RESTAURANT

De la: Rotty, la data 2017-08-03 06:41:26 S-a intors Tommy din concediu!....Si e cu siguranta bronzata minunat...

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/08/article-0-0D59FC2E00000578-455_634x409.jpg


S-a intors dar nu chiar asa bronzolita.
'Neata buna Rotty , Fluturas .
A fost f.frumos si ca tot ce e frumos s-a terminat repede.
Acum stam acasa citeva zile si pe urma la socrii care abia isi asteapta nepoata.
Tommy_Boy
Postat pe 3 August 2017 09:14
Merci Fluturas , dar imi ajung cele 22 de grade ce-s acum. Inafara de asta s-a oprit ploaia!
Tommy, Ma bucur ca a fost frumos si ma bucur pentru bunicii nerabdatori.
Gata cu ondularile pe la fizio... acum e rost de trebi casnice, mai ales ca azi am liber.
Rotty
Postat pe 3 August 2017 10:54
Buna de dimineata! Toate bune?
Ziua se anunta fierbinte, in sfarsit am vara! Deodata ma bucur de racoarea de dimineata, cat inca mai e si de venirea week-end-ului! Unde se grabeste timpul asta???
Vad ca o dau in "fugit irreparabile tempus"! Mai bine, inca o cafea si la treaba!
O zi frumoasa, tuturor!
Schmetterling
Postat pe 4 August 2017 08:24
Buna seara. Azi am chiulit motivat la cafeaua de dimineata pe motiv de munca.... Sunt obosituca, dar nu puteam sa las sa treaca ziua de azi fara sa aprind o lumanare in amintirea lui Barbo...

http://i3.tagstat.com/p1/0/nFgLKCE7cn4ZAyF82QGDTQusEGbjhlFVEP_rpD-Ctkk=.gif

Prietene, imi lipsesti enorm. Imi e dor de mancarea ta cu mazare ( ) si de postarile tale matinale care imi inseninau ziua.
Rotty
Postat pe 4 August 2017 21:42
Buna seara, Rotty! Ma alătur tie, in momentul de dor si tristețe
Desi l-am cunoscut doar aici, Barbo mi a rămas in suflet.Îmi amintesc frecvent momentul când am aflat despre moartea sa...Sper ca, de sus, ne vegheaza...
Se te odihnesti bine!
Schmetterling
Postat pe 4 August 2017 22:00
Buna dimineata! Odihnit bine, dormit betoana. ...o ora mai mult decat in mod normal. Acum, zic ca ar fi vremea de o cafeleala de vichend...nu ?

http://s1.1zoom.me/big0/848/Coffee_Croissant_Bread_493302.jpg
Rotty
Postat pe 5 August 2017 08:35
Las -ici si urare de zi buna si zburd la treaba...

http://68.media.tumblr.com/6f1478278c8eb6e13852de8ec0befed9/tumblr_okk0iuK9ag1qc7qkro1_1280.jpg

Rotty
Postat pe 5 August 2017 10:46
http://www.nastol.com.ua/pic/201105/1366x768/nastol.com.ua-486.jpg

E f cald. O ploaie de vară, rog fr! Să umblu desculță...
Axl_R
Postat pe 5 August 2017 11:04
Bai, fetelor, v-ati ascuns toate in bistroul lui Rotty, stati la un croissant si-o cafea, poate si-o limonada si-o inghetzata (sper ca fara zahar!), si nu mai vreti sa vedeti ca s-a umplut Garbo de shtoarfele, ii_dioatele si nemernicele Pamintului, plus dd_obitocii testosteronici aferentzi!...


Nu mai e morala, nu mai e printzipuri, nu mai e bun simtz, nu mai e nici macar o minima jena si/sau retzinere in a-ti scoate in public propriile boarfe murdare!

Ba' unele oo_ligofrene si le poarta cu mindrie de parca ar fi ... drapele ale vitejiei!

