Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

iote aparu una ...care nu vrea nimica...ci doar sa va salute de noapte buna !!
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:00
salutare lady
pe tine nu te trecem pe lista,nu e locul tau acolo
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:04
bueeeyyyyyyyyyyyy..........iote...bizigu`....aparu` si ea!!
ce catzi aici?
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:19
Ana buna !!!! ...... da nu vad inghesuiala mai deloc.....s-or fi intimidat fetele....... stau cuminti si asteapta la cotitura..... hai ca va las.......nu de alta da mie ca-mi dispare somnul si maine ma preling pe sub birou.....
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:24
De la: ovidiu42, la data 2011-01-12 01:19:58bueeeyyyyyyyyyyyy..........iote...bizigu`....aparu` si ea!!
ce catzi aici?

in trecere sii...iooooooooo !!!!!!!!!!!!.... am vrut sa vaz si io...da lasa merg la somn.... da si acu chiar m-am enervat cu nerviii.... ce te mri?????
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:30
de aia a cazut ovi,se tot uita la lista goala si de suparare el sa prelins pe gheata
nu se inghesuie lady,spera ca se va mai pune ceva pe langa bulionul ala
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:32
lady...lasa mami...ca nu-i da tine...bulionu` ala!!...si...daca shed sa ma gandesc...nu te incadrezi...pentru a intra in competitie..
am schimbat criteriile!!
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:33
De la: ovidiu42, la data 2011-01-12 01:33:38lady...lasa mami...ca nu-i da tine...bulionu` ala!!...si...daca shed sa ma gandesc...nu te incadrezi...pentru a intra in competitie..
am schimbat criteriile!!

maiiiiiiiiiiii .......am zis ca sunt in trecere sa va salut......tu lasa dreaq criteriile asa cum le-ai brodit de prima data.....nu de alta da sa nu te incurci !!!
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:38
da acuma Ana dreaq stie in ce, dupa ce sau dupa cine dreaq se uita???.....mai faceti jocul ca la pariuri in cota fixa,....
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:41
iote ca pana la urma se poate,nu din cauza listei te-ai prelins pe gheata ovi,ai zarit tu ceva craci mai inalti decat e cazul si....buf
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:43
poi...sa vie...concurentele...sa vedem cota de piatza...apoi...vedem si...cota de pariu!!!
ca altfel...ati vazut si voi...cum le curg mucii...p`aci...cand e vb de...banet...si...sa-l castige...in cel mai usor mod...de cand e lumea!!
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:45
numai cand aud de suma asta sunt in extaz dar sa mai si puna mana pe el....
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:47
cica`s si...transpirate...unele
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:48
mai vedeti ce faceti cu pipitele.......si cui ii dati bulionul.... va spun noapte buna!!!!.......
ladyDY
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:52
nu vezi ca...nu-s pregatite sa-l ieie????
le-mpiedica...cica...constiintza!!!


noapte buna...lady!!
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:56
tot raul spre bine ovi,apar ele pana la urma....

si eu va pupic si va spun somnik usor
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:58
asa devreme...la somn? ...noapte buna...ana
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 02:01
interesant,voi vorbiti de bulioane....si pun pariu ca marea majoritate dintre voi ar puneo si pe 100 da euro,faceti ailisea mascarada,sa poate asa ceva?
REALIZATU
Postat pe 12 Ianuarie 2011 03:21
asa flacau`!!!!...zi-le pa fatza...ce dreaq!!! ...cum le stie el...ca un om mare!!!
este ca...ai avut si tu...asemenea experientze cu...100 de euroi?
si...nu una...ci...extrem de multe banuiesc!!!
la mai multe...sa-ti ajute D-zeu!!
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 03:48
daca tot ce zboara s-ar minca.....

