Ce isi doresc barbatii?

Intotdeauna barbatii sunt interesanti. Dar ca sa fiu cinstita cu tine, i-as lasa pe mana Ingerului rasuflat sa ii puna sa bata matanii.
garbo_1713
Postat pe 8 Aprilie 2012 21:52
daca le distruge partea demonica, nu mia sint interesanti.... Mai bine ii ferim.
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 21:55
Ete na, ca femeile nu-s interesante!?....ce sa zic de "Miss Frumusete"

Da, partea cu vrajitoarele nici io' n-o 'ntzaleg
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:28

cum n-o intelegi? Pai ce e ala care bate matanii toata ziua...cum zice lupty?Barbat sau...mamaie??!?!
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:33
De la: diagh73, la data 2012-03-29 13:35:19am pus un "i" in plus?


Da, ai pus si daca nu te superi, scrie si: mi-ar placea(optativul ) se face cu infinitivul verbului de conjugat( a placea, conjug. a doua..


garbo194263
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:40

daaa! mamaie !
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:41
e greu sa fii perfecta pt tot ce te inconjoara, dar sa iubesti si sa fi iubita e tot ce conteaza in viata
garbo092408
Postat pe 9 Aprilie 2012 11:14
serios? TOT ce conteaza?
Nimic altceva?
quasaria
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:13
Sanatosi sa fim,ca restul se rezolva Si apoi...ce isi doresc barbatii?Sper ca nu acnee si celulita
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:23
doar daca vor trufandale.....
Alea's cu acnee - si celulita, citeodata.
quasaria
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:28
Pai sa se uite bine chiorbisonii regretele ulterioare sunt prea tarzii.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:35


M'da... smochine, banane, portocale, kiwi , ...da kiwi Ceeeee! vit. are ...dap' curmale bre!
...no-i ase cas bune?
Fss_ssu
Postat pe 9 Aprilie 2012 13:20
Na ca am ajuns la Aprozar Un kil de mere de alea rosii va rog.Fara curmoale.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 13:29
unii zic, citez:"..chiar si cel mai puternic barbat poate fi inghitit de o simpla gropita din obrazul femeii.....si ea, femeia...este o mancare pentru zei, gatita de diavoli..."
femeia ar trebui sa ne completeze, si noi de asemenea, sa o putem completa pe ea
ce isi doresc barbatii: din toate cate putin din partea femeii...dar si ei trebuie sa dea la fel...sa fie totul fair-play sau mai bine zis o mana spala pe alta...si peste toate sa existe acea "chimie" dintre o femeie si un barbat...restul vin de la sine...
garbo2612
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:12
De la: quasaria, la data 2012-04-08 22:33:27
cum n-o intelegi? Pai ce e ala care bate matanii toata ziua...cum zice lupty?Barbat sau...mamaie??!?!
eu zic ca doar ipocritii bat batanii si pup moastele.
barbatii care se roaga o o minte mai cuminte,constructiva..da care se roaga dar sa fie convertiti la Hristos.si la il lase pe Iisus sa le schimbe mintea..
ingerasulluptator
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:21
De la: garbo092408, la data 2012-04-09 11:14:44e greu sa fii perfecta pt tot ce te inconjoara, dar sa iubesti si sa fi iubita e tot ce conteaza in viata
depinde si in ce fel esti iubita..doar in pat,,,dar in afara zilei femeia este facuta servitoare...si plus ca barbatul mai si inseala ca zice ca ii barbat si are dreptul sa faca orice
ingerasulluptator
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:24
De la: garbo092408, la data 2012-04-09 11:14:44e greu sa fii perfecta pt tot ce te inconjoara, dar sa iubesti si sa fi iubita e tot ce conteaza in viata
este mai greu ca oamenii sa isi planga de mila dar sa nu faca nimica...
pt ca s-au obisnuit cu anumite lucruri si nu vor sa se obisnuiasca cu alte lucruri...
femeile de mici nu au fost lasate sa gandeasca....de tai de frati....ca sa poata barbatii ce vor cu femeile...
pana si parintii tai sunt rai
ingerasulluptator
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:27
De la: ingerasulluptator, la data 2012-04-09 14:27:41
De la: garbo092408, la data 2012-04-09 11:14:44e greu sa fii perfecta pt tot ce te inconjoara, dar sa iubesti si sa fi iubita e tot ce conteaza in viata
este mai greu ca oamenii sa isi planga de mila dar sa nu faca nimica...
pt ca s-au obisnuit cu anumite lucruri si nu vor sa se obisnuiasca cu alte lucruri...
femeile de mici nu au fost lasate sa gandeasca....de tati de frati....ca sa poata barbatii ce vor cu femeile...
pana si parintii tai sunt rai
ingerasulluptator
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:32
De la: quasaria, la data 2012-04-08 17:47:28adeline,
desigur, vor sa fie si casatoriti. Vor sa aibe si plozi. Vor, in general, SA AIBE tot ce are sau ar putea avea vreun alt barbat. Le confirma valoarea personala si, daca barbatii au o incontestabila nevoie de ceva, acel ceva este (re)confirmarea valorii personale. Chestie infantila, de altfel, dar foarte buna ca mijloc de manipulare.
Daca vrei sa castigi atentia unui barbat, flateaza-l. Fa-l sa se simta nemaipomenit si admirat, asa cum desigur merita dar nu se stie de ce nimeni altcineva, in afara de tine, nu observa. Daca ai reusit asta, e pe jumatate indragostit. Iar daca tu insati esti un device flatant pt.imaginea lui, e si cealalta jumatate. Cine spunea ca relatiile sint complicate?!


