femeea vicleana.

507,poti argumenta ce vorbesti,sau o zici doar asa la o sueta.care e subiectul topicului ,il stii?atunci vb strict de el.restul vb tale adresate mie sunt irelevante .
vuvuzela
Postat pe 16 Februarie 2011 23:02
De la: garbo122396, la data 2011-02-16 15:25:12
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-15 15:17:51 PAI SI PAREREA ?396?CUM ai trata dumneata o femeie ca a dumnealui?care are gandul doar la inselat?


la tine m-am referit dragutzo.
pai raspunde simplu .cat poti tu de simplu ca de
floare_cu_colti
Postat pe 16 Februarie 2011 23:21
Reclam-o pt. neplata pensiei alimentare si bago-n puscarie. Acolo o sa aiba numerosi morcovi rasi cu care sa se satisfaca.
garbo103208
Postat pe 17 Februarie 2011 16:03
DA ....FEMEI VICLENE SI MAI MULT DEATAT DIN PACATE...............NU INTELEG DE CE AI ACCEPTAT-O PANA ACUM ???TREBUIA SA-I DAI PAPUCII DE MULTTTTTTTT.....NICIODATA NU-I PREA TARZIU....DAR MACAR ACUM SPER SA DAI DOVADA DE INTELIGENTA....NU RENUNTA LA NIMIC IN FAVOAREA EI NU MERITA NIMIC DECAT EVENTUAL UN GLONT SUCCES
garbo095748
Postat pe 17 Februarie 2011 16:46
De la: garbo095748, la data 2011-02-17 16:46:10DA ....FEMEI VICLENE SI MAI MULT DEATAT DIN PACATE...............NU INTELEG DE CE AI ACCEPTAT-O PANA ACUM ???TREBUIA SA-I DAI PAPUCII DE MULTTTTTTTT.....NICIODATA NU-I PREA TARZIU....DAR MACAR ACUM SPER SA DAI DOVADA DE INTELIGENTA....NU RENUNTA LA NIMIC IN FAVOAREA EI NU MERITA NIMIC DECAT EVENTUAL UN GLONT SUCCES



Este trist pentru specia umana in general, dar mai ales pentru genul feminin, care ar trebui sa fie unul gratiei in toate sensurile (finete si iertare) sa reactioneze de o maniera atat de primitiva si viscerala.
Nu, nu e normal sa fii inselat si nici sa-ti inseli partenerul de viata, dar nu este normal nici sa-l corijezi cu violenta sau sa inciti la violenta impotriva unei alte persoane.

Vani, chiar daca statul ti-a acordat tutela copiilor, ea va ramane intotdeauna mama lor. E dureros si umilitor faptul ca te-a inselat, dar cel mai rau e ca te-ai mintit si inselat tu singur asupra relatiei voastre atatia ani. Ai castigat copiii, acum incepe de fapt greul, vezi cum ii educi, poti sa construiesti cu ei o familie, ai sansa unui alt inceput, nu-l strica azvarlind-o dupa gratii pe mama lor.
Si inca ceva: oricat de bun ai fi la pat (si ce barbat zice ca nu este!) nu este deloc suficient pentru a mentine o femeie (oricat de ahtiata dupa sex ar fi) cuminte si fidela langa tine:
Pentru asta iti trebuie inteligenta, tarie de caracter si rabdare. Trebuie sa stii cand trebuie sa actionezi si, la fel de important, cand sa te opresti.
charmelen
Postat pe 18 Februarie 2011 19:34
De la: garbo095748, la data 2011-02-17 16:46:10DA ....FEMEI VICLENE SI MAI MULT DEATAT DIN PACATE...............NU INTELEG DE CE AI ACCEPTAT-O PANA ACUM ???TREBUIA SA-I DAI PAPUCII DE MULTTTTTTTT.....NICIODATA NU-I PREA TARZIU....DAR MACAR ACUM SPER SA DAI DOVADA DE INTELIGENTA....NU RENUNTA LA NIMIC IN FAVOAREA EI NU MERITA NIMIC DECAT EVENTUAL UN GLONT SUCCES



Este trist pentru specia umana in general, dar mai ales pentru genul feminin, care ar trebui sa fie unul gratiei in toate sensurile (finete si iertare) sa reactioneze de o maniera atat de primitiva si viscerala.
Nu, nu e normal sa fii inselat si nici sa-ti inseli partenerul de viata, dar nu este normal nici sa-l corijezi cu violenta sau sa inciti la violenta impotriva unei alte persoane.

