zone erogene in functie de zodie

no...

da' cine-i Octavian Paler?
In ce divizie joaca?...:O

:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 01:23
bun, sa revenim totusi:

cate fire ziceai ca ai tras?... de unde ai luat "marfa"?

sau ai spart prima magazinul ala etnobotanic, demolat azi...:D:D:D
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 01:24
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 01:24:48bun, sa revenim totusi:

cate fire ziceai ca ai tras?... de unde ai luat "marfa"?

sau ai spart prima magazinul ala etnobotanic, demolat azi...:D:D:D
:))))))))))





ce stii tu,copilaria este grea in epoca voastra.schimbati-va mentalitatea ,maturilor,pana nu e prea tarziu.

pentru tine mio amore;http://www.youtube.com/watch?v=kbz3eS8OrtU


si eu te-am alinat o noapte intreaga,cand erai 'distrat". he he
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 01:34
vuvuzelo, te aprinzi cam repede si nu e cazul, de ce ai luat-o ca pe o jignire nu stiu, pentru ca ti se zice de atatea ori ca aberezi si sa nu-mi spui ca nu e asa, si asta nu numai eu ti-o spun

nu toata lumea poate sa fie de acord cu tine si nici cu mine sau cu altii, dar cand vii tu si altele/altii, care deschideti subiecte aiurea rau de tot, nici nu stiu cum sa le spun, nu le citeste nimeni si de fiecare data se deviaza de la subiect, cum ai vrea sa ti se raspunda?

tu te laudai ca nu intri pe google, dar faci exact invers, nu-mi spune tu ca le scoti de la tine cand se vede clar de unde le iei, vroiam doar sa-ti arat ca te contrazici singura

SI, trebuie sa mai stii si sa fii fata desteapta sa mai faci misto de tine ca persoana, in sensul bun, (si vorbesc la modul general)

ma enerveaza la greu cand vad subiecte scoase pe banda doar asa, sa mai zic si eu ceva sau sa ma bage si pe mine cineva in seama

nu te mai aprinde ca daca vrei iti mai dau niste paie

cat despre viata si cum mi-am trait-o sau ca n-o traiesc, crede-ma ca tu n-ai facut ce am facut eu, ca sa zici ca ai trait si ca ti s-a marit adrenalina... nu fi cocos degeaba doamna draga
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 02:05
'ne falim adesea chiar si cu pasiunile cele mai josnice;dar INVIDIA este o pasiune sfioasa si

rusinoasa pe care nu cutezam niciodata s-o marturisim."(La Rochefoucauld)
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 02:26
vuvu, cum adica sa-mi schimb mentalitatea?

in sensul adoptarii mentalitatii tale cumva? da' ce mentalitate ai tu?:D:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 02:37
si habar n-am cum m-ai "alintat", ca eu n-am simtit nimic.
(intrebare: si daca nu ma "alintai", ce pateam?)

deci "sa incerc" sa ma alinte si altcineva...:P
:))

PS: distrat... in ce sens?... ai stat tu langa mine sa vezi cat de "distrat" eram?...
vezi ca iti cam depasesti atributiile.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 02:40
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 02:37:03vuvu, cum adica sa-mi schimb mentalitatea?

in sensul adoptarii mentalitatii tale cumva? da' ce mentalitate ai tu?:D:))




atrageam atentia altora.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:12
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 02:40:04si habar n-am cum m-ai "alintat", ca eu n-am simtit nimic.
(intrebare: si daca nu ma "alintai", ce pateam?)

deci "sa incerc" sa ma alinte si altcineva...:P
:))

PS: distrat... in ce sens?... ai stat tu langa mine sa vezi cat de "distrat" eram?...
vezi ca iti cam depasesti atributiile.




iti scriam mereu sa faci nani.daca tu crezi ca am gresit ca prieten,imi cer scuze.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:15
vuvu,

dar daca eu iti tot spun "nani" pana dimineatza, fiindca de aseara bati campii cu gratie non-stop... ar trebui sa-mi ramai datoare cumva?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:17
Eu_Geminy,ce parere ai despre 'codexul alimentarius' si modificarile lui ?
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:18
niciuna, vuvu... am alte probleme pe cap.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:23
auzi mey vuvu....

te-ai gandit vreodata sa te mariti, sa faci si tu 1-2 copii, sa ai un cuib cu familia ta si numai a ta?...

