Hartuire sexuala sau semn de "prietenie"?!!!!!

incearca sa ai mai tot timpul o tigaie asupra ta...nu se stie niciodata cand e de folos...daca se apropie, o ridici putin...iar daca se apropie si mai tare, trage-i soro ca la tenis decamp..poate-i crapa bostanu ....
H_N_
Postat pe 16 Octombrie 2010 20:23
Nu, nu este deloc normal acest lucru. O face deoarece i se permite, deoarece considera ca in salariul pe care il da este inclus si ....pipaitul.E un tampit care nu stie ca pentru multe femei asta e umilitor si ca isi "castiga "in ele niste dusmani, de care ar fi bine sa se pazeasca . Nu se stie niciodata cum se intoarce roata...............
cornelia_leia
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:45
Fata mea a fost data afara de la serviciu pentru ca nu a acceptat avansurile sefului. Acum ii este mult mai bine lucreaza in alta parte, are o sefa , severa e adevarat , dar unde isi poate face munca fara sa aiba un libidinos pe aproape(scuzati modul de exprimare).
cornelia_leia
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:08
De la: garbo166116maryeta, la data 2010-10-15 21:01:06sora mea lucreaza tot asa dar barul e de homo asa ca ea nu are probleme ca barbatii sunt pe invers numai ca prietenul ei o duce si o aduce si iam zis sa fie atenta ca poate sare vreo unul pe el



madita
Postat pe 19 Octombrie 2010 16:31
e ceva normal ca sa se intimple in ROMANIA PATRONII SI SEFII au drept de viata si de moarte asupra angajatilor sau cum le place lor sa zica prostimea
gyuszy999
Postat pe 22 Octombrie 2010 13:23
nu este deloc normal , cred ca face asa doar cu cine isi permite , fetele probabil mai vechi acolo si de teama de a ramane fara un loc de munca accepta orice ..
expune-ti punctul de vedere, bate apropouri asta inca dinainte de a incerca ceva
bestia
Postat pe 23 Octombrie 2010 17:43
buna nu draga el asa sa invatat,pentru ca i sa permis,incearca sa nu l lasi sa te pipaie si incearca sa ti impui niste limite,dar ai grija ca daca nu si atinge scopul s ar putea sa fii data afara.Depinde cum o ia
asta ar fi sfatul meu daca e util spor la treaba
simona00980
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:23
Prietenieeee??? Prea prietenosi sunt unii domle!
All_right
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:36
De la: mugure_alb, la data 2010-09-25 15:23:57Noo, nu se atinge de mine ca a vazut ca nu-i merge. A luat-o la inceput cu apropo uri dar l-am pus la punct. De atunci nu-i convine nimic din ce fac, mereu are reprosuri, dar pe mine ma doare la basca


Draga mea, locuri de munca se gasesc, asa ca nu-ti mai pirde vremea in acel loc mizerabil. Unii barbati inca au ramas la stadiul de maimuta.


O viata frumoasa
Nirvana
Postat pe 26 Octombrie 2010 08:49
sa fie ai dracului de oameni perversi si nenorociti..daca putem sa le zicem ...asha -oameni...
io nu am inteles niciodata cum de sta puterea in mainile nenorocitilor....de ce tocmai ashtia au bani si putere pe mana ...care nu sunt sanatosi la cap...
....semn de prietenie?...nici vorba...asta e semn de boala psihica...
...inteleg ca nu e vina unui om pentru modul in care simte diverse chestiuni vis/a/vis de anumite persoane din jur....dar e vina fiecaruia pentru comportamentul propriu si felul in care interactionam cu cei din jur....ca doar de aia avem educatie si ne ducem in scoli...ca sa invatam sa ne purtam...in lume...societate sau cu cei din jurul nostru.
.....apropos de situatia ipotetica in care nu ai mai lucra acolo din cauza decentei si profesionalismului de care dai dovada la locul de munca....
colega care radea era sigur o usuratica careia sigur ii placea...cum se purta ...seful...
....de ce imi pare mie rau este ca ajung astfel de ..elemente...ca nu pot sa ii numesc altfel-shefi.
garbo171675
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:07
De la: gyuszy999, la data 2010-10-22 13:23:41e ceva normal ca sa se intimple in ROMANIA PATRONII SI SEFII au drept de viata si de moarte asupra angajatilor sau cum le place lor sa zica prostimea

....nu mai ziceti de Romania ca va bate Dumnezeu....fac pariu ca ala nu e roman...si apoi inca o treaba...mai multi barbati perversi sunt in afara Romaniei decat in ea...adica de alta nationalitate decat romani....dealtfel modelul e copiat de afara....nu de la Romani a inceput treaba cu pipaiala.
Romanii nu au educatia de a pipai persoane sub nivel ca functie.
garbo171675
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:10

unde-i topicu' ala cu putzu' gandirii,bre?
fresh meat acilea...
preci
Postat pe 28 Octombrie 2010 21:45

hai ca "m-am lesinat" de ris.
Ciresica
Postat pe 28 Octombrie 2010 21:48
De la: garbo171675, la data 2010-10-28 19:10:49
De la: gyuszy999, la data 2010-10-22 13:23:41e ceva normal ca sa se intimple in ROMANIA PATRONII SI SEFII au drept de viata si de moarte asupra angajatilor sau cum le place lor sa zica prostimea

