Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

cireaso.....eu l-am scris intentionat asa...si tu, care ma stii de peste un an jumate, ma stii ca nu am gresit din punct de vedere al scrierii cuvintelor.....poate am mai gresit o litera la tastare, imbarligandu-le, dar la gramatica am avut 10 pe linie....si tu stii foarte bine ca stiu sa scriu corect.....dar fraierii pica in capcana.....hi hi hi
tutankhamon
Postat pe 17 Septembrie 2010 21:53
my bad, my bad...I know

Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 21:56
thorele, bro.....daca citesti cu atentie si printre randuri.....am zis foarte clar ca la inceput nu mi-am ridicat EU nasul din contul meu, pentru ca i-am respectat pe ceilalti useri, care erau deja pe forum...iar eu eram o noua venita...exact cum intri intr-o casa a unor oameni si ii respecti.....

iar la numarul de postari.....nu m-am referit la numar.....ci la calitate......ca una e sa scrii mii de postari in care pot apare numai emoticoane, alta e sa scrii postari in care ii lingi in kour pe unii(si stii bine la ce ma refer), si alta e sa socializezi cu cine vrea sa o faca cu tine, dialogand cu placere si crescandu-ti numarul de postari....

stii foarte bine - ma cunosti de ceva timp - ca nu sunt nici zgarca la complimente adevarate si nici o mironosita care face pe calugarita rusinata....stii foarte bine ca am in continuare comentarii pertinente (sau la obiect) atunci cand lucrurile sunt serioase...si un umor si greseli intentionate de exprimare cand o dau pe glume....

dar atunci cand vad prostie impinsa la extrem si unele chestii devin enervante si iritante, ma revolt....tocmai pentru ca stiu ca eu la inceput nu faceam rau nimanui, si nu deranjam pe nimeni, nici verbal, nici prin atitudine......ma revolt insa, din pacate, pentru ca unele tampenii facute de anumiti useri pe aici sunt prea evidente - apropo de topicul de care ti-am zis in privat....si unele rautati ascund multe.....multe atentionari primite in alte conturi....
tutankhamon
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:05
cire...i know, sweet heart!...
tutankhamon
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:06
heloo feteleeeeeeeeeeeee
tusi_Oli
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:16
helloooo...tusi......i pup u....
tutankhamon
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:23
De la: Ciresica, la data 2010-09-17 18:01:55 .... nu-ti fie teama ca-mi stai in git ca eu nu inghit simburii ii scuip ca altfel pot ajunge constipata ca altii de pe site.

si cu coaja de la seminte faci la fel?!?!?!?...............tot pentru a nu deveni constipata, evident, e de inteles!...............mda, of, "scopul scuza mijloacele"! nu-s de acord, dar se cam aplica!
macar tzine pentru tine, nu mai "sfatui" si pe altii!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 18 Septembrie 2010 11:43
De la: Ciresica, la data 2010-09-17 18:43:01SORRY, MEA CULPA!
deci era pentru cine a scris gresit inneaca in loc de ineaca.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UITE, DOM'LE, CA SE POATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ciresico, mai ca-ncepi sa-mi placi!
samburica
Postat pe 18 Septembrie 2010 11:44
De la: tutankhamon, la data 2010-09-17 21:53:40cireaso.....eu l-am scris intentionat asa...si tu, care ma stii de peste un an jumate, ma stii ca nu am gresit din punct de vedere al scrierii cuvintelor.....poate am mai gresit o litera la tastare, imbarligandu-le, dar la gramatica am avut 10 pe linie....si tu stii foarte bine ca stiu sa scriu corect.....dar fraierii pica in capcana.....hi hi hi

tuto, si ala care stie sa scrie corect gramatical mai greseste............cand se-agita-n scaun si da din picior!!!!!!!!! ............e ceva normal, nu intra in panica!
elegant ar fi sa recunoasca...........doar!
............."fraiera" tu ca te-ai agitat!.........atat zic!
samburica
Postat pe 18 Septembrie 2010 11:49
De la: tutankhamon, la data 2010-09-17 22:05:11.... ca la inceput nu mi-am ridicat EU nasul din contul meu, pentru ca i-am respectat pe ceilalti useri, care erau deja pe forum...iar eu eram o noua venita...exact cum intri intr-o casa a unor oameni si ii respecti.....