Poa' sa ne ia dracu si noua aproape ca nici nu ne mai pasa ce se intimpla chiar linga noi...

Ce tzara de rr_ahat...


Ma rog, nu tzara, ci unii descreieratzi care o populeaza din ce in ce mai 'pregnant'!
Ce bine de unele dintre voi ca nu mai sinteti nevoie sa respirati mizerabilul aer de-aici, care a ajuns sa fie mai mult decit sufocant.
Si nu din cauza caniculei...
garbo101426
Postat pe 5 August 2017 13:07
A, de printipuri iti pasa tie, Trahanache draga? Atunci nu-i bai, parol...
Viana_N
Postat pe 5 August 2017 13:43
Je, intru și la Restaurant f rar.
Iubiri ''interzise'' la tot pasu'.
Văd atâta suferință, lacrimi în real...aici prefer să mai închid ochii.
Duoamnele, cu toapice ''iubesc, sufăr, luați-mă în serios'' nu mă interesează.
Că mai postez din când în când, nu înseamnă că le și bag în seamă.

Axl_R
Postat pe 5 August 2017 13:58
De la: Viana_N, la data 2017-08-05 13:43:50A, de printipuri iti pasa tie, Trahanache draga? Atunci nu-i bai, parol...


Constat cu mare regret si groasa scirba ca tii mortis sa fii in continuare tot timpul, permanent, mereu, vesnic si fara intrerupere fix ... un rr_ahat de euglena bo-k-trofa, huh?

Te-am bagat eu, azi si aici, in vreo seama sau te-am calcat pe vreo una din 'bataturile' de pe encefal, nesimtzito?

Vezi-ti de ontopic, retardato, ca n-as prea vrea - da' daca e musai, pot! - sa te iau la shuturi in kooor, la dat cu capu' de peretzi si la frecat podelele cu tine chiar si aici, in ... saloon!
De-o sa aiba vizitatorii si clientzii parte de-un ... western gratuit de-adevaratelea, stupido!
Plus ca in weekend, dupa inchiderea programului, e nevoie de-un 'mop' ca sa facem curat pe jos...

Eu pot sa-iti dau un singur si unic sfat amical,...

...POTOLESTE-TE !!!
garbo101426
Postat pe 5 August 2017 14:10
Buna ziua, doamnelor! Căldură mare, mai ales pe garbo
Subscriu la cele spuse de Axl
426, e plina lumea de ei si nu ii scoate nimeni din "lumea" lor, nu iti bate capul. Sa ne bucurăm de ceea ce e bun si frumos in viata noastra!
Va doresc un week end frumos, cu liniste!
Schmetterling
Postat pe 5 August 2017 15:05
La cat de uratele sunteti, stupide, neinteresante, tineti-va bine sotii, daca ii aveti, ca altii oricum nu se uita la voi. Prefer topice cu fel de fel de subiecte aiuristice, decat idioate care n-au absolut nimic de spus.
Mediocre si tampite in toate, uitati-va la ce postati lejer alfabetizatelor si veti aveti imaginea nulitatilor care sunteti.
garbo_023578308
Postat pe 5 August 2017 15:14
La cat de uratele sunteti, stupide, neinteresante, tineti-va bine sotii, daca ii aveti, ca altii oricum nu se uita la voi. Prefer topice cu fel de fel de subiecte aiuristice, decat idioate care n-au absolut nimic de spus.
Mediocre si tampite in toate, uitati-va la ce postati lejer alfabetizatelor si veti aveti imaginea nulitatilor care sunteti.
garbo_023578308
Postat pe 5 August 2017 15:16

Fetelor, daca nu stiati, exact asa arata...

...un bou stereo!




Un neuron pe stinga, un neuron pe dreapta...