Vani, chiar daca statul ti-a acordat tutela copiilor, ea va ramane intotdeauna mama lor. E dureros si umilitor faptul ca te-a inselat, dar cel mai rau e ca te-ai mintit si inselat tu singur asupra relatiei voastre atatia ani. Ai castigat copiii, acum incepe de fapt greul, vezi cum ii educi, poti sa construiesti cu ei o familie, ai sansa unui alt inceput, nu-l strica azvarlind-o dupa gratii pe mama lor.
Si inca ceva: oricat de bun ai fi la pat (si ce barbat zice ca nu este!) nu este deloc suficient pentru a mentine o femeie (oricat de ahtiata dupa sex ar fi) cuminte si fidela langa tine:
Pentru asta iti trebuie inteligenta, tarie de caracter si rabdare. Trebuie sa stii cand trebuie sa actionezi si, la fel de important, cand sa te opresti.
charmelen
Postat pe 18 Februarie 2011 19:34
De la: vani_1967, la data 2011-02-06 13:54:49 in urma cu 9 ani aveam 34 de ani Ea 22.lucram la aceeasi firma cu sedii diferite.amindoi avusesem deceptii in dragoste.ne-am grabit amindoi si sa mutat la mine.imediat a ramas gravida cu fetita.cind era in luna a trei-a am auzit de ea ca nu fusese usa de biserica.am avut o discutie amindoi si a recunoscut,spunind ca vrea o familie .am crezuto si nu ma interesat trecutul ei.ma bazam pe mine ca sunt bun noaptea si nu mai ma inseala.totusi am simtito ca are in singe asa ceva ,dar credeam ca totul este in capul meu.nu eram gelos si nu o controlam ce face.mergeam pe incredere.de dupa 3.5 ani cind a terminat cu concediul pt. cresterea copiilor, alina si dragos,ne-am angajat la alta firma eu sofer si ea bucatareasa.acolo ea ma inselat cu colegi de munca si sefi de echipa.dupa 8.5 ani de casatorie cauta motive si pleca cite o saptamina . atunci am descoperit ca ma inseala cu un tinar de 23 de ani ,ea avind 31.am iertato pt. copii si cu speranta ca se potoleste.dar a plecat din nou.atunci nu am mai suportat si i-am dat citeva nuiele de am invinetito .a mai recunoscut un amant si a zis ca nu mai face.dar era falsa vb. la telefon cu tinarul etc.la trei saptamini a plecat pt. totdeauna lasind in urma doi copii de 6.5 ani si 8 ani.dupa 6 luni am cistigat copii la divort.si sunt pe jumatate fericit.ea nu prea pare interesata de copii.nu mai stiu nimic de ea doar ca il mai viziteaza pe tinar.lucreaza in alta parte .acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee .....


