Vreau sa imi dea cineva un sfat pt al uita cat mai repede...

preci , io zic sa-i dai si-o lama ,ce pana mea
..ca nici sa viseze nu mai poate omu ' macar pana cade din pat
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:29
ihi...
cu fiecare traire se intensifica aroma de rahat de dupa,floris...
cand esti constipat te rogi sa-ti dea ceru' o diaree,iar cand ai diaree ai bea un bax de smecta,numa sa rupi relatia intima cu buda...
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:30
cata suferinta frate la 15 ani!!!
pai la 30 o sa fie satula de atata dragoste si o sa vrea doar relatii de doi lei...asa ca sa se distreze si ea un pic ca-n adolescenta
Ma lasiii
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:31
adevarat,adevarat va spun voua : e cum zice popa!
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:33

Se caleste, din pruncie!
AMELYY
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:34
seara buna
Obligat trebuie s-o sfatuiesc pe zuza aia sa vezi ce bine o sa-i mearga in viata muicaaaa
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:34
popa ala misto , preci ??
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:36
sarumana parinte
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:38
astea mici numa ce le iese peru la pruna si ele au relatii serioase

mai eu nu zic ca nu se poate...imi aduc aminte din tineretile mele aveam vreo 14 acolo...si ce m-am mai iubit cu Ionica in vacanta de iarna si lacrimi si suspine....dar l-am uitat cand a inceput scoala ...ehhh soarta
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:38
servus fata mea!
care iti sunt pacatele in seara asta
gata ca o iau pe aratura
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:39

albastrico,ad' sa te pup!
mi-am regasit vocatia,soro : sa corup popi pana la adanci batraneti!

nenea popa...
ai program de spovedanie in seara asta?
o primesti si pe cuvioasa preci sub sutana?
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:42
uite p-acilea cu manechiunitele astea mici...
am si io un pacat, tanjesc dupa ceva bun bun
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:42
ameno,pt tine cand te-ai inamorat intai nu era serios ?? ca pt mine de ex. era.

preci, ti-ai regasit-o deci ... hmmm
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:46
De la: ameno, la data 2010-10-16 17:38:14astea mici numa ce le iese peru la pruna si ele au relatii serioase

mai eu nu zic ca nu se poate...imi aduc aminte din tineretile mele aveam vreo 14 acolo...si ce m-am mai iubit cu Ionica in vacanta de iarna si lacrimi si suspine....dar l-am uitat cand a inceput scoala ...ehhh soarta




aia nu era iubire.era dragaleala.lasati fata in pace.vreti sa avem necazuri,pt mistourile voastre?(vb de unele persoane),daca nu aveti un raspuns atunci taceti.ca si voi aveti copii,si cred ca nu doriti sa-i vedeti in coparsee,asta ca sa nu se prea inteleaga .va numiti parinti?
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:50
ei,ma dau si io in barci,albastrel...
doar nu-ti imaginezi ca as risca s-aud,in toiul infocarii,un "doamne miluieste!",nu?
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:50
depinde care-i tonul . poate fi o chestie foarte sepsi
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:53
eu pot sa zic amin la ce a zis vuvu... bai ma lasati cu melodramele astea... parca ai fi o babaciune care cearta copii din fata blocului
cine dreaq sa ajunga in coparseu?
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:55
De la: bluelight, la data 2010-10-16 17:46:48ameno,pt tine cand te-ai inamorat intai nu era serios ?? ca pt mine de ex. era.

preci, ti-ai regasit-o deci ... hmmm


eu ma-am indragostit de toti pe fiecare in parte l-am iubit dar no..acum ca nu ma tinea mult iubirea asta ...deh e greu
fac spovedanii azi dar sa fie scurte ca ma plictisesc repede
Vuvu eu nu dragalesc pe nimeni ..

Pffff cum sarim de la subiect, Tanti are nevoie de ajutor si noi ce facem?iar vorbim despre noi..
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:56
ce-ai vrea sa faca, sa mearga la biserica nu? sa-i ceara un sfat lu doamne doamne.... cred ca-i da una peste ceafa s-o trezeasca la realitate
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:57
clar...
acilea-i loc de eterna dileala,blu...
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:58
devenim romantosi ne aduc aminte copilele astea ce drama poate naste privirea si atentia unui baiat la 16 ani
garbo074997
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:58
Nu e nimic intamplator,perechea ta e alta,un baiat mult mai bun decat cel de care te-ai despartit,cu care vei fi mult mai fericita.Vorbesc din experienta prietenelor mele,care au trecut prin ce ai trecut tu.
Orice durere,oricat de mare ar fi,trece pana la urma.
Cea mai buna terapie este ocuparea timpului liber.
Fa sport,plimbari,orice ,chiar si treburi in casa,ocupa-ti tot timpul liber,vei gasi cu ce.
Apoi vei constata,ca ai uitat.....
Ce e sortit sa fie,se va intampla.Fii optimista,si incurajeaza-te tot timpul,va trece si asta,toata viata ta este inainte.
aranjeaza-te cat mai mult,zambeste,straduieste-te sa pari fericita.Vei reusi.
daniilia
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:59
romantioasa? io?
ce? vine apocalipsa ?