draga mea,

eu am fost casatorita cu tatal biologic al copiilor mei (am divortat dintr-un anumit motiv) si apoi mi-am refacut viata cu un "el' care are ofata; relatia noastra merge foarte bine, dar pe langa dragoste a fost si respec; daca respectul intr-o relatie lipseste inca din strat crede-ma ca relatia nu dureaza prea mult;
deasemenea am incercat sa tin "vie" relatiadintre baieti si tatal lor , dar este o misiune imposibila atata timp cat tatal lornu-si aminteste in Duminica Floriilor sa-si sune baiatul, sau cand tatal copiilor uita ca are obligatii fata de copiii lui; uita ca el este la dispozitia copiilor si nu invers;
pana la omul meu, am intalnit multi haiduci cu hamu' si prastia-n brau care doreau sa-si odihneasca doar o noapte calul.... si nu se sfiau sa spuna asta direct, dar nici eu nu ma sfiam sa lespun sa-si plimbe calul;

raman la pararea mea ca marea majoritate a barbatilor sunt imaturi si iresponsabili


adeline
Postat pe 9 Aprilie 2012 16:03
Eu cred ca generalizezi in ce priveste barbatii si s-ar putea sa te ajunga blestemele lor. Apropo de chestia asta, Suzuka , avea o parere foarte proasta despre barbati, ca ingerul sclifosit si mereu vorbea urat de aceasta tagma de parca era Elena din Troia. Asta pana cand au aflat barbatii si au blestemat-o. Asa se face ca facand dragoste cu Suzuki, in timp ce se incalceau acolo pe pat mai ceva ca Nodul Gordian, s-a rupt patul si cei doi s-au trezit intimsi pe dusumea.
-Vezi? Astea ti se trage de la blestemele barbatilor, fiindca vorbesti atat de rau despre ei.
Suzuka a stat ea si a pritocit cam cum vine treaba, apoi a spus:
-Tot raul spre bine.Putem face dragoste si mai bine pe dusumea. Si asa ma cam durea spatele si doctorul spunea ca trebuie sa dorm pe o scandura. Acum am inteles semnificatia cuvintelor lui.
-Am inteles capitolul asta.-i-a raspuns Suzuki.-Dar cine plateste reparatia patului?
-Dragul meu, daca eram singura, o faceam eu. Dar pentru ca am fost amandoi, imi amintesc ca problema iti revine tie. Nu te lauzi tu mereu intrebandu-ma: Cine este barbat in casa asta?
garbo_1713
Postat pe 9 Aprilie 2012 18:27
si morala?
Eugenia69
Postat pe 9 Aprilie 2012 18:37
Iote bre, acolo printre rnduri!
Axl_22
Postat pe 9 Aprilie 2012 18:41
pai tot ea a avut de castigat
Eugenia69
Postat pe 9 Aprilie 2012 18:53
De la: adeline, la data 2012-04-09 16:03:58
pana la omul meu, am intalnit multi haiduci cu hamu' si prastia-n brau care doreau sa-si odihneasca doar o noapte calul.... si nu se sfiau sa spuna asta direct, dar nici eu nu ma sfiam sa lespun sa-si plimbe calul;

