Cum putem scapa de Michelle?????????????

OKaua mica esti exact cum mi-am imaginat de la bun inceput: josnic si vrednic de toata mila.Si culmea este ca pe forumul asta ai mai multe fetze (urite si mirsave) cu tot atit de multe guri spurcate pentru ca numai una nu-ti este de ajuns sa-ti arunci fecalele.

Da, prima impresie e intotdeauna cea adevarata.

Dar baietii tai ce fac? asta asa, ca sa nu crezi ca esti unic si atotstiutor.
Ciresica
Postat pe 3 Septembrie 2011 19:26
OK-ule, te ataca tot ce misca-n garbo asta... raul, ramul....:D

ete ca urmeaza ofensiva contingentului legumicol...:)))))))
eu_geminy
Postat pe 3 Septembrie 2011 20:54
Iata _ta_ta vine un sol de pace....cu o naframa-n varf de batz!
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:04


io cred ca trebe sa schimbam putin punctuatia la titlul asta....
se cere....cam asa: Cum putem scapa? de( h) , michelle...(aveai dreptate...) (nu)????????????????????

desi...ma intreb, de cine sa scapi?
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:19
doaro, lasa-mi spatiul vital aici pentru limbricu' meu, nu-l bruia ca mi-l alungi si ti-o iei! ai rabdare pana maine dimineata sa vezi cu ce delicatese speciale pentru el l-am mai alimentat.
s-apoi di ce sa scapam, bre? tocmai acum, cand am inceput din nou sa ma felicit zi de zi pentru decizia epocala pe care am luat-o?
Thor_again
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:22
iti las , iti las....
ca eu am vorbit cu el la topicul "am ajuns sa iubesc"...ca m-a bagat si pe mine ca pe o musca in ciorba....
si io nu suport sa ma bage nimeni nicaieri...io intru singura atunci cand vreau....
a dracu limbrici....arata precum papagalii...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:25
ala-i idealul spre care tinde, bre
nu degeaba am zis ca mai are pe putin vreo patru vieti de evolutie inainte de a beneficia de un dialog cu mine.
Thor_again
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:28

moshule, vrei sa mor de ras?
OK are notiunbea de "ideal"
sau tinde spre iubire....
nu...cred ca ti-ai propus sa ma omori....
tare as vrea sa vad si eu cand OK-u va putea zice, din acest punct de vedere: " m-am ajuns!"
el nu zice decat " mi-a ajuns!" prea repede...si prea des....
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:33
Thorache, asta imi aminteste de o replica a fostului meu prof (D-zeu sa-l ierte!) de medicina legala.

Intr-o buna zi, seminarul la IML, cu cadavrul pe masa. Dam sa intram, cateva fete in fata, ca erau mai fashnete si deh, e bine sa te vada proful ca esti prima oriunde, in felul asta ii ramai pe retina, mai o gluma, mai un punct in plus la examen.. lume dornica de invatatura, ce sa mai.
Nici nu apuca primele doua gagici sa faca pasi in incinta, ca omul striga din toti rarunchii:"Stati!!!". Parca a aruncat cu gheata pe ele, fashnetele au incremenit, (bine, cred ca s-au si speriat, ca tonalitatea vocii era destul de ridicata).. si au apucat sa ingaime un "ce s-a intamplat?". La care proful le-a explicat ce le asteapta in incaperea alaturata, imediat :"Bai, sa nu care cumva sa imi calcati pe viermi, ca vreau sa-i iau la pescuit!"
anakin
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:40
cam aia ii spuneam si eu doarei, Anakinu
da' mai intai sa-l mai cresc, sa-i mai dau sa manance, ca acum e un parlit de abia iesit din gaoace.
Thor_again
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:45
Sa-nteleg ca scaparati de Michelle - care se pare ca era doar un pretext pentru intrarea in scena a adevaratilor protagonisti scandalagii????
sora_ilsi
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:03
bre ilsi, te stiam fata isteata...pai tu acum ti-ai dat seama de asta? ca e vizibil de mult timp, ehe, he, he...
normal ca eu am fost pretextul...victima colaterala, ca sa zic asa...
oricum, e abject, josnic, si descalificant, ce a facut adevarata autoare a acestei mizerii
punerea pe tapet a vietii personale, implicarea copiilor, si vezi doamne, punerea publica la stalpul infamiei a unora care si-au facut alegerile, bune/rele cum au fost ele, mi se par mizerabile in micimea lor
iar erijarea unora in cavalerii dreptatii, si modul descalificant in care isi permit sa judece viata altora, ma umple de greata
un singur cuvat se poate spune intr-o asemenea situatie: RUSINE!
RUSINE celei care manevreaza din umbra si RUSINE celor care ii fac treburile murdare
si RUSINE si adminilor garbo pentru ca permit asemenea atitudini

