dilema !!!!!!

ciuciu detalii!!!!!
ne-a pedepsit, nu ne mai zice nimc

te rugam frumos ne zici si noua TOT cu lux de amanunte ca de cand am rupt noi crapatura ehehehe cata vrema a trecut....bine fara intors de spate acuma no asa o fi moda
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:12
acum e moda cu mai multe intoarceri parinte....

nici nu mai vreau sa intre in detalii,imi imaginez eu singura cum fu treaba,insa ma'nerveaza ca putea juca teatru si nu ii mai intorcea ala dosu....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:13
no ca acum ma enrvez si eu
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:16
pai nu te enerva acum,ai rabdare pana maine sa aflam detaliile
sa vezi ce ne-o luam noi acusica...
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:20
stai Ano cica-i dincolo pe topic infractorul No sa vezi acum ce-i dau de nu se vede
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:24

mai el sa fie oare?
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:29
daca nu el .........atunci cine?????????
jeanette40
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:31
ZAMBILO!!!! uite aici victima!!! A tras-o si ia intors dosul!!!
el ii Ano se potriveste descrierii
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:31
De la: jeanette40, la data 2010-09-13 14:31:13 daca nu el .........atunci cine?????????

el ii ma! se uita un unul dupa altul...fara cuvinte caz close
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:32
mai eu te cred pe cuvant ca prea o spui cu foc....
deci el este,clar....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:41
si e versat nu oricum
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:48
este,este ca altfel n uajungea vedeta pe garbo
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:50
Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pt detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa : cristina.viorela.popa@gmail.com
garbo158841
Postat pe 21 Septembrie 2010 16:29
railor de ce santeti asa? acum ce sa-i faci ???????????..nu te descuraja.....zi si la al doilea ca esti virgina ...poate nu-ti intoarce si asta spatele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
garbo095373
Postat pe 21 Septembrie 2010 16:35
Era un ageamiu,daca nu a fost in stare sa recunoasca o virgina,un prost cu alte cuvinte.
Trebuie sa stii ca multi fac asa...prietena mea din faculatte,s-a imbolnavit,dupa ce a patit asta,a stat la pat o saptamana....
A vrut pur si simplu sa se culce,si a folosit trucul cu demonstreaza,ca sa cedezi.
Apoi nu a avut curajul sa isi asume vreo responsabilitate,sa fie sincer,sa recunoasca ca e un animal.Cine poate recunoaste asta,mai are sanse de scapare.
Cine e atat de las,nu merita....
esti inca virgina,nimeni nu devine femeie,daca a facut sex o singura data....
Vezi ai grija la urmatorul,pentru ca rar gasessti unul corect....si daca nu cauti bine,sa fie om bun,vcredincios,va zice ca te-ai culcat cu 100 inaintea lui...mai bine astepti,merita,altfel te va jigni,,,,aproape toti o fac......
Fiecare experienta,e o lectie nepretuita,poti invata din asta ceva foarte folositor pentru viitor.
acum conteaza doar ce vei face de acum incolo.
D
daniilia
Postat pe 22 Septembrie 2010 06:56
De la: stefania0409, la data 2010-09-13 11:55:00Buna
am si eu povestea mea , am intalnit un barbat toate si frumoase ,m-am culacat cu el ,i-am spus ca sunt virgina , nu m-a crezut ,a vrut sa-i dovedesc , dupa partida de amor a spus ca nu m-am comportat ca o virgina si cam asta a fost tot.Mi-a intors spatele . nu mi-a dat nici o explicatie , am vrut sa vorbesc cu el nimik ,si la-am intrebat de ce ? este prima persona din viata mea care imi intoarece spatele , de ce ? nu mi-a spus nimik, nu stiu ce sa cred .Am insistat sa vorbesc cu el dar nimik , nu stiu ce sa cred.
astept din partea vostra parerile sau posibile raspunsuri .... nu stiu ce sa cred
maaaaai bleaga ce sa spun sa stai tu sa convingi prostu?nu puteai s-ai dai o hartie de la ginecolog? si ok i-ai demonstrat ce asteptari aveai tu?sa te ia de nevasta ?daca nu ai stabilit asta de la inceput ......el tea......si a plecat mai departe sa vaneze alt numar
garbo074997
Postat pe 22 Septembrie 2010 09:00
stai linistita, e adevarat ca nu mai ai nimic de demonstrat de acum, dar cine te va iubi, te va iubi, claar, si asa, stai calma, si eu am patit acelasi lucru... pe el nu il mai intorci din durm, majoritatea fug de virgine ca de o responsabilitate prea mare pentru oamenii de nimic din ei, dar tu ai facut ce ai simtit, sa nu te rusinezi vreodata, ai facut dragoste, indiferent ce a fost pentru el, iubeste-te cu toate amintirile tale, bune sau rele, va veni vremea ta! ai sa vezi,ca vei castiga in viata. la mine asa a fost, nu a contat ca nu mai eram virgina! bafta fata draga si iubeste in continuare...
gavroche
Postat pe 24 Septembrie 2010 00:36
NU TE-A MAI CAUTAT VANATORUL DE VIRGINE?
garbo095373
Postat pe 24 Septembrie 2010 19:21
si uite asa vine alt prost si culege resturile altora
diavolul_tasmanian
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:31
si uite asa vine alt prost si ia resturile altora
diavolul_tasmanian
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:31
diavole... atata timp cat fata nu te-a atacat in nici un fel, expresia matale e de cea mai pura marlanie
dublata
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:36
scuze de dublaj, dar parerea asta o au majoritatea barbatilor, sunt ars cu problema asta de prea multe ori, asa ca te rog sa nu ma condamni prea mult
diavolul_tasmanian
Postat pe 27 Septembrie 2010 00:16
De ce draga? Vrei virgina? Dar tu? Esti virgin?
Doara
Postat pe 27 Septembrie 2010 06:14
nu, sunt conservator, dar dumneata cum vezi o mireasa imbracata in alb, alb ce simbolizeaza puritatea si castitatea , mai bine ar intra imbracata in rosu(sau ma rog, ce culoare o mai fi la moda acum) in biserica .
diavolul_tasmanian
Postat pe 27 Septembrie 2010 18:08
1. Si daca ar fi virgina .. jos, iar in rest ... numai Dumnezeu stie?
2. A patit-o, dar poate fi o nevasta loiala si credincioasa.
3. Daca era virgina si se spurca, dupa casatorie, la mai multe ... ciocane?
4. Faptul ca s-a lasat ... hai sa spunem pe nume, prostita, nu inseamna ca ceea ce va darui cu adevarat barbatului sau sunt resturi. Crezi ca un himen intact (care, scuze, poate fi si elastic si altul, "destept" il ia drept intact) contureaza caracterul unei femei?
adnana66
Postat pe 27 Septembrie 2010 18:23
De la: diavolul_tasmanian, la data 2010-09-27 18:08:18nu, sunt conservator, dar dumneata cum vezi o mireasa imbracata in alb, alb ce simbolizeaza puritatea si castitatea , mai bine ar intra imbracata in rosu(sau ma rog, ce culoare o mai fi la moda acum) in biserica .