buna..nu as vrea sa jignesc pe nimeni dar si barbatii sunt la fel de vicleni...am fost si eu casatorita si al meu sot la fel ma insela dar nu recunostea...pana m-am hotarat sa pun punct si am ramas cu un copil de crescut,dar cu trecerea timpului mi-am refacut viata si ne este f bine...fii tare,ai grija de copii ca ei sunt tot ce ai mai de pret..vei gasi intro zi o persoana care sa te inteleaga si sa te accepte asa cum esti...multa bafta!
garbo170975
Postat pe 19 Februarie 2011 21:57
De la: vuvuzela, la data 2011-02-07 08:30:56
De la: vani_1967, la data 2011-02-06 13:54:49 in urma cu 9 ani aveam 34 de ani Ea 22.lucram la aceeasi firma cu sedii diferite.amindoi avusesem deceptii in dragoste.ne-am grabit amindoi si sa mutat la mine.imediat a ramas gravida cu fetita.cind era in luna a trei-a am auzit de ea ca nu fusese usa de biserica.am avut o discutie amindoi si a recunoscut,spunind ca vrea o familie .am crezuto si nu ma interesat trecutul ei.ma bazam pe mine ca sunt bun noaptea si nu mai ma inseala.totusi am simtito ca are in singe asa ceva ,dar credeam ca totul este in capul meu.nu eram gelos si nu o controlam ce face.mergeam pe incredere.de dupa 3.5 ani cind a terminat cu concediul pt. cresterea copiilor, alina si dragos,ne-am angajat la alta firma eu sofer si ea bucatareasa.acolo ea ma inselat cu colegi de munca si sefi de echipa.dupa 8.5 ani de casatorie cauta motive si pleca cite o saptamina . atunci am descoperit ca ma inseala cu un tinar de 23 de ani ,ea avind 31.am iertato pt. copii si cu speranta ca se potoleste.dar a plecat din nou.atunci nu am mai suportat si i-am dat citeva nuiele de am invinetito .a mai recunoscut un amant si a zis ca nu mai face.dar era falsa vb. la telefon cu tinarul etc.la trei saptamini a plecat pt. totdeauna lasind in urma doi copii de 6.5 ani si 8 ani.dupa 6 luni am cistigat copii la divort.si sunt pe jumatate fericit.ea nu prea pare interesata de copii.nu mai stiu nimic de ea doar ca il mai viziteaza pe tinar.lucreaza in alta parte .acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee .....



Vani,un om inteligent nu ti-ar plange de mila.ti-ai pus intrebarea daca si tu esti vinovat?de ce o faci vicleana si "ca avea in sange'',acest comportament?.dar ce tu esti medic sa dai diagnostice ?adica era 'nimfomana'dupa parerea ta?inseamna ca tu nu ii erai de ajuns,nu o satisfaceai,la un asemenea" diagnostic''.nu sunteti singura familie care nu aveti compatibilitati sexuale.si ce daca ai copii cu ea?nu ai dreptul sa obligi o femeie si nici viceversa,sa traiasca cu tine pt copii.asta era santaj .dar daca tu iti gaseai o mandruta si plecai,binenteles fara copii,cum era?abia acum vezi cum traiesc proastele parasite de barbati,care se lupta sa isi creasca copii singure.ai fortat-o prin bataie cu nuiaua,ai invinetit-o,nu pentru copii ci pentru tine.in acest caz trebuia sa fii la inchisoare.exista legi.nu ii administrezi tu corectii fizice.sigur nu era pt prima oara cand o brutalizai.nu va intelegeti,exista divort.ai luat copii,ti-ai asumat raspunderea lor.e singurul tau merit.asta te interesa pe tine,ca te-a inselat,si cu cati?pai inseamna ca esti o persoana care iti place durerea, maso... si care se victimizeaza imediat,ca sa ti se planga de mila.de ce?stii cate femei traiesc aceasta drama?te-ai complacut.de ce nu ai divortat imediat?lasa "motivatia'cu copii.nu esti in stare sa gasesti alte femeie?daca' fosta" nu vrea sa stea cu un bataus,indiferent de cate ori,e de ajuns si odata,ofera-i libertatea.in legatura cu pensia tot prin proces o rezolvi. nu cu agresiuni verbale si fizice.nu ai trait in minciuna,te-ai complacut,dupa atatea esecuri in viata ,iti era frica sa ramai iar singur fara o fraiera langa tine.tu erai cel care ai creat minciuna.celelalte de ce te-au parasit?eu te bagam direct in puscarie ,pt rele tratamente aplicate sotiei, si in fata copiilor.asa ca stimati (unii)barbati, situatia s-a schimbat.invatati sa cresteti si voi copii,in singuratate si sa intelegeti de ce femeia trebuie respectata. vezi sa nu le aplici si copiilor corectii cu nuiaua!!



