femeea vicleana.

in urma cu 9 ani aveam 34 de ani Ea 22.lucram la aceeasi firma cu sedii diferite.amindoi avusesem deceptii in dragoste.ne-am grabit amindoi si sa mutat la mine.imediat a ramas gravida cu fetita.cind era in luna a trei-a am auzit de ea ca nu fusese usa de biserica.am avut o discutie amindoi si a recunoscut,spunind ca vrea o familie .am crezuto si nu ma interesat trecutul ei.ma bazam pe mine ca sunt bun noaptea si nu mai ma inseala.totusi am simtito ca are in singe asa ceva ,dar credeam ca totul este in capul meu.nu eram gelos si nu o controlam ce face.mergeam pe incredere.de dupa 3.5 ani cind a terminat cu concediul pt. cresterea copiilor, alina si dragos,ne-am angajat la alta firma eu sofer si ea bucatareasa.acolo ea ma inselat cu colegi de munca si sefi de echipa.dupa 8.5 ani de casatorie cauta motive si pleca cite o saptamina . atunci am descoperit ca ma inseala cu un tinar de 23 de ani ,ea avind 31.am iertato pt. copii si cu speranta ca se potoleste.dar a plecat din nou.atunci nu am mai suportat si i-am dat citeva nuiele de am invinetito .a mai recunoscut un amant si a zis ca nu mai face.dar era falsa vb. la telefon cu tinarul etc.la trei saptamini a plecat pt. totdeauna lasind in urma doi copii de 6.5 ani si 8 ani.dupa 6 luni am cistigat copii la divort.si sunt pe jumatate fericit.ea nu prea pare interesata de copii.nu mai stiu nimic de ea doar ca il mai viziteaza pe tinar.lucreaza in alta parte .acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee .....
vani_1967
Postat pe 6 Februarie 2011 13:54
"acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee ..... "

interesanta prietena comuna
persidadamian
Postat pe 6 Februarie 2011 14:23
eu zic sa fi pe deplin fericit(nu doar pe jumatate), ca ai scapat de "poama",si ai ramas cu copii langa tine..
las-o in durerea ei cu tot cu pensia alimentara,si incearca sa-ti cresti copii frumos..
asta e..,cu totii facem alegeri gresite sau mai putin gresite..
important e sa nu CAZI..(ma refer la psihic)..,copii au nevoie de tine..
iar pe partea cealalta,nu-ti pierde increderea..,iese el soarele..,trust me..
roby_cado
Postat pe 6 Februarie 2011 14:33
sunt total de acord cu Roby.
ce a fost a fost.... acum mergi mai departe pentru copii.
Decat langa o asa mama ... mai bine lipsa.

Singurul lucru pe care sa nu ii inveti este chestia cu nuiaua....
cricat
Postat pe 7 Februarie 2011 06:52
De la: vani_1967, la data 2011-02-06 13:54:49 in urma cu 9 ani aveam 34 de ani Ea 22.lucram la aceeasi firma cu sedii diferite.amindoi avusesem deceptii in dragoste.ne-am grabit amindoi si sa mutat la mine.imediat a ramas gravida cu fetita.cind era in luna a trei-a am auzit de ea ca nu fusese usa de biserica.am avut o discutie amindoi si a recunoscut,spunind ca vrea o familie .am crezuto si nu ma interesat trecutul ei.ma bazam pe mine ca sunt bun noaptea si nu mai ma inseala.totusi am simtito ca are in singe asa ceva ,dar credeam ca totul este in capul meu.nu eram gelos si nu o controlam ce face.mergeam pe incredere.de dupa 3.5 ani cind a terminat cu concediul pt. cresterea copiilor, alina si dragos,ne-am angajat la alta firma eu sofer si ea bucatareasa.acolo ea ma inselat cu colegi de munca si sefi de echipa.dupa 8.5 ani de casatorie cauta motive si pleca cite o saptamina . atunci am descoperit ca ma inseala cu un tinar de 23 de ani ,ea avind 31.am iertato pt. copii si cu speranta ca se potoleste.dar a plecat din nou.atunci nu am mai suportat si i-am dat citeva nuiele de am invinetito .a mai recunoscut un amant si a zis ca nu mai face.dar era falsa vb. la telefon cu tinarul etc.la trei saptamini a plecat pt. totdeauna lasind in urma doi copii de 6.5 ani si 8 ani.dupa 6 luni am cistigat copii la divort.si sunt pe jumatate fericit.ea nu prea pare interesata de copii.nu mai stiu nimic de ea doar ca il mai viziteaza pe tinar.lucreaza in alta parte .acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee .....



