Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

Salut! Imi poate explica si mie cineva ce s-a intamplat? Si ce legatura are cu mine?
Luna_in_capricorn
Postat pe 13 Septembrie 2010 18:14
Am inteles singura...Sunteti ridicoli, stiti voi cine...
Luna_in_capricorn
Postat pe 13 Septembrie 2010 19:03
De la: tusi_Oli, la data 2010-09-08 09:23:18buna dimineata
heloo ce ziceti de aceasta chestiune
vi se pare normal sau nu..... sa fie legalizata aceasta meserie veche de cand lumea si care este prezenta, dar din pacate nu vrem sa recunoastem acest lucru?
declar deschise discutiile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,DA!! DE CE NU??? SI ASA EXISTA??? ILEGAL!! DE CE N AR FI LEGAL???-A????
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 05:05
De la: tusi_Oli, la data 2010-09-08 09:23:18buna dimineata
heloo ce ziceti de aceasta chestiune
vi se pare normal sau nu..... sa fie legalizata aceasta meserie veche de cand lumea si care este prezenta, dar din pacate nu vrem sa recunoastem acest lucru?
declar deschise discutiile

io zic ca daca e, mai bine sa faca prostitutie in romania decat sa ajunga prin alte tari vai de capul lor, batute si fara nici un drept. Ca la saracia care e in tara, poate macar acolo s-or face angajari, sau...o sa intre si acolo pe pile?!
mugure_alb
Postat pe 14 Septembrie 2010 23:35
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-09-13 19:03:56Am inteles singura...Sunteti ridicoli, stiti voi cine...


deocamdata singura care mi se pare de-a dreptul si penibilul ridicola esti chiar tu....cand mai multi oameni iti zic ca esti beata, du-te si culca-te.....sunt prea multe persoane care te acuza, ca sa mai imbraci hainele albe ale inocentei....

ti-am urmarit special postarile de ceva timp...esti jalnica si patetica....daca iti inchipui ca, alunecand pe panta naivitatii vei reusi sa treci neobservata, te inseli amarnic...unele diin postarile tale graiesc de la sine...
tutankhamon
Postat pe 14 Septembrie 2010 23:43
De la: tutankhamon, la data 2010-09-14 23:43:00
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-09-13 19:03:56Am inteles singura...Sunteti ridicoli, stiti voi cine...


deocamdata singura care mi se pare de-a dreptul si penibilul ridicola esti chiar tu....cand mai multi oameni iti zic ca esti beata, du-te si culca-te.....sunt prea multe persoane care te acuza, ca sa mai imbraci hainele albe ale inocentei....

ti-am urmarit special postarile de ceva timp...esti jalnica si patetica....daca iti inchipui ca, alunecand pe panta naivitatii vei reusi sa treci neobservata, te inseli amarnic...unele diin postarile tale graiesc de la sine...


Mi-a tasnit cafeaua pe nas, mai tutankhamon, prostia omeneasca isi are umorul ei...
Luna_in_capricorn
Postat pe 15 Septembrie 2010 08:09
luneto, esti ridicola, zau....data viitoare vezi sa nu se duca acea cafea pe gat, pe o cale aiurea...s-ar putea sa te inneci...si, cum esti singura, mori sufocata....ar fi pacat....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:24
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:24:20luneto, esti ridicola, zau....data viitoare vezi sa nu se duca acea cafea pe gat, pe o cale aiurea...s-ar putea sa te inneci...si, cum esti singura, mori sufocata....ar fi pacat....


mai..,cum si tu esti singura..,eu zic sa dai o fuga sa o salvezi..,ce zici..?
roby_cado
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:33
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:24:20luneto, esti ridicola, zau....data viitoare vezi sa nu se duca acea cafea pe gat, pe o cale aiurea...s-ar putea sa te inneci...si, cum esti singura, mori sufocata....ar fi pacat....


