza?
cum sa navighez pe valurelele aistea fara BUSOLA???

AI??? AUD??

unde ii BULINA????
LILO
Postat pe 14 Aprilie 2012 21:34

thorele iar faci matalutza niscaiva vrajuri?? ca totul devine invizibil???


p.s. ce mai fac ,mnealor,cotoroantzele?? ca IO mi_S jum de banatzeanca OK11
ha ha ha>>

stai ca vin amu,calare pe vanatu' ha ha ha

ce-mi facusi nea torele,zau ashe,ca tulburashi apele pe acilea?

unde-i gascha vesela de odinioara
ca "novicii" aiestea habar n-au ce vremi erau candva,pe acillea...vremi de UMOR sanatos,vrajitoresc...dar amu..ce sa faci daca exista si "incuiati" pe lume...
LILO
Postat pe 14 Aprilie 2012 21:50
daca le are pe toate asrea e obligatoriu mai desteapta decit un barbat!intr-o buna zi va fi prea mult pt un barbat si va fi problemaca nu imbatrineste destul de repede......barbatii au nevoie de toate femeile sa le satisfaca unica necesitate pe careo au :
irci22
Postat pe 15 Aprilie 2012 08:09
De la: Axl_22, la data 2012-04-11 14:49:18Da Irinuca, brbaii vor femei ca tine.
pai da barbatii vor femei ca mine si eu vreau barbati ca mine.pt ca nu imi place sa gandesc in locul nimanui.
barbatii le plac femeile inteligente si harnice asa ca mine ca sa gandeasca in locul lor,,,si mie nu imi place sa gandesc in locul nimanui...
da imi place sa sfatuiesc sa fac fac fapte bune,,,,dar nu imi place sa gandesc pt nimeni,,,este acelasi fapt care un barbat nu face nimic si tu il intretii,,ii rezolvi problemele iti bati lcapul in locul lui ceea ce nu este corect.
fiecare trebuie sa gandeasca pt el si sa isi puna mintea la constributie pt lucruri destepte

nu ca eu ca femeie sa imi bat capul ca sa rezolv problemele si barbatii sa se gandeasca la pozitii de sex,,,la ce vor sa manance dar ei fara sa gateasca si sa isi bata capul


o fii eu femei cumsecade dar proasta nu sunt
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2012 10:39
De la: VOIAJOR, la data 2012-04-12 12:27:34
De la: jeje2011, la data 2012-04-12 02:01:18...barbatzii isi doresc.....dar noi ce stim sa oferim? de aceea se mai cauta inca telecomanda...

Unele femei se mai formeaza linga barbatul iubit,dar multe bat cimpii si bordurile toata viața și se pling de nefericire .Daca se compromit in Romania sau in tara lor de bastina cauta norocul prin alte parti ale lumii,in calitate de fecioara Maria.
si ce sa inveti de la barbatii...Pozitii se sex si smecherii ca la altceva nu ii duce capul.
opoi femeile au copiat gandirea barbatilor pt ca barbatii nu le lasa sa gandeasca invividual si de asta femeile sunt la fel ca barbatii,,,usuratice si smechere...barbatii culeg ceea ce au semanat..barbatii sunt prosti ce sa te mai dai dupa ei si sa mai inveti
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2012 10:44
Hristos a inviat!! Barbatii, unii isi doresc**perfectiunea** totul sau nimic!Succes barbatilor!!
Jojolin
Postat pe 15 Aprilie 2012 11:06
De la: Jojolin, la data 2012-04-15 11:06:19 Hristos a inviat!! Barbatii, unii isi doresc**perfectiunea** totul sau nimic!Succes barbatilor!!
si femeile tot perfectiunea doresc de la barbati...sau nimic.barbati seriosi si cuminti..
daca barbatilor nu le place sa fie corecti atunci de aceea nici la femei nu le place sa fie corecte si isi fac rau unii la altii..barbatii asa cum striga intro padure asa ii revine vocea inapoi
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2012 11:11
barbatii invata femeile sa devina ca ei si apoi femeile fac si ele tot la fel cu ei..
exact ca copii...daca nu ii inveti pe copii ce inseamna recunostinta....cum poti sa astepti recunostinta din partea lor atunci cand esti batran si neputincios si poate te-ai sacrificat pt copii,dar pt ce daca nu i-ai invatat sa fie recunoscatori cu cei care ii ajuta.la fel si barbatii,le invata pe femei sa fie rele si ele devin rele si cu ei.barbatii...
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2012 11:15
De la: ratuscaceaurata, la data 2012-04-14 21:19:09
De la: Thor_again, la data 2012-03-28 16:52:50
De la: garbo_1505, la data 2012-03-28 16:43:35[...]

