ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Ce ziare sau reviste mai cititi?

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

in era internetului si a programelor news tv , mai cititi revite sau ziare, sau doar in format electronic va informati?Va amintiti , cum devoram revista Femeia , sau Cinema, sau Pentru patrie!?? dar Lumea sau Magazin istoric?? Iar cand eram copii Cutezatorii sau Arici pogonici??va amintiti??
  citeaza   raspunde

Da, citesc. Baia e plină de reviste...Economie. Nu mai cumpăr hârtie igienică.
  citeaza   raspunde

sunt prea scumpe si totusi aspre pentru zona delicata, am citit de curand un nr a revistei cosmopolitan si m-a dezamagit , era chiar maculatura cu poze mari photoshopate .
  citeaza   raspunde

Tu mereu înţelegi altceva. Ori te prefaci, ori...
  citeaza   raspunde

Io citesc"ghimpele" !

Numai ghine!
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

www.ghimpele.ro/....
  citeaza   raspunde

merci pt idee am citit si eu ghimpele acum ! alta propunere ?
  citeaza   raspunde

Asteptand pentru niste rezultate intr-un cabinet medical am rasfoit revitele Mami , si Bebe si am fost uimita cate lucruri importante erau scrise frumos acolo si explicit sa intelega si o mamica mai neinstruita daca vrea sa stie lucrurile cu adevarat importante in cresterea si educatia micutilor! Si ma gandeam cat de putin cunosteam in anii 80 cand am fost insarcinata si am avut un copilas prematur, apoi si la al2lea ce lipsa acuta de informatie era . Nu stiu ce as fi facut fara mama sau asistenta de la dispensar care m-au invatat atatea lucruri importante . Inca poti gasi lucruri cu adevarat importante de citit daca esti interesat sa afli !sa te instruiesti !
  citeaza   raspunde

acum mi-am luat Femeia de azi... sper sa gasesc ceva interesant !
  citeaza   raspunde

Vreo reteta....vreo masca de fata...?
  citeaza   raspunde

da cu struguri !dar este o reteta de zacusca pe care nu o stiam ...
  citeaza   raspunde

mai cititi "Catavencu ?'intr-un timp consideram umorul lor destul de incisiv!
  citeaza   raspunde

Ghimpele si Catavencu de ce nu?....citesc orice-mi pica in mana!....inclusiv acasa,la prieteni ,rude si la servici...cat mai diversificat ca-i mai bine si mai consistenta informatia...si la biblioteca cateodata, de ce nu?
  citeaza   raspunde

De la: caleidoscop, la data 2013-10-04 19:28:09Ghimpele si Catavencu de ce nu?....citesc orice-mi pica in mana!....inclusiv acasa,la prieteni ,rude si la servici...cat mai diversificat ca-i mai bine si mai consistenta informatia...si la biblioteca cateodata, de ce nu?

credeam ca numai la mine se mai uita lumea cuidat ca inca mai cumpar ziare si reviste ...
  citeaza   raspunde

pentru "hrana spirituala" oricand se gasesc bani!.....pe mine chiar nu ma afecteaza cu absolut nimic ce spune si ce crede lumea despre mine....eu stiu una si buna .....trebuie sa ne iubim mai mult pe noi si sa ne satisfacem orice placere oricat de mica ar fi ea...nu vreau ca maine sa mor si sa afirm ca am trait degeaba si chiar nu am lasat nimic in urma pe unde am trecut!
  citeaza   raspunde

Perfect de acord cu tine!
  citeaza   raspunde

Saptamana asta o sa caut Gazeta sporturilor din 2 motive , vreau sa citesc un comentariu pertinent asupra meciului din finala turneului de tenis de la BEIJING,unde Djockovoci l-a batut in doua seturi pe Nadal si cu toate aste tot Nadal stationeaza pe locul intai mondial!???Nu i s-au acordat puncte ATP pentru ca a mai castigat odata turneul respectiv ????? si pentru ca vine la pachet cu o carte pe care as vrea sa o recitesc de Rodica OJOC Brasoveanu: Furtul statuii din parc!Mai va place stilul ei ???
  citeaza   raspunde

Eu imi amintesc doar cit de multe carti am citit la lumina lampii iar acum prefer cele de sanatate ,despre amenajari gradini,flori,si retete ......urmeaza cautarea unui loc de veci deh viata merge doar inainte....daca nu iau in seama predictiile doamnei Doina Ionel despre cutremurecare care sa le rezolve pe toate.Sa fim optimisti viata e frumoasa !
  citeaza   raspunde

desigur , eu una astept luna asta o publicatie minunata Goblenul arta si pasiune ,mai am Lucrul de mana si multe altele pe care as vrea macar sa le rasfoiesc ..
  citeaza   raspunde

Si ce te impiedica ?
  citeaza   raspunde

....mutra ta!, o impiedica!.....cea din poza de la avatar,desigur....
  citeaza   raspunde

De la: garbo_19362, la data 2013-10-07 07:38:51Saptamana asta o sa caut Gazeta sporturilor din 2 motive , vreau sa citesc un comentariu pertinent asupra meciului din finala turneului de tenis de la BEIJING,unde Djockovoci l-a batut in doua seturi pe Nadal si cu toate aste tot Nadal stationeaza pe locul intai mondial!???Nu i s-au acordat puncte ATP pentru ca a mai castigat odata turneul respectiv ????? si pentru ca vine la pachet cu o carte pe care as vrea sa o recitesc de Rodica OJOC Brasoveanu: Furtul statuii din parc!Mai va place stilul ei ???
.........................OJOG se numeste scriitoarea!.....mie imi place, de ce nu? e de-a noastra din RO, si scrie bine!
  citeaza   raspunde

Oi fi mai rau ca un cosmar...
  citeaza   raspunde

....merge si asa cum ai spus tu, cainii maidanezi din RO au mai facut o victima....stii ce nu pricep eu?.....simt javrele astea ceva? de le cad victime numai oameni buni si destepti.....ionut si medicul veterinar, de exemplu, am inteles ca domnul muscat de acei maidanezi si internat in spital este de profesie medic veterinar.....deh!...traim alte vremuri si nimic nu ne mai mira in RO!...orice-i posibil!
  citeaza   raspunde

Nu am nici o legatura cu asta... Imi pare rau ca se intampla ceea ce se intampla pe acolo.
Noapte buna
  citeaza   raspunde

...of,of,of!....uite cum ma provoci!.....am inteles ca nu ai nici o legatura cu stirea ce ti-am dat-o eu,.....am spus cainii maidanezi ! sau fiindca tot am facut eu o gluma cu mutra mutrei lui asta tot nu presupune ca ai avea vreo legatura, deci nu vreau sa dau la nimeni de banuit ....am si eu catei si stiu sa mi-i educ, chiar nu mi-e rusine cand ies in societate cu ei.....in comparatie cu alte patrupede!
  citeaza   raspunde

Stai linistita ca nu-i suparare Eu m-am obisnuit sa intoarca lumea capul pe strada dupa rottycel...sunt destul de rari pe aici , cu toate ca sunt rasa germana. Adevarul este ca legea nu permite oricui sa aiba unul. Iti trebuie cazier , si dai examen pentru permis ca sa circuli cu un rottweiler. Scoala e obligatorie , plus inca un curs si examenul ca sa nu poarte botnitza. Toate astea costa o gramada de bani si timp.
  citeaza   raspunde

Rodica Ojog-Braşoveanu îmi place, deşi era vb de ziare/reviste. Cartea preferată, Bărbaţii sunt nişte porci.
  citeaza   raspunde

Mai tre sa citesti si cartea ca sa-ti dai seama ?
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: