Ce isi doresc barbatii?


..si io' cervio'spondilotita

io' is CAPU'
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 19:58
De la: elisabeta_boia, la data 2012-03-31 13:57:59 Rotty!! Asta cu "batutul din..gura!" a fost PIRAMIDALA!! Dar cred ca tocmai asta..nu le place...
garbo080120
Postat pe 7 Aprilie 2012 19:59
Noi barbatii am vrea ca femeile sa fie destepte, frumoase si bogate ... dar pentru asta ar trebui sa ne insuram de trei ori ....
garbo080120
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:01
Suprici, cauza vertij_ului.
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:10
garbo120 (suna ca un urdin de lege...)ce ai de comentat?
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:17
...120 noi barbatii??? Travestit? Ceva nu-i in regula
jeje2011
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:21
Ori asta vrei tu de la un barbat? Dar asa ca intre fete...poti sa ne spui si noua
jeje2011
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:25

io' nu-mi doresc vertij no' fara vertij ...te rog frumos!
..noh! ce m-o ametit!
dap' se poarta si doua capete si doua gaturi in secolu' ista breeee!...
seara fr.!
catzel ,hai sa ne jucam frumos!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:31
Mi, ce are garbo? M-am uitat la Cristina Adler, fost membr garbo, scrie la avatar, iar la mine la profil apare Cristina. Nu neleg!
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:37

/la mine la profil scrie : Adam cauta pe Eva!
sara fr.!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:58
sa fie doamna in societate,bucatareasa in bucatarie ,mama la copii si curva in pat ,dar nu in alta ordine ,de ex. cum se mai poate intampla:sa fie curva in societate, doamna in bbucatarie,doamna pentru copii,si mama in pat.........deci asa nu e bine
boby22pim
Postat pe 7 Aprilie 2012 21:28
Desteptaciunea femeii este frumusetea. O femeie desteapta s-ar putea sa sara peste celelalte conditii visate de barbati.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 21:40
De la: garbo_1713, la data 2012-04-07 21:40:18Desteptaciunea femeii este frumusetea. .


serios?
Aspectul e ajustabil cu bani, oricum - poti sa ajungi miss univers si daca te-ai nascut o pocitanie. Desi nu merita efortul. Un rol de gonflabila l-ar indeplini mult mai bine chiar o gonflabila.
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2012 21:48
S FIE IUBIȚI ȘI RSFȚAȚI.
garbo203525
Postat pe 7 Aprilie 2012 21:53
Sper ca nu ai probleme la capitolul acesta. Cand mergi la piata si vezi sa zicem un cocosat si un barbat frumos, catre cine iti indrepti de regula privirea? Sau daca intri intr-un magazin. Nu cauti sa cumperi de acolo lucruri frumoase? Ori ai alta parere legat de aceasta? Spune-mi mie ca inainte de a iesi pe strada alaturi de sotul tau, sau fara, nu te aranjezi in fata oglinzii pentru a face ca frumusetea ta sa straluceasca. Iar daca tu chiar nu faci acest lucru, eu ma duc si imi cumpar un barbat gonflabil.Ori poate imi recomanzi tu unul?
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 22:02
Na, io-s proast ru, pt c nu-s frumoas. V rog s m iertai! Nu-i vina mea, aa m-am nscut!
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 22:32
Nu, nu caut lucruri "frumoase" intr-un magazin. Caut lucruri de calitate.
E valabil si pentru barbati.
Si nu, nu port paiete cind ies sa fac piata. Chiar daca stralucesc.
Mai discutam noi si pe alt topic despre diferente.