Neaaaah! O intelectual rasat care s ne pove despre psihologia abisal i conceptul de voin de putere dezvoltate de Nietzsche, apoi s ne citeasc din Critica raiunii pure a lui Kant i, n pauze, s ne fac savarine!


Haoleu! Eu sigur pic testu'
ca nu stiu sa fac savarineee!
charmelen
Postat pe 16 Aprilie 2012 19:12
De la: garbo_1502, la data 2012-03-28 16:37:25
Da, chiar asa. Ii rog pe barbatii de pe acest forum sa isi imparta (daca vor) putin din secretele lor. ce va doriti voi cu adevarat de la o femeie? vreti sa fie frumoasa? sa stie sa gateasca? sa aiba bani? ce anume va face sa ramaneti cu o femeie?

multumesc!

In primul rind nu toți cei care poarta pantaloni sunt barbați,așa cum poți avea surprize și la purtatoarele de fuste.
Evoluția omului de la stadiul de babuin la modul diferit in care se prezinta astazi,a fost influențata de faptul ca in decursul timpului au fost descoperite proteinele,dar de modul cum au fost administrate ,a depins dezvoltarea creerului la masculi și la femele.De aceeia sa nu ne miram ca fizic toti barbatii și toate femelele seamana in aparența,dar din punct de vedere al dezvoltarii creerului sunt diferențe colosale
Toata lumea este constienta de importanta unei alimentatii sanatoase in timpul sarcinii, insa nu multi stiu ca si modul in care mananca determina sanatatea si bunastarea organelor fatului. Pentru o buna dezvoltare a creierului copilului, in timpul sarcinii, trebuie sa consumi anumite alimente.

Cele mai importante organe ale fatului, precum inima, creierul, mainile si picioarele, incep sa se dezvolte din a patra saptamana de sarcina, insa femeile trebuie sa aiba grija la dieta imediat ce afla ca vor deveni mame, aminteste Buzzle. Expertii sustin ca o gravida trebuie sa consume cu 300 de calorii mai mult decat o femeie care nu este insarcinata.

O dieta potrivita unei gravide trebuie sa contina omega 3, proteine, fier, acid folic, antioxidanti, zinc, calciu si iod. Toate acestea se gasesc din abundenta in alimente naturale.

Fructele de mare si pestele reprezinta o excelenta sursa naturala de acizi grasi omega 3. O femeie trebuie sa consume somon, cod, ton, crabi si creveti. Trebuie sa te feresti de pestii mari si pradatori deoarece contin mercur si alte substante toxice, daunatoare pentru fat si mama.

