Greu, dar nu imposibil?...

elleno, Paris asta al tau este fie un mincinos de ingheata apele, fie un barbatel, categoria musculita drosophila melanogaster la cojones, care se crede asuprit de nevasta si, din lipsa de muschi in orice parte anatomica vrei, nu are curaj sa spuna `i`ve had enough!`. stii, povestea asta cu spaima de moarte a barbatului fata de dictatura femeii, mi se pare teatru absurd! da` ce, pana mea, e mobila, e pres?! e multa vraja si vrajeala! nu cred o iota ca el nu poate lua atitudine in fata nefericirii sale si a santajului la care, chipurile, a fost supus. ori nu te vrea cu adevarat, ori nu e chiar atat de nefericit si se alege cu ceva profit pe seama convietuirii cu nevasta-sa.

hai, alta la rand!
esme
Postat pe 8 Aprilie 2011 17:47
hehehe deci tu esti duhul lampii, pestisorul auriu,fluierasul fermecat aham...sssstttt secretul tau e in siguranta nu zic la nime'nimic



FETELEEEEEEE HAIDETI SA VA ZIC CEVA : TATOOOO ARE PUTERI MAGICE da sa nu ziceti ca de la mine stiti
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 17:53
vezi Nuti shakespeare copil de mingi pe langa mine
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 17:54
De la: ameno, la data 2011-04-08 17:53:49 da sa nu ziceti ca de la mine stiti


si nici sa nu mai zica si la altii, nu?
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 17:55
ecsact

esme eu cred ca ar trebui sa o intrebam pe nevasta lui Paris asta cum sta treaba ceva pute in danemarca
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 17:57
cu siguranta e putred, ame! barbat care sa moara de frica femeii si sa se vaite, plangandu-se cu sughituri si suspine unei alte femei, precum tarabagistele, botoxistele si siliconatele fara altceva in dotare (a se citi `materia cenusie`), e de domeniul imaginatiei.
esme
Postat pe 8 Aprilie 2011 18:04
lume necajita nenica
pppfffaaiii dar numai "lor" li se intampla sa intalneasca soti maltratati de neveste agresive

TATOO ajut-o pe elena iti dau eu o dorinta renunt la ea chiar de-i ultima
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 18:07

Stai, bre, ca acu tre sa-i fac lu' vuv una mica!
Dup'aia mai vb noi...m-ai spus la toti, hai???
tatoo
Postat pe 8 Aprilie 2011 18:14
la nimeni JUR cu mana la spate SA TRAITI!!!
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 18:27
alinus... punct ochit- punct lovit nici nu ma ateptam sa fie altfel !
cory_emy
Postat pe 8 Aprilie 2011 19:51
EA e de vina EA il distruge din ziua cand o pticat in dansa EA e o netrebnica ca a profitat de el

EL e doar O alta VICTIMA din sistem un neputincios legat de mani si de picioare de o vampiroaica Un om distrus de nemiloasa nevasta...ehhhh...ca daca stia el ce il astepta neam nu adormea colo pe plaja si cuiciuca venea pestisorul de aur cu cele 3 dorinte...ehhhh necajiti si ei lovari astia doi.
Ca daia ii spune maica sa-l ia cu ea pur si neprihanit ....in banca evident.
Doamne cand vad asa o dragoste mai ca-mi vine sa ma duc la AIA REA sa o iau de ciuf
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 19:58
mai vreau subiecte gen..rid cu lacrimi...da sunteti rai mei ..poate chiar o iubeste .....eu nu cred asta ....fata bucura-te de moment dar nu mai crede in printi si povesti ...nu unii cu nevasta etc
misu_79
Postat pe 9 Aprilie 2011 02:52
De la: esme, la data 2011-04-08 17:47:37elleno, Paris asta al tau este fie un mincinos de ingheata apele, fie un barbatel, categoria musculita drosophila melanogaster la cojones, care se crede asuprit de nevasta si, din lipsa de muschi in orice parte anatomica vrei, nu are curaj sa spuna `i`ve had enough!`. stii, povestea asta cu spaima de moarte a barbatului fata de dictatura femeii, mi se pare teatru absurd! da` ce, pana mea, e mobila, e pres?! e multa vraja si vrajeala! nu cred o iota ca el nu poate lua atitudine in fata nefericirii sale si a santajului la care, chipurile, a fost supus. ori nu te vrea cu adevarat, ori nu e chiar atat de nefericit si se alege cu ceva profit pe seama convietuirii cu nevasta-sa.