Asa ca du-te si ia-ti gonflabilul. Si grija sa fie frumos.
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:20
...713 eu itzi recomand un vibrator...din mai multe motive. du-te tu la un interviu aratand ca o miss si cand deschizi gura, sa behaie prostia-n tine... deci ce primeaza? Frumusetea mai vine si din interior, ce zici tu aici seamana a pitziponcareala
jeje2011
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:21
Barbatiii sunt cand sunt la mama lor PRINTI....Cand sunt cu nevasta lor vor sa fie REGI!!!Daca ii iubesti il lasi sa se simta rege.....dar cum nu numai ei se plictisesc......Ilmai folosesti si ca valet!!!!!
mitiduk
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:23
Frumusetea si calitatea merg mana in mana. Este mai greu sa apreciezi asta la capitolul barbati, dar desigur nu este imposibil. Desigur, sper sa nu ma contrazici, dar si reciproca este valabila. Stralucirea unei femei vine din armonia chipului ei, din inteligenta si chiar frumusetea ei.-Sper sa nu ma contrazici. Paietele sunt pentru balerini si clovni si ele mai repede reflecta lumina decat o creeaza.
Axl...frumusetea vine din interior.Deci am sa te rog sa nu vorbesti urat despre tine. Trebuie sa ai i9ncredere mai multa in ce te priveste.
Jojo, sau jeje. Nu am inteles ce legatura are inteligenta unei femei cu vibratorul. Nu neg insa ca in viata, anumite situatii speciale, cer solutii speciale.Dat fiind ca pomenesti despre el cu atata naturalete, banuiesc ca ai experienta destul de vasta in domeniu.Daca un astfel de accesoriu te face fericita, poti sa-ti cumperi si tu unul daca acela pe care il ai este ruginit si curenteaza. Poti sa faci maioneza daca ti s-a stricat mixerul. Sau sa exciti cartofii ca sa iasa piureul mai repede. Sigur ca frumusetea vine din interior. Stiu asta. Dar un barbat se bucura mai mult cand se loveste de aparente.
Barbatii sunt in anumite imprejurari, Michiduta, -nu generalizez insa, - putin cam tampiti.Lasa ca si femeile se viseaza printese. Si nu stiu cum se intampla dar desi viseaza fii de imparati reusesc sa fuga cu balaurul. ( O fi balaurul mai prost, dar are mai multe capete.)
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:46
Nu ma duc la interviuri. Las doamnele mai tinere, frumoase si cu rochiile mai scurte sa se duca acolo. In ce priveste deschisul gurii, nu cred ca are o importanta atat de covarsitoare, daca isi poarta farmecele ascunse, la vedere. Inainte de a face filozofie, deschide televizorul. Se pare ca nefericita asta de criza a facut ca moda sa devina ceva mai sumara. Probabil dupa buget.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:51
...ce isi doresc barbatii? grasa, laptoasa si devreme acasa...

...mie mama mi-a zis sa am grija ce-mi doresc ca s-ar putea sa se implineasca
daria_
Postat pe 7 Aprilie 2012 23:59
frumusetea si calitatea nu merg neaparat "mina in mina". Am intilnit multi oameni frumosi - si femei, si barbati - dar total anosti. Nu neaparat prosti. Anost este mai rau decit prost, care e totusi o trasatura definitorie ce la un moment dat poate avea farmecul ei.
Nici macar operele de arta cele mai reusite nu sint cele "frumoase" in sensul de pastel: sint cele care au un mesaj suficient sa persiste in spatele retinei mult timp dupa ce nu le mai ai in fata ochilor. Asta te face sa "te indragostesti" - de cineva, sau ceva. Nu simetria sprincenelor.
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 01:14
De la: carmen46, la data 2012-03-31 11:13:10Ieste mare lucru sa faci un barbat sa se teama de tine, mai ales daca nu este un complexat Succes!!


de ce sa il faci saracul sa se teama de tine?
Nu ca ar fi mare lucru sa il castrezi pe vreunul - la figurat, desigur - dar.... la ce ti-ar folosi? Distrugi farmecul povestii in care esti sedusa (si condusa) de fat frumos.. . sau de balaur, degustibus.
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 01:37
...713 cine zicea de un barbat gonflabil??? vibratorul era o alternativa la ce ziceai tu si nimeni altcineva. si la ultimul comentariu cred ca ai avut un excitament interdigital, eu deocamdata nu am nevoie de vibrator cand am natur
jeje2011
Postat pe 8 Aprilie 2012 01:50
Fara bisturiu...va rog, dar daca tot veni vorba, stie cineva ,,cu ce te alegi daca tai picioarele unui barbat?,, raspuns, cu un clopotzel...
jeje2011
Postat pe 8 Aprilie 2012 02:09

asa cum spuneam: saracu'....
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 02:20
Ce bine ca nu sunt singura insomniaca p-aici
jeje2011
Postat pe 8 Aprilie 2012 02:49
Mai sunt si eu care nu pot sa dorm...
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:40
Of, fetele astea... Ar trage toata noaptea de clopotei ca sa vada cum suna.
garbo_1713
Postat pe 8 Aprilie 2012 06:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat! 221 De la: yanyacharberet 19 Noiembrie 2009 18:19
DE CE BARBATII DIVORTEAZA? VOI CE PARERE AVETI? 703 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:54
Sarcina 1 De la: garbo_491678 10 Iulie 2018 13:05
invitatie la dans 94 De la: zazaq 16 Ianuarie 2013 22:32
locatii for sex;)! 262 De la: namyi 19 Aprilie 2011 18:00
Setari Cookie-uri