Vani,un om inteligent nu ti-ar plange de mila.ti-ai pus intrebarea daca si tu esti vinovat?de ce o faci vicleana si "ca avea in sange'',acest comportament?.dar ce tu esti medic sa dai diagnostice ?adica era 'nimfomana'dupa parerea ta?inseamna ca tu nu ii erai de ajuns,nu o satisfaceai,la un asemenea" diagnostic''.nu sunteti singura familie care nu aveti compatibilitati sexuale.si ce daca ai copii cu ea?nu ai dreptul sa obligi o femeie si nici viceversa,sa traiasca cu tine pt copii.asta era santaj .dar daca tu iti gaseai o mandruta si plecai,binenteles fara copii,cum era?abia acum vezi cum traiesc proastele parasite de barbati,care se lupta sa isi creasca copii singure.ai fortat-o prin bataie cu nuiaua,ai invinetit-o,nu pentru copii ci pentru tine.in acest caz trebuia sa fii la inchisoare.exista legi.nu ii administrezi tu corectii fizice.sigur nu era pt prima oara cand o brutalizai.nu va intelegeti,exista divort.ai luat copii,ti-ai asumat raspunderea lor.e singurul tau merit.asta te interesa pe tine,ca te-a inselat,si cu cati?pai inseamna ca esti o persoana care iti place durerea, maso... si care se victimizeaza imediat,ca sa ti se planga de mila.de ce?stii cate femei traiesc aceasta drama?te-ai complacut.de ce nu ai divortat imediat?lasa "motivatia'cu copii.nu esti in stare sa gasesti alte femeie?daca' fosta" nu vrea sa stea cu un bataus,indiferent de cate ori,e de ajuns si odata,ofera-i libertatea.in legatura cu pensia tot prin proces o rezolvi. nu cu agresiuni verbale si fizice.nu ai trait in minciuna,te-ai complacut,dupa atatea esecuri in viata ,iti era frica sa ramai iar singur fara o fraiera langa tine.tu erai cel care ai creat minciuna.celelalte de ce te-au parasit?eu te bagam direct in puscarie ,pt rele tratamente aplicate sotiei, si in fata copiilor.asa ca stimati (unii)barbati, situatia s-a schimbat.invatati sa cresteti si voi copii,in singuratate si sa intelegeti de ce femeia trebuie respectata. vezi sa nu le aplici si copiilor corectii cu nuiaua!!
vuvuzela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:30
De la: roby_cado, la data 2011-02-06 14:33:41eu zic sa fi pe deplin fericit(nu doar pe jumatate), ca ai scapat de "poama",si ai ramas cu copii langa tine..
las-o in durerea ei cu tot cu pensia alimentara,si incearca sa-ti cresti copii frumos..
asta e..,cu totii facem alegeri gresite sau mai putin gresite..
important e sa nu CAZI..(ma refer la psihic)..,copii au nevoie de tine..
iar pe partea cealalta,nu-ti pierde increderea..,iese el soarele..,trust me..





Roby,cum iti permiti sa faci 'poama',o necunoscuta?adevarul este la mijloc.fiecare are adevarul lui.ai ascultat doar jumate din adevar,dar celalat al femeii nu conteaza?cand dai verdicte,asculta mai intai ambele parti.auzi sa nu cada psihic.....dar cand a lovit o femeie nu a mai cazut psihic,atunci ce a avut orgasm ?heee hee
vuvuzela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:37
vuvu....INTOTDEAUNA BARBATII AU DREPTATE.PUNCT
eladaela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:39
De la: eladaela, la data 2011-02-07 08:39:45vuvu....INTOTDEAUNA BARBATII AU DREPTATE.PUNCT [/quote