as ninge avea dreptate...pe topicul asta ies la iveala "marile" caractere
michelle_
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:19
me,
io cred mai degraba ca...RUSINE noua....
ca altora, deloc....
ca daca ar fi existat minumul de bun simt si minimul de respect fata de sine....nimeni nu ar fi coborat atat de jos, in mocirla existentei sale, sa sape atata noroi si sa arunce neputintele personale in ceilalti....
frustrarile nu fac decat sa coboare persoana in cauza, in tenebrele vietii esuate prin nerecunoasterea vinei pe care o poarta....prin neasumarea greselilor si a alegerilor proaste, de-a lungul vietii...
deh, din viata scapa cine poate....
ia vin' de ia o stacana de naturala....si 3 pitzi...sa-ti mai ostoiesti naduful....
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:30
a bonjour, dorulet
naduf nu am, nu am pentru ce...poate un amuzament fata de perversitatea si ipocrizia unora, care vorbeau despre "pacatele" mele, deh...de parca as fi omorat pe cineva...
si o mila dispretuitoare fata de modul infect in care m-au tavalit in noroi pret de 6 pagini, ca sa se ajunga in final la cei care erau de fapt tintele...
eh, ce sa-i faci...adaptarea la realitate nu e o chestie usoara tuturor...
lasa...eu le urez persoanelor in cauza, multa sanatate si viata cat mai lunga...se merita unul pe celalalt
michelle_
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:38

se merita!!!!!


mai, voi v-ati propus sa ma omorati....

haide me, si eu am avut un naduf...cand m-am gasit impinsa in mijlocul vendetelor...cu forta...
fara macar sa am habar ce se petrece....
nici nu e treaba mea...dar am luat foc atunci cand am vazut ca intra in razboi prin postarile mele...
daca nu poti mentine pozitia bipeda fara sprijin, stai naibii cu fata la pamant...nu trage oamenii de nadragi...
mai ales ca habar n-am care-i treaba....si nici nu ma intereseaza in vreun fel....
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:45
mai, eu v-am zis sa-mi lasati limbricu-n pace, ca acum asta-i animalu' meu de casa! asta e, n-am avut bani de mai mult, de unde dreaq dintr-un salariu de "operathor de calculathor"?
iote, l-ati speriat si azi noapte nici macar nu a aparut sa-si manance portia de kkt. doaro, numai tu esti de vina!
hai ca mai stau un pic pe aici, poate - poate... da' nu prea mult, ca azi am program de teatru. "Doi pe o banca", cu Emil Hossu si Catrinel Dumitrescu. O fi ceva mai interesant de vazut acolo decat libatiile ciudateilor astora si ale aplaudacilor, care au inlocuit laptele sau vinul cu fecale.
Thor_again
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:47
moshule, cum o-ntorci, cum o sucesti, tot pe mine ma scoti vinovata...

da io vreu numa sa imi beu cafeaua cu michelle...
ce, vrei sa stam ca mutele? doua femei?
esti huhu daca crezi ca pot sa stau atata vreme fara sa zic nik....
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 09:51
limbricu' tau de casa,bre?!
tulai doamne...
unu' mai jos pe scara evolutiei n-ai gasit in piatza?
ce zici?
a...iera dati deja...
no bun,atunci te iert...
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:10
oalioooo, dor...si acilea vrei sa facem o sueta?
pe mizeria asta de topic?
michelle_
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:12
da draga...
de ce sa se simta lumea bine ca nu suntem noi p-aci?
am avut ceva trebusoara ...de vreo doo ore...da amu' liber la garbo....
doar e dumninica si....stii tu...restu'

moshule tu esti ca-n bancu' ala cu badea la doctor:
domn doctor, ia am cazut din prun si mi-am rupt piciorul
Dr catre asistenta : facem o reteta cu antihelmintice
catre badea : nene, iti dam tratament de limbrici
badea, stupefiat : cum? io mi-am rupt piciorul!
dr : da ce dracu' te-o mancat in cour sa te sui in prun? ai limbrici...
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 12:18
cum putem scapa unul de altul?????????

IGNORE!!!
sora_ilsi
Postat pe 5 Septembrie 2011 00:06
mi-a fost destul de jenant sa apas pe butonul "raspunde" care e in dreptul avatarului celui de mai sus... dar n-am incotro... ! in tot cazul, eu vroiam doar sa intreb (nu sa-i raspund lui...) cum de a mai ramas topicul asta in "viata"... cand initiatoarea lui a fost mutata pe langa Timisoara... !!! voi cand vreti sa faceti curatenie, nu faceti curatenie generala... ???? adica sa scapati de toate gunoaiele ?
barboneli
Postat pe 5 Septembrie 2011 07:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau urgent o parere 1 De la: sebylovegyrls 22 Ianuarie 2011 22:03
stii sa minti? 27 De la: ulygarbo 10 Martie 2017 06:58
un sfat:) 3 De la: anaROBERT 3 August 2010 12:52
operatie....ajutor 11 De la: sora_ilsi 30 Noiembrie 2009 13:36
VREAU SA FIU BUN , HAI SA DEVENIM BUNI . NU VRETI SI VOI ? 317 De la: mcherciu 26 Februarie 2010 20:07
Setari Cookie-uri