Eu capricorn el scorpion

Ce spuneti?
Danna_Oh
Postat pe 23 August 2009 15:35
Barbatul Scorpion si femeia Capricorn sunt compatibili din punct de vedere erotic, dar mai au n comun si ambitia si dragostea de viata. n afara de inerentele conflicte minore, ntre barbatul Scorpion si femeia Capricorn nu ar trebui sa existe probleme.

Barbatul Scorpion tinde sa fie mai profund, ceea ce se potriveste perfect cu firea meditativa si introspectiva a femeii Capricorn.

Posesivitatea de care da dovada barbatul Scorpion reprezinta o garantie a fidelitatii si stabilitatii pentru femeia Capricorn. n ceea ce priveste partidele de sex lipsite de romantism, amndoi se declara multumiti.

ntre barbatul Scorpion si femeia Capricorn poate exista o relatie plina de tandrete, iar un eventual mariaj are toate sansele sa fie durabil.

pik_nik
Postat pe 23 August 2009 17:20
te rog si eu,, am pus pe post intrebarea, e posibila o relatie ,el balanta ea leu?, multumesc,,
mylayv
Postat pe 23 August 2009 17:23
Barbatul Balanta si femeia Leu si satisfac reciproc nevoile si dorintele.

Femeia Leu este o senzuala, iar barbatul Balanta este un expansiv. Amndoi acorda o atentie deosebita laturii erotice a relatiei. n dormitor vor iesi cu siguranta scntei.

ntr-o eventuala nclestare de orgolii, barbatul Balanta trebuie sa cedeze n fata femeii Leu. Nu-i va veni greu sa o faca, pentru ca el este de regula cooperant. Tactul si strategia sunt punctele forte ale barbatului Balanta.

O legatura ntre barbatul Balanta si femeia Leu se anunta fierbinte si are toate sansele sa se transforme ntr-un camin destul de calduros.

pik_nik
Postat pe 23 August 2009 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el varsator, ea pesti 3 De la: prometeus_wife 16 Aprilie 2009 13:23
eu pesti el taur 2 De la: chanty 28 Iulie 2011 12:59
femeia taur-barbatul fecioara 3 De la: DaMarkus09 24 Noiembrie 2010 14:28
femeia balanta...barbatul taur 5 De la: pik_nik 14 Noiembrie 2009 14:06
barbat varsator, femeia feccioara 1 De la: danklabacs 16 August 2009 18:36
Setari Cookie-uri