cand, cand au orgasm?ma lasi!!!heee hee

niste"ingeri ''!!heee hee
vuvuzela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:43
De la: eladaela, la data 2011-02-07 08:39:45vuvu....INTOTDEAUNA BARBATII AU DREPTATE.PUNCT
asa cred ei .....si cand cred mai tare apar femeile si ii fac sa se razgandeasca
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 08:45
buey......NU MA CONTRAZICETI,ca eu stiu mai bine,daaaaa?????
eladaela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:47
vuvu .......nu cred ca fumeia aia era nimfomana ...nooooo ci o maaaareee corva
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 08:50
as zice si eu ceva...da' ma abtin...
sunt o "duamna",ce pana mea (am pus si ghilimele,ca vin "profesorii" )
eladaela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:52
daaaa a rezistat baiatu altu o sutuia de la primu daaaa el nu si nu deabea de la al cincilea amant AUZI NENEA DA PUTEAI SA O INCHIRIEZI ca pe o gonflabila si faceai banii de pensie
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 08:58
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-07 08:50:07 vuvu .......nu cred ca fumeia aia era nimfomana ...nooooo ci o maaaareee corva




zici tu?pai cheama-l pe barbasu(ex), sa iti traga nuiele la cour si tie,sa vezi daca mai ai orgasme!!1
vuvuzela
Postat pe 7 Februarie 2011 08:58
De la: vuvuzela, la data 2011-02-07 08:58:26
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-07 08:50:07 vuvu .......nu cred ca fumeia aia era nimfomana ...nooooo ci o maaaareee corva




zici tu?pai cheama-l pe barbasu(ex), sa iti traga nuiele la cour si tie,sa vezi daca mai ai orgasme!!1
adicalea de ce si mie? nu mai are voie omu sa aibe orgasme? ma uimesti .....sotu tau cu nuiele ? acu te inteleg
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 09:04
nu o sa cer scuze nimanui ca am orgasme da ai dedus gresit .......ce minte bolnavaaaa ...credeai ca am orgasmele in oras nuuuu fataaa acas cu sotu meu
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 09:07
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-07 09:07:22 nu o sa cer scuze nimanui ca am orgasme da ai dedus gresit .......ce minte bolnavaaaa ...credeai ca am orgasmele in oras nuuuu fataaa acas cu sotu meu




iubito,raspunsurile s-au intercalat.eram pe alt topic.traieste cu sotul tau ,povestea vietii tale si la cat mai multe orgasme.!!!
vuvuzela
Postat pe 7 Februarie 2011 09:15
o sa zic ca ti-ai cerut scuze si nu e nevoie sa am permisiunea ta ..... iubitoooo????nebunatico
floare_cu_colti
Postat pe 7 Februarie 2011 09:23
fii multumit ca ai scapat de ea pentru ca din ceea ce povestesti .....ai scapat de o "femeie cu moravuri usoare" asta ca sa nu zic pe sleau ca era o c..... , ceea ce este uimitor este cum de ai rezistat atat pana sa iti dai seama pe cine aveai langa tine . Sper sa gasesti puterea sa mergi mai departe ptr tine si copilasii tai ...a ...si te rog sa nu aplici metoda "nuia "asupra copiilor !
cory_emy
Postat pe 7 Februarie 2011 19:24
pt. vuvuzela ciucamela......se pare ca esti la fel ca ex. sotia lui vani pentru ca cine se aseamana se aduna si am mai vazut si alte comentarii despre tine unde te face bolnava psihic etc.exemplu marcu cu arcul zice multe despre tine.tipul asta vani a zis la inceput dk. ai fost atenta ca era o femee usoara dar era gravida si a trecut peste asta tinind seama ca e bun la pat si nu o sa se mai duca cu altul.nu a zis ca era nimfomana.avea in singe.asta inseamna din A.D.N. cum ar fi un homosexual ,un criminal ,un pedofil.daca ii tii de mina sa nu mai faca ,ei nu mai face nimic dar cind la dai drumul fac in continuare la fel.asa era si ea.cind a inceput munca si-a intrat in piine.si a fAcut din nou.el a mai zis ca o simtea dar credea ca este in capul lui si a mers pe incredere.cind a prinso ,atunci trebuia sa o bata daca era un om dus cu capul.dar el a iertato ca nu putea sa lase niste copii fara unul din parinti si spera ca a fost o intimplare.el nu banuia si pe ceilalti.cind a plecat din nou el a batuto cu nuiaua.de ce crezi?era nebun ,rau sau sa-i dea o lectie.? dupa lectia data ea a continuat sa filtreze cu amantul si a parasit domiciliul.mie mi se pare ca a spus adevarul .altfel nu recunostea ca a batuto.totusi el a incercat sa salveze casnicia.dar ea nu a vrut. daca ea nu se simtea bine cu el. nu era bun la pat,nul mai iubea el era rau cu ea.etc. ea nu trebuia sa-l insele.trebuia sa stea de vorba cu el si sa bage divort. asa draga vuvuzelo ..cum poti tu sai iei apararea la o femee care isi inseala barbatul din obisnuinta.?nu cumva esti si tu ca ea? eu cred ca da.cine se aseamana se aduna.tu nu stii ce inseamna o femee care isi lasa copii pentru un pusti.etc. E la fel ca tine.
garbo185588
Postat pe 7 Februarie 2011 20:32
De la: vuvuzela, la data 2011-02-07 08:37:44
De la: roby_cado, la data 2011-02-06 14:33:41eu zic sa fi pe deplin fericit(nu doar pe jumatate), ca ai scapat de "poama",si ai ramas cu copii langa tine..
las-o in durerea ei cu tot cu pensia alimentara,si incearca sa-ti cresti copii frumos..
asta e..,cu totii facem alegeri gresite sau mai putin gresite..
important e sa nu CAZI..(ma refer la psihic)..,copii au nevoie de tine..
iar pe partea cealalta,nu-ti pierde increderea..,iese el soarele..,trust me..