hai, alta la rand!


te "montasi" pe barbati, esme_rida, nu-i asa?!:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 02:54
Ellenei i-ati dat raspunsuri si sfaturi corecte,din punctul meu de vedere!Nu mai repet ce ati spus ,toti ati vazut jocul luiParis,ha,ha ce m-am distrat! Dar ,fara gluma...se poate si..invers!Adica cate una fasneata,care are acasa un:betiv, trantor,zgarcit,gras si urat,slab si desirat,bolnav..sau te miri cum...numai,numai sa impresioneze pe amant,numai,numai sa-si "scuze"aventura!! Baietii!!Uite ca am tinut cu voi! Ce platiti?
elisabeta_boia
Postat pe 9 Aprilie 2011 02:55
auzi, esme...
nu i-ar sta mai bine sa-l alintam Parisache (nume de catzel:P)?!...
sau si mai bine, Parizaki (iNfantis)?! :)))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:16
trec printr-o situatie foarte asemanatoare cu a ta....este foarte greu...dar NU IMPOSIBIL...lupta pentru fericirea ta, iar daca crezi ca el este fericirea ta lupta pentru el, nu te gandi la nevasta lui...nu te gandi decat la tine, caci daca tu nu o faci nu o va face nimeni in locul tau.Trebuie sa fim putin egoiste pentru a putea obtine ceea ce ne dorim...ofera-i acel copil care si-l doreste...ofera-i tot ce ea nu ii poate oferii.Succes!
garbo074951
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:20
nu pot sa kred ca treci printr-o situatie atat de asemanatoare cu a mea!...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:26
De la: eu_geminy, la data 2011-04-09 03:26:43nu pot sa kred ca treci printr-o situatie atat de asemanatoare cu a mea!...:P
:)))))

mai raule...ia sa vezi ce te trag de urechi...
lasa fata nici noaptea nu mai poate scrie lumea de rautatea voastra si ironiile aduse
hmmmm...shame on you Ge
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:33
pai ce, eu n-o las?!... ramasesem doar pro_fund impresionat!...:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:34
De la: eu_geminy, la data 2011-04-09 03:34:36pai ce, eu n-o las?!... ramasesem doar pro_fund impresionat!...:)))

pai si ea-i la fel..
daca nu era pro_fund(AA)...poate nu avea asa dileme existentiale..
dar eu zic sa lupti sa scapi...de el evident...ca maine poimaine,mai deschizi un subiect intrebandu-te cum sa-l opresti sa decoleze spre alta Pro
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:45
sa scap de "el"... de cine?!:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:46
De la: eu_geminy, la data 2011-04-09 03:46:26sa scap de "el"... de cine?!:P
:))))


lol
de ce vrei tu sa scapi de gen masculin...de grigore poate,bietul de el
sau de ''tired''
ma adresasem fetei in a2-a jumatate
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:51
a, nu...grigore face parte din familie, cred ca isi face treaba, si nu ma indur sa scap de el...:)

multumesc ca m-ai lamurit... stii, ma gandeam la (mai mult sau mai putin pronuntatul) aspect bipolar al fiecare fiintze...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 03:56
De la: eu_geminy, la data 2011-04-09 03:56:57a, nu...grigore face parte din familie, cred ca isi face treaba, si nu ma indur sa scap de el...:)

multumesc ca m-ai lamurit... stii, ma gandeam la (mai mult sau mai putin pronuntatul) aspect bipolar al fiecare fiintze...;)
:))
iar esti nebunatic...acusi te salta politia online

noapte buna Ge !
noapte buna tuturor
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 04:00
pai... sa "vie" sa ma salte. astept o "politie" cat mai perversa cu putintza, ca sa ne intelegem pre aceeasi limba...:P
:))

