|
ATMOSFERA LA MINE LA BIROU ESTE UNA INCORDATA ,URATA, NICI NU STIU CU CE SA INCEP,DAR INTREBAREA MEA ESTE : CUM ESTE SA AI O COLEGA SCORPION ?? IMI ESTE FRICA SA NU VADA ACEST MESAJ,SPER SA NU... |
||
|
garbo109106 Postat pe 1 Martie 2011 11:00 |
||
|---|---|---|
1. sa ai colega scorpion nu vad care-i buba, putea fi peste colega e femeie ...deci ....femeia e viclenii(vezi Alba ca zapada) 2. ti-e frica sa nu vada mesajul esti olecuta paranoie3 NU MAI URLA LA NOI nu suntem noi de vina ca la job e stres |
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 12:25 |
||
| intra pe goagal si scrie zodia scorpion.asa afli despre toti colegii.da nu uita sa faci o lista cu ziua lor de nastere. | ||
|
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 12:48 |
||
hai maii eu mi-s scorpion si sunt o dulce toti ma iubesc
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 12:50 |
||
De la: ameno, la data 2011-03-01 12:50:16hai maii scorpioanco si eu te iubesc.La multi ani! eu sunt peste si am carnea dulce.dar cand ma supara cineva ii ramane osul in gat. si totusi sunt un ingeras de fata.
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 13:00 |
||
na hai nu te enerva
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 13:10 |
||
ameano, tu? Dulce??? Poate dulce din ala fermentat, transformat in grade alcoolice
|
||
|
Thor_again Postat pe 1 Martie 2011 13:15 |
||
De la: ameno, la data 2011-03-01 13:10:57na hai nu te enerva azi nu .e ziua noastra.dar sti ce ma supara?noi nu avem decat 2 barbati pe garbo?restul sunt muierci travestite?
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 13:18 |
||
De la: Thor_again, la data 2011-03-01 13:15:55ameano, tu? rautate barboasa ce esti.in loc sa-i urezi fetii de fericiri si de ani multi, o fermentezi prin metoda alcoolica?rusiniiica!!!
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 13:23 |
||
De la: vuvuzela, la data 2011-03-01 13:18:24De la: ameno, la data 2011-03-01 13:10:57na hai nu te enerva |
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 13:25 |
||
thor adica vrei sa spui ca as putea fii o creatura nu tocmai dulce azi e 1 martie...te iert,dar sa nu se mai intample Vuvu azi il iertam trebuie sa fim darnice
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 13:29 |
||
THOOOR te iert si iooo
|
||
|
floare_cu_colti Postat pe 1 Martie 2011 13:33 |
||
veeeeezi noi suntem iertatoare i
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 13:36 |
||
si angelice
|
||
|
floare_cu_colti Postat pe 1 Martie 2011 13:49 |
||
De la: ameno, la data 2011-03-01 13:36:11 da dar stii de ce Thor,primesti iertarea?pt ca esti al trei-lea barbat care ne ureaza azi.vedeti pe topic 'ce stare aveti azi" ,urarea lui si a celui de al doilea .asa ca multumim frumos pt urare si sa te bucuri si tu de ea,ani multi si fericiti !Th-ule |
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 13:52 |
||
sunt putini barbati, sunt ai nostri si-i iubim
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 13:56 |
||
De la: ameno, la data 2011-03-01 13:56:45sunt putini barbati, sunt ai nostri si-i iubim ohhh ,angelico ce suflet ai!fie cum zici tu.cu o conditie.Thoooorrr,mangaie-mi ciuful cu mana ta blajina.
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 14:06 |
||
bre, ameno, pai tu nu stii ca mie imi strica dulcele si siropelele, ha? eeee... da' altfel sta treaba cu fermentatele alea in grade alcoolice
|
||
|
Thor_again Postat pe 1 Martie 2011 14:16 |
||
ok ok dar sa fie macar demidulce Ma rasfat si eu
|
||
|
ameno Postat pe 1 Martie 2011 14:22 |
||
Th.am udat ciuful cu alcool.......
|
||
|
vuvuzela Postat pe 1 Martie 2011 14:27 |
||
facem schimb de servici.....eu am o balanta si o leoaica!!!!!!!
|
||
|
melania33 Postat pe 6 Martie 2011 11:45 |
||
| Ce poate fii asa de rau>>??ai grija sa te comporti cum trebuie si totul va fii bine...De ce estti asa speriata>/?Stai calma.Nu trebuie sa te stresezi! Altfel iti creezi singura probleme... | ||
|
RaMy_mona Postat pe 6 Martie 2011 17:20 |
||
De la: RaMy_mona, la data 2011-03-06 17:20:26Ce poate fii asa de rau>>??ai grija sa te comporti cum trebuie si totul va fii bine...De ce estti asa speriata>/?Stai calma.Nu trebuie sa te stresezi! Altfel iti creezi singura probleme... Este , pentru ca una vorbeste intr-una , asta n-ar fi nimic dar vorbeste foarte tare, mai ales la telefon...iar cealalta mereu isi cauta cate ceva (pierde timpul cautandu-si ochelarii de exemplu, chiar atat de greu sa tii minte asa ceva?!), cica balantele sunt echilibrate!!!! Aiurea, cauta echilibru mai bine zis , n-am cunoscut niciodata persoane mai nehotarate si aiurite ca balantele (nu generalizez , or fi altele mai altfel)....daca-ar fi sa descriu personajul, s-ar descoperi singura cu un singur click pe google.....dar am scapat, am fost avansata , voi avea birou separat !!!!!!
|
||
|
melania33 Postat pe 10 Aprilie 2011 09:15 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ce spuneti?? | 129 | De la: Eugenia69 1 Iulie 2011 06:37 |
| Tatii-un rau necesar | 14 | De la: garbo265966 5 Iunie 2012 16:15 |
| Salut, natiune! | 23 | De la: marianamirela 27 Februarie 2011 01:11 |
|
|
||
| Ce acceptam si ce nu acceptam intro relatie? | 63 | De la: heart_blossom 7 Octombrie 2014 20:55 |
| Sper sa va fie de folos ...Sufletului! | 42 | De la: Mihaela_Tudora_1 21 Iulie 2013 13:56 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună