E bine sa vorbesti cu strainii?

Perfect_Stranger.....va deranjeaza....tare rau bag seama...Ufff...Vreau sa ma casatoresc again? Se ofera cineva?
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 17:51
mey..da' nu te-ai mai insurat???
eu nu te mai cred...mi-ai zis ca ma iei de nevasta si...te-ai dus
eladaela
Postat pe 7 Septembrie 2010 17:57
nuti_vio
Postat pe 7 Septembrie 2010 17:59
Hello Nutzi ...mi-ai lispit dragostea mea...Desigur ne certam mai tarziu dar acum te iubesc ...pentru ca ai camasa sexy...dammm...si cand ma gandesc ca maine gasesc plin de neuroni aici...ma ia frisonu bre
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:00
beeeeyyyy..acu' te dai la nutzi???
eladaela
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:01
Nutzi se tine bine. Daca are 42 de ani si arata ca in poza aia se tine bine. A mancat legume, fructe si humus, ingredientele tineretii....As avea o singura problema cu ea...Sper sa nu-i fi scazut poftele ca eu sunt de actiune bre
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:03
da'nu m-ai vazut pe mine
eladaela
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:05
Si cum seara se apropie rog toti gibonii din jungla urbana sa verse aici toata istetimea lor. Voma la greu sexualitate zero ca asa e pe acest site cica hai sa vorbim despre sex...Aaaaa? ba da eu sunt cel destept...aha , atunci hai sa vorbim despre gastronomie....Aaaa? da eu sunt destept si uite asa indiferent de ce subiect ai aborda pana la urma asta este un site de prostani...de obicei impotenti.... No sex, macar internet sa fie
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:06
cine o fi mitocanul asta cu aere de sobolan oparit? stie cineva?
Marcu_cel_cu_Arcu
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:53
pai si ce cati bre, daca-i site de impotenti ? valei..dadusi din casa...
Freya_
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:59
intre prostani si impotenti, el se vrea cel dintai... cel ce si este. eu nu-l contrazic, ca iarasi sare la mine.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:02
da, la capitolul proiectii, e cel dintai !

vorba aia: cel mai tare din parcare si parcarea era goala
Freya_
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:08
Nu, nu e bine sa vorbesti cu strainii.Mama ta nu te-a invatat?
Ciresica
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:32
Corect...cel mai tare din parcare dar in cazul de fata parcarea este al naiba de plina. Atat de plina incat creierele voastre seci ma fac sa zambesc in timp ce voi va chinuiti iarasi sa-mi demonstrati ca sunteti destepti. Ce poate fi mai frumos de atat...O ceata de prosti pe care-i fac sa se dea cu capul de monitor. Sunteti...superbi
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:32
autobiografie, iar....e boala contagioasa.
Ciresica
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:34
De ce crezi tu prostovane ca ne-am da cu capul de monitor? Ne jucam cu tine pana obosesti. Doar ca ti ti se pare ca tare si ne pui la punct. De fapt esti doar un trist.
Doara
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:34
Asea-i mamica, estem prosti, cum nu ? Si-atunci de ce atata safisfactie ?
Freya_
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:36
De la: Doara, la data 2010-09-07 19:34:50De ce crezi tu prostovane ca ne-am da cu capul de monitor? Ne jucam cu tine pana obosesti. Doar ca ti ti se pare ca tare si ne pui la punct. De fapt esti doar un trist.


