Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

cred ca ar fi si sotul de acord sa il insel:-"
garbo032992
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:21
cine te a pacalit ca avem o singura existenta?
ankoram
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:24
De la: garbo032992, la data 2011-01-13 10:21:21cred ca ar fi si sotul de acord sa il insel:-"



pentru suma asta cred ca ar sta sa te si astepte dimineata dupa ce iti iei plata
anaROBERT
Postat pe 13 Ianuarie 2011 12:40
92 si daca sotul te-ar aproba tu ai accepta oferta?



atunci nu vad de ce te-ar mai interesa ce crede sotul
persidadamian
Postat pe 13 Ianuarie 2011 13:28
eh persi,la suma asta cine isi mai intreaba sotul daca ii da voie sau nu....
vise taica,vise....
anaROBERT
Postat pe 13 Ianuarie 2011 15:23
De la: marinescu75, la data 2011-01-13 07:22:38daaa Oidiule cel putin nu ma pacaleste nimeni. nu esti deacord ?/

pey depinde de tine dk vrei sa te lasi pacalita, insa asta nu e totul, mai conteaza si ce intelegi prin "pacalieala" :P

da' la mai putin nu se baga caerva, nu de alta, da' e criza. licitatia a plecat de la o suma cam mare :((
oli_le_mechant
Postat pe 13 Ianuarie 2011 18:13
stimate doamne, domnisoare si alti intre ele...de ce va cramponati la SUMA de un milion, daca sint bani multi PROSTITUTIA devine , subit, o VIRTUTE ?
scuze Quasaria, desi apreciez postarile tale coherente, nu sint de acord cu "simbolismul" propus de tine, pentru cel care si'ar permite sa ofere asa o suma pentru SEX, milionul de Euro este exact echivalentul, sa zicem, a 20 de euroi oferiti de orice John unei amarate care se drogheaza !
ladies ( stiti voi care sinteti), nu este nevoie de poleit instinctul gratificarii spontane, toti pacatuim, unii nu numai cu gandul...Cheers !
fortelion
Postat pe 13 Ianuarie 2011 18:16
De la: fortelion, la data 2011-01-13 18:16:04stimate doamne, domnisoare si alti intre ele...de ce va cramponati la SUMA de un milion, daca sint bani multi PROSTITUTIA devine , subit, o VIRTUTE ?
scuze Quasaria, desi apreciez postarile tale coherente, nu sint de acord cu "simbolismul" propus de tine, pentru cel care si'ar permite sa ofere asa o suma pentru SEX, milionul de Euro este exact echivalentul, sa zicem, a 20 de euroi oferiti de orice John unei amarate care se drogheaza !
ladies ( stiti voi care sinteti), nu este nevoie de poleit instinctul gratificarii spontane, toti pacatuim, unii nu numai cu gandul...Cheers !



ai auzit ca prostitutia este si masculina si feminina?ai sa nu ne ascundem dupa cires,virtuti ,pacate.cine te crede ca daca o baba iti ofera suma asta pt o noapte de sex ,nu raspunzi prezent?cred ca traiesti intr-o mare minciuna interioara.
vuvuzela
Postat pe 13 Ianuarie 2011 18:46
De la: marinescu75, la data 2011-01-13 07:23:25
De la: marinescu75, la data 2011-01-13 07:22:38daaa Ovidiule cel putin nu ma pacaleste nimeni. nu esti deacord ?/




ba...io`s de acord...daca si tu esti!!!
asa ca...n-ar mai fi nici o pb!!
eu...iti dau voie!!
ovidiu42
Postat pe 13 Ianuarie 2011 19:22

hello Vuvu....ce imi lipseau niste spituri in posterior de la tine, asa?
am scris "toti pacatuim", asta implica si masculii, normal !
esti purtatoarea de cuvand a lui Quasaria, a feminitatii globale sau esti de garda
in tura de muscat intrusi rataciti pe aici !?
fortelion
Postat pe 13 Ianuarie 2011 21:53
heloooooo,reveniti-va.....chiar ati cazut in cap,asa usor puneti botul la niste aberatii virtuale????oare in real cum draq mai faceti fata......