pai, bre, io de la usa de intrare te-am vazut "scuipand" coji de seminte, condamnand alti useri, barfind cu o placere imensa si topaind printre halbele cu bere.........n-am prea inteles ce trebuia sa .............te..........respect!!!!!!!!
ia citeaza-ti mesajul respectiv ............cel care m-a facut sa "nu te respect"......... si, imediat dupa, mai incearca o data sa-ti ceri scuze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ia vezi, poti?
samburica
Postat pe 18 Septembrie 2010 12:01
samburico...stii ceva?? una si cu una fac doua....daca ai venit pe acest forum ca sa cauti nod in papura forumistilor, ai cam luat plasa.....mai citeste si alte postari ale unora, inainte sa te arunci ca te impiedici de coji de seminte....nu cumva sunt chiar ale tale???ia vezi pe unde le-ai scuipat, ca ti-ai facut-o cu mana ta....zici ca m-ai vazuit pe mine scuipand cojile??? serios??? nu cumva te uitai in oglinda???

daca ai venit sa sari in apararea altora, iar ai luat plasa...noi, cei care suntem de mai de mult timp pe aici, cam stim care cu cine si cu ce se mananca.....cam stim stilul fiecaruia si am cam inceput sa cam mirosim cine vine, de ce vine....am vazut destule exemple care s-au dat de gol mai devreme sau mai tarziu...iar aceasta individa de care m-am luat si pe care tu ai luat-o in brate si-a tradat intentiile....vezi topicul ei, "barbatii de pe garbo.ro,".....unde din postarile ei se vede clar ce urmareste pe aici...

sari tu de sambure in sus ca nu esti clona nimanui, dar bag mana in foc - si sunt convinsa ca nu ma ard - ca, intr-un alt cont, ai cam luat-o pe cocoasa...mai mult ca sigur...

si nu sar sa ma apar....ca sa vezi ca judeci gresit....exista un buton pe care scrie modifica.....eu recitesc textul dupa ce l-am postat si am 15 minute in care pot opera modificari.....oare de ce nu am facut-o????din greseala??? de nervi???? ia da-ti o explicatie....wrong.....neeeee...nu dadeam din nici un picior....singura care vad ca da peste galeata deocamdata esti numai tu....ai improscat cu noroi in toti userii de pe aici....

ai ales sa rastorni galeata cu dejectii pe toate topicurile, folosind cuvinte grele la adresa mai multor postanti....chiar daca nu s-au luat de prietena ta, lunateca...ai dovedit clar o grosolanie iesita din comun si o prostie mai mare decat orice inchipuire, coborand in mocirla unor alti useri care folosesc cuvinte triviale si injuraturi de genul "foock you" (nu-l pot scrie corect, ca nu il ia)..

nu ti-am mai raspuns la provocari pentru ca nu consider - cum bine spunea un alt utilizator de aici, si-i preiau cuvintele - demn de mine sa ma cobor, cu tine alaturi, in groapa cu noroi....te las singura sa savurezi laurii victoriei....

o noapte frumoasa iti doresc si o viata imbelsugata....sa-ti ajute Cel de Sus sa nu intalnesti niciodata deversori care sa ti se adreseze asa cum o faci tu...

