dragoste sau prostie

mai, irinuca a zis bine ce a zis. ea doar si-a exprimat o nedumerire, ca nici acum nu intelege cum pot oamenii sa vorbeasca cu ea!
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 22:00
De la: garbo187816, la data 2011-03-14 21:42:49multumesc ,si daca tot vrei sa vorbesti cu maimutele sau sa le intelegi ,parerea mea este sa incepi prin a manca banane si pe urma inveti sa te cateri in bananier,si daca am inteles bine ca sunt maimuta si ca sunt incult badaran analfabet de ce te chinui sa mai scri la adresa mea ,nu crezi ca este pierdere de vreme
pai nu la tine ma refeream ci la astia care fac glume pe seama ta,pt ca si-au dat seama ca esti baiat de treaba si lor le plac doar baietii rai....
ingerasulluptator
Postat pe 14 Martie 2011 23:19
Dragostea incalzeste sau arde. Cand arde, e deja o prostie. Dupa ce-ti refaci arsurile iti dai seama. Si in viata trecin prin foc, dar in dragoste? Inima iti spune multe daca tii cont de ea.Daca mergi dupa vointa, nu ajungi decat pe rug, si e dureros!
cercelmarilena
Postat pe 20 Martie 2011 00:45
asa e Lady,dar unii se incapataneze sa recunoasca ca nu mai sunt iubiti,refuza sa se dea la o parte ca "o iubeste",nu ca se iubesc pe ei inssi!asa este....toate astea 3 trebuie sa fie
SIMPATICILA
Postat pe 20 Martie 2011 02:52
Am eu solutia pentru tine...impusca-te in cap.Stii de ce ?Capul face capul trage!
Pari o victima..la prima vedere...dar daca zici ca o iubesti de ce ai ranit-o ???Un barbat trebuie sa fie in primul rand credibil...si tu ..nu mai esti credibil si nici in stare sa-ti gestionezi problemele.Asadar treaba cu managementul banilor si sentimentelor..
Stai acolo la "cucuietii din deal" si sufera! Sau iao de la capat dar sa nu mai faci aceleasi greseli.
Sooo?
Meydis
Postat pe 20 Martie 2011 10:14
Esti zidar si te cheama si Florin ?
ALINTATATURA
Postat pe 20 Martie 2011 12:23
nu ma cheama Florin si nici zidar nu sunt
garbo187816
Postat pe 20 Martie 2011 15:19
TU CHIAR CREZI CA "LUATUL DE LA CAPAT"MERGE?NUU,
SIMPATICILA
Postat pe 20 Martie 2011 15:59
TU CHIAR CREZI CA "LUATUL DE LA CAPAT"MERGE?NUU,
SIMPATICILA
Postat pe 20 Martie 2011 15:59
in cazul asta , imi er scuze
garbo187816
Postat pe 20 Martie 2011 15:59
multumesc esti draguta ca pisica postata de tine dar, ar m-ai fi o problema imi dai tu pistolul tau si cred ca de glont pot sa-mi permit costa doar 2.5 ron fara tva ,cat despre faptul ca sunt o victima asta este doar o parerede a ta sau nu ai trecut prin asa ceva dar nu este timpul trecut asa ca bafta
garbo187816
Postat pe 20 Martie 2011 16:10
vorbesti din propria experienta de viata , sau i-ti place sa te auzi vorbind eu sunt deja pe rug
garbo187816
Postat pe 20 Martie 2011 16:12
crilore
Postat pe 20 Martie 2011 16:29
Dragilor! Rai mai suntem! Omul acesta, va cerea un sfat! Si a spus necazul! Iar voi ,,,unii ii sariti in cap!! In problema, studiilor ei, notar, poate sa fie azi orcine! Este o functie asa mare?? A gresit, da,, ca a mintit. A mintit, pt, a face casa! Dorea sa aiba casa lui! Normal ca nu ar fi trebuit sa minta, dar nu s a dus cu bani la > sau la jocuri mecanice!
Parerea mea este ca: daca:: il iubea cu adevarat:: gaseau o solutie de compromis si l ierta! In privinta copilului face foarte rau, ca il intarata pe copil impotriva tatalui si nu i permite sa vorbesca cu el! Acel copil va creste mare intr o familie unde ura este baza si nu i bine! Indiferent ce au cei 2 parinti de impartit ,niciodata nu este bine sa fie si copilul partas la certurile si problemele lor,Acum acel copil este mic, este rasfatat, tinut departe de tatal plecat, va creste si cum este de needucat si rebel tineretul de azi, maine va fi si mai rau si ea n o sa l poata struni,, atunci o sa vada ea, cat a gresit fata de tatal copilului ei.
Baiete, viata este scurta, e pacat, mare pacat, s o traiesti in stress si nefericire! . Munceste si cautati o alta partenera, iar,,copilul sa nu l uiti niciodata. Fosta, daca are o relatie cu altul sa fie sanatoasa! Refati si tu viata! Ca doar sunt 7/cap de barbat!! Ce nu mai sunt femei??!! Nuuu se merita sa plangeti dupa cel plecat, nici tu ,dupa ea si nici ele ,dupa ei! Nu incepe lumea cu o femeie si nici nu se termina cu un barbat! In privinta scrisului, s a grabit! Nu aveti voi de un de sti cat este de cult sau nu!! Ia nu mai criticati atat, !!!
Sa auzim numai de bine!!
Jojolin
Postat pe 20 Martie 2011 16:53
De la: Jojolin, la data 2011-03-20 16:53:56Dragilor! Rai mai suntem! Omul acesta, va cerea un sfat! Si a spus necazul! Iar voi ,,,unii ii sariti in cap!! In problema, studiilor ei, notar, poate sa fie azi orcine! Este o functie asa mare?? A gresit, da,, ca a mintit. A mintit, pt, a face casa! Dorea sa aiba casa lui! Normal ca nu ar fi trebuit sa minta, dar nu s a dus cu bani la > sau la jocuri mecanice!
Parerea mea este ca: daca:: il iubea cu adevarat:: gaseau o solutie de compromis si l ierta! In privinta copilului face foarte rau, ca il intarata pe copil impotriva tatalui si nu i permite sa vorbesca cu el! Acel copil va creste mare intr o familie unde ura este baza si nu i bine! Indiferent ce au cei 2 parinti de impartit ,niciodata nu este bine sa fie si copilul partas la certurile si problemele lor,Acum acel copil este mic, este rasfatat, tinut departe de tatal plecat, va creste si cum este de needucat si rebel tineretul de azi, maine va fi si mai rau si ea n o sa l poata struni,, atunci o sa vada ea, cat a gresit fata de tatal copilului ei.
Baiete, viata este scurta, e pacat, mare pacat, s o traiesti in stress si nefericire! . Munceste si cautati o alta partenera, iar,,copilul sa nu l uiti niciodata. Fosta, daca are o relatie cu altul sa fie sanatoasa! Refati si tu viata! Ca doar sunt 7/cap de barbat!! Ce nu mai sunt femei??!! Nuuu se merita sa plangeti dupa cel plecat, nici tu ,dupa ea si nici ele ,dupa ei! Nu incepe lumea cu o femeie si nici nu se termina cu un barbat! In privinta scrisului, s a grabit! Nu aveti voi de un de sti cat este de cult sau nu!! Ia nu mai criticati atat, !!! ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Am scris>> Astea s cuvinte indecente??????????????!!!!!!!!!!!!!!!! >?????
Sa auzim numai de bine!!
Jojolin
Postat pe 20 Martie 2011 16:56
VA ROG MULT! DE CE NU POSTATI TOT CE SCRIU??????!!!!!!!!!!!!!!!!
RASPUNDETI MI>> SUNT INTERRZISE A SE SCRIE DE ELE PE FORUM??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CA AI TAIAT JOS DE 2X,,,, SPER SA NU TAI SI AICI !!!! VREAU RASPUNS PRIVIND >!!!!!!!!!!!!!! SUNT DECENTE SAU NU????!!!
LA NOI IN MM. SUNT FOARTE DECENTE!!!
Jojolin
Postat pe 20 Martie 2011 17:00
De la: Jojolin, la data 2011-03-20 17:00:35VA ROG MULT! DE CE NU POSTATI TOT CE SCRIU??????!!!!!!!!!!!!!!!!
RASPUNDETI MI>> SUNT INTERRZISE A SE SCRIE DE ELE PE FORUM??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CA AI TAIAT JOS DE 2X,,,, SPER SA NU TAI SI AICI !!!! VREAU RASPUNS PRIVIND >!!!!!!!!!!!!!! SUNT DECENTE SAU NU????!!!
LA NOI IN MM. SUNT FOARTE DECENTE!!!