Roby,cum iti permiti sa faci 'poama',o necunoscuta?adevarul este la mijloc.fiecare are adevarul lui.ai ascultat doar jumate din adevar,dar celalat al femeii nu conteaza?cand dai verdicte,asculta mai intai ambele parti.auzi sa nu cada psihic.....dar cand a lovit o femeie nu a mai cazut psihic,atunci ce a avut orgasm ?heee hee


vuvu..,nu vreau sa-ti raspund..
de fapt vreau..,dar nu cred ca adminii imi vor lasa postarea..
roby_cado
Postat pe 7 Februarie 2011 21:55
Roby, stai cuminte, tati, si nu-i raspunde! Nu numai ca adminii iti vor sterge postarea, vor sterge si contul tau, si nu de alta da' mai e nevoie de tine pe aici
Thor_again
Postat pe 7 Februarie 2011 22:06
crezi ca adminii n-au gandit tot asa..?
altfel..,la cate postari "evlavioase" am avut la adresa courvelor (autodeclarate,si nu numai).., contul asta, era de mult istorie..
roby_cado
Postat pe 7 Februarie 2011 22:48
apropo vuvuzelo ce tot o dai in orgasme si in nuiele? nu vezi ca tu esti matzochista. vani a recunoscut ca ia dat bataie .asta nu inseamna ca isi bate si copii. daca ia cistigat la divort inseamna ca a avut mai dreptate decit ea. tu ce ai fi vrut sa o ierte de fiecare data cind se duce cu un amant? ca barbat ,sa cistigi doi copii la divort...e ceva.inseamna ca a scoso iresponsabila sau mama denaturata.in leg. cu prietena comuna cum zice vani,eu cred ca era ca ea usuratica de ia zis ex. sotia ce aventuri a avut.iar prietena nu a mai suportat ca si-a parasise copii si ia marturisit sotului...Iao si tu pe deductii nu o lua cum ai face tu .eu cred ca esti falsa .citesti fel de fel pe google si te dai desteapta. nu poti sa faci pirnaie ca iti bati nevasta cu nuiaua ca te-a inselat.in cel mai rau caz te judeci in instanta si te alegi cu amenda. parerea mea despre tine e sta ca esti foarta zdreantza ca dai dreptate la courves ,esti urita ca nu ai poza ta la profil,nu ai copii ,ca ai zis cu usurinta de divort,te gindesti numai la paula si esti si dusa bine cu capul.ai disociere de comportament.
garbo185588
Postat pe 7 Februarie 2011 23:16
ma lasati ...ne legam atat ca a batut- o cu o nuia...pai si ce nu merita ? merita chiar un par nu o nuia....asa merita toate fufele care isi lasa copii ptr o bucata de p... vrei sa te duci din creanga in creanga stai draqu in banca ta si nu aduce pe lume copilasi ca sa fie chinuiti ....
cory_emy
Postat pe 8 Februarie 2011 01:45
De la: cory_emy, la data 2011-02-08 01:45:49ma lasati ...ne legam atat ca a batut- o cu o nuia...pai si ce nu merita ? merita chiar un par nu o nuia........