garbo025131
Postat pe 19 Februarie 2011 22:06
De la: vuvuzela, la data 2011-02-07 08:30:56
De la: vani_1967, la data 2011-02-06 13:54:49 in urma cu 9 ani aveam 34 de ani Ea 22.lucram la aceeasi firma cu sedii diferite.amindoi avusesem deceptii in dragoste.ne-am grabit amindoi si sa mutat la mine.imediat a ramas gravida cu fetita.cind era in luna a trei-a am auzit de ea ca nu fusese usa de biserica.am avut o discutie amindoi si a recunoscut,spunind ca vrea o familie .am crezuto si nu ma interesat trecutul ei.ma bazam pe mine ca sunt bun noaptea si nu mai ma inseala.totusi am simtito ca are in singe asa ceva ,dar credeam ca totul este in capul meu.nu eram gelos si nu o controlam ce face.mergeam pe incredere.de dupa 3.5 ani cind a terminat cu concediul pt. cresterea copiilor, alina si dragos,ne-am angajat la alta firma eu sofer si ea bucatareasa.acolo ea ma inselat cu colegi de munca si sefi de echipa.dupa 8.5 ani de casatorie cauta motive si pleca cite o saptamina . atunci am descoperit ca ma inseala cu un tinar de 23 de ani ,ea avind 31.am iertato pt. copii si cu speranta ca se potoleste.dar a plecat din nou.atunci nu am mai suportat si i-am dat citeva nuiele de am invinetito .a mai recunoscut un amant si a zis ca nu mai face.dar era falsa vb. la telefon cu tinarul etc.la trei saptamini a plecat pt. totdeauna lasind in urma doi copii de 6.5 ani si 8 ani.dupa 6 luni am cistigat copii la divort.si sunt pe jumatate fericit.ea nu prea pare interesata de copii.nu mai stiu nimic de ea doar ca il mai viziteaza pe tinar.lucreaza in alta parte .acum 2 luni a dormit la o prietena cumuna si ia marturisit ca ma inselat cu 5 insi di dupa plecarea ei ,cu seful unde lucreaza si inca trei.in total zice ea cu 9 insi.acum astept sa trimita pensia la copii ,dar vad ca nu a facuto inca.ce pot eu sa mai fac in situatia asta?am trait in minciuna cu o femee .....



Vani,un om inteligent nu ti-ar plange de mila.ti-ai pus intrebarea daca si tu esti vinovat?de ce o faci vicleana si "ca avea in sange'',acest comportament?.dar ce tu esti medic sa dai diagnostice ?adica era 'nimfomana'dupa parerea ta?inseamna ca tu nu ii erai de ajuns,nu o satisfaceai,la un asemenea" diagnostic''.nu sunteti singura familie care nu aveti compatibilitati sexuale.si ce daca ai copii cu ea?nu ai dreptul sa obligi o femeie si nici viceversa,sa traiasca cu tine pt copii.asta era santaj .dar daca tu iti gaseai o mandruta si plecai,binenteles fara copii,cum era?abia acum vezi cum traiesc proastele parasite de barbati,care se lupta sa isi creasca copii singure.ai fortat-o prin bataie cu nuiaua,ai invinetit-o,nu pentru copii ci pentru tine.in acest caz trebuia sa fii la inchisoare.exista legi.nu ii administrezi tu corectii fizice.sigur nu era pt prima oara cand o brutalizai.nu va intelegeti,exista divort.ai luat copii,ti-ai asumat raspunderea lor.e singurul tau merit.asta te interesa pe tine,ca te-a inselat,si cu cati?pai inseamna ca esti o persoana care iti place durerea, maso... si care se victimizeaza imediat,ca sa ti se planga de mila.de ce?stii cate femei traiesc aceasta drama?te-ai complacut.de ce nu ai divortat imediat?lasa "motivatia'cu copii.nu esti in stare sa gasesti alte femeie?daca' fosta" nu vrea sa stea cu un bataus,indiferent de cate ori,e de ajuns si odata,ofera-i libertatea.in legatura cu pensia tot prin proces o rezolvi. nu cu agresiuni verbale si fizice.nu ai trait in minciuna,te-ai complacut,dupa atatea esecuri in viata ,iti era frica sa ramai iar singur fara o fraiera langa tine.tu erai cel care ai creat minciuna.celelalte de ce te-au parasit?eu te bagam direct in puscarie ,pt rele tratamente aplicate sotiei, si in fata copiilor.asa ca stimati (unii)barbati, situatia s-a schimbat.invatati sa cresteti si voi copii,in singuratate si sa intelegeti de ce femeia trebuie respectata. vezi sa nu le aplici si copiilor corectii cu nuiaua!!