anaROBERT
Postat pe 13 Ianuarie 2011 23:37
De la: REALIZATU, la data 2011-01-12 03:21:35 interesant,voi vorbiti de bulioane....si pun pariu ca marea majoritate dintre voi ar puneo si pe 100 da euro,faceti ailisea mascarada,sa poate asa ceva?
....Si io care o fac cu barbata-miu degeaba...................
pusastef
Postat pe 14 Ianuarie 2011 08:16
In genunchi, in fata altarului, patronul unei firme se ruga:
- Dã-mi Doamne un milion de dolari, sã scap de faliment!...
Langã el se aseazã un amãrt care se roagã sa-i dea Dumnezeu zece dolari, sa aibã ce mnca azi.
Vizibil iritat,cel cu milionul ii intinde zece dolari, zicndu-i:
- Tine zece dolari si lasã-l pe Dumnezeu sã se poata concentra!.....

hai ca merge spus si aici bancul....
ladyDY
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:23
De la: garbo178329, la data 2010-12-18 10:46:57 Doamneee..!!!..
Ce fel de femei santeti..?????.... Presupunand ca as primi o asemenea oferta(ceea ce nu va fi cazul)as prefera sa mor de foame ,decat sa-mi spurc caminul si sa-mi batjocoresc sotia..
Pai face mai mult acel mil.decat juramantul din biserica,impreuna pana la moarte,la bine si la rau...???...
mucles!!!!cine te crede?
bai da eu citesc de vreo cateva zile si ma amuz grozav.n-am intrat pt k am vz k sunt numai FEMEI.observati cum am scris,da?cu litere mari.eeeei,da'm-a enervat tipul asta.prefera sa moara de foame....si sotia o data cu el.haida de!!!!!ne lasi?sa-mi dea mie cineva milionul si fac si anal pt asta.apoi fac reconstructie de anus,k doar sunt plin de bani,nu?cik dak e si frumusel....,nu se mai poate ipocrizie........,sa aiba si 3 ochi si te duuuuuuuuuuuuuuuci!!!!!!!
1mil =40000000000lei vechi. nu stiti ce vorbiti!. dar imi plac grozav comentariile voastre!
tatoo
Postat pe 14 Ianuarie 2011 16:49
De la: persidadamian, la data 2011-01-13 13:28:3192 si daca sotul te-ar aproba tu ai accepta oferta?



atunci nu vad de ce te-ar mai interesa ce crede sotul
corect.
tatoo
Postat pe 14 Ianuarie 2011 16:50
de ce sa faci asa ceva pt o suma de bani ?? chiar daca ar accepta sotul meu nu as accepta eu sa fiu folosita iar relatia cu sotul meu nu ar mai fi aceasi dupa o noapte de amor cu un alt barbat . mi se pare penibil sa accepti asa ceva deoarece atunci cand ai un sot trebuie sa il respecti , sa te respecti tu pe tine , si sa nu il inseli ... nu se face asa ceva
rraluca
Postat pe 14 Ianuarie 2011 16:58
da daaaaaaaaaaaa
garbo161205
Postat pe 15 Ianuarie 2011 09:56
De la: ladyDY, la data 2011-01-14 10:23:03In genunchi, in fata altarului, patronul unei firme se ruga:
- Dã-mi Doamne un milion de dolari, sã scap de faliment!...
Langã el se aseazã un amãrt care se roagã sa-i dea Dumnezeu zece dolari, sa aibã ce mnca azi.
Vizibil iritat,cel cu milionul ii intinde zece dolari, zicndu-i:
- Tine zece dolari si lasã-l pe Dumnezeu sã se poata concentra!.....

hai ca merge spus si aici bancul....

dancris
Postat pe 15 Ianuarie 2011 10:27
vai, mi-e rau

ce de discutii a suscitat topicul asta, hehehe....
michelle_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 13:15
ce mai visati......cine da 1 milion de euro unei femei?cand se vand pe 25 de euro......si chiar frumoase sunt ele.......sa fim seriosi ...nici una dintre noi nu ar scapa ocazia daca ar fi
estela
Postat pe 15 Ianuarie 2011 13:47
ma rog, intrebarea cu milionul in mod sigur a fost ipotetica. doar un sondaj de opinie, zic eu...cu mult mai mai interesante imi par raspunsurile

dar, intr-o asemenea situatie, milionul ala devine simbolic, pentru ca pana la urma nici nu mai e vorba de bani, 1 milion sau 1 cent, e irelevant.
la nivel teoretic gestul e atat de nebunesc incat ramane doarsimplul fapt ca pentru acel barbat esti de nepretuit. un asemenea gest nu poate veni decat din dragoste sau dintr-o mare nebunie, iar pentru o femeie asemenea gesturi sunt irezistibile, parerea mea...