Sezi bland, dear tutankhamon, nu-s singura si nu e corect "inneci"! Cate clase ai, a propos?
Oricum nu are importanta...Poate ca ai clase dar nu ai clasa!
Luna_in_capricorn
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:37
robica...m-ai cautat tu azi jos ca sa vezi daca sunt singura sau nu??? sau te roade pizma si invidia ca mi se rupe de tine si incerci sa te bagi singura in seama????
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:38
tanti luneto....esti de toata jena......invata sa-ti maschezi delicat suncile porcine si tunde-ti dreaq mararul de la subrat...esti patetica...he, he.....ai vrea tu sa ai scoala mea, dar nu te duce capul decat sa stai lasciva pe sezlonguri....

p.s. greseala am facut-o intentionat sa vad daca te duce capul.....da...la tavalirea prin noroi.....din pacate pentru tine nu ma ai colega de mocirla....hai pa!!!

p.p.s. sa-mi spui cand e ziua ta sa-ti trimit o masina de tuns gazonul pentru pletele unduitoare de la axile....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:42
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:38:51robica...m-ai cautat tu azi jos ca sa vezi daca sunt singura sau nu??? sau te roade pizma si invidia ca mi se rupe de tine si incerci sa te bagi singura in seama????


ooo...,da..,ma roade invidia cand vad cat poate indura Dumnezeu..,si cum lasa asemenea prostie sa existe...
bre..,da' invidios rau..
daca era dupa mine...,dupa primele postari,erai eradicata...
am si eu o intrebare..:ai dureri..?
roby_cado
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:46
eu nu...dar se pare ca tu urli deja.....hai, pa!!
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:48
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:42:59tanti luneto....esti de toata jena......invata sa-ti maschezi delicat suncile porcine si tunde-ti dreaq mararul de la subrat...esti patetica...he, he.....ai vrea tu sa ai scoala mea, dar nu te duce capul decat sa stai lasciva pe sezlonguri....

p.s. greseala am facut-o intentionat sa vad daca te duce capul.....da...la tavalirea prin noroi.....din pacate pentru tine nu ma ai colega de mocirla....hai pa!!!

p.p.s. sa-mi spui cand e ziua ta sa-ti trimit o masina de tuns gazonul pentru pletele unduitoare de la axile....


NU, nu vreau sa am scoala ta! Doamne fereste!
Chiar ca ai stat cu ochii pe mine...Esti sigura ca esti ok? O femeie cu ochii pe alta femeie, asa strict, pana sa-mi numeri suncile si mararul...
Barbatul tau berbec ...cum sa zic...ca sa nu te jignesc...e ok?
Luna_in_capricorn
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:50
Hai CFR......hai baietii.....
nuti_vio
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:51
nuti...sa nu-mi spui ca esti microbista?!?!?!?!
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:54
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:42:59tanti luneto....esti de toata jena......invata sa-ti maschezi delicat suncile porcine si tunde-ti dreaq mararul de la subrat...esti patetica...he, he.....ai vrea tu sa ai scoala mea, dar nu te duce capul decat sa stai lasciva pe sezlonguri....

p.s. greseala am facut-o intentionat sa vad daca te duce capul.....da...la tavalirea prin noroi.....din pacate pentru tine nu ma ai colega de mocirla....hai pa!!!

p.p.s. sa-mi spui cand e ziua ta sa-ti trimit o masina de tuns gazonul pentru pletele unduitoare de la axile....


vai, da' s-a trezit mahalaua din tine, nu gluma!
mai da si dovada de clasa/e, mai ales acolo unde se cere, daca tot pretinzi ca ai!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cah, ca nici n-aveai dreptate............cu "clasele" astea de mai sus, ai ajuns la limita penibilului........................deci, pana la urma, toata jena e a ta, bre!

ps: cine crezi ca te crede c-a fost intentionat? poate-ai tai doar!
samburica
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:55
2-0...pentru CFR......
Fiul meu e portar.....e o traditie in fam....iar tatal copiilor mei, e un fost fotbalist...de pe vremea lui ceasca Deci suntem o fam de sportivi....
nuti_vio
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:59
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:48:49eu nu...dar se pare ca tu urli deja.....hai, pa!!