Paragraf din Manualul de Convertire: Metode si Inovatii - Courvele
Capitolul 3, aliniatul 5:
"Se ia una bucata nuia, se bate aerul cu ea - se doreste un sunet cat mai ascutit pentru a da randament.
Gasit nuia potrivita - se aplica mecanic si matematic pe o arie cat mai mare a corpului courvei.

(Vezi nota bene: Pentru un efect cat mai relaxant, barbatul poate rosti la fiecare 3 lovituri una bucata injuratura cu scop katharsis.)

Pentru femeia in pozitie fetus: nuiaua trebuie sa fie pusa in aplicare paralel cu podeaua.
Pentru femeia in pozitie fetus dar cu mainile la cap : arde-o cu nuiaua pe suprafata nesupravegheata de maini
Pentru femeia in pozitie "caine": genunchi pe suprafata toracica + nuia
Pentru femeia in pozitie confuza: combo de pumni + genunchi ( nuiaua isi pierde efectul scontat )

Postludiul : Dupa 24 de ore de la corectie, femeia courva, ca si un fluture, isi va deschide orizontul familiei si iubirii."

Am incheiat citatul.


fata_de_zmeu
Postat pe 8 Februarie 2011 02:55
Ha, ha, ha!
Brava, nepoata! Iote cum ne trece dorul de wifa
Thor_again
Postat pe 8 Februarie 2011 09:06
Zglobie cum sunt eu de dimineata imi aruncai privirea peste ce zice omul, m-am gandit ca cel mai corect este sa impartasesc niscaiva invataminte de aur Thorele, nu se stie cine imi va da de binete mai tarziu
fata_de_zmeu
Postat pe 8 Februarie 2011 10:14
De la: cory_emy, la data 2011-02-07 19:24:00fii multumit ca ai scapat de ea pentru ca din ceea ce povestesti .....ai scapat de o "femeie cu moravuri usoare" asta ca sa nu zic pe sleau ca era o c..... , ceea ce este uimitor este cum de ai rezistat atat pana sa iti dai seama pe cine aveai langa tine . Sper sa gasesti puterea sa mergi mai departe ptr tine si copilasii tai ...a ...si te rog sa nu aplici metoda "nuia "asupra copiilor !




cata naivitate la femeile astea!!asta ca sa ma exprim elegant.tu esti genul acela;nu iti parasi barbatul,ca sa nu te rada satul?dar despre rele tratamente aplicate femeilor,ai auzit?despre faptul ca 'decat singura in doi' si batuta'",mai bine "courva pe strada cu tigara in gura"?sa fie multumit ca" proasta'' nu l-a bagat la ghe,mama lui de criminal,auzi cu nuiaua a invinetit-o...
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 06:21
De la: garbo185588, la data 2011-02-07 20:32:46pt. vuvuzela ciucamela......se pare ca esti la fel ca ex. sotia lui vani pentru ca cine se aseamana se aduna si am mai vazut si alte comentarii despre tine unde te face bolnava psihic etc.exemplu marcu cu arcul zice multe despre tine.tipul asta vani a zis la inceput dk. ai fost atenta ca era o femee usoara dar era gravida si a trecut peste asta tinind seama ca e bun la pat si nu o sa se mai duca cu altul.nu a zis ca era nimfomana.avea in singe.asta inseamna din A.D.N. cum ar fi un homosexual ,un criminal ,un pedofil.daca ii tii de mina sa nu mai faca ,ei nu mai face nimic dar cind la dai drumul fac in continuare la fel.asa era si ea.cind a inceput munca si-a intrat in piine.si a fAcut din nou.el a mai zis ca o simtea dar credea ca este in capul lui si a mers pe incredere.cind a prinso ,atunci trebuia sa o bata daca era un om dus cu capul.dar el a iertato ca nu putea sa lase niste copii fara unul din parinti si spera ca a fost o intimplare.el nu banuia si pe ceilalti.cind a plecat din nou el a batuto cu nuiaua.de ce crezi?era nebun ,rau sau sa-i dea o lectie.? dupa lectia data ea a continuat sa filtreze cu amantul si a parasit domiciliul.mie mi se pare ca a spus adevarul .altfel nu recunostea ca a batuto.totusi el a incercat sa salveze casnicia.dar ea nu a vrut. daca ea nu se simtea bine cu el. nu era bun la pat,nul mai iubea el era rau cu ea.etc. ea nu trebuia sa-l insele.trebuia sa stea de vorba cu el si sa bage divort. asa draga vuvuzelo ..cum poti tu sai iei apararea la o femee care isi inseala barbatul din obisnuinta.?nu cumva esti si tu ca ea? eu cred ca da.cine se aseamana se aduna.tu nu stii ce inseamna o femee care isi lasa copii pentru un pusti.etc. E la fel ca tine.