Daca nu esti virgin n-ai nici un drept sa ceri ca ea sa fie la fel. Oricat de conservator ai fi.
Doara
Postat pe 27 Septembrie 2010 18:47
dar nici nu am cerut, daca s-a ars e problema ei, dar sa-ti expui niste probleme mai intime pe net arata naivitatea ei, este ca si atunci cand te dezbraci gol pusca in public, inca odata repet, este problema ei,dar oare ea are habar cati rad de ea si de prostia ei, eu nu cred(chiar si dumneata iti spui in sine si nu in public ca este o naiva dar nu ai recunoaste, dar asta asa din spirit de solidaritate).
diavolul_tasmanian
Postat pe 27 Septembrie 2010 19:19
am ezitat mult in a da un raspuns dar hai sa-l dau, primele 3 puncte nu fac obiectul raspunsului ci doar punctul 4, ce va darui ea barbatului pe care il va iubi?respect?cati barbati au sa o mai prosteasca 2,3,5,10,15( depinde de ea) bine, va gasi un barbat pe care il va iubi si ce o sa-i spuna, draga inaintea ta am mai avut un iubit sau doi maxim(doar nu va recunoaste ca au fost probabil o duzina si de fapt nici o femeie nu va recunoaste acest lucru)cum se va simti barbatul respectiv si aici este vorba de orgoliul lui personal, daca cunosti barbatii ai sti ca asta tine de orgoliu masculin, dar daca trecutul o va ajunge din urma ce se va intampla ( si cam de obicei te ajunge), daca are probleme nu acest site este solutia in gasirea unui raspuns, ci un psiholog dar ma indoiesc ca va gasi unul pe aici.
diavolul_tasmanian
Postat pe 27 Septembrie 2010 21:08
De la: stefania0409, la data 2010-09-13 11:55:00Buna
am si eu povestea mea , am intalnit un barbat toate si frumoase ,m-am culacat cu el ,i-am spus ca sunt virgina , nu m-a crezut ,a vrut sa-i dovedesc , dupa partida de amor a spus ca nu m-am comportat ca o virgina si cam asta a fost tot.Mi-a intors spatele . nu mi-a dat nici o explicatie , am vrut sa vorbesc cu el nimik ,si la-am intrebat de ce ? este prima persona din viata mea care imi intoarece spatele , de ce ? nu mi-a spus nimik, nu stiu ce sa cred .Am insistat sa vorbesc cu el dar nimik , nu stiu ce sa cred.
astept din partea vostra parerile sau posibile raspunsuri .... nu stiu ce sa cred



Tu esti o copila fraiera...ala era un smecheras vagabond.
E cazul sa te linistesti si sa accepti situatia.
Numai ca de acum incolo deschide bine ochii si vezi cu cine te imprietenesti.
Si nu lua in considerare comentariile smecherilor si cocalarilor de aici...atat ii duce mintea. Si ei sunt de teapa acelui prieten...stiu sa faca bascalie. nu sa dea un sfat.
garbo108723
Postat pe 4 Octombrie 2010 15:22
domn' diavoil, cum sa-ti explic io tie?
mi se falfaie de orgoliul lui masculin, 'ntelegi?
zambila
Postat pe 4 Octombrie 2010 15:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta - el taur....help 15 De la: garbo253810 25 Februarie 2012 16:09
Eu - Berbec, El - Scorpion 23 De la: garbo007015 12 Iulie 2009 15:26
Cum marcheza divortul psihicul unei persoana feminine? 99 De la: KNIGHT_31 9 Decembrie 2010 21:32
sagetator-taur 3 De la: itza_mesesan 24 Ianuarie 2010 12:00
eu berbec el fecioara 13 De la: garbo008016 7 Septembrie 2019 18:20
Setari Cookie-uri