raman la pararea mea ca marea majoritate a barbatilor sunt imaturi si iresponsabili




si eu spuneam acelasi lucru, dar cu alte cuvinte.
Bine, nu toti. Am intilnit oameni care si-au vazut de calul lor, daca tot n-avea de ce sa pasca prin ograda mea. E dovada de respect si fata de celalalt si, mai ales, fata de tine insuti.
Daca "oferta" se rezuma la o poveste de tot penibilul, mai bine o pastrezi pt tine. Doar ca unii dintre ei invata chestia asta la modul traumatizant... asta e.
quasaria
Postat pe 9 Aprilie 2012 18:56
Morala:
Femeile sunt mai destepte decat barbatii. Doar vremurile sunt de multe ori potrivnice.
garbo_1713
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:42
adeline... "raman la pararea mea ca marea majoritate a barbatilor sunt imaturi si iresponsabili"


a da... ? atunci citeste numai ce scriu femeile (unele...) aici pe forum si o sa-ti dai seama ca nu e asa cum spui... !!!!
barboneli
Postat pe 9 Aprilie 2012 21:11
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 21:14
De la: barboneli, la data 2012-04-09 21:11:45adeline... "raman la pararea mea ca marea majoritate a barbatilor sunt imaturi si iresponsabili"


a da... ? atunci citeste numai ce scriu femeile (unele...) aici pe forum si o sa-ti dai seama ca nu e asa cum spui... !!!!


la 18 ani si eu gandeam ca fetele despre care zici tu
apoi, nu-ti mai alearga mintea cu viteza luminii si incepi sa constientizezi

off topic:
am o intrebare, Anouk (poate si-a schimbat numele) mai este pe aici?
adeline
Postat pe 9 Aprilie 2012 21:42
pai toti oamenii profita de slabiciunea si prostia celorlalti...Pt ca la teorie sunt buni majoritatea dar la practica sunt niste gaini usor de jumulit.....si asa sunt majoritatea..doar gura este de ei...
si barbatii si femeile sunt rai....profita unii de altii....toti cauta victime slabe pe care sa isi verse frustrarea pt ca toata lumea este rea...dar cine face ceva ca lumea sa devina mai buna?
ingerasulluptator
Postat pe 10 Aprilie 2012 13:24
Iote, m duc chiar acu'...s profit de slbiciunea vecinului. Cer o
Axl_22
Postat pe 10 Aprilie 2012 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indiferenta la barbati 70 De la: marilena71 3 Iulie 2010 12:15
De ce vrea sex...dar fara o relatie? 46 De la: reyya 1 Noiembrie 2009 23:21
Ajutor! Am fost diagnosticata cu HPV oncogen! 6 De la: garbo_1155 5 Aprilie 2012 10:49
El e minunat, dar o are prea mica. 13 De la: ulygarbo 21 Decembrie 2017 19:13
Onania 106 De la: nazirra 8 Iunie 2011 22:58
Setari Cookie-uri