ar fi o noapte interesanta...
michelle_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 15:00
probabil ca cine a deschis subiectul asta s-a uitat la telenovele prea mult
Laura_M
Postat pe 15 Ianuarie 2011 15:29
De la: tatoo64, la data 2011-01-14 16:49:18
De la: garbo178329, la data 2010-12-18 10:46:57 Doamneee..!!!..
Ce fel de femei santeti..?????.... Presupunand ca as primi o asemenea oferta(ceea ce nu va fi cazul)as prefera sa mor de foame ,decat sa-mi spurc caminul si sa-mi batjocoresc sotia..
Pai face mai mult acel mil.decat juramantul din biserica,impreuna pana la moarte,la bine si la rau...???...
mucles!!!!cine te crede?
bai da eu citesc de vreo cateva zile si ma amuz grozav.n-am intrat pt k am vz k sunt numai FEMEI.observati cum am scris,da?cu litere mari.eeeei,da'm-a enervat tipul asta.prefera sa moara de foame....si sotia o data cu el.haida de!!!!!ne lasi?sa-mi dea mie cineva milionul si fac si anal pt asta.apoi fac reconstructie de anus,k doar sunt plin de bani,nu?cik dak e si frumusel....,nu se mai poate ipocrizie........,sa aiba si 3 ochi si te duuuuuuuuuuuuuuuci!!!!!!!
1mil =40000000000lei vechi. nu stiti ce vorbiti!. dar imi plac grozav comentariile voastre! [/quot e]

Bravo Tatoo, ai pus punctul pe i !!!!!
pusastef
Postat pe 15 Ianuarie 2011 17:00
Normal, Michelle ca milionul e doar ipotetic. Pana la urma cred ca e vorba de-o oferta cu valoare tentanta. Nu suma in sine e relevanta ci disponibilitatea cuiva de-a ceda in fata tentatiei.
m_ada
Postat pe 15 Ianuarie 2011 17:07
nope, nu asta era ideea

vroiam sa spun ca milionul devine irelevant, pentru ca un barbat care da 1 milion este ori nebun, ori ma iubeste. iar daca sunt ambele, devine o chestie irezistibila si de nerefuzat, hehehe...

de-aia spuneam ca banii nici macar nu mai sunt relevanti

da' mie imi plac doamnele care-s toate oripilate..."vai, eu? sa ma vand? never ever..." si bla bla...nici una nu vrea sa inteleaga simbolul acestui milion

ma rog, la mine nu se pune problema cu inselatul , ca n-am pe cine
michelle_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 17:23
De la: fortelion, la data 2011-01-13 21:53:18
hello Vuvu....ce imi lipseau niste spituri in posterior de la tine, asa?
am scris "toti pacatuim", asta implica si masculii, normal !
esti purtatoarea de cuvand a lui Quasaria, a feminitatii globale sau esti de garda
in tura de muscat intrusi rataciti pe aici !?



gresesti.de ce ii trebuie lui Q un purtator de cuvant?din cate vad este in stare sa isi sustina singura ideile,modul ei de vedere.nu sunt nici feminista(infocata),insa stiu ca intotdeauna mi-am sustinut parerile fara ajutorul cuiva,si mai ales am incercat sa aduc mereu argumente.fara a considera ca te "musca'cineva,atunci cand iti comunica o parere personala,sustin in continuare ca fie barbat, fie femeie esti predispus tentatiilor financiare indiferent de situatie.asa ca m-as mira ca cineva sa refuze o asemenea oferta avantajoasa, daca ar fi reala ,indiferent de sex.(feminin sau masculin).deci , daca judeci femeile nu ii uita si pe barbati.concluzie;' pacatul' este" ambii gen " si la judecata de apoi,nu numai pe pamant.
vuvuzela
Postat pe 15 Ianuarie 2011 17:50
De la: rraluca, la data 2011-01-14 16:58:03de ce sa faci asa ceva pt o suma de bani ?? chiar daca ar accepta sotul meu nu as accepta eu sa fiu folosita iar relatia cu sotul meu nu ar mai fi aceasi dupa o noapte de amor cu un alt barbat . mi se pare penibil sa accepti asa ceva deoarece atunci cand ai un sot trebuie sa il respecti , sa te respecti tu pe tine , si sa nu il inseli ... nu se face asa ceva