Noapte buna!:)
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 04:08
Buna draga mea,parerea mea,e sa nu-l crezi pe individ;)),am citit si comenturile celorlalti si au dreptate,doar un singur lucru iti zic,PUNE-TE TU IN LOCUL SOTIEI LUI,ce ai face daca tie ti s-ar intampla asa ceva?cred ca stii destul de bine,ca roata se intoarce odata si odata,si nu cred ca ti-ar conveni ca tu sa fii casatorita,sa-ti iubesti sotul,si din motivele pripite ale lui,sa-si gaseasca pe alta.S fie clar pt orice fata,femeie,toti barbatii mint in legatura cu asta(ca nu se mai inteleg bine cu sotia,ca a fost o greseala,ca nuj ce)intradevar exista si divortul,dar ei vor s analizele,sa vada cu care are de castigat si cu care are de pierdut.Nu cadea in plasa lui.lasa-l cu greselile lui.cum isi asterne asa doarme.
elena_lenu
Postat pe 9 Aprilie 2011 07:03
Sunteti intr-adevar extraordinari (-e)...daca ar sti biata femeia cu cine a facut casa, ar fi devastata...pe de alta parte shi fara posibilitatea unui viitor cu el (copii) shi cu un el care sta cu ea de mila...s-a pricopsit femeia...cat despre frumusetea de 23 de ani... :-)...poate ca nu e imposibil...sa mearga inainte cu tupeu si sa aiba multa grija de el...ca oricum n-o mai vrea pe epava aceea de nevasta-sa :-)....are tot viitotul inainte shi pun pariu ca frumusetea are shi un suflet caritabil...shi ii poate darui un copil, asa cum isi doreste el
garbo056859
Postat pe 9 Aprilie 2011 08:04
Asa le numesc toti "GRE-SELI"!!! Numai ca unele greseli ii mutileaza pe cei din preajma-fizic si emotional- pentru toata viata!
garbo030866
Postat pe 9 Aprilie 2011 08:23
"trec printr-o situatie foarte asemanatoare cu a ta....este foarte greu...dar NU IMPOSIBIL...lupta pentru fericirea ta, iar daca crezi ca el este fericirea ta lupta pentru el, nu te gandi la nevasta lui...nu te gandi decat la tine, caci daca tu nu o faci nu o va face nimeni in locul tau.Trebuie sa fim putin egoiste pentru a putea obtine ceea ce ne dorim...ofera-i acel copil care si-l doreste...ofera-i tot ce ea nu ii poate oferii.Succes!"



In ceee ce te priveste-074951-, sper sa nu te intalnesc NICIODATA! Nici aerul dintr-o incapere nu l-as imparti cu tine! Lumea noastra ar fi mult mai frumoasa fara cele ca tine!
garbo030866
Postat pe 9 Aprilie 2011 08:29
Esti tanara,probabil si frumoasa!Un sfat parintesc vreau sa-ti dau!
Sa nu iti cladesti niciodata fericirea pe nenorocirea alteia!Mai devreme sau mai tarziu,vei plati cu propria ta fericire!Sunt destiu barbati singuri!Bafta multa!
nadia_nicoleta
Postat pe 9 Aprilie 2011 08:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN BUN RENUME 1 De la: garbo269415 15 Martie 2012 05:43
Ghicitul in carti online 10 De la: garbo_485919 30 Aprilie 2018 00:03
Dac-as fi pentru o zi presedinte... 98 De la: fleurdelis 9 Decembrie 2009 21:00
acnee help 18 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:35
comportament inconsecvent 40 De la: ingerasullinistit 29 Martie 2011 16:43
Setari Cookie-uri