"hai, pa!" la tine e un fel de "vai de mine, nu mai am argumente si nici mai marii forumului nu-s pe-aici sa ma sustina!"
si-l mai aplici si destul de des! daca tot e asa mare "lipsa", de ce nu te abtii?! e doar o idee ................... o alta metoda de a "socializa", fara sa regurgitezi toata mocirla din tine...................aici, in fata tuturor!

ia sa vad, primesc si eu un "hai, pa!"
samburica
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:01
samburico...la 39 de postari pe care le ai, mi-ar fi si rusine bre sa ridic ciocu de jos....cand aveam 39 de postari nici nu imi permiteam sa ma iau de userii mai vechi, nici nu imi trecea prin cap asta....

si nu, nu e a mea jena, caci eu nu sunt nici la agatat pe aici si nici la platit polite..... se pare ca tu ai cateva si nu mai poti intra din contu-ti initial si atunci te ascunzi....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:02
Samburica, vai de sufletul ei! Altminteri nu ar tasni din ea atata rautate...Cand intalnim astfel de reactii, ar trebui sa fim blanzi si iertatori...Cred ca sufera. Acum imi pare rau ca m-am lasat provocata si am raspuns nedemn.
Luna_in_capricorn
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:02
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:48:49eu nu...dar se pare ca tu urli deja.....hai, pa!!


..po..
acum leaga "pa" de "po"..,si vezi ce iese..
roby_cado
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:02
he he...cine se aseamana se aduna....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:07
tuto,
nu e nimeni pe-aici nici la agatat si nici cu polite neplatite ........... nu stiu de unde ideea asta a ta ............ ci suntem dornici de socializare! unii mai rar (aia cred io ca simt viata mult mai din plin) si altii mai des, ca alte treburi sau placeri nu prea gasesc ............... acum, fiecare cu dorintele si telurile proprii

ca am doar x mesaje, fata de xxx-urile tale, e irelevant ................conteaza ce spui, nu cat spui! conteaza calitatea, nu cantitatea! cantaresti esenta, samburele daca vrei, nu cuprinsul ....... nu coaja, tot daca vrei!

ps: nici acum nu primesc un 'hai, pa!" ?!?!?!?!?!?!?!?
samburica
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:12
.............a fost un "hai, pa!" silentios, am inteles!
la cat mai multe, ca te prind bine ................. iti arata "clasele"!
samburica
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:27
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 22:02:30samburico...la 39 de postari pe care le ai, mi-ar fi si rusine bre sa ridic ciocu de jos....cand aveam 39 de postari nici nu imi permiteam sa ma iau de userii mai vechi, nici nu imi trecea prin cap asta....

si nu, nu e a mea jena, caci eu nu sunt nici la agatat pe aici si nici la platit polite..... se pare ca tu ai cateva si nu mai poti intra din contu-ti initial si atunci te ascunzi....

Interesanta gandire! Bravo!
dar unde scrie ca userii care au mai putine postari, trebuie sa-i "respecte" pe cei care au mai multe (poate din lipsa de ocupatie nu au altceva de facut si stau toata ziua pe forum)??????? foarte inteligent!
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 10:41
Bre,
faza asta cu "vechi" si "noi", "multe" sau "putine" postari, ma seaca! Si nu e prima data cand o spun. Mai terminati dreaq cu prostiile astea, bre Tuth, ca nu astea sunt definitorii. Sincer iti spun, daca cineva mi-ar fi adresat mie astfel de cuvinte, de genul "putine postari rezulta ciocu' mic", il luam la unshpe metri p-ala, de nu se vedea om cu persoana. Am mai spus-o de nu stiu cate ori: nu vechimea da "drepturi" pe aici, ci bunul simt

Tuth, cu ce e mai buna irinuca, daca are mii de postari din toate conturile pe care i le stim noi?
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 10:58
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:02
thor, ,,intelept ca in tot deauna! vedeti ce inseamna un om cu barba alba?
Ia,,,, cina n-are batrani sa-si cumpere! !!!
Am eu 2 de vanzare
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:31
dar nu-i corect!!!! ori suntem sabotate, ori astia nu stiu sa numere!!!! la mine au ramas tot 25 de postari????????? nu-i corect!!!
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un pas inainte, doi inapoi..!! 13 De la: garbo_408349 5 Februarie 2015 21:38
Casatoria dintre un barbat musulman si o femeie crestina 28 De la: chanty 18 Septembrie 2010 09:52
Inselatul este o boala care se trateaza? 345 De la: creatzaely 30 Octombrie 2009 07:02
am gresit sau nu? 48 De la: garbo_403161 30 Iunie 2014 08:47
Jocul cu dragostea 22 De la: garbo_1165 17 Aprilie 2012 01:54
Setari Cookie-uri