consideri ca nu vei fii respectata cu o asemenea suma in cont?cine va sti cum ai devenit bogata,ca doar nu umbli cu "respectul' in frunte.nu va mai ascundeti dupa "pacate,respect de sine si de partener",penibilism,uzura,bla bla bla....
vuvuzela
Postat pe 15 Ianuarie 2011 18:02
De la: fortelion, la data 2011-01-13 18:16:04stimate doamne, domnisoare si alti intre ele...de ce va cramponati la SUMA de un milion, daca sint bani multi PROSTITUTIA devine , subit, o VIRTUTE ?
scuze Quasaria, desi apreciez postarile tale coherente, nu sint de acord cu "simbolismul" propus de tine, pentru cel care si'ar permite sa ofere asa o suma pentru SEX, milionul de Euro este exact echivalentul, sa zicem, a 20 de euroi oferiti de orice John unei amarate care se drogheaza !
ladies ( stiti voi care sinteti), nu este nevoie de poleit instinctul gratificarii spontane, toti pacatuim, unii nu numai cu gandul...Cheers !

milionul ar fi echivalent cu 20 de euro sau ar fi echivalent cu fat frumosul pe un cal alb - singurul care ii recunoaste unicitatea.... iar PE ASTA o femeie tipica se "vinde" precis. Ba chiar ser intreaba de ce a stat atitia ani cu unul care zbiera ca nu sint sarmalele calde...

Se tot vorbea pe aici de "femei frumoase", mai frumoase, cit de frumoase sa valoreze atit.... De aici provine schimbarea de optica: majoritatea asociaza oferta unor calitati. Ori realitatea este ca NIMENI n-ar constitui o tranzactie fair pentru 1 milion, daca ar "vinde" o noapte de foutai. Frumusetea intr-adevar e ieftina si nu reprezinta nimic in sine. De unde concluzia e ca alta ar fi miza - nu sex.
quasaria
Postat pe 15 Ianuarie 2011 19:02
Constat ca inca se vorbeste despre milionu de euro ptr citez"p noapte de foutai"...

Q,pai eu nu inteleg de ce il asociezi pe Fat Frumos pe cal Alb cu suma de 1 milion de euro...Chiar atat de materialisti am devenit? sigur bani iti asigura un trai decent tie si urmasilor tai, dar nu cred ca simplul fapt ca un mascul ofera unei dame o suma cu 6 zerouri in euro, automat il transforma in Fat Frumos pe cal alb,(nici macar nu imi plac roibii de culoare alba, eu ii prefer pe cei pur sange care de obicei sunt de culoare neagra).
In alta ordine de idei ,multi foarte multi suntem ipocritii, si ceea ce este si mai trist este ca unora dintre noi ne mai si place...Ca la roman merg proverbele"Sa moara si Capra Vecinului",si "La placinta inainte, la razboi inapoi" ,astea 2 proverbe ne definewsc ca natie,(din pacate).
romanticul_pragmatic
Postat pe 15 Ianuarie 2011 19:24

da Vuvu,este ceva admirabil cand tu, Q sau alte veterane pe site'ul asta prezinta un pdv coherent si articulat, daca eu m'am simtit "muscat" a fost doar pt. ca tu ai decis, subit, spontan si necontrolat ca eu "traiesc o mare minciuna interioara " !
Ca sa ajungi la o asa concluzie monumentala trebuie sa ma cunosti mai amanuntit sau mai intim, nu cred ca este posibil sau ceva dezirabil, iar daca intelegi engleza...to know me, is to love me !
si tuturor "amazoanelor " de aici , numai urari de bine !
fortelion
Postat pe 15 Ianuarie 2011 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vaccinarea impotriva virusului hpv 17 De la: daria_pet 20 Octombrie 2009 01:59
Cum este sa fii femeie in Romania ! 86 De la: garbo_462542 29 Martie 2017 12:06
viata si boala este nedreapta 23 De la: yanyacharberet 4 Septembrie 2009 17:45
Sa gatim impreuna:)retete straine 1 De la: erdema 25 Iulie 2009 14:15
Oare videotelefonul te ajuta in relatie.......? 6 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:35
Setari Cookie-uri