Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

De la: anaROBERT, la data 2010-09-16 15:41:35pai ati citit voi printre stuf,in loc sa cititi ce scrie ameno ati selectat ce va convenit voua si uite asa ati sarit in polemici cu toti userii.......

Pai tocmai, ca nu ne-a convenit ce scrie ameno
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:43
De la: Thor_again, la data 2010-09-16 15:43:03Bai, da' rele mai sunteti, cotoroantzelor!


daaaa
subscriu.....
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:46
pai nu ti-a convenit,da,asta am observat si daca dau un refresh si va iau compunerile la reciit mai observ ca nu va mai placut nici alt user nu numai ameno....
ti-am spus si ma repet nu mai cititi soro printre stuf ca uite asa intelegeti aiurea totul si sariti ca arse la beregata omului.....
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:47
De la: yyyvv, la data 2010-09-16 15:41:20
pai de la 1700 la 8mii sii... e ceva diferenta, dar daca vrei, zic ca esti mare


daca tu ai impresia ca nr de postari de face mare sau mica bag sama ca te inseli amarnic
eu zic sa fii atenta la discutie si sa nu iei numai ce iti place sau sa te bagi in discutie asa ca si musca care pica in lapte
succes
tusi_Oli
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:48
nu poate bre nu poate
viata bate filmul
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:49
De la: Thor_again, la data 2010-09-16 15:43:03Bai, da' rele mai sunteti, cotoroantzelor!


cine noiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nu dragule thor noi nu
tusi_Oli
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:50
rele????
cine? nuoi???
noooo, nu-i adevarat! io-s sfanta!

am fugit!
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:51
vuvu, uite ca io-s mai mica decat tusi_oli, da??

iti dau in scris
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:53
aprob
tusi_Oli
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:53
De la: yyyvv, la data 2010-09-16 15:01:46auzi ameno, vezi ca pe acest subiect, am vechime mai mare ca tine, asa ca te rog...putin respect...


pe topicul asta se acorda respectul in functie de vechime?

ioi! cred ca asta-i primul meu comentariu...

Tylly
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:55
tusi_Oli... am si io o intrebare? cum sa interpretez "tusi" ala? romaneste, sau ca pe la Dudestii Vechi - Vinga?
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:56
bre daca i dupe vechime........io s la ani cea mai veche!!!!!!!
nazirra
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:58
ok.,,, sincer, eu luasem discutia in gluma, dar bag de seama ca aici primeaza instinctul de haita, care si cum isi marcheaza teritoriul; primitiv comportament ;dar, daca asta va doriti, va las.... bafta multa!
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:59
pai tocmai yyy nu ai luat nimic in gluma si la modul virtual,ai sarit in apararea samburicii ca si cum ati fi surori,desi nu ma mira nici aspectul asta.

nu primeaza aspectul de haita,drept dovada ca fiecare isi spune punctul de vedere,a primat aspectul de haita cand era si samburica alaturi de tine si va aparati una pe alta....

revino cu alta gandire,poate ceva mai pozitiva,si in loc sa sari de cour in sus pune mana si ia postarile ca atare nu le intelege cum vrei tu....te-ar ajuta mult.
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:03
De la: Thor_again, la data 2010-09-16 15:56:37tusi_Oli... am si io o intrebare? cum sa interpretez "tusi" ala? romaneste, sau ca pe la Dudestii Vechi - Vinga?


romaneste thor nu in alta limba asa ca in banat la noi

si care este intrebarea?
tusi_Oli
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:05
De la: yyyvv, la data 2010-09-16 15:59:24ok.,,, sincer, eu luasem discutia in gluma, dar bag de seama ca aici primeaza instinctul de haita, care si cum isi marcheaza teritoriul; primitiv comportament ;dar, daca asta va doriti, va las.... bafta multa!


Hai, pa!

Tylly
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:07
De la: anaROBERT, la data 2010-09-16 16:03:42pai tocmai yyy nu ai luat nimic in gluma si la modul virtual,ai sarit in apararea samburicii ca si cum ati fi surori,desi nu ma mira nici aspectul asta.

nu primeaza aspectul de haita,drept dovada ca fiecare isi spune punctul de vedere,a primat aspectul de haita cand era si samburica alaturi de tine si va aparati una pe alta....

revino cu alta gandire,poate ceva mai pozitiva,si in loc sa sari de cour in sus pune mana si ia postarile ca atare nu le intelege cum vrei tu....te-ar ajuta mult.

si ce este rau in faptul ca i-am luat aprarea samburicii? tu daca vezi ca un om este la ananghie, nu-i sari in ajutor? si care a fost (la inceput) partea serioasa? voi nu v-ati unit cu totii impotriva noastra?
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:13
De la: zambila, la data 2010-09-16 15:53:10vuvu, uite ca io-s mai mica decat tusi_oli, da??

iti dau in scris

zambiiii mersi
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:14
tusi, acum vazui ca scapai un semn de intrebare aiurea... in fine.
mi-ai raspuns deja la intrebare, era aia cu interpretarea nu stiam daca sa te iau cu "buna ziua!" sau cu "dobar dani!"
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:17
eu cand vad un om la ananghie pe un forum nu,nu ii sar in ajutor si mai ales daca respectivul si-o cauta cu lumanarea aruncand cu noroi in stanga si in dreapta......