bravo vuvu, esti adevarata ,foarte tare mesajul tau
garbo025131
Postat pe 19 Februarie 2011 22:09
si_totusi
Postat pe 19 Februarie 2011 22:22
De la: zambila, la data 2011-02-10 16:09:13reyya, e absolut inutil, cred ca inteleg prin gura!

duomnul stia foarte bine inca de la inceput cu cine are de aface...atunci i-a convenit probabil, ea era mai tanara decat el cu 10 ani, i-a turnat repede 2 copii, s-o tina ocupata in speranta ca o sa se faca femeie de casa
se pare insa ca performantele lui la pat n-au impresionat-o pe duamna si lucrurile au iesti prost




CORECT 100% ... lucrurile au iesit asa cum trebuia.
hellya
Postat pe 20 Februarie 2011 11:40
cata dreptate ai...............................
ancuti
Postat pe 20 Februarie 2011 13:20
De la: vuvuzela, la data 2011-02-09 07:23:43
De la: garbo185588, la data 2011-02-07 20:32:46pt. vuvuzela ciucamela......se pare ca esti la fel ca ex. sotia lui vani pentru ca cine se aseamana se aduna si am mai vazut si alte comentarii despre tine unde te face bolnava psihic etc.exemplu marcu cu arcul zice multe despre tine.tipul asta vani a zis la inceput dk. ai fost atenta ca era o femee usoara dar era gravida si a trecut peste asta tinind seama ca e bun la pat si nu o sa se mai duca cu altul.nu a zis ca era nimfomana.avea in singe.asta inseamna din A.D.N. cum ar fi un homosexual ,un criminal ,un pedofil.daca ii tii de mina sa nu mai faca ,ei nu mai face nimic dar cind la dai drumul fac in continuare la fel.asa era si ea.cind a inceput munca si-a intrat in piine.si a fAcut din nou.el a mai zis ca o simtea dar credea ca este in capul lui si a mers pe incredere.cind a prinso ,atunci trebuia sa o bata daca era un om dus cu capul.dar el a iertato ca nu putea sa lase niste copii fara unul din parinti si spera ca a fost o intimplare.el nu banuia si pe ceilalti.cind a plecat din nou el a batuto cu nuiaua.de ce crezi?era nebun ,rau sau sa-i dea o lectie.? dupa lectia data ea a continuat sa filtreze cu amantul si a parasit domiciliul.mie mi se pare ca a spus adevarul .altfel nu recunostea ca a batuto.totusi el a incercat sa salveze casnicia.dar ea nu a vrut. daca ea nu se simtea bine cu el. nu era bun la pat,nul mai iubea el era rau cu ea.etc. ea nu trebuia sa-l insele.trebuia sa stea de vorba cu el si sa bage divort. asa draga vuvuzelo ..cum poti tu sai iei apararea la o femee care isi inseala barbatul din obisnuinta.?nu cumva esti si tu ca ea? eu cred ca da.cine se aseamana se aduna.tu nu stii ce inseamna o femee care isi lasa copii pentru un pusti.etc. E la fel ca tine.

