MERITA SA AI CASA TA CU FAMILIA TA,SOT,SOTIE SI COPII ?

nice try...
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 14:16
Oferta este buna ,dar cu salariile din Romania si cu dobinzile practicate de banci.....
VOIAJOR
Postat pe 17 Iulie 2012 22:25
voi barbatii aveti bani...nu va laudati voi ca sunteti destepti mari si tari..si din cate stiu eu,,,voi barbatii sunteti uniti si solitari unii cu altii...asa ca va rog sa nu va mai plangeti ca nu aveti bani pt ca nu va cred
ingerasulluptator
Postat pe 17 Iulie 2012 22:35
voiajor, negociaza...
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 22:35
... si ingeras enerveaza... ! am crezut ca la ora asta o sa fie vre-un topic lipsit de postarile ei... dar daca ea nu se retrage la somnic... ma retrag eu !!! era ma placut cand posta numai pe topicurile ei... personale.
barboneli
Postat pe 17 Iulie 2012 22:51
SIGUR CA MERITA ,DAR AVETI GRIJA PE CINE ALEGETI COECHIPIER(A)
http://www.eva.ro/psihologie/autocunoastere/horoscop-cat-esti-de-predispusa-la-inselat-in-functie-de-zodia-ta-articol-43742-slide-12.html#article
VOIAJOR
Postat pe 21 Iulie 2012 09:15
pai se merita sa faci familie daca ambii parteneri sunt intelepti si decid sa fie corecti unul cu celalalt ca sa poata trai in armonie si sa nu traiesti in stress apoi sa te imbolnavesti.

pt ca este greu sa traiesti sa locuiesti impreuna cu oamenii daca nu sunt niste reguli si nu sunt corecti unii cu altii....pt ca traiesti in stress in suparare si de aia se si imbolnavesc oamenii...

daca vrei sa ramani sanatos,,,mai bine nu te casatori daca nu vrei sa ai o familie de oameni cinstiti
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2012 12:28
baiiii.... mai lasa si tu un topic in viata pe forumul asta... ca pe toate vad ca le sufoci cu.... "placa" ta !!!!! gata... tu n-ai ceva treaba pe la bucatarie sau sa faci curat... sau tu te folosesti de un barbat pentru asa ceva... ????


(acu' sa vezi discurs.... !!!!! noroc ca eu ma retrag in pom si n-o aud, n-o vad, n-o citesc.... !!!! )
barboneli
Postat pe 21 Iulie 2012 14:16
Rotty
Postat pe 21 Iulie 2012 14:19
acu' iar explica pe 3 pagini dintre care doua semnatura de ce nu foloseste ea acele creaturi perverse si diabolice ca sa curete dupa ele. Na, bine ca ai invitat-o...
Nu mai vinde omu' casa asta ...in veci....
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2012 14:21
Sa se instaleze Irinoaca si aici sa ramana
Rotty
Postat pe 21 Iulie 2012 14:25
si cum apare un barbat la orizont... sa cumpere... sumo!
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2012 14:28
De la: ingerasulluptator, la data 2012-07-21 12:28:52pai se merita sa faci familie daca ambii parteneri sunt intelepti si decid sa fie corecti unul cu celalalt ca sa poata trai in armonie si sa nu traiesti in stress apoi sa te imbolnavesti.

pt ca este greu sa traiesti sa locuiesti impreuna cu oamenii daca nu sunt niste reguli si nu sunt corecti unii cu altii....pt ca traiesti in stress in suparare si de aia se si imbolnavesc oamenii...

daca vrei sa ramani sanatos,,,mai bine nu te casatori daca nu vrei sa ai o familie de oameni cinstiti


irinooka...

tu n-ai nicio legatura cu topicul asta.

eu stiu ca esti si saprofita, si anaeroba, dar nu ne lua aerul celorlalti...

mai du-te (dracului:D) si in alte parti... :P
:))))
eu_geminy
Postat pe 21 Iulie 2012 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zile senine si sarbatori fericite ! 11 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:20
VIATA NEBUNA 31 De la: Juna 5 Mai 2011 23:37
Un apel catre Dvs. 18 De la: nathalie 2 Decembrie 2011 22:58
Pocainta 252 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 17:22
BATJOCURA,DENIGRAREA SI BATJOCORIREA SENTIMENTULUI DE DRAGOSTE PRIN POSTURILE DIFUZATE COMERCIAL PRIN PRIVATE SPICE,DARING!TV,HUSTLER TV,SUPER ONE,PLAYBOY TV,BLUE HUSTLER. 7 De la: SERIOSUL 26 August 2012 16:46
Setari Cookie-uri