treziti-va, e criza!
de unde atita banaret?
si care pisica ar merita atita ?
cind va e foame o faceti si numai pentru o bucata de piine. auzi la ele: 1 milion de euroi.
the_voice
Postat pe 12 Ianuarie 2011 06:06
De la: garbo172845, la data 2011-01-06 19:41:36Un roman strange si el un milion de parai cum poate prin strainatate si la un moment dat se intreaba ce sa faca cu ei: Casa avea, masina avea, asa ca ce-i da prin cap.Sa faca dragoste cu cea mai frumoasa femeie motiv pentru care propune pentru o noapte de amor salbatic toti paraii pe care ii stransese. Vine o tipa de o frumusete rara si se intampla ce trebuia sa se intample.Numai ca atunci cand da tipa sa numere banii, vede ca suma nu mai era de un milion asa cum promisese romanul ci doar 600 000.
-Roman hot si curvar (pana atunci nu fusese curvar ci inimiara mea, sufletul meu pierdut, calaretul meu neinfricat s.a,md.) am sa te reclam la politie ca m-ai violat si ca la cei 80 de ani pe care ii am, eram Fecioara.
-Stai fa, sa vedem despre ce este vorba.-a zis romanul. Cine o fi luat banii ca aici erau toti dupa ruda si dupa samanta.Fai fata, ia spune tu.Dupa ce am adormit eu, ce ai vazut?
-Am vazut o mana lunga care a intrat in camera, s-a dus direct la valijoara cu bani si a luat de acolo un pumn de hartii diupa care a scris cu carioca, impozit.
-Draga, sa stii ca stiu cine este.E unul mic dar are mana lunga.Nu spun cum il cheama ca asta iti taie si concediul de maternitate de doi ani si iti ia si restul de bani pe care ii mai ai.
De atunci cand cineva va face propunerea sa va culcati cu el pe un milion, verificati doua lucruri:
-Daca banii nu sunt falsi, altfel va treziti ca faceti dragoste pe gratis.
-Sa nu fie unul micut si grasut pe aproape ca asta va lasa fara agoniseala si cu ochii in soare ceea ce va poate dauna vederii.
marinescu75
Postat pe 12 Ianuarie 2011 07:37
buuun .deci pana la urma o facem gratis.nu evem ce pierde
marinescu75
Postat pe 12 Ianuarie 2011 07:38
De la: REALIZATU, la data 2011-01-12 03:21:35 interesant,voi vorbiti de bulioane....si pun pariu ca marea majoritate dintre voi ar puneo si pe 100 da euro,faceti ailisea mascarada,sa poate asa ceva?
ee naaa unii nu vor mai mult ....nu vor si ei sa promoveze se multumesc cu firmituri
floare_cu_colti
Postat pe 12 Ianuarie 2011 08:53
De la: the_voice, la data 2011-01-12 06:06:04daca tot ce zboara s-ar minca.....

treziti-va, e criza!
de unde atita banaret?
si care pisica ar merita atita ?
cind va e foame o faceti si numai pentru o bucata de piine. auzi la ele: 1 milion de euroi.




de la un barbat te poti astepta la un astfel de raspuns.....e specific lor de a caracteriza femeia asa cum o vede el,insa,ca femeie mi se pare ciudat....
de ce?pentru ca uneori prin raspunsul care il dai la o banala intrebare,generalizand automat te incluzi in cateogrie.....ca totusi esti femeie.
anaROBERT
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:33
a propos de asta cu milionu', sa nu ratez datul cu parerea:

yo cred ca intr-un numar de ani, nu multi, familia va deveni si mai labila, iar sexul va fi aproape exclusiv pe bani. si asa, un barbat se insoara, zice el ca va face sex pe gratis, dar de fapt il cam costa destul. valabil si vitza-vercea, femeia spera ca va dobandi niste avantaje, dar in schimb i-o trage unu' pe gratis, care mai e si politistu' ei pe deasupra.

S-acu' ontopic: daca un barbat ar oferi banii astia pentru o noapte cu o femeie, e clar ca scopul ar fi dincolo de acea noapte, iar cateva doamne de pe forum au remarcat la fix chestia asta.

Incoruptibilitate: cred ca fiecare avem un pret pe care ne vindem...
oli_le_mechant
Postat pe 12 Ianuarie 2011 18:51
oli gresesti. in citiva ani sexul se va face cu robotele/robotei.
n-ai vazut ca japonezii deja s-au aranjat cu robotica lor multifunctionala?
ce femei, bani platiti etc. etc. fiecare cu patratelul lui de viata si cu masina lui sexuala.
face parte din progres/evolutie.

Ana, nu generaliza desi coonsiderind cit de multe femei o fac doar pentru mincare nu ai gresit prea mult. unele o mai fac si pentru haine, casa, masina, deh pretentii diferite.
the_voice
Postat pe 12 Ianuarie 2011 19:29
De la: marinescu75, la data 2011-01-12 07:38:41buuun .deci pana la urma o facem gratis.nu evem ce pierde





ei...hai!!!.....sa nu-mi zici ca...deja...te-ai si decis!!!
ovidiu42
Postat pe 12 Ianuarie 2011 22:42
@the voice
yo nu te contrazic, cred ca oamenii cu bani vor prefera sa plateasca the real thing decat surogate. asa, omu' sarac, pana la robot, o are si pe dreapta si pe stanga LOL.

personal, n-am incercat vreo "droida", insa ma indoiesc ca vor putea concura originalul vreodata, in fine, asta e opinia mea... dar depinde de gusturi...
oli_le_mechant
Postat pe 12 Ianuarie 2011 23:03
daaa Oidiule cel putin nu ma pacaleste nimeni. nu esti deacord ?/
marinescu75
Postat pe 13 Ianuarie 2011 07:22
De la: marinescu75, la data 2011-01-13 07:22:38daaa Ovidiule cel putin nu ma pacaleste nimeni. nu esti deacord ?/
marinescu75
Postat pe 13 Ianuarie 2011 07:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In urma topicului " cum sa scapam de michelle?" 013 a fost banat 65 De la: elisabeta_boia 7 Septembrie 2011 01:40
buna ziua 10 De la: garbo004807 31 Mai 2009 16:42
"il iubesc si nu renunt la el" 122 De la: quasaria 19 Martie 2010 22:29
Iti arunc manusa, vidare! 160 De la: gianiblue 2 Iulie 2009 17:19
La multi ani tuturor celor care poarte nume de**Constantin si Elena*!! 9 De la: Jojolin 21 Mai 2012 15:03
Setari Cookie-uri