criminal ,un pedofil.daca ii tii de mina sa nu mai faca ,ei nu mai face nimic dar cind la dai drumul fac in continuare la fel.asa era si ea.cind a inceput munca si-a intrat in piine.si a fAcut din nou.el a mai zis ca o simtea dar credea ca este in capul lui si a mers pe incredere.cind a prinso ,atunci trebuia sa o bata daca era un om dus cu capul.dar el a iertato ca nu putea sa lase niste copii fara unul din parinti si spera ca a fost o intimplare.el nu banuia si pe ceilalti.cind a plecat din nou el a batuto cu nuiaua.de ce crezi?era nebun ,rau sau sa-i dea o lectie.? dupa lectia data ea a continuat sa filtreze cu amantul si a parasit domiciliul.mie mi se pare ca a spus adevarul .altfel nu recunostea ca a batuto.totusi el a incercat sa salveze casnicia.dar ea nu a vrut. daca ea nu se simtea bine cu el. nu era bun la pat,nul mai iubea el era rau cu ea.etc. ea nu trebuia sa-l insele.trebuia sa stea de vorba cu el si sa bage divort. asa draga vuvuzelo ..cum poti tu sai iei apararea la o femee care isi inseala barbatul din obisnuinta.?nu cumva esti si tu ca ea? eu cred ca da.cine se aseamana se aduna.tu nu stii ce inseamna o femee care isi lasa copii pentru un pusti.etc. E la fel ca tine.





asculta" stimate" user,si eu puteam sa te fac" albie de porci",dar stii de ce nu am facut-o?pt ca noi doi avem nivele diferite de cultura si ne ducem viata fiecare separat in alt gen de societate.ma bucur ca recunosti,ca nu esti in stare sa judeci cu neuronii tai,ceea ce face dovada ca nu prea ai asa ceva.sinapsele tale sunt scurcircuitate.nu stiu cine este acest "ARCU' si nici el nu are de unde sa ma cunoasca,intr-o lume virtuala insa intalnesti si tot felul de "podoabe scelerate'".cati ani de facultate de medicina are acest "ARCU",inclusiv tu,ca sa fiti in masura sa diagnosticati alti useri,care nu sunt de acord cu parerea voastra?apropo de studii si stiinta,acest Vani a cerut ADN-eul nevestisii sa ce?sa vada daca are sau nu ceva in sange?ori esti prea incult ori prea naiv!ai citit constitutia,codul familiei,codul civil si penal?spune-mi in care lege si cand a fost publicata in monitorul oficial cu nr cu articole de lege cu tot,ca a fost promulgata si de cine ,in care se prevede ca nevestele sau barbatii,trebuie batuti cu nuiele ca sa" recunoasca 'cati amanti/e au avut ?si barbatul si femeia inseala.in ce lege scrie ca nu ai voie sa iti inseli partenerul?sau ca barbatul are voie sa insele si femeia nu.unde scrie ca barbatul poate sa se comporte cum vor muschii lui si femeia nu?te referi la moralitate sau etica,pai chiar tu faci dovada din tot comentariul tau despre femei pe care nu le cunosti,ca nu meriti langa tine nici macar o maimuta.bataia este un comportament primitiv ,barbar ,folosit de primate,pt ca ele inca nu au neuronii dezvoltati si nici la purtator.si conchidem cu intrebarea pusa de tine ,dar facand o paralela;"ce este barbatul care isi lasa sotia si copii,parasindu-i pt fufe de 17-30 ani?''esti ca ei?esti prea fraier sa iti gasesti macar vre-o pitzi, nu mai vorbim de o femeie adevarata.!!!