parinte,o sa fiu extra scurta: decat ca n-am dat in cap,in rest am facut de toate...
ma ierti?
preci
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:00
De la: preci, la data 2010-10-16 18:00:49romantioasa? io?
ce? vine apocalipsa ?

parinte,o sa fiu extra scurta: decat ca n-am dat in cap,in rest am facut de toate...
ma ierti?
i-ai omorat prin alte metode?
garbo074997
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:02
ei preci , fac si eu exrcitz de imaginatie . altfel nu ma "inspira" popii defel . poate vreun new age d-ala...

asa si io ameno
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:03
Mai, se vede treaba ca ati avut 16 ani de mult. Eu, tinerica fiind si inca cu amintiri proaspete ( ) tin minte ca la 16 ani cadea cerul pe mine cand sufeream din dragoste. Ce mai, se termina lumea si altceva nu. Dar uite ce mare si tare m-am facut din cauza (sau datorita?) iubirilor din trecut.
Doara
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:07
De la: garbo170206, la data 2010-09-30 19:11:13Am 16 ani si am vb cu un baiat 1 an de zile dar acuma nu mai este cu mine vorbeste cu o fata cu care a mai vb inainte de a vb cu mn..... ma ignora nui place sa ma vada....umbla cu ea de mana o saruta in fata mea si eu cum il iubesc asa mult nu pot accepta asa ceva.....Vreau neaparat un sfat si cat mai repede pt al uita pt ca de cateva zile nu mai manc nu mai fac nimik alceva inafara de la plange si a asculta muzica si orce asa face ma gandesc numai la el si la amintirile cu el....


sa trecem la lucruri serioase...eu zic asa:
Cand ii mai vezi ca se plimba asa in ciuda paolei prin fata ta si se mai si pupa te duci frumos iei o caramida de pe jos si cand ii traznesti una la despletita aia TROSC ii faci bine freza pana o pui la pamant...dupa te concentrezi pe el ..
Ai doua variante ori iti faci unghile in fata lui ori ii aplici acelasi tratament ca nespalatei aleia.

IMPORTANT!!!
Tu trebuie sa-ti eliberezi toate energiile negative, sa-ti dai frau liber sentimentelor si mai ales sa nu-ti negi furia care mocneste in tine.
Dupa ce ai scos tot din tine te duci acasa iti faci un dus, te imbraci secsi isi in oras te imbeti bine si iti cauti unul pe care sa-l folosesti!
Iti zic sigur ca o sa-ti revi imediat
P.S. daca tipul pe care il iei ca sa-l folosesti pentru binele tau nu-si face datoria ii aplici acelasi tratament ca celor doi mai sus amintit...


AAAAAA ar mai fi si taiatul venelor dar nu ar fi distractiv...sa intri sa ne povestesti si noua
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:08
am stropit cu ceva apa de la robinet peste voi pacatoaselor si v-am iertat!!!Liber la altele
acum hai sa o intelegem pe saracaaaaa adolescenta
baiii da egosiste sunteti ati uitat cand va mozoleati in casa scarii sau la coltul blocului ha???
ameno
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:12
asa trebuie sa faca si ea, sa creasca mare si tare... mi-e nu-mi tremurau genunchii si de abia asteptam sa merg la scoala si sa-l vad... nu merge? la reventindeo, altu, se termina lumea aici?
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:12
De la: Allly, la data 2010-09-30 19:23:53Eu cred ca daca ai fost cu el 1 an nu a uitat nici el de acele momente petrecute cu tine.Sunt sigura ca odata si odata se va intoarce la tine.Totusi un an:D.Succes si sa ne povestesti ce ai mai facut:*.

....nu o sa se intoarca deloc la ea daca face asha...nu are nici o constiinta ....care sa il opreasca sa se afiseze in fata ei cu aia....foarte bine....daca nu o mai iubeste asta e...dar sa nu se poarte asha in bataie de joc....ca asta e ce face el acuma....o bataie de joc....si daca s.ar intoarce nu e nici o garantie ca nu o sa mai faca la fel si tura viitoare.....
....io o inteleg pe deschizatoarea topicului....stiu ca nu e ushor....dar ala e clar un nenorocit..
garbo171675
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-am saturat de toate 3 De la: Eliza_andrea 10 Aprilie 2020 19:19
eUniversum 1 De la: eUniversum 4 Decembrie 2011 01:46
cum accepta sufletul tau ca totul s-a terminat? 94 De la: quasaria 7 Martie 2011 08:13
La munca !!! 45 De la: nazirra 2 Mai 2010 21:39
Teama sau orgoliu ?! 60 De la: nely45 4 Decembrie 2009 09:42
Setari Cookie-uri