iubiri interzise!

De la: fortelion, la data 2011-01-25 19:00:02
aha, acum am inteles de ce esti "_reloaded", tragi orbeste in toate directiile si reincarci rahatu' !
adica cum , o femeie nu poate sa iubeasca cu sufletul, doar pt. ca este casatorita !?
nu ai vrea dilema asta...



categoric ca nimeni nu si doreste o ASTFEL de dilema....dar mami la ce mama dracului te mai legi la cap daca nu te doare.... daca traiesti cu speranta ca vei gasi pe parcurs un "deja-vu" si ti palpaie inimioara? ..... si uite asa facem oamenii sa sufere si sa ajungem sa nu mai credem in noi insine....
Dar daca u ai fi partenera celui care poate sa mai iubeasca o alta femeie decat u...ti-ar fi bn?
Nu! Ai spune: "Al dreaq cum sa mi faca mie una ca asta? Auzi nenorocitul m a inselat....este un fustangiu".....Femeile care inseala , ca asta este cuvantul potrivit ce defineste "o femeie care iubeste un alt barbat chiar daca este casatorita" , cum se numesc?
madita
Postat pe 10 Februarie 2011 19:55
EXISTA IUBIRE , OF DOAMNE SI INCA CUM .... NICI NU STIU CUM SA -TI SPUN CA ESTI NOPROCOASA SAU NU .... IUBIREA POATE FII MINUNATA SAU POATE SA -TI FIE POVARA ..... DAR EXISTA SI-TI BATE LA USA CAND NICI NU TE ASTEPTI
oanas_2004
Postat pe 15 Februarie 2011 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce te faci cand iti apare in cale dragostea,iar tu esti maritata si ai si copiii de crescut? 24 De la: bluelight 18 Noiembrie 2009 04:27
Sa traiesti in cusca altuia. 174 De la: michelle_ 21 Iunie 2011 21:08
Exista etica in relatiile timpurilor noastre ??? 33 De la: quasaria 18 Decembrie 2011 21:20
despre femeia taur ce imi puteti spune eu is varsataor si simnt k ma indragostesc de ea 1 De la: garbo187925 1 Ianuarie 2012 04:04
nu cred ca voi mai scrie pe garbo......... 38 De la: quasaria 2 Ianuarie 2010 04:26
Setari Cookie-uri