CINE BAAAAAAAAAAAAAA???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CURVELE?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DACA IS INTERZISE CURCILE????????????????CA MA INERVATI CU TAIATUL VOSTRU, SI NU MI VINE SA MAI INTRU PE FORUM!! M I SCARBA!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 20 Martie 2011 17:03

BRAVOOOOOOOOOOO!!! IN SFARSIT ATI POSTAT >>>!!!!
Jojolin
Postat pe 20 Martie 2011 17:12
Perfecta dreptate...subscriu.
bellagab
Postat pe 20 Martie 2011 21:21
perfecta dreptate...Lady Di, asta am vrut sa se vada! Nu stiu unde mi-a adaugat comentariul.
bellagab
Postat pe 20 Martie 2011 21:24
daca o iubeai nu fugeai si tu in brate la alta.Atunci cand iubesti incerci sa o faci sa se razgandeasca.Nu fugi si tu repede in brate la alta.
dor40
Postat pe 21 Martie 2011 07:33
De la: dor40, la data 2011-03-21 07:33:50daca o iubeai nu fugeai si tu in brate la alta.Atunci cand iubesti incerci sa o faci sa se razgandeasca.
dor40
Postat pe 21 Martie 2011 07:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 bilete 2 De la: fleurdelis 12 Iunie 2010 15:38
....Indiferenta!! 11 De la: blondina_X 2 Iunie 2012 23:49
unde e iubirea, in atitudinea asta??????????????? 89 De la: garbo025131 1 Ianuarie 2011 21:55
sa rup relatia sau sa.l uit pe fostul?????? 55 De la: dor72_ 26 Septembrie 2011 14:53
buna 2 De la: ana02 7 Iulie 2009 23:11
Setari Cookie-uri