Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

vuvu, pe ce meleaguri plutesti tu, mai fata?
dar macar bine ca reusesti sa te flatezi singura...da-i 'nainte...
si cum arata, in imaginatia ta, o rama rasuflata?
mai ai pana ajungi la viata "plus belle que jamais..."
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 12:40
De la: dor72, la data 2011-04-15 12:40:48vuvu, pe ce meleaguri plutesti tu, mai fata?
dar macar bine ca reusesti sa te flatezi singura...da-i 'nainte...
si cum arata, in imaginatia ta, o rama rasuflata?
mai ai pana ajungi la viata "plus belle que jamais..."




totdeauna ai avut ceva cu mine.ghinionul tau este ca pe mine nu ma afecteaza nimic.ai vre-o treaba cu rama lui,de te oftici asa?lasa draga sa raspunda fiecare personal. scuteste-ma de intrebari ,presupuneri si comentarii puerile.crezi ca se merita sa pui fundu pt o rama?


vuvuzela
Postat pe 15 Aprilie 2011 13:03
vuvo, imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc iar, reamintindu-ti ca pentru tine nu e o rama rasuflata, ci doar acra
tare proasta paul o fo' la poponetzu' coanei mamitzichii tale
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:22
bro! fii gentalmen
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:26

asta a fost lovitura sub centura
ameno
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:27
n-o fo' sub centura bre, Ameano... o fo' DE SUB centura
sis, pai n-am fost? iote cat de civilizat i-am vorbit
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:31
oalio, kitty...asa o replica cruda am avut in minte, de nu-ti inchipui
apropos, sper sa nu ma infurie nimeni azi...is intr-o dispozitie acida, "michelle, marca-nregistrata"
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:32
da s-o gasit milionarul ala nu de alta da' eu am pus-o la pastrare si nah...m-am gandit s-o dau in folosinta...si no fac gejeaba
ameno
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:33
te tzar mai tarziu ca sa ai pe cine te descarca
ameno
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:33
bro, am pus si ultima grafica. gata! mi-am exorcizat demonii
sper din tot sufletul sa reusesti sa faci clipul ala, ca un memento, asa...

kitty, pe numarul de vdf ro, ca nu stiu pe unde naiba imi sunt celelalte telefoane, si sunt prea ametita acum ca sa le caut
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:38
Concesioneaz-o, ameano
pe 49 de ani
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:38
mai bine o pun la CEC

am numa orange
ameno
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:42
oh, ma duc sa caut afurisitul ala de telefon, desi pariez ca sunt descarcate
mai, aveti grija cu mine mai vreo ora, abia mi-am baut prima cana de cafea si inca marai si musc
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:44
ameano, fara apropouri politice cum adica ai numa' orange? si tz-o mai pui si la cec? a dreaq, cuiva nu-i mai ajunge, ii traba cu dobanda, ha?

sis, unde ai pus-o? pe blog?
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:44
nu, aici...facuta in nici 10 minute, daca iti vine sa crezi
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:47
In film, poate, in viata se schimba totul. Si iubirea ,daca o iei pe alt drum, fie si pentru 1 milion de euro. Nu mai este nimic la fel, nici macar tu...Fiecare raspunde pentru alegerile lui si mai ales pentru viata lui.Pierde iubirea dar are bani, depinde ce iubeste mai mult...
cercelmarilena
Postat pe 15 Aprilie 2011 22:36
De la: vuvuzela, la data 2011-04-15 13:03:22
@totdeauna ai avut ceva cu mine.ghinionul tau este ca pe mine nu ma afecteaza nimic.ai vre-o treaba cu rama lui,de te oftici asa?lasa draga sa raspunda fiecare personal. scuteste-ma de intrebari ,presupuneri si comentarii puerile.crezi ca se merita sa pui fundu pt o rama?



ma faci sa ma repet..si urasc asta...
vuvu, pe ce meleaguri plutesti tu, mai fata?
mai ai pana ajungi la viata "plus belle que jamais..."

nu ma oftic...nici nu cred ca ai vrea sa ma vezi ofticata...
dar sa ma anunti cand reusesti sa gasesti subiectul...sau macar tema ( sa fiu mai generoasa) ca as vrea sa stau de vorba...daca as avea cu cine...
pana atunci, vorba lui Thor :" vorbesc cu prosti..." te oftici acum?
si mai lamureste-mi o dilema...la tine e totuna couru cu capu'? ( scuze pentru trivialitati..dar asta e codul comun...)