criminal ,un pedofil.daca ii tii de mina sa nu mai faca ,ei nu mai face nimic dar cind la dai drumul fac in continuare la fel.asa era si ea.cind a inceput munca si-a intrat in piine.si a fAcut din nou.el a mai zis ca o simtea dar credea ca este in capul lui si a mers pe incredere.cind a prinso ,atunci trebuia sa o bata daca era un om dus cu capul.dar el a iertato ca nu putea sa lase niste copii fara unul din parinti si spera ca a fost o intimplare.el nu banuia si pe ceilalti.cind a plecat din nou el a batuto cu nuiaua.de ce crezi?era nebun ,rau sau sa-i dea o lectie.? dupa lectia data ea a continuat sa filtreze cu amantul si a parasit domiciliul.mie mi se pare ca a spus adevarul .altfel nu recunostea ca a batuto.totusi el a incercat sa salveze casnicia.dar ea nu a vrut. daca ea nu se simtea bine cu el. nu era bun la pat,nul mai iubea el era rau cu ea.etc. ea nu trebuia sa-l insele.trebuia sa stea de vorba cu el si sa bage divort. asa draga vuvuzelo ..cum poti tu sai iei apararea la o femee care isi inseala barbatul din obisnuinta.?nu cumva esti si tu ca ea? eu cred ca da.cine se aseamana se aduna.tu nu stii ce inseamna o femee care isi lasa copii pentru un pusti.etc. E la fel ca tine. [/quote]




asculta" stimate" user,si eu puteam sa te fac" albie de porci",dar stii de ce nu am facut-o?pt ca noi doi avem nivele diferite de cultura si ne ducem viata fiecare separat in alt gen de societate.ma bucur ca recunosti,ca nu esti in stare sa judeci cu neuronii tai,ceea ce face dovada ca nu prea ai asa ceva.sinapsele tale sunt scurcircuitate.nu stiu cine este acest "ARCU' si nici el nu are de unde sa ma cunoasca,intr-o lume virtuala insa intalnesti si tot felul de "podoabe scelerate'".cati ani de facultate de medicina are acest "ARCU",inclusiv tu,ca sa fiti in masura sa diagnosticati alti useri,care nu sunt de acord cu parerea voastra?apropo de studii si stiinta,acest Vani a cerut ADN-eul nevestisii sa ce?sa vada daca are sau nu ceva in sange?ori esti prea incult ori prea naiv!ai citit constitutia,codul familiei,codul civil si penal?spune-mi in care lege si cand a fost publicata in monitorul oficial cu nr cu articole de lege cu tot,ca a fost promulgata si de cine ,in care se prevede ca nevestele sau barbatii,trebuie batuti cu nuiele ca sa" recunoasca 'cati amanti/e au avut ?si barbatul si femeia inseala.in ce lege scrie ca nu ai voie sa iti inseli partenerul?sau ca barbatul are voie sa insele si femeia nu.unde scrie ca barbatul poate sa se comporte cum vor muschii lui si femeia nu?te referi la moralitate sau etica,pai chiar tu faci dovada din tot comentariul tau despre femei pe care nu le cunosti,ca nu meriti langa tine nici macar o maimuta.bataia este un comportament primitiv ,barbar ,folosit de primate,pt ca ele inca nu au neuronii dezvoltati si nici la purtator.si conchidem cu intrebarea pusa de tine ,dar facand o paralela;"ce este barbatul care isi lasa sotia si copii,parasindu-i pt fufe de 17-30 ani?''esti ca ei?esti prea fraier sa iti gasesti macar vre-o pitzi, nu mai vorbim de o femeie adevarata.!!!


vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 07:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pierdut nevasta,gasitorului mare recompensa s-o pastreze! 16 De la: zazaq 25 Septembrie 2012 21:41
despartire din cauza banilor... 44 De la: blonda_no1 12 Ianuarie 2011 15:15
Buna, 10 De la: irinutza5655 15 Februarie 2013 15:08
buna! 5 De la: emory 23 Octombrie 2010 17:48
Detectez un limbaj de lemn pe forumul asta... 21 De la: zambila 4 Noiembrie 2009 09:38
Setari Cookie-uri