zone erogene in functie de zodie

De la: gogalil, la data 2010-11-06 10:15:32hm, aici nu prea sint de acord...daca se refera la pesti ,e vorba si de femei , nu?
nici apa , nici degete muscate...:)mai bine am scrie fiecare ce zodie sintem si ce ne place , ar fii mai real asa...



si eu sunt tot pesti.si am scris ca unele lucruri se potrivesc pt mine.insa orice zodiac trebuie sa contina si datele personale daca il vrei cat mai aproape de adevar.depinde si in ce decan intri,depinde de ora de nastere si de f multe alte date.poate de aceea nu te regasesti,nefiind personalizat.daca am scrie fiecare ce ne place,precum propui,nu ar fii interesant pt nimeni.,decat daca iti cauti un partener.acesta a fost un zodiac generalizat pe aceste aspecte.mi s-a parut interesant,la modul general.nu imi permit sa intru in intimitati.nu ma caracterizeaza.asa la o cafeluta,la ghicit in carti ,mai scap si eu.
vuvuzela
Postat pe 6 Noiembrie 2010 16:03
De la: vuvuzela, la data 2010-11-05 04:05:25Fecioar (23 august 22 septembrie)
Abdomenul este zona erogen a reprezentaniilor acestei zodii. Atinge-l cu limba, mngie-l tandru i chiar cu prul. O baie n spum, cu atingeri suave cu buretele pe burt l/o va nnebuni de plcere. O atingere n joac a buricului cu vrful limbii este un truc pe care trebuie s l ncerci, pentru c fi surprins n mod plcut.


sorry dar chiar nu se potriveste
persidadamian
Postat pe 6 Noiembrie 2010 16:08
zonele erogene la gemeni ori si bratele dar in special sunt sanii si spatele ,eu sunt geaman
garbo107589
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:45
De la: vuvuzela, la data 2010-11-05 03:34:45
De la: eu_geminy, la data 2010-11-05 03:28:04mey vuvu, io am iubit odata o "berbeaca" (poate chiar mai multe, da' nu conteaza:P)... si nu sA potriveste ce-ai bagat aici, clar!:P

iar te iei dupE balarii din reviste...:))))



depinde din ce decan erau.fiecare zodie are 3 decane in functie de datele de nastere.


Vuvu, da rector n-au? Numa decan?
Si pluralul e decane?! N-or fi DECADE? Sau asta te decade?
dor72
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:01
cred ca berbecii au facut facultate
vuvu draga, te-au lasat astia de la S.R.I si toate agentiile astea de 'turism' sa dai copy paste de pe goagal si cum de te-au lasat sa postezi asemenea prostii?
Ge, pe unde ziceai ca treci cu masina?
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:12
Laura, acuma "fac" Bucurestiul pe Brasov, ca soseaua de la Sibiu la Bv e super-super... traseul pe Valea Oltului e prea aglomerat... e bine asa?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:17
o sa evit pietele,
ma gandeam sa-i faci o vizita lu vuvNvu si s-o stergi cu spoileru' o tzara sa se trezeasca putin, vad ca inca viseaza
si ma rog frumos, ce-ai nene, esti nervos?
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:21
no, vuvu poa' sa mai astepte. si sa viseze cat "vrea" muschii ei.

da' poti sa mai astepti si tu (mult si bine) sa ma inervez eu...:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:31
"e bine asa? " parca era pe alt ton si de aceea am zis ca esti nervos, hai, serios poate
io n-astept sa te inervezi, nici nu vreau sa ma gandesc, mai bine astept sa ploua si sa-l spal pe fii-miu si sa mai astept un pachet de tigari :P
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:36
ei nah... la debitul meu verbal, e posibil sa zic "e bine asa?" si de 100 de ori pe zi...:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:38
da, corect, si poti s-o spui si in mai multe feluri :P
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:42
Ce varsta ai eu_geminy
amila
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:50
"top secret", amila:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:52
De la: Laura_M, la data 2010-11-12 21:42:49da, corect, si poti s-o spui si in mai multe feluri :P

Laura, sorry, n-am vrut sa nu ma fac inteles...
deh, daca nu stiu decat limba mea.:PPP
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:54
eu te-am inteles Ge, am zis si eu, n-am dat cu paru'
zii fetii cati ani ai, sa stie cum sa te ia
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:00
De la: amila, la data 2010-11-12 21:50:59Ce varsta ai eu_geminy


Aproape 100 si trecut de jumatate.
Virsta intelepciunii si a optimismului fara moarte.
Atitia ani citi ii trebuie omului sa vada, sa auda si sa nu vorbeasca despre astea.
Virsta optimismulu,. multumirii si impacarii de sine.
Virsta ce nu se spune dar se aude, virsta ce nu se vede dar se arata.

Bun raspunsul?
Ciresica
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:07
ciresica, in realitate sunt in regresie...

am vreo 13 ani jumate si abia astept sa ajung la varsta prescolara, ca sa ma joc in voie, fara a tine cont ce zic "maturii" din jur...:P

PS: amila, sper ca te multumeste raspunsul meu.

mai mult de atat nu pot face pentru prima ta postare pe forum, in "calitatea" ta de cont tinut vreun an "la dospit"...:D
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:21
si de ce nu te poti juuca numa daca ai mai putin de 13 ani, ???
si asa ne acuza fetele astea ca , copilarim pana la moarte, desi sincer eu nu vad unde-i baiu
casperphantom
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:43
casper, eu am mai spus-o: joaca e responsabilitatea barbatului. fumeile-s cu mintea limpede.
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:45
de acord cu tine, si pen'ca sa te joci, trebuie sa ai mintea libera sa inventezi chestii noi, femeile cu cele 100 de ganduri pe secunda, din care 98 sunt vis-a-vis de salvarea lumii, n-au cum, de fapt, nici zonele erogene nu li se potrivesc, si nu ca n-ar fi ok, dar studiu asta era facut in orient, unde japonezotele cand se pun in pat sa faca sex, nu se gandesc, decat la sex, , ale noastre, pot rezolva si criza de combustibil a lumii, si ....dar sa nu intram in detalii, ....ca doare
casperphantom
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:50
ai dreptate, mey casper...
doar asta le deosebeste fundamental pe fumei de noi.
ele pot face mai multe lucruri odata,...
pe cand noi, doar unul singur....:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:58
da, si asta-i cam nasol, ca le ramane timp sa ne cicaleasca pe noi, vezi, las'ca ajungem noi vanatori din nou, si atunci sa vezi distractie........
casperphantom
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:04
http://www.youtube.com/watch?v=wtqzapmfS9c&feature=related

si daca tot vorbim de fete, ia gineste un ochisor aci, sa vezi miscari de trupe
casperphantom
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:09
casper, pe vremea cand eram mai matur am invatat sa devin mai surd si sa nu aud decat ceea ce este cu adevarat important... sper sa nu uit asta, avand in vedere ca ma indrept spre... regasirea copilariei...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:10
raspunsul meu pt Dor72 si Laura M este ca eu nu ma joc cu prostul,caci s-ar putea ca lumea sa observe diferenta.nu mai incercati sa va varsati rautatea din suflet pe acest site.comportamentul pe care il aveti pe internet,cf studiilor psihologice,il aveti si in realitate.indiferent de raspunsul vostru eu va ignor.fantasmele voastre nu ma intereseaza.sunteti prea artificiale .voi de fapt nu va traiti viata ci doar va prefaceti .inima vostra este"moarta".altfel nu ati umbla pe internet,aratandu--va infertilitatea sufletului.IGNORE
vuvuzela
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:25
nu uitati sa va si jucati.altfel viata ar deveni insipida ,incolora,inodora.daca am uita sa redevenim uneori din nou copii,am imbatrani vremelnic.
vuvuzela
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:36
mey vuv, dar serios vorbind acuma...
ma faci sa rad:)))

conform studiilor psihologice... si psihiatrice... ce ti-au facut fetele?...
zic si eu, ca prea o iei in nume personal...
ignore e masura extrema si o aplici unui om care nu mai exista, eventual dupa ce l-ai si caftit mar...:D

tu iti dai seama cat vor suferi fiindca le ignori, din nimic?!...
zic si eu...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:39
casper, apropo de ce spuneai, mi-ai amintit de o faza:
eram cu fetele la un pahar cu vorba, si vorbeam toate in acelasi timp, evident! ideea e ca ne si intelegeam
un barbat care se afla in zona a ramas uimit
cum putem noi sa intelegem si sa vorbim in acelasi timp?!
zambila
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:44
zambi, fiindca e simplu... nu va mai auzeati nici contrazicandu-va....
:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:44
zici tu??
zambila
Postat pe 12 Noiembrie 2010 23:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre barbatii nascuti in zodia gemenilor 4 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:08
Gesturi care ne tradeaza 27 De la: garbo090549 30 Decembrie 2009 18:05
zodia leu? 31 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:20
SAGETATOR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:46
Barbatul VARSATOR 38 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:33
Setari Cookie-uri