sa vezi ce ti-ar trece atunci de "problemele globale" ale omenirii...:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:29
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 03:17:37vuvu,

dar daca eu iti tot spun "nani" pana dimineatza, fiindca de aseara bati campii cu gratie non-stop... ar trebui sa-mi ramai datoare cumva?...:P
:))




cand mi se vb civilizat,raspund la fel.nimeni nu are dreptul sa judece pe altul.am dreptul sa-mi aleg tema.dreptul la exprimare nu inseamna sa batjocoresti alti useri.indiferent ca iti plac sau nu okii cuiva,nimeni nu are dreptul sa jigneasca.pleaca pe alt topic si nu raspunde,sau raspunde cu bun simt.eu nu raspund rautacios decat celor care mi-au vb la fel.si nu ma las calcata in picioare de nimeni.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:30
sunt lucruri mult mai importante in lume,si in viata,decat sa ma cobor la nivelul unora.cine are urechi sa auda.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:33
hai nu serios...
si de ce sari de funduletz in sus, la mine?!:O

vuvu, habar nu am cum legi raspunsurile de postari (ale mele, sau ale altora)... cred ca vorbim limbi diferite.
sunt un soi de "foaie verde stalp. apa curge-n beci."

imi faci tot felul de aluzii, de parca in noapte aia as fi fost beat clampa, iar tu m-ai fi "intretinut" sau "recuperat", naiba stie ce crezi...
dar tu de fapt uiti ca nu sunt singur in casa, si nu stiu cine mi-ar permite sa fiu astfel.

nu mai purta tu grija mea, ca pe mine are cine ma alinta, si nu e obligatoriu sa ma alinte la orele recomandate de tine ca fiind "sanatoase". clar?

n-am datorii la nimeni de aici, deci nici la tine. OK?

vuvu, indiferent cum crezi ca as fi, imi asum in totalitate cuvintele.
nu platesti tu pentru ceea ce spun sau fac eu.

ar fi bine sa stai totusi in banca. ta.

fiindca daca jignesti sau te bagi prea mult in viata oricui fara sa iti dai seama ca o faci, atunci e foarte grav.

la un medic bun ai (mai) incercat?...
intreb, deoarece pe toti ii trimiti, dar vad ca tu nu te ingrijorezi deloc de sanatatea ta.

vorbesc serios.

eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:40
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 03:29:21auzi mey vuvu....

te-ai gandit vreodata sa te mariti, sa faci si tu 1-2 copii, sa ai un cuib cu familia ta si numai a ta?...

sa vezi ce ti-ar trece atunci de "problemele globale" ale omenirii...:)))))




distinsule,eu nu ti-am indicat si nici nu mi-as permite sa indic cuiva,cum sa-si organizeze viata personala.mai ales in cazul in care nici macar nu cunosc in realitate viata persoanei daca consideri ca numerit sa mai discuti cu mine,imi spui sincer dorinta ta si totul se reduce la tacere.daca vrei sa faci jocul cuiva,nu ma baga chibitz,ca nu tine.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:41
vuvu, este exact ceea ce am spus mai sus.
ai inceput sa dai cu presupusul ca nu stiu ce am facut intr-o anume noapte.

da' ce treaba ai tu?!...
am stat in curu' gol?
mi-ai tinut tu gumilasticu'?!:P

cum nu te bagi si nu organizezi, cand exact cu asta, cu insultele nemeritate si cu arogantza pe care o manifesti reusesti sa iriti cam pe toti?

faci pe sefa pe-aici (desi nu ai cum sa fii sefa, fie vorba intre noi), pe toti cauti sa-i organizezi, vii cu lucruri care n-au nicio legatura cu realul, cu lumea palpabila, faci urat cand lumea nu gaseste nimic interesant in ceea ce spui, apoi vrei sa fii respectata...

eu iti inteleg aceasta nevoie de a fi ascultata, insa daca te comporti ca o martziana, cum vrei sa fii inteleasa?
ca si rabdarea celor care te asculta merge pana la un punct.

daca te crezi super-pregatita si super-inteleapta, nu vei obtine respectul, daca nu stii sa si "cobori" la nivelul celui pe care-l socotesti "inferior" tie, care trebuie sa te inteleaga, la randul lui.
iti spun asta, datorita aerelor de superioritate pe care le tot dai, mai ales cand esti sub influentza psihotropelor... sau naiba stie ce ingurgitezi.

eu te-am invatat niste lucruri, si ti le-am spus fara menajamente.

e treaba ta cum iti alegi sa te comporti, respectiv cum sa fii tratata de ceilalti.