crezi ca are neuroni ca sa oboseasca? idiotii sunt fericiti sa faca gesturi repetitive la infinit...:P
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:39
Doara se pare ca deja esti obosita...hmmm ai creierul intr-o doara....se pare. Ai devenit virulenta mamica ...Tu ai facut ultima oara dragoste prin 2005. Hmmm...ai avea nevoie. Esti foarte agitata
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:40
Idiotii sunt fericiti oricum. Adica ma uit la tine si-mi dau seama ca esti prost. Daca incerc sa ma apropii....deja ma conving. Altceva , de preferinta o fraza legata, cu inteles cursiva. Sau nu ti-ai baut tzuica de seara?
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:41
eu sant perfectu eu sant perfectu eu sant perfectu
prostule, boule, iar ai venit aici sa-ti fac mucii hatzuri? cretinule, te-am mai facut o data de kko, ce mai vrei acum?
te uiti aici si dai la caracatita, ca numai asa te mai baga si pe tine o femeie in seama?
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:42
desteptuleeee!... desteptutzuleeee!...
te-ai suparat, geniusicule?
hai, ia de aici sa-ti treaca:
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:44
De la: Simple_Stranger, la data 2010-09-07 19:41:35Idiotii sunt fericiti oricum. Adica ma uit la tine si-mi dau seama ca esti prost. Daca incerc sa ma apropii....deja ma conving. Altceva , de preferinta o fraza legata, cu inteles cursiva. Sau nu ti-ai baut tzuica de seara?

ti se pare ca ai spus vreo singura fraza inteligenta, pana acum?... :))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:44
Un alt creier sec dar asta pune pasiune...Mi-e mila de el cand vad ca-mi copiaza numele. Se pare ca este obsedat de mine. Se gandeste foarte mult la mine, ceea ce ma face sa rad ...Chiar i-am invadat creierul si a facut o obsesie pentru mine.... Mai mult de atat nu se poate dar si tu esti superb. Un alt gibon cu mintea in coltzuri
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:45
sunt gibon, ca ma cheama mariu_sarbu@yahoo.com si sunt si bucurestean si ceva imi spune ca tu esti o clona de-a mea, prostule deci tu esti la fel de gibon ca mineeeeeee
adica... mai mare un pic
MariusSarbuPerfectu
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:47
desigur ca nu. Un alcoolist ca tine nu este in stare sa depisteze ziua din calendar dapoi sa recunoasca ceva ce nu e pe intelesul lui. Pe langa drum pe langa gard ai fost o viata intreaga. Doar nu am pretentia ca un asemenea specimen sa stie cine stie ce. Esti foarte limitat, putin retard iar daca ai face o consultatie de specialitate printre alte bube negre ai sa descoperi ca ficatul e pateu
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:48
am sperat sa zici ceva inteligent, dar nu insist, nu am cui cere asa ceva...
iar ca sa te jignesc, n-are rost. N-as reusi sa exprim exact realitatea pe care o reprezinti, mai bine decat tine insuti ..:))
eu_geminy
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:49
Si uite asa, prin prezenta luminata a strainilor, acest forum a devenit un forum de gradinita cu replici de copii de 4 ani: ba eu sunt mai destept, ba a mea e mai frumoasa etc.....
Grow up stranger boy not down.
Ciresica
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:50
Obssesed....dar rau de tot. Unul Id-ul de mess l-am facut public, doi incearca sa nu te mai incurci in taste, trei....ma bucur ca te gandesti la mine atat de mult incat ma faci sa cred ca ma iubesti, iar nu in ultimul rand....ma amuza tare comportamentul tau. Cat despre clone....tu ramai acolo unde esti . Ai acceptul meu de a-mi folosi datele, nu or sa-ti aduca nimic bun:)...dar sa nu uiti ca uneori gafele virtuale pot avea consecinte cat de poate de reale...
Simple_Stranger
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:51
Atat ii duce mintea. Nici nu ma astept la mai mult.
Doara
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cereri in casatorie... ! 16 De la: barboneli 23 Iulie 2012 21:23
Sunt sau nu compatibili 284 De la: Thor_again 12 Mai 2011 14:39
Mai pot crede ca ma iubeste sau ca e doar un mare mincinos? 40 De la: eladaela 20 Decembrie 2009 09:44
Cum sa-mi recapat increderea in mine? 69 De la: garbo064415 25 Noiembrie 2012 12:47
help me pls 7 De la: etta70 16 Octombrie 2009 17:46
Setari Cookie-uri