arata-mi unde si cine sa unit impotriva voastra?suntem eu cel putin sunt impotriva lui samburica aia,am motivele mele pe care cu ochii tai le poti citi si nu pe un topic pe mai multe,in ceea ce te priveste pe tine daca erai mai obiectiva si iti vedeai doar de farfuria ta nu erai bagata in aceiasi oala cu ea.


de aia ti-am spus si ma repet,ia maculatura de la capat,inzestreaza-te cu rabdare si citeste exact postarea ca atare nu citi printre stuf ca iar vei da cu bata-n balta....
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:17
http://www.youtube.com/watch?v=nqHubzaLZJc&feature=channel
altrate
Postat pe 16 Septembrie 2010 16:20
De la: altrate, la data 2010-09-16 16:20:05http://www.youtube.com/watch?v=nqHubzaLZJc&feature=channel

asta-i formula magica cu care faci liniste pe forum????? am sa o notez
yyyvv
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:58
ce-ati facut fratilor aici? V-ati prostituat pina ati facut clabuci?

Luna, ia aminte: se scrie corect INECA si nu cum gresit ai afirmat INNECA. Doar innoura se scrie cu 2 de NN ca e un mix de in si nour.

YYY, ai facut cu intentie pe intotdeauna dintr-un cuvint 3, nu-i asa?

Bro, cum de n-ai observat tu asa niste greseli? Mai sa fie, ce faci, dormi?
Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 06:08
"saru-mana, tovarasa invatatoare!"
l-ati certat pe elevul "L", dar ati sarit o banca!!!!!!!! trebuia sa-l corectati pe elevul "TUT"!!!!!!!!!!!!

pssst, bai, care are habar de o suplinitoare, ceva? .......................ca s-ar putea s-avem nevoie in curand!!!!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 06:45
De la: zambila, la data 2010-09-16 15:53:10vuvu, uite ca io-s mai mica decat tusi_oli, da??

iti dau in scris





helauuuuu,unde eram eu in discutia asta,unde este comentariul meu?comentariul meu e la pg 6 cred,si e vb de "politica" cu interese ascunse.sa mai creasca bugetul la stat.crezi ca guvernul de asta duce doru si grija?legalizarea sau nelegalizarea sexului platit,sau si batuta si exex si cu banii luati?nu fetelor,pe politicieni ii arde cum sa-si ingroase conturile?si-au gasit o alta "chichireaza"legalizarea sexului pe bani.iar voi va certati pe gratis.mama ei de politica!!!
vuvuzela
Postat pe 17 Septembrie 2010 07:38
Ce faci simburoaie?
Iar te bagi in seama?
Ma trebuie sa te doara tare daca ti-ai facut cont cu alt nume numai ca sa-mi dai mie peste deste.Dar stii ceva? Datorita tie a devenit forumul amuzant pentru mine si s-ar putea sa intru mai des de acum.

Aaaa, am uitat sa-ti multumesc ca imi vizitezi profilul atit de des si ca dovada ca desi am doar 4 clase am bun simt si educatie, ti-am intors viza.Nu ai prea multe in casa asta virtuala.nu tu poze, nu tu prieteni, cam bate vintul as putea spune.Stii vorba aia romaneasca: daca tii o mitza de coada si o invirti prin "casa" ta nu are de ce se agata.
Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 08:27
da, cireaso.................iar.................si io.................ca si restul! dar tu ma vezi numa' pe mine, am ceva al meu ce-ti sare-n ochi, asa-i?!?!?! ....................protejeaza-ti ochii........sa indraznesc sa zic "cu prezervativ", sa nu fiu chiar off topic!?

"ma, trebuie sa te doara tare daca" tu crezi ca eu mi-am "facut cont cu alt nume numai ca sa"-ti dau tie "peste deste"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in care lume paralela ai vazut tu asta?!
eu "socializez" cu cine-mi iese-n cale si raspund celor care "merita"!!!!!!!!!!!!!! atat!
.......................am mai tot zis-o, da' nu ma crede nimeni!.........................

ti l-am vizitat, ti-am si comentat .................. ca n-ai inteles tu nimic din ele, e problemuta ta! io mi-am facut "datoria" de samburica!
si multe vorbe romanesti nu prea stiu, recunosc! tu, avand doar 4 clase, ai stat mai mult prin popor, d-aia stii....................eu eram in banci, la scoli, invatam limbi straine!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:30

Simburoaie hai ca esti haioasa.
Socializezi, nu?

Continua ca te prinde socializarea asta, de descrie si e exact pe stilul tau.
Si nu-ti fie teama ca-mi stai in git ca eu nu inghit simburii ii scuip ca altfel pot ajunge constipata ca altii de pe site.
Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 18:01
Ciresel, citeste dialogul cu atentie! "Ineca" am zis eu! Deci am zis corect.
Luna_in_capricorn
Postat pe 17 Septembrie 2010 18:37
SORRY, MEA CULPA!
deci era pentru cine a scris gresit inneaca in loc de ineaca.
Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gresesc eu, greseste el ? 21 De la: garbo_7913 23 Octombrie 2012 13:47
Nu stiu ce sa fac, n"am puterea sa merg mai departe ... astept un sfat de suflet 265 De la: fleurdelis 29 Martie 2010 19:37
nu mai vreau sa imi vars nervii pe el 42 De la: Ariad 19 Februarie 2011 10:02
cel mai frumos lucru din viata ta 1 De la: garbo014633 23 August 2009 11:17
GARBO ma saboteaza.... 3 De la: caleidoscop 16 Septembrie 2012 22:22
Setari Cookie-uri