Consumul de alcool in timpul sarcinii tripleaza riscul nasterii premature

Nu este nimic mai sanatos decat legumele proaspete, mai ales cele cu frunze verzi. Acestea sunt bogate in acid folic si fier, esentiale pentru creierul copilului. Primul trimestru este momentul in care creierul incepe sa se dezvolte, de aceea legumele iti vor asigura doza zilnica recomandata... mai mult- intrebarea are conotație nesigura,unii barbați gndesc ca femeile ,unele femei sunt masculinizate,in curind un cataclism terestru va distruge totul și lumea va renaște pentru o noua generație de oameni sanatosi.
CAVALER
Postat pe 17 Aprilie 2012 07:50
Deci eu de aici tre sa inteleg ca barbatii, isi doresc ca viitoarele mame sa aiba o alimentatie sanatoasa. Foarte frumos si altruist sfatul tau.
Ma intreb uneori cata importanta o fi dat bunicul ,alimentatiei bunicii insarcinate
Hai neata !
Rotty
Postat pe 17 Aprilie 2012 08:03
De la: FIDELE, la data 2012-04-17 07:50:05
De la: garbo_1502, la data 2012-03-28 16:37:25
Da, chiar asa. Ii rog pe barbatii de pe acest forum sa isi imparta (daca vor) putin din secretele lor. ce va doriti voi cu adevarat de la o femeie? vreti sa fie frumoasa? sa stie sa gateasca? sa aiba bani? ce anume va face sa ramaneti cu o femeie?

multumesc!

In primul rind nu toți cei care poarta pantaloni sunt barbați,așa cum poți avea surprize și la purtatoarele de fuste.
Evoluția omului de la stadiul de babuin la modul diferit in care se prezinta astazi,a fost influențata de faptul ca in decursul timpului au fost descoperite proteinele,dar de modul cum au fost administrate ,a depins dezvoltarea creerului la masculi și la femele.De aceeia sa nu ne miram ca fizic toti barbatii și toate femelele seamana in aparența,dar din punct de vedere al dezvoltarii creerului sunt diferențe colosale


Asta da discurs pseudo-stiintific
De unde ai mai scos-o p-asta cu evolutia omului de la stadiul de babuin. Nici Darwin nu s-a incumetat sa scoata o asemenea tampenie, ci a sustinut doar ca omul si maimuta ar avea un stramos comun, care (ce convenabil cand nu putem produce dovada) ar fi disparut. In rest evolutia se desfasoara continuu sub ochii nostri, zilnic vedem pesti pe cale de a deveni reptile, reptile (aproape) gata sa zboare si pasari ce nasc pui vii mai ceva ca-n Evenimentul zilei. Iar Neandertalieni gasim la tot pasul, dar mai ales in zona Ferentari Rahova si in mijloacele de transport in comun aferente, desi sunt unii care au invatat sa conduca si masini de fite si se maimutaresc prin tot felul de cluburi zoo, de gat cu niste maimutici vopsite si siliconate.
charmelen
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:03
De la: charmelen, la data 2012-04-17 14:03:43
De la: FIDELE, la data 2012-04-17 07:50:05
De la: garbo_1502, la data 2012-03-28 16:37:25
Da, chiar asa. Ii rog pe barbatii de pe acest forum sa isi imparta (daca vor) putin din secretele lor. ce va doriti voi cu adevarat de la o femeie? vreti sa fie frumoasa? sa stie sa gateasca? sa aiba bani? ce anume va face sa ramaneti cu o femeie?

multumesc!

In primul rind nu toți cei care poarta pantaloni sunt barbați,așa cum poți avea surprize și la purtatoarele de fuste.
Evoluția omului de la stadiul de babuin la modul diferit in care se prezinta astazi,a fost influențata de faptul ca in decursul timpului au fost descoperite proteinele,dar de modul cum au fost administrate ,a depins dezvoltarea creerului la masculi și la femele.De aceeia sa nu ne miram ca fizic toti barbatii și toate femelele seamana in aparența,dar din punct de vedere al dezvoltarii creerului sunt diferențe colosale