[/quote]
calcul
Postat pe 21 Februarie 2011 11:40
vuvuzela ai scris cuiva sa nu o judece pe femeie fara sa ii auda parerea, dar tu de ce ii ti parte asa ferm si din toate puterile?
Stiu exista si femei parasite care isi cresc copii singuri, dar o femeie ca sotia lui ar trebui impuscata, nu doar o mica bataie cu nuiaua. De multe ori barbatul trece cu vederea faptul ca femeia lui a fost asa cum a fost in trecut, tot ce conteaza e sa se faca femeie de casa dupa ce se casatoresc si fac copii.
garbo022043
Postat pe 22 Februarie 2011 10:53
Sunt sigur ca, daca am asculta povestea ei, i-am da dreptate si l-am acuza pe sot! Nu avem de unde sti tot adevarul, fiecare arunca cu noroi in celalalt! Asa ca lectii nu se pot da!
delly000311
Postat pe 22 Februarie 2011 17:27
Imi pare rau, dar nici tu nu ai gandit prea mult cand te-ai casatorit si nu prea ai cunoscut-o, avea totusi 22 de ani.Asta nu mai este minte de casatorie, dar tu aveai 34 si ai mai trecut prin deceptii.In sfarsit, tineretea ei te-a atras defapt.Nu mai conteaza acum, doar copii sunt prioritari si cum spunea cineva mai devreme ,este bine ca si barbati sa invete sa-si creasca singuri copii.Sunt sute, mii de femei parasite cu copii si ce fac ele?isi cresc copii si nu se mai gandesc la ele si nici nu isi plang de mila. Bafta multa in continuare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rtrvalentina
Postat pe 28 Februarie 2011 15:31
De la: garbo022043, la data 2011-02-22 10:53:36vuvuzela ai scris cuiva sa nu o judece pe femeie fara sa ii auda parerea, dar tu de ce ii ti parte asa ferm si din toate puterile?
Stiu exista si femei parasite care isi cresc copii singuri, dar o femeie ca sotia lui ar trebui impuscata, nu doar o mica bataie cu nuiaua. De multe ori barbatul trece cu vederea faptul ca femeia lui a fost asa cum a fost in trecut, tot ce conteaza e sa se faca femeie de casa dupa ce se casatoresc si fac copii.

ce trist ii ca inca avem oameni in romania(tineri ca tine, CU MINTEA INCHISA SI PLINA DE PREJUDECATI), care cred ca totul se rezolva cu "pusca".....violenta este arma celui slab....dumnezeule, parca traiti in varful muntelui.....
tzontzonica
Postat pe 1 Martie 2011 15:59
Tineri? Ca vuvuzela? Da' de unde, bre, tineri? Vuvu e o scofalcita d-aia de vreo 101 ani, parol! D-aia si spune ce spune

PS: vuvu, ce ziceai de ciufu' ala? Cred ca acum m-am razbunat
Thor_again
Postat pe 1 Martie 2011 16:06
De la: Thor_again, la data 2011-03-01 16:06:43Tineri? Ca vuvuzela? Da' de unde, bre, tineri? Vuvu e o scofalcita d-aia de vreo 101 ani, parol! D-aia si spune ce spune

PS: vuvu, ce ziceai de ciufu' ala? Cred ca acum m-am razbunat [/quote




e o vorba..ca ..cu.....maaaa barba matale (in)........ am 790 de ani si tinerete fara batranete si viata fara de moarte ... o bagasi pe cotite sa nu prea sa se vada?acu cand e ziua femeii?pai e frumos,mister?e gentelmeneste?cotetomanule..... eu o femeie superba si tu .....ham ,ham..... si cand imi mangai ciuful?fara nr...fara nr....
vuvuzela
Postat pe 1 Martie 2011 16:32
De la: Thor_again, la data 2011-03-01 16:06:43Tineri? Ca vuvuzela? Da' de unde, bre, tineri? Vuvu e o scofalcita d-aia de vreo 101 ani, parol! D-aia si spune ce spune

PS: vuvu, ce ziceai de ciufu' ala? Cred ca acum m-am razbunat






se adresa lui 043....
vuvuzela
Postat pe 1 Martie 2011 16:35
De la: vuvuzela, la data 2011-03-01 16:35:17
De la: Thor_again, la data 2011-03-01 16:06:43Tineri? Ca vuvuzela? Da' de unde, bre, tineri? Vuvu e o scofalcita d-aia de vreo 101 ani, parol! D-aia si spune ce spune

PS: vuvu, ce ziceai de ciufu' ala? Cred ca acum m-am razbunat






se adresa lui 043....

ai dreptate.....ei ma adresam.....
tzontzonica
Postat pe 3 Martie 2011 01:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor 2 De la: lacramioaracrengi 4 Septembrie 2011 10:02
Clocotesc de o iubire bolnava 49 De la: SAL 27 Decembrie 2011 17:07
M a inselat 197 De la: GianySeo 20 Februarie 2015 14:59
Meditatie la viata mea 48 De la: Ines 12 Februarie 2010 12:43
Ce sa fac? 9 De la: Alina_Viorica 28 Septembrie 2015 21:52
Setari Cookie-uri