sa stii ca nimeni de aici nu se teme de tine.

daca vrei respect, te porti cu respect.

chiar daca cineva nu e de acord cu tine, nu are de ce sa-ti dea socoteala, si nici nu-l poti alunga.

daca vei continua asa, atunci sa nu te intrebi de ce esti ciuca misto-ului si a ignore-ului:
fiindca sunt cele mai bune lucruri care ti se pot oferi, la schimb.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:56
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 03:40:36hai nu serios...
si de ce sari de funduletz in sus, la mine?!:O

vuvu, habar nu am cum legi raspunsurile de postari (ale mele, sau ale altora)... cred ca vorbim limbi diferite.
sunt un soi de "foaie verde stalp. apa curge-n beci."

imi faci tot felul de aluzii, de parca in noapte aia as fi fost beat clampa, iar tu m-ai fi "intretinut" sau "recuperat", naiba stie ce crezi...
dar tu de fapt uiti ca nu sunt singur in casa, si nu stiu cine mi-ar permite sa fiu astfel.

nu mai purta tu grija mea, ca pe mine are cine ma alinta, si nu e obligatoriu sa ma alinte la orele recomandate de tine ca fiind "sanatoase". clar?

n-am datorii la nimeni de aici, deci nici la tine. OK?

vuvu, indiferent cum crezi ca as fi, imi asum in totalitate cuvintele.
nu platesti tu pentru ceea ce spun sau fac eu.

ar fi bine sa stai totusi in banca. ta.

fiindca daca jignesti sau te bagi prea mult in viata oricui fara sa iti dai seama ca o faci, atunci e foarte grav.

la un medic bun ai (mai) incercat?...
intreb, deoarece pe toti ii trimiti, dar vad ca tu nu te ingrijorezi deloc de sanatatea ta.

vorbesc serios.

[/quote




totdeauna ti-am respectat sotia. daca ti se pare ca sunt 'bolnava",ocoleste-ma.uita ca exista acest user" vuvuzela",pt a nu mai interpreta gresit anumite glume ale mele,total nevinovate,la adresa ta. iar pt cei ce nu pastreaza bunul simt,nu te mai baga ,ca nu schimbi cu nimic situatia.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:00
eeeeei, comedie!... ete la ea, de obraSnicatura!:P
:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:00
vuvu, pe nevasta-mea si pe fii-miu nu-i bagi in discutiile noastre, ca jar mananci!...

sunt de acord cu ignore-ul, insa ti l-am mai dat o data, si tot dupa mine te tineai.
am zis ca esti si tu un suflet de om, dar vad ca esti din cale-afara de obraSnica.:P

iti dau eu "glume nevinovate"... o dai la intors, ai?!

adica numai ale tale sunt "nevinovate", iar la ale altora mult mai nevinovate reactionezi cu insulte, da?

ai grija ce faci... ca eu nu ma joc, daca nu-ti vezi de treaba..:D
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:04
De la: simonikpopa, la data 2010-11-06 15:33:30salut....nu stiu de ce te critica eu_geminy.......si nici nu stiu daca e adevarat ce ai scris la celelalte zodii..dar iti spun ca sigur la capricon este asa...adica la mine care sunt o femeie capricorn cam in toate privintele.
Plus ca pe forum suntem liberi sa exprimam ideile nostre atat timp cat alegem un limbaj adecvat!


simonik, e foarte simplu de ce o "critic":

fiindca e adevarat ce spun, in cazul meu.

sper ca te-am lamurit.
pa.

PS: ca mureai ne_dumerita, de aia ti-am raspuns:P
:)).
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:07
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 04:00:56eeeeei, comedie!... ete la ea, de obraSnicatura!:P
:)))))))))





eeeeee ,lucrezi ca avocat pro-bono?este o cauza pierduta din start.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:08
vuvu, eu nu-s decat avocatul meu.
si poti fi sigura ca intotdeauna castig.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:10
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 04:04:30vuvu, pe nevasta-mea si pe fii-miu nu-i bagi in discutiile noastre, ca jar mananci!...

si chiar sunt de acord cu ignore-ul, insa ti l-am mai dat o data, si tot dupa mine te tineai.
am zis ca esti si tu un suflet de om, dar vad ca esti din cale-afara de obraSnica.:P

iti dau eu "glume nevinovate"... o dai la intors, ai?!

adica numai ale tale sunt "nevinovate", iar la ale altora mult mai nevinovate reactionezi cu insulte, da?