Asta da exemplu de discurs pseudo-stiintific semidoct si nedocumentat!
De unde ai mai scos-o p-asta cu evolutia omului de la stadiul de babuin? Nici Darwin nu s-a incumetat sa scoata o asemenea tampenie, ci a sustinut doar ca omul si maimuta ar avea un stramos comun, care (ce convenabil cand nu putem produce dovada) ar fi disparut. In rest evolutia se desfasoara continuu sub ochii nostri, zilnic vedem pesti pe cale de a deveni reptile, reptile (aproape) gata sa zboare si pasari ce nasc pui vii mai ceva ca-n Evenimentul zilei. Iar Neandertalieni gasim la tot pasul, dar mai ales in zona Ferentari Rahova si in mijloacele de transport in comun aferente, desi sunt unii care au invatat sa conduca si masini de fite si se maimutaresc prin tot felul de cluburi zoo, de gat cu niste maimutici vopsite si siliconate.
charmelen
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:06
"pai da barbatii vor femei ca mine si eu vreau barbati ca mine."

Na, atunci lmurete-m, ce eti!
Axl_22
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:30
De la: Axl_22, la data 2012-04-17 14:30:27"pai da barbatii vor femei ca mine si eu vreau barbati ca mine."

Na, atunci lmurete-m ce eti!
pai eu sunt femeie....casre stie ce vrea de la viata..
barbat nici intr-un caz nu sunt pt ca barbatii sunt lasi...
barbatii lupta doar impotriva adevarului si corectitudinii
ingerasulluptator
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:35
i lupt...i lupt. Mai respir bre!
Axl_22
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:43
da, e tare opinia. bine ca sexul nu e mentionat! Inseamna ca nu e ceva imperios necesar, cum se tot vehiculeaza!
garbo232494
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:44
Hai sa nu exageram! Pentru voi barbatii e simplu de acuzat si de pus diagnostice!
garbo232494
Postat pe 17 Aprilie 2012 14:45
PENTRU A FI O MAMA BUNA, TE SFATUIESTI CU PARINTII ,CU ALTE MAME, CU MEDICI , CU EDUCATORI, PENTRU A FI O BUNA GOSPODINA LA FEL, PENTRU A FI ELEGANTA CONSULTI UN STILIST, DAR PENTRU A AVEA DEOSEBITE ABILITATI SEXUSUALE CE SA FACI ? SA TE ANGAJEZI INTR-UN BORDEL , SA APELEZI LA PRIETENI?
carmen46
Postat pe 17 Aprilie 2012 15:25
PENTRU A FI O MAMA BUNA, TE SFATUIESTI CU PARINTII ,CU ALTE MAME, CU MEDICI , CU EDUCATORI, PENTRU A FI O BUNA GOSPODINA LA FEL, PENTRU A FI ELEGANTA CONSULTI UN STILIST, DAR PENTRU A AVEA DEOSEBITE ABILITATI SEXUSUALE CE SA FACI ? SA TE ANGAJEZI INTR-UN BORDEL , SA APELEZI LA PRIETENI?
carmen46
Postat pe 17 Aprilie 2012 15:25
Chestia asta e nativa. Ce tu poti sa il pui pe un frigider sa faca ce face cuptorul...?
Rotty
Postat pe 17 Aprilie 2012 15:31

din ciclul cultura generala: Darwin era unu' care scotea tot felul de timpenii, da' chiar una ca asta NICI MACAR Darwin nu s-a incumetat... :

quasaria
Postat pe 17 Aprilie 2012 15:34
Mare Dilema ?!
....eu imi doresc sa rad de cum coace cuptoru tau Rotty la - 20 de grade
Ala din palma!
Fss_ssu
Postat pe 17 Aprilie 2012 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare.. 8 De la: garbo_7085 19 Septembrie 2012 12:23
sex oral 63 De la: florin_c76 8 Mai 2010 01:14
oare gresesc ca spun din start ca sunt un barbat fara prejudecati? 46 De la: liaiedera 10 Aprilie 2010 18:31
cum ii spun? 8 De la: garbo_1567 20 Mai 2012 15:07
Virginitate dupa 20 de ani 23 De la: lennaria 9 Octombrie 2013 10:10
Setari Cookie-uri