Indrumati-l catre ... ieslea cu borhot din spatele restaurantului!
garbo101426
Postat pe 5 August 2017 17:05
Tu fiind...?
garbo_023578308
Postat pe 5 August 2017 18:09
Domnule, te rog, etaleaza-ti parerile misogine si frustrările pe topicele alea aiuristice, e locul prielnic pentru tine.Aici, suntem oameni normali, cu vieti normale, nu infesta locul cu mimicimea ta umana!
Si de la mine, un călduros EJECT!
Schmetterling
Postat pe 5 August 2017 20:27

Da, da...
garbo_023578308
Postat pe 5 August 2017 20:52
Rotty, eu am lăsat toate ferestrele deschise, să se aerisească bine.

http://img5.lapunk.hu/tarhely/gyaszkepek/galeria/770190.jpg

Flori, pt cei care intră...

NB!
Axl_R
Postat pe 5 August 2017 23:29
Ce este aiciiiiiii??????Imparatia euglenelor?

S-a impotmolit specia in mocirla Garbo????????
Cod rosu de nesimtireeeeeeeeee!!!!!!!
Ignoranta si nerusinare.
Cococo
Postat pe 6 August 2017 00:02
Mai, fetelor, cum naiba se face ca pe-aici avem parte in marea lor majoritate cu barbatzi infantili, subdezvoltatzi intelectual si chiar absolut tt_impiti (sorry tuturor celorlalti!) care ai impresia nu numai ca nu le-a placut deloc shcoala, da' fac niste postari de zici ca au aproape o ura viscerala pt. ceea ce inseamna ... intelect minimal?

Bai, inteleg ca ai IQ-ul cit numarul de la pantofi cum spun eu, nu stii unde se pune virgula, scrii ca bb_oul fara majuscula la inceput de fraza si habar n-ai la ce foloseste ... punctul de final cit si celelalte semne de punctuatie, da' chiar sa fii intr-atita de dd_obitoc incit sa te faci de tot rr_ahatul in mod public - mai ales in fatza femeilor pe care le desfizi, le urasti si le crezi imbecile prin nastere si sex (multe din ele chiar si sint!) - scotind 'ideile' pe gura mai jenant si mai urit mirositoar decit - scuze! - bashinile dupa un festin pantagruelic cuuu ... fasole?!?

Bref, iata citeva din obsesiile - Ooops! - colo-rectale ale coprologului forumului, asta in situatia in care nu stiati cu ce se ocupa ipochimenul grobian si cam despre ce nesimtire, ignorantza si nerusinare ar fi vorba:

"garbo_471131
Postat pe 4 August 2017, ora 17:32
Doamna 426.....????.....gresit....este un rebut al societatii...o euglena masculina al administratiei, cu mai multe identitati, si cu mancarimi hemoroidale in fund. Cred ca si in cerul gurii de clantzane la fiecare postare. Mediul ei este balta si mlastina . Din cand in cand doreste distractie pe Garbo. Cu cine de pe aici?"

Daca lasam deoparte anal-fabetismul, incultura si retardul educational al lui ... "o euglena masculina AL administratiei" cit si al expresiei tautologico-kretinoide ... "mancarimi hemoroidale in fund" (s-ar putea si in alta parte?) putem trage concluzia pripita cum ca penibilul hoit mirositor nu ar fi chiar atit de timpit pe cit ne arata folosirea nepotrivita a lui 'rebut' (substantiv neutru) in 'acord' cu ... doamna!

Am lasat in mod special la urma ... cireasa de 'tort, de fapt ... motzul de la rr_ahat:

..."euglena ... MASCULINA"!!!

Cum, Doamne iarta-ma!, sa poti lua cit de putin in considerare astfel de stirpituri ... logico-lingvistice cind cercopitecul asta, care-si foloseste cei doi neoroni doar cit sa-si ... focalizeze privirea pe monitor, habar n-are ca euglena...

...NU ARE SEX ?!?

Si ca protistele unicelulare se reproduc ASEXUAT si doar prin...

...DIVIZIUNE CELULARA ?!?

Deci, ce dovada de retard mintal a stirpiturii ... impotmolite in ee_xcrementele propriului creierash poate fi mai clara decit acest...

