| pentru cine vrea sa imi raspunda ...daca am luat anticonceptionale doar 2 din blister si nu le mai pot continua deoarece imi este rau de l ele .....dupa intreruperea nacestora pot ramane insarcinata chiar dk nu si-a dat drumul in mine????? | ||
|
garbo207850 Postat pe 3 Iunie 2011 14:05 |
||
|---|---|---|
|
cauta sa oferi mai multe detalii (nu fac o gluma proasta), daca vrei un raspuns cat mai la obiect! ca idee 1.consulta un medic pentru intrebarea de baza! 2. anticonceptionalele nu sunt universale. - s-a mai scris despre asta pe aici... 3. putin probabil sa nu se gaseasca un anticonceptional si pentru tine, care sa nu-ti faca rau! 4. cand nu finalizeaza lucrarea in interior, se poate totusi sa ramai insarcinata. cazuri mai rare, dar nu imposibile. sunt si cazurile cand se ramane insarcinata in cada de baie, fara un contact sexual! nu te juca cu anticonceptionalele, sa le ei dupa ureche, fiindca dereglarile hormonale produse de ele si/sau efectele secundare sunt mai greu de inlaturat! spor |
||
|
alfheim Postat pe 3 Iunie 2011 14:17 |
||
|
da bre !!!!!!!de acord cu puncctul 4... punctul 5.....grija mare la colacul de la wc!!!!!!!!!!!!
|
||
|
|
||
|
nazirra Postat pe 3 Iunie 2011 18:07 |
||
asi
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 3 Iunie 2011 19:08 |
||
bini mai!!!!!rectific.....la gresie....
|
||
|
nazirra Postat pe 3 Iunie 2011 19:12 |
||
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 3 Iunie 2011 19:17 |
||
desi...daca ma gindesc bini...si pe clanta de la usa?????????pooot??????
|
||
|
nazirra Postat pe 3 Iunie 2011 19:19 |
||
ca la radio erevan nazirra"se poate lua sifilis de la wc? -da, dar e incomod!!!" sau la acelasi minunat radio erevan "poti face sex cu fereastra deschisa? da, dar e preferabil totusi cu o femeie!!!"
|
||
|
alfheim Postat pe 3 Iunie 2011 19:45 |
||
aha....io am fereastra deschisa.....acum.......
|
||
|
nazirra Postat pe 3 Iunie 2011 19:48 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Un document cutremur�tor al bisericii ortodoxe grecești | 63 | De la: elisabeta_boia 15 Octombrie 2011 18:52 |
| Femeia | 13 | De la: ratuscaceaurata 30 Mai 2012 23:56 |
| Din putzu' putzului putzului gandirii! | 240 | De la: Thor_again 28 Iunie 2012 21:31 |
|
|
||
| de ce credeti ca sunt oameni care nu merg la biserica si totusi sunt mai de omenie?Pt ca poate unii merg la biserica doar de ochii lumii dar ei nu au ganduri curate si nu se straduie sa fie mai de omenie | 3 | De la: ingerasulluptator 24 August 2011 12:13 |
| Urare de Paste din partea Garbo | 65 | De la: Echipa_Garbo 17 Aprilie 2012 10:28 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună