Indragostita d un arab

Buna ma numesc Corina si vreau niste sfaturi d le voi in legatura cu relatia mea.akum 5 luni m-am indragostit d un arab si el d mine cel putin asa zicea la inceput.Desi toata lumea mi-a zis k nu e bine..eu am continuat relatia cu el....e doar cu 8 ani mai mare decat mine(eu am 20).Totul a fost perfect la inceput..un barbat extraordinar...grijuliu...romantic mai mult de atat nici nu mi doream.Indragostita pana peste urechi m-am culcat cu el....fiind primul meu barbat.Insa inainte de a-i darui virginitatea mea am aflat k era insurat ...un soc va da-ti seama sa aflu asta dupa 2 luni si ceva d cand eram impreuna.Insa el mi-a explicat k sotia lui este la ea in tara si k nu vine in romania deocamdata..poate peste cativa ani si sa nu-mi fac probleme...k oricum el a vazut-o 1 singura data.Am acceptata situatia stiind k ea e departe.Toata bune si frumoase pana akum 1 luna cand nu mi-a mai raspuns la tel..timp d o sapt...pana la urma am vb am aflat k urma sa vina sotia lui...si indragostita pana peste urechi i-am explicat k il iubesc si k nu ma intereseaza sotia lui.De atunci toate lucrurile frumoase s-au terminat...vb 1 data p sapt..cand isi aminteste sa ma sune..si vine la mine doar cand are chef d sex...el spune k ma iubeste..dar incep sa-mi dau seama k minte cu nerusinare.Nu regret nimik din ce am facut....insa d 1 luna d zile nu mai am linste nu mai dorm noaptea dak nu vb cu el la tel.....Am fost o proasta...va rog da-ti mi niste sfaturi...vreau sa merg mai departe...nu vreau sa intru intr-o depresie.Va multumesc
corinutza_little_star
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:22
iuhu!

subect blond,de ras,duminuca dimineata!

subect,nu subiect!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:27
duminuca,nu duminica
eladaela
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:31
hai ma' preci!!!! are 20 de ani.
esti cruda .

fetita,citeste, iesi cu prietenele, fa sport ,uita-te la comedii nu sta singurica.
fa tot ce-ti place, si te face sa te simti bine...inafara de el.
Si,f . important: nu-i mai vorbi.
bluelight
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:32
blondo, vopseste-te, poate se vindeca, dreaq !
melanie
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:33
sunt cruda,sunt...
la anishorii mei inca sunt cruda...hihihi..
ca un pepene in care-ti intra unghia!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:36
bey, io crez ca vrei sa ne faci batraneturi....
bluelight
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:38
rosu, dulce si zemos

mama, ce-am zis-o! o sa le fac pofta
melanie
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:39
taci bre,ca poate se da arabu' la mine!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:42
na, beleaua!
melanie
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:44
Fata sufera si va faceti reclama
NEATZAAAAAAA!!!!,fetelor,na ca modificai,ca prima data,nik,sper ca apare acum
scrichy
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:45
asai scrichyneatzo?

bad girls ce suntem,mai ales io!
merit sa ma spank mi!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:46
...daca-i arati si calutzu'.........
ca astia au mare veneratie pt ei .

uite sfat pt fetita
bluelight
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:46

stas!
deja-mi dati mie sfate despre "cum sa agati un arab bogat"!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:48
Cine a pus-o,a confundat marfa cu ambalajul,putea sa gaseasca unul autohton,de debut,asa cu asta,de,poate isi permite sa aiba mai multe fomei,la harem,cu ea ,deci
scrichy
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:49
stati, bey ca nu-i bogat. credeti ca se mai pitula de fata??
facea inc-o nunta si gata.

bloduto, vrai un barbat ce te minte si mai e si saracan ??
ti-am zis eu ca nu.
barem sa are imaginatie,cum zice cineva pe-aici..
bluelight
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:54
de ce??? sunteti rele, e Duminica dimineata!!!!!, fata asta cerea un sfat,
bine-rau, ce a facut e treaba ei, e viata ei,
Dc sunteti pline de rautate si ura,....stiu eu de la ce vi se trage, abtineti-va macar, cum ati spus are 20 de ani


un sfat din pareta mea, nu-ti mai expune problemele la oamenii ce nu-i cunosti,


sper sa treci cat mai repede de ''ciatza'' ce te inconjoara si nu te lasa, fi asa cum esti de obicei

maine o sa fie mai bine, ai sa vezi
Roxi234
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:57
topik inspirat din emisiunea "iubire interzisa!!!"< n'est ce pas?
LILO
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:00
mai fetitza cu coditza, daca el e arab inseamna ca ..mai are acasa vreo 8 soti, si vezi ca lista tre sa fie lunga pt un arab, doamne cred ca iasa corcitura arab-romanan, uite aici cum se nasc teroristi
yanyacharberet
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:05
teroristi cei mai tari teroristi
Roxi234
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:19
Mda..observ k va place numai sa faceti misto de lume...am scris povestea p site cu gandul k poate a mai trecut cineva prin asta.
Spune-ti-mi cum pot sa sterg topicul...ms
corinutza_little_star
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:49
bleah.....poti sa te stergi si pe tine, cu totu'...
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:51
mami.....dar cand te-ai incurcat cu el si te-ai indragostit ca o fraiera de el la ce te-ai uitat?????...hai fii sincera.....nu cumva la nasul lui si la soseata rulata din pantaloni???..ce dreaq mai fetelor...unu neaos nu va ajunge...vreti propitar de chamile.....si ce dreaq iubesti un barbat insurat???? unu neinsurat nu-ti ajunge???
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:00
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-25 11:05:44mai fetitza cu coditza, daca el e arab inseamna ca ..mai are acasa vreo 8 soti, si vezi ca lista tre sa fie lunga pt un arab, doamne cred ca iasa corcitura arab-romanan, uite aici cum se nasc teroristi
TU ESTI ROATA DE REZERVA
yanyacharberet
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:53
mamica, tu cu cine vorbesti ?
melanie
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:28

cum cu cine? nu-i clar?
zambila
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:33
si tu vezi acelasi lucru ?
melanie
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:42
iote-te la zambilici! inviashi, mami?

bre, fetele, ia antena aici la mandea: arabetele ala, o fi el propritar de soseta rulata, cum zise Tuth, da' sa nu uitam ca de curand s-a dat jos din copac... direct in Mertzan, spre deosebire de romulanu' nost' care se mai tine inca de o creaca. Asa ca v-ati lamurit amu de ce s-o-ndragalit muierea de harap, da?
ready_vivus
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:45
de HARAP ALB?
LILO
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:47
ready, as putea sa te intreb acelasi lucru

si apoi, nu stiu despre ce arab vorbesti, ca nu m-am chinuit sa citesc tot ce-o aberat fata aia acolo
zambila
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Leoaica- Scorpion 3 De la: quasaria 14 Septembrie 2009 19:29
Sa ii spun sau sa tac? Iubirea asta-i tare complicata... 178 De la: garbo200051 4 Aprilie 2011 17:33
gust amar-o poveste neobisnuita 18 De la: violett 5 August 2009 12:45
Din cauza ca Dumnezeu interzice practicile necinstite,pofta,minciuna si inselaciunea,oamenii sunt inclinati sa respinga principiile sale,pe care le socotesc o piedica in calea prosperitatii lor pamantesti. 13 De la: ingerasulluptator 19 Martie 2012 21:58
Citat din Biblie 12 De la: eu_geminy 27 Decembrie 2010 00:19
Setari Cookie-uri