...EUGLENA MASCULINA ?!?!?


garbo101426
Postat pe 6 August 2017 02:53
Aoleuuu !!!! Ce-i aici fetelor ? Ring de box, tomberon pentru vorbe urate si nervi ? Va rog frumos sa va balacariti si sa va varsati nervii pe la alte usi, aici e locul unde se relaxeaza lumea la o cafea, o urare, o vorba despre vreme. CLAR ?
Fluturas, Ax...Merci
Buna dimineata cu aer curat si soare. Am adus si ceva racoreala pentru voi, ca am destula...

http://i3.tagstat.com/p1/0/EfwVIbrzKiWYxFcRnGesxeIiCgifnAtUs1WtU6P6B8K-mApDfHiEKAqE5vpcTjV5.gif

.....Tinand cont ca la mine sunt 12 grade acum.......
Rotty
Postat pe 6 August 2017 09:09
Buna dimineața, Rotty! Si la mine e un pic mai răcoare, insa la tine e CHIAR răcoare! Se anunță in continuare caniculă, dar si ploi, vijelii....mi-a si frica, ieri am fost si am vazut urmările ultimei vijelii, copaci-pini puternici, smulsi din radacina Sper ca Doamne, Doamne sa fie îngăduitor cu noi.
Pe de alte parte,ar fi bună o vijelie pe garbo, care se măture pe cei care, din pacate nu pot fi numiți oameni.Ma întristează răutatea asta gratuită.
In alte ordine de idei,sper ca esti bine! O duminica frumoasa sa avem!
Schmetterling
Postat pe 6 August 2017 09:57
http://tothkornel.hu/images/mmmgaleria/novenyek_gombak/fuu_01.jpg

O zi senină!
Să ne punem și să mai

www.youtube.com/watch?v=uCg2BoKiuOM
Axl_R
Postat pe 6 August 2017 09:59
Ax, Fluturas, -ici. Eu sunt gata de plecare la o scurta plimbaceala matinala, mai tarziu o fi una mai detaliata.
Fluturas, nu-ti doresc furtuna si vijelie...Eu am avut parte aici de destul de multe, iar copacii scosi din radacini sunt atat de tristi....
Relaxare maxima va doresc.

http://www.hug2love.com/wp-content/uploads/2015/12/lazy-sunday-morning-quotes.jpg
Rotty
Postat pe 6 August 2017 10:36
Buna dimineata!!! Stiu ca e luni si desi ma surprinde chiar si pe mine, nu am nicio problema! Ceva mi se intampla. Hopa sus si sa avem o saptamana frumoasa si cu lucruri bune!
Schmetterling
Postat pe 7 August 2017 08:03
Am inghetat pana mi-am randuit pasaretul. Asta-i treaba ? 10 grade ? Bine ca macar e soare. Buna dimineata la `nceput de saptamana.

http://www.goodmorning123.com/wp-content/uploads/2016/04/Good-Morning-Sunshine.png
Rotty
Postat pe 7 August 2017 08:06
Fluturas, harnicutzo !!! Cred ca nu te-am observat de frig... Saptamana frumoasa sa avem, precum spui.
Rotty
Postat pe 7 August 2017 08:08
La tine s-ar zice ca e toamna.Ploua si e innorat, insa tot cald mi se pare.Si ma bucur, tinand cont de cata vara am la mine!
Schmetterling
Postat pe 7 August 2017 08:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bacalaureat 2011-dezastru 109 De la: aida71 26 Octombrie 2011 11:27
Cafenea ce contine de toate 199 De la: eladaela 21 Martie 2011 10:50
Topic pt pupcioi 269 De la: Axl_R 29 August 2013 21:29
cafeneaua cu miros de primavara 5395 De la: oniac22 13 Martie 2011 20:54
Snack Bar cu program: LA TREI TzATzE NATAFLETzE! 74 De la: clippy 23 Decembrie 2009 19:49
Setari Cookie-uri