ai grija ce faci... ca eu nu ma joc, daca nu-ti vezi de treaba..:D
:))




nu amesteca pe altii.nici tu si nici eu,nu ne-am jignit.eu te-am considerat un adevarat prieten.si am incercat sa mentin linia si eu.dar in momentul cand faci anumite recomandari pt viata mea,consider ca poate am gresit parerea mea despre tine.incearca sa nu lasi alti useri sa se intercaleze in discutia noastra.consider ca esti destul de mare,ca sa iti sustii parerile argumentat.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:17
vuvu, pe cine dracu am "intercalat" eu in discutiile cu tine?!... tu nu vezi cum bati campii???

uite ce e... nu mai am ce sa-ti raspund.
vorbesti prostii, sau chiar ai balauri mari in cap.
nu mai consuma cucuta din aia, ca uite ce-ti iese din desh'te.
.
no gata, ca-mi pierd vremea cu tine.
te rog sa ma consideri invisible de-acuma, altfel te trec la ciuca misto-urilor.
hai pa.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:23
De la: vuvuzela, la data 2010-11-13 04:17:24
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 04:04:30vuvu, pe nevasta-mea si pe fii-miu nu-i bagi in discutiile noastre, ca jar mananci!...

si chiar sunt de acord cu ignore-ul, insa ti l-am mai dat o data, si tot dupa mine te tineai.
am zis ca esti si tu un suflet de om, dar vad ca esti din cale-afara de obraSnica.:P

iti dau eu "glume nevinovate"... o dai la intors, ai?!

adica numai ale tale sunt "nevinovate", iar la ale altora mult mai nevinovate reactionezi cu insulte, da?

ai grija ce faci... ca eu nu ma joc, daca nu-ti vezi de treaba..:D
:))




nu amesteca pe altii.nici tu si nici eu,nu ne-am jignit.eu te-am considerat un adevarat prieten.si am incercat sa mentin linia si eu.dar in momentul cand faci anumite recomandari pt viata mea,consider ca poate am gresit parerea mea despre tine.incearca sa nu lasi alti useri sa se intercaleze in discutia noastra.consider ca esti destul de mare,ca sa iti sustii parerile argumentat.




eu m-am tinut dupa tine?daca asta ti s-a parut,afla ca nu sunt un suflet bun,sunt foarte rea si nu ma schimb nici pt un munte de aur.imi place asa cum sunt si putin imi pasa ca nu ma place o ixuleasca.parca ai fi Tutha care" scria mereu,nu ma asaltati cu cererile de prietenie....bla bla bla"de parca se bateau la poarta userii pt a ocupa locuri in lista ei.auzi ce obra(s)nic,ca ma tineam eu dupa el!!!
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:29
no, vuvu, dreptate avura multi,
dar cea mai mare dreptate o ai tu, ca recunosti cu guritza ta.
ai dreptate, esti rea, "nepasatoare" (ca sa nu zic altfel:P) si irecuperabila.

si nu ma compara cu nu stiu cine, ca eu nu ma compar decat cu mine.

hai gata.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:32
vuvuleaua...
dovezi sunt destule cum fugeai dupa mine pe forum, dupa ce imi dadeai "ignore"...
ca scaiul te tineai:)))))

crezi ca mai poti sa stergi? pe naiba mai stergi:))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:34
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 04:23:02vuvu, pe cine dracu am "intercalat" eu in discutiile cu tine?!... tu nu vezi cum bati campii???

uite ce e... nu mai am ce sa-ti raspund.
vorbesti prostii, sau chiar ai balauri mari in cap.
nu mai consuma cucuta din aia, ca uite ce-ti iese din desh'te.
.
no gata, ca-mi pierd vremea cu tine.
te rog sa ma consideri invisible de-acuma, altfel te trec la ciuca misto-urilor.
hai pa.[/quote



nu trebuia sa dai explicatii acestei doamne S.aici nu judeca nimeni pe nimeni.este o discutie de a rezolva anumite neintelegeri,atat.restul userilor sa isi tina parerile pt ei.ia trece-ma tu la ciuca mistourilor.esti prea increzut iar eu prea inteligenta. hai pa si tie.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 04:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre barbatul capricorn 3 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:10
Sunt in zodia racului dar nu suport deloc taurii. 81 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 14:04
hello 45 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:44
de comunicare 43 De la: Micass 13 Septembrie 2009 22:22
Zodia LEU 221 De la: elenakarla 12 Aprilie 2010 01:15
Setari Cookie-uri