....nu mai ziceti de Romania ca va bate Dumnezeu....fac pariu ca ala nu e roman...si apoi inca o treaba...mai multi barbati perversi sunt in afara Romaniei decat in ea...adica de alta nationalitate decat romani....dealtfel modelul e copiat de afara....nu de la Romani a inceput treaba cu pipaiala.
Romanii nu au educatia de a pipai persoane sub nivel ca functie.


sorry... da' irinooka n-ar fi de acord cu tine...:P
eu_geminy
Postat pe 29 Octombrie 2010 00:56
nu fa pariu tu, ca-l pierzi si-ti mai faci si pacate si vina maica irinuca sa te spovedeasca pentru ce-ai zis cu barbatii romani, da-ti peste gura si peste maini
Laura_M
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:05
da nici de barbati ..in general nu e bine sa sp ceva de rau ...k vine nea GE si te ia de urechiuse
eu sp ka e "normal"sefu e un gentleman..si grijuliu pe deasupra...doar se asigura ka angajatele lui au...dotatia corespunzatoare
rapsody33
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:16
cui i te adresai? mie?
Laura_M
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:22
vorbesti prostii, rapsodyka...

eu nu tin partea barbatilor, ci numai partea mea,... si mi se pare normal sa o fac.

sunt atatea femei care se plang de barbati si nu le-am contrazis. ele stiu mai bine ce au in casa,sunt necazurile si problemele lor. da asa ceva nu ma leg.

ma leg in schimb de proaste, care sustin ca "toti barbatii sunt la fel", si jignesc jumatate din populatia planetei.

in cazul tau, a fost cu totul altceva.
mi-am exprimat parerea in legatura cu prostiile pe care le spui si fiindca te contrazici singura.

nu te-a "tras de urechi" nimeni, si nici de alte kestii. de alea te-ai tras tu singura, eu doar am remarcat.

cand o sa te comporti normal, vom vorbi normal.
desi nu cred ca vei reusi.
Marcu_cel_cu_Arcu
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:24
De la: Marcu_cel_cu_Arcu, la data 2010-10-29 01:24:39vorbesti prostii, rapsodyka...

eu nu tin partea barbatilor, ci numai partea mea,... si mi se pare normal sa o fac.

sunt atatea femei care se plang de barbati si nu le-am contrazis. ele stiu mai bine ce au in casa,sunt necazurile si problemele lor. da asa ceva nu ma leg.

ma leg in schimb de proaste, care sustin ca "toti barbatii sunt la fel", si jignesc jumatate din populatia planetei.

in cazul tau, a fost cu totul altceva.
mi-am exprimat parerea in legatura cu prostiile pe care le spui si fiindca te contrazici singura.

nu te-a "tras de urechi" nimeni, si nici de alte kestii. de alea te-ai tras tu singura, eu doar am remarcat.
e adevarat ca nu toti barb sunt "porci"si toate fem"sfinte"...doar mi sa pus mie "pata" pe barb...dak gasesc unul normal.. .ma tratez
cand o sa te comporti normal, vom vorbi normal.
desi nu cred ca vei reusi.
rapsody33
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:30
De la: Marcu_cel_cu_Arcu, la data 2010-10-29 01:24:39vorbesti prostii, rapsodyka...

eu nu tin partea barbatilor, ci numai partea mea,... si mi se pare normal sa o fac.

sunt atatea femei care se plang de barbati si nu le-am contrazis. ele stiu mai bine ce au in casa,sunt necazurile si problemele lor. da asa ceva nu ma leg.

ma leg in schimb de proaste, care sustin ca "toti barbatii sunt la fel", si jignesc jumatate din populatia planetei.

in cazul tau, a fost cu totul altceva.
mi-am exprimat parerea in legatura cu prostiile pe care le spui si fiindca te contrazici singura.

nu te-a "tras de urechi" nimeni, si nici de alte kestii. de alea te-ai tras tu singura, eu doar am remarcat.

cand o sa te comporti normal, vom vorbi normal.
desi nu cred ca vei reusi.
ai dreptate...nu toti barb sunt niste"porci"cum nici fem nu sunt"sfinte"....doar mi sa pus mie "pata "pe ei...cum gasesc unu normal...promit ka ma tratez
rapsody33
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:39
Ge, ai poze faine de toamna, n-ai lasa si pe altii sa vada
Laura_M
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:47
De la: quasaria, la data 2010-10-16 12:15:20np, eu's convinsa ca barbatii din nastere vad foarte bine o femeie, fie ea ascunsa sub 7 cojoace. Asa ca asta nu ajuta (prea mult).
In locul tau mi-as purta linistita courul la vedere, si i-as zambi lasciv, iar daca da sa se apropie i-as scapa ceva apa fierbinte pe pantaloni - asa, din greseala. Doar de warning.
Spatiul privat, honey... asa sint eu: hot. Si un metru in jurul meu frige. Apropie ce mai vrei sa parlesti.


