|
*subiect, sorry Acum ... sunt tare curioasa ce ar raspunde barbatii... Mai ales ca s-au cam dat ei, dragutii, virtuosi tare... Asta daca vor raspunde sincer... |
||
|
picaturaderoua Postat pe 20 Decembrie 2010 15:42 |
||
|---|---|---|
mie tare mi-e ca vor raspunde prea sincer! |
||
|
zambila Postat pe 20 Decembrie 2010 15:45 |
||
|
Eiii, Zambii... tu crezi vor recunoaste? Eu cred ca nu... Ca sa nu mai spun, ca ar fi bucurosi daca ne-am duce singure... si ei doar s-ar trezi cu banucu....
|
||
|
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 20 Decembrie 2010 15:49 |
||
Doar florinel o sa se jure cu o mana pe biblie, si cu degetele celeilalte maini incrucisate la spate, ca n-ar face-o... |
||
|
Tylly Postat pe 20 Decembrie 2010 15:53 |
||
Doar Florinel? Eu cred ca niciun barbat de pe acest topic nu o va recunoaste... De aceea cred ca nici nu se va sinchisi vreunul sa raspunda pe aici....
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 20 Decembrie 2010 15:57 |
||
barbatii fiind in inferioritate numerica pe aici,la ce raspunsuri sa ne asteptam...tot noi,femeile,vom raspunde si aici... |
||
|
anaROBERT Postat pe 20 Decembrie 2010 21:09 |
||
cred ca intrebarea ar fi alta, dupa ce am citit la subiectul anterior.... |
||
|
quasaria Postat pe 20 Decembrie 2010 21:12 |
||
|
eu,sincer vorbind,daca cineva mi-ar oferii banii astia nu m-as cracana,logic ca nu as face-o fiind familista... poate alta era situatia daca eram o pustoaica caruia ii placea viata si tot ce e nou... in schimb m-as simti flatata sa stiu ca fac atatia bani,nu sunt multi dar m-as bucura sa stiu ca am valoare.... |
||
|
anaROBERT Postat pe 20 Decembrie 2010 21:16 |
||
De la: quasaria, la data 2010-12-20 21:12:51cred ca intrebarea ar fi alta, dupa ce am citit la subiectul anterior.... Care Q? Daca s-ar da ei pentru 1 milion de euroi? Ei se dau mocca... Sau?
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 21 Decembrie 2010 17:02 |
||
sau...DA
|
||
|
eladaela Postat pe 21 Decembrie 2010 17:20 |
||
|
buna remarca ta Q~ cd or vedea ei cate "dispuse" sunt...si doar asa ipotetic...
|
||
|
fleurdelis Postat pe 21 Decembrie 2010 17:25 |
||
|
trebuia sa intrebi si daca sotia si-ar da barbatul pentru una milioana euro eu da, din ziua aceea m-as face peste, e criza, poi
|
||
|
Laura_M Postat pe 21 Decembrie 2010 17:28 |
||
De la: eladaela, la data 2010-12-21 17:20:24sau...DA Ela.. Sau care? am vrut sa spun
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 21 Decembrie 2010 17:34 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| PROBLEME CU NETUL | 4 | De la: mia79x 16 Iulie 2009 18:30 |
| ce parere aveti despre Ecaterina Teodoroiu | 34 | De la: Thor_again 15 Martie 2011 22:58 |
| comportament inconsecvent | 40 | De la: ingerasullinistit 29 Martie 2011 16:43 |
|
|
||
| buna | 13 | De la: garbo040417 21 Aprilie 2018 00:50 |
| SCURT TRATAT DE FERICIRE - CITESTE ! NICI NU STII CE PIERZI ... | 27 | De la: fleurdelis 6 Ianuarie 2010 15:09 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună