dilema !!!!!!

ok inteleg, dar tu nu ai orgoliu deloc?
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 18:25
diavole daca se va indragosti de cinava catineee adica virgin care cauta virgina ,...............iote asaa din orgoliu merge si si-o coase la doctor
garbo074997
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:12
diavole, romanele din epoca victoriana isi au farmecul lor. dar la o anumita varsta

cand te loveste orgoliul in aripa a dreapta ca nu ti-a fost nevasta virgina, zic ca ai o problema. de nesiguranta vis a vis de propria persoana.

ca sa nu mai zic de mentalitate, parerea mea...
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:16
o fi spus femeia ca a fost mai bun primuuuu daaaa e bun si el de consolare
garbo074997
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:20
mami, nu mai dezvolt, ca nu fac terapie pe garbo...

dar mi se pare un punct de vedere cel putin bizar

da' cine's eu sa judec? fiecare cu mentalitatea lui

michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:31
garbolino, care esti? nazi? lilo? ca am lipsit cam mult din peisaj
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:37
imi placi, te rog dezvolta ideea , banuiesc ca vorbesti din experienta proprie si nu asa... din auzite ceva de preturi, timp de recuperare
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:31
diavole, nu vrei sa te pui cu mine...

eu mi-am exprimat o opinie si am facut-o la modul politicos. sper ca nu am pretentii exagerate daca te rog sa te comporti la fel

cat priveste experienta mea, ce sa zic? nu stiu cati ani ai tu, dar eu la 46 de ani nu am numai experienta. am si minte...
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:34

bine ai revenit , mai .
bluelight
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:39
he, he, he....the bitch is back...

de aseara sughit...imi zic userii de dulce
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:41
lasand gluma la o parte, din punctul meu de vedere se incalca niste aspecte morale pe care si biblia le infiereaza (nu sunt un om ingust la minte, am ceva studii) imi cer scuze dar nu am vrut sa te jicnesc, departe de mine gandul asta, dar ma amuza felul de a pune anumite probleme, uite de exemplu din punct de vedere religios daca sustinem ca suntem crestini si credem in dumnezeu, as dori o parere a ta sincera din punctul asta de vedere
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:45


de cd exista verbul ala a jicni, mai??
si ce insemneaza el??
fleurdelis
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:48
mami, nu m-ai nimerit cu biblia...is agnostica...deci aici zic pass

parerea mea sincera e ca asta cu virginitatea e un mare bullshit

calitatea de om nu iti e data de un himen. plus ca mie personal, nu mi se pare ca sexul e ceva care te degradeaza sau te injoseste.

nu trebuie sa menajem orgoliile nimanui. trebuie sa traim in asa fel incat ceea ce suntem sa se reflecte in ceea ce facem.
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:50
sunt de acord cu tine, dar era singura posibilitate logica de a te,, inchide ,,intrucat nu ai fi putut sa zici nici ca este alba nici ca este neagra, ai preferat un raspuns cam neutru esti o femeie inteligenta, bravo tie
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:55
man, trust me...eu pot sa zic ca e alba sau e neagra daca asta cred. ai sa te convingi singur de asta

cat priveste chestia cu religia, chiar sunt agnostica...si biblia aia are un mesaj cam sexist in ceea ce priveste femeile

michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:02
"cam"?
numa' "cam",bre,mamica?
preci
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:05
posibil, dar este interesant de citit,,biblia hazlie,, care culmea este scrisa de un calugar daca o gasesti nu o rata te asigur ca ai sa ai cu ce te amuza
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:06
doar cantarea cantarilor aia....
numa atata
fleurdelis
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:06
clony, good point

nu vreau sa deranjez credintele p-acilea...nu vezi? multi au dat-o in delir mistic, de-ala

oh...tre' sa invat musai semnele grafice pentru emoticonii aia. mi-a scapat deshtu' aiurea
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:08
bree la varsta matale i-ti mai arde de virgine?stai samai despici firu in 4 cand ei (adolescentii) nu au rabdare nici Pai si daca fata mea gaseste unu si nu s o potrivi deee pai sa stea cu neghiobu nuuuuu ....s au daca o pereche de tineri nu se potrivesc sexual sa ii obligam sa ramana impreuna doar pt ca au fost virgini si ziceai ca ai studiii dalea destupatoare?
garbo074997
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:10
Mai, dar de unde si pana unde o tot scoateti p-aia cu divort - religie? Ce dreaq, s-au gasit neshte imbecili de popi sa bage din top faza cu ce barbosu' a unit, omu' sa nu desparta, si tot defilati pe aici cu ea...
Thor_again
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:15
si fetilii tre sa aibe orgasme tasmanianule ......pfui nu scrie in bible nup nu cred ca scrie ca si femeia sa fie egalaaa barbatului si sa aibe trairi sanatoase si vartoase
garbo074997
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:16
brother, te-ai trezit in bie, mami?
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:17
De la: Thor_again, la data 2010-10-04 22:15:48Mai, dar de unde si pana unde o tot scoateti p-aia cu divort - religie? Ce dreaq, s-au gasit neshte imbecili de popi sa bage din top faza cu ce barbosu' a unit, omu' sa nu desparta, si tot defilati pe aici cu ea...
bag un orgasm THOR ca e vb de virgine cilisaaaa nu de divoarte
garbo074997
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:18
de unde ai ajuns la concluzia asta?discutia se referea la cu totul altceva da ma rog, sunt de acord ca tinerii sa se cunoasca inainte(am si eu un baiat de 16 ani)pentru a nu regreta pe urma,a fost interesanta discutia cu dumneavoastra doamnelor dar din pacate mai am si altceva de facut, va doresc noapte buna
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:20
997, io ti-am mai zis-o cu orgasmu' ala... la varsta mea, baga mai intai instructiunile de folosire
Thor_again
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:26
si-si zice "diavol tasmanian"...

thorele...
ia cartea tehnica a masinii de spalat,nu-i mare diferenta intre butoane...
preci
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:27
preci, sunt socata!!!
michelle_
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:31
da' di ce,mami?
au n-are masina de spalat boton pt spalare manuala,p'orma pt rufe sensibile si p'orma pt program lung la nooj'da grade?!
nu zic bine?!
preci
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:34
da-da!...
bad preci, bad preci, bad! bad! bad!
Thor_again
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu gemeni el varsator.Am putea avea o relatie durabila? 13 De la: garbo_10515 26 Februarie 2013 13:34
Eu capricorn el scorpion 4 De la: pik_nik 23 August 2009 17:32
compatibilitate 27 De la: Celleste 14 Ianuarie 2010 09:02
FEMEIA TAUR -- BARBATUL TAUR 1 De la: cinezee 2 Martie 2009 14:34
Femeia Taur, Barbatul Berbec 9 De la: adinaro 17 Ianuarie 2013 06:22
Setari Cookie-uri