asi avea o intrebare

pentru cine vrea sa imi raspunda ...daca am luat anticonceptionale doar 2 din blister si nu le mai pot continua deoarece imi este rau de l ele .....dupa intreruperea nacestora pot ramane insarcinata chiar dk nu si-a dat drumul in mine?????
garbo207850
Postat pe 3 Iunie 2011 14:05
cauta sa oferi mai multe detalii (nu fac o gluma proasta), daca vrei un raspuns cat mai la obiect!
ca idee
1.consulta un medic pentru intrebarea de baza!
2. anticonceptionalele nu sunt universale. - s-a mai scris despre asta pe aici...
3. putin probabil sa nu se gaseasca un anticonceptional si pentru tine, care sa nu-ti faca rau!
4. cand nu finalizeaza lucrarea in interior, se poate totusi sa ramai insarcinata. cazuri mai rare, dar nu imposibile. sunt si cazurile cand se ramane insarcinata in cada de baie, fara un contact sexual!

nu te juca cu anticonceptionalele, sa le ei dupa ureche, fiindca dereglarile hormonale produse de ele si/sau efectele secundare sunt mai greu de inlaturat!
spor
alfheim
Postat pe 3 Iunie 2011 14:17
da bre !!!!!!!de acord cu puncctul 4...
punctul 5.....grija mare la colacul de la wc!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 18:07
asi
picaturaderoua
Postat pe 3 Iunie 2011 19:08
bini mai!!!!!rectific.....la gresie....
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 19:12
picaturaderoua
Postat pe 3 Iunie 2011 19:17
desi...daca ma gindesc bini...si pe clanta de la usa?????????pooot??????
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 19:19
ca la radio erevan nazirra
"se poate lua sifilis de la wc?
-da, dar e incomod!!!"

sau la acelasi minunat radio erevan

"poti face sex cu fereastra deschisa?
da, dar e preferabil totusi cu o femeie!!!"
alfheim
Postat pe 3 Iunie 2011 19:45
aha....io am fereastra deschisa.....acum.......
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un document cutremur�tor al bisericii ortodoxe grecești 63 De la: elisabeta_boia 15 Octombrie 2011 18:52
Femeia 13 De la: ratuscaceaurata 30 Mai 2012 23:56
Din putzu' putzului putzului gandirii! 240 De la: Thor_again 28 Iunie 2012 21:31
de ce credeti ca sunt oameni care nu merg la biserica si totusi sunt mai de omenie?Pt ca poate unii merg la biserica doar de ochii lumii dar ei nu au ganduri curate si nu se straduie sa fie mai de omenie 3 De la: ingerasulluptator 24 August 2011 12:13
Urare de Paste din partea Garbo 65 De la: Echipa_Garbo 17 Aprilie 2012 10:28
Setari Cookie-uri