mah , sa mor daca nu mi s-a facut mila de omuletz ,desi stiu ca nu ar trebui :-)))
reyya
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:51
De la: rapsody33, la data 2010-10-29 01:39:35
De la: Marcu_cel_cu_Arcu, la data 2010-10-29 01:24:39vorbesti prostii, rapsodyka...

eu nu tin partea barbatilor, ci numai partea mea,... si mi se pare normal sa o fac.

sunt atatea femei care se plang de barbati si nu le-am contrazis. ele stiu mai bine ce au in casa,sunt necazurile si problemele lor. da asa ceva nu ma leg.

ma leg in schimb de proaste, care sustin ca "toti barbatii sunt la fel", si jignesc jumatate din populatia planetei.

in cazul tau, a fost cu totul altceva.
mi-am exprimat parerea in legatura cu prostiile pe care le spui si fiindca te contrazici singura.

nu te-a "tras de urechi" nimeni, si nici de alte kestii. de alea te-ai tras tu singura, eu doar am remarcat.

cand o sa te comporti normal, vom vorbi normal.
desi nu cred ca vei reusi.
ai dreptate...nu toti barb sunt niste"porci"cum nici fem nu sunt"sfinte"....doar mi sa pus mie "pata "pe ei...cum gasesc unu normal...promit ka ma tratez


mergi pe cauza....de ce tocami genul de care te plangi se simt atrasi de tine si nu si cei ,,normali"...desi normalitatea asta are o paleta foarte vasta :-)
reyya
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:54
nu stiu...poate astia mai "normali"ma plictisesk sau ...reusesc sa scot tot "ce e mai bun din ei "
rapsody33
Postat pe 29 Octombrie 2010 02:06
De la: rapsody33, la data 2010-10-29 01:16:26au...dotatia corespunzatoare

Dotatie?
Doara
Postat pe 29 Octombrie 2010 08:33
Este foarte greu sa intelegi ce mari diferente de viata ,crestere obiceiuri sunt intre europeni si asiatici si mai ales intre femeile europene si asiatice.
Femeia chineza este crescuta cu obligatia de a placea barbatului si de a fi la dispozitia lui.
garbo005851
Postat pe 30 Octombrie 2010 15:48
Este foarte greu sa intelegi ce mari diferente de viata ,crestere obiceiuri sunt intre europeni si asiatici si mai ales intre femeile europene si asiatice.
Femeia chineza este crescuta cu obligatia de a placea barbatului si de a fi la dispozitia lui.
garbo005851
Postat pe 30 Octombrie 2010 15:48
De la: garbo005851, la data 2010-10-30 15:48:54Este foarte greu sa intelegi ce mari diferente de viata ,crestere obiceiuri sunt intre europeni si asiatici si mai ales intre femeile europene si asiatice.
Femeia chineza este crescuta cu obligatia de a placea barbatului si de a fi la dispozitia lui.

Barbatii sun crescuti si se cresc cu ideea ca toate femeile trebuie sa fie la dispozitia lor si nu conteaza daca este european,african sau asiatic.
Se exclud exceptiile care sunt si se comporta cum ar trebui sa se comporte toti barbatii.
garbo005851
Postat pe 30 Octombrie 2010 15:51
STII CEVA OMUL INCEARCA -DACA SE PRINDE BINE DACA NU ZICE CA A GLUMIT.DACA AR FI IN AMERICA AR PLATI BANI GREI PT ASTA.DAR TRAIM IN ROMANIA.CRED CA AI DREPTATE DAR POTI TRECE PESTE ASTA CA SA AI SERVICIU

Postat pe 30 Octombrie 2010 19:47
De la: garbo161251, la data 2010-10-30 19:47:02STII CEVA OMUL INCEARCA -DACA SE PRINDE BINE DACA NU ZICE CA A GLUMIT.DACA AR FI IN AMERICA AR PLATI BANI GREI PT ASTA.DAR TRAIM IN ROMANIA.CRED CA AI DREPTATE DAR POTI TRECE PESTE ASTA CA SA AI SERVICIU

ca sa ai serviciu....numai un barb putea sp asta.....ka onoare respect...nu are rost sa cerem nici macar la serviciu
rapsody33
Postat pe 31 Octombrie 2010 03:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de unde pot cumpara un catel sanatos rasa Shih Tzu? 13 De la: garbo_2632 3 Mai 2012 12:22
Concurs BIO - Cosmetics 1 De la: AnnaFiction 6 Decembrie 2011 12:57
Nimic nou - .......toate-s vechi si noua toate 41 De la: sfinxul 15 Iunie 2015 11:43
Cea mai buna prietena a sotiei,amanta ideala a sotului 128 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:39
bonjour! 6 De la: hermosa20 9 Iulie 2012 21:55
Setari Cookie-uri