ce zici Thor de acest "vre-o"?
vreo inversiune ...o fi prea subtil...nush...ce zici?
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:03
DA!! L-as insela ptr un milion de euro!! Si ptr mai putin!!L-as insela cu un barbat de barbat...discret!!Dar de unde??Hai..ca glumesc!!Am vrut sa va aduc la tema...
elisabeta_boia
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:51
adica eram cam ...creanga...cu vuvu...
merci...totusi..ii prea rece apa...de la criza?
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 00:00
No, da-mi pace! Da' 1 milion? Hm Cine zici ca era? Conteaza cum arat? Cred ca avem timp cu care nu stim ce sa facem. Sa visam? Da! De ce nu? Dar 1 milion pentru... o tavaleala? Hai serios! Cine-i ... prostul? Asta a mesr in film da' viata chiar bate filmul! Cele bune! Laura :
vitan
Postat pe 16 Aprilie 2011 19:39
nu conteaza ,,tavaleala "...Vitane , nu ai prins esenta filmului ...latura filosofica..clipele petrecute alaturi de o ANUME femeie aproape ca nu au pret..cam asta era esenta...ca daca pui f-u-c-k-i-n-g-u-l in sine ala sigur e prea scump :-)))
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2011 19:45
scuze Reyya, sigur ca nu stiu cum sunt acele clipe langa o femeie! Ca n-am cum. Pentru ca sunt femeie si nu sunt ... Esenta filmului? Tu nici esenta a ce am scris eu n-ai prins_o. Da' nu mai conteaza, eu tot cred ca viata bate filmul! Si ca pentru o tavaleala (ca sata e nu poate fi dragoste) nu da nimeni 1 milion. Vise si discutii. Cele bune! Laura. Si un Paste fericit!
vitan
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:32
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
SIANA
Postat pe 1 August 2011 16:58

iete cum a inviat bulionu'....
quasaria
Postat pe 1 August 2011 21:21
Te refereai la rosul fondului avatarului lui Siana?
elisabeta_boia
Postat pe 2 August 2011 17:10
nu! Ma refeream la verdele fondului geamantanului cu euroi.
quasaria
Postat pe 3 August 2011 01:08
Normal ca, DA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Unde-ar fi norocul ala sa dai peste asemenea oferta si sa o ignori ?!...pe ceata asta....Scapi de probleme financiare, pana la sfarsitul vietii....(si nu se toceste nimic ) Asta, numai daca gasesti pestisorul de aur ! Dar oferta, nu cred sa vina din Romania pt ca aici nu avem barbati generosi pana in halul acesta Aici, oferta-i putin peste gratis si se mai fac si bonusuri Facem haz de necaz , dar ce femeie ar refuza asemenea oferta .cand ele ajung sa-si vanda pe doi lei ovule si organe....sau accepta sa fie mame purtatoare...
florivizireanu
Postat pe 3 August 2011 19:03
Stiu ca intrebarea e ipotetica si se asteapta doar raspunsurile doamnelor ca apoi sa fie disecate, dar pentru noi barbatii, nu e nici o oferta?
SAL
Postat pe 4 August 2011 13:53
ba da...
ulei, otetz, sare, ridichii...
apoi
vitriol, cianura, clor, gaz, manatarci

si la final
formol, multttt formol....!
alfheim
Postat pe 4 August 2011 14:41
o,ba da!
ma ofer sa amestec in salata ta...
pt un nouasutenoo'jnoo de mii de coco pa noapte
precizilla
Postat pe 4 August 2011 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un apel catre Dvs. 18 De la: nathalie 2 Decembrie 2011 22:58
bancurile cu ' blondele sunt proaste'-o frustrare? 4 De la: vuvuzela 8 Octombrie 2010 21:21
Un cuvant frumos 3 De la: garbo_1568 16 Aprilie 2012 12:02
Viata ca o telenovela 149 De la: christy_coco 24 Octombrie 2011 23:55
Problema mea... 13 De la: elisavuri 26 Noiembrie 2011 15:08
Setari Cookie-uri