p.s. poti scrie ce-ti trece prin cap....nu ma pacalesti...
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 21:39
conform programelor internetului,site-ul de socializare sau de relationare,este public,poate intra orice user pe el si poate comenta,indiferent de data in care si-a facut contul.nu exista nici o lege,care sa dea anumite prioritati userilor mai vechi si nici celor mai noi.toti sunt egali.referitor la site nu este o "casa' ci doar un program ca oricare altul pe internet.singura regula care trebuie totusi cunoscuta este respectarea limitelor bunului simt,in postari.aviz amatorilor.
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 21:57
vuvu...eu iti sugerez sa nu te bagi si sa-ti vezi de ale tale ca nu stii despre ce e vorba.....e mai bine...
tutankhamon
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:00
De la: tutankhamon, la data 2010-09-18 22:00:55vuvu...eu iti sugerez sa nu te bagi si sa-ti vezi de ale tale ca nu stii despre ce e vorba.....e mai bine...



intentia mea a fost una buna.e bine ca toata lumea sa cunoasca,cele ce am scris mai sus,adica la ce faci referire despre userii unui site.in legatura cu animozitatile dintre tine si samburica vad ca amadoua sunteti in stare sa vi le rezolvati.insa trebuie sa recunosti ma refer in general nu la tine in mod intentionat,ca fiecare dintre parti are dreptatea lui,sau ca e undeva pe la mijloc,de aceea se spune ca dreptatea este relativa.
vuvuzela
Postat pe 18 Septembrie 2010 22:16
De la: vuvuzela, la data 2010-09-18 21:57:21conform programelor internetului,site-ul de socializare sau de relationare,este public,poate intra orice user pe el si poate comenta,indiferent de data in care si-a facut contul.nu exista nici o lege,care sa dea anumite prioritati userilor mai vechi si nici celor mai noi.toti sunt egali.referitor la site nu este o "casa' ci doar un program ca oricare altul pe internet.singura regula care trebuie totusi cunoscuta este respectarea limitelor bunului simt,in postari.aviz amatorilor.


ASA SI ESTE. BRAVO CA NU SUNTEM LA SCOALA SA NE INCOLONAM CA:
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2870/2870235q8er880z5i.jpg[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 19 Septembrie 2010 01:47
tut, n-ai vrut sa-mi urmezi sfatul................sa-ti citezi intai mesajul plin de "coji de seminte" si imediat apoi sa-ncerci o scuza! n-ai mai fi scris atat.........degeaba!!!!!
samburica
Postat pe 19 Septembrie 2010 15:19
..........da' hai ca mi s-a facut mila de tine si-ti fac niste mici observatii......
eu am "venit pe acest forum" ca sa socializez, ca asta-i menirea lui ...............nu sa candidez la presedentie, nu sa-mi dau licenta-n "inteligenta"..............astfel, mi-am facut cont, m-am uitat si citit 2-3 zile, desi mi-au fost arhisuficiente primele 30 de minute , dupa care am inceput sa scriu.......................si eu....................in stilul abordat pe-aici de, culmea, majoritatea!

nu ma gandeam sa fie atat de "dureros" pentru unii, mai ales ca acei "unii" practicau zilnic (adica in fiecare zi; am zis bine, thor? ) metoda!
.........da' doare, bre, cand esti si tu pe post de tinta!................nu prea stiati, vad!

luna in bratele mele?!?!?! da-te, luno, jos, ca-mi rupi coloana!!!!!!!!!!!!!!!
nici macar nu ii scrisesem numele, nici macar n-o bagasem in seama, nici "buna" si nici "pa" nu-i adresasem! ............. eu doar cu tine am "socializat", bre! si strans in legatura cu postarea ta "delicata" ..............cah, ca atunci s-a nimerit sa intru
da' fie.......... mi se pare rezonabil pariul! ok, baga tu mana aia-n foc (si poate-o nimeresti chiar p-aia cu care tastezi de obicei ) si tine-o acolo pana-mi gasesti "celalalt cont" in care "am luat-o pe cocoasha"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

restul mesajului tau........ e tot un fel de "agitat", da' acu' cu mana-n shold!!!!!!!!!!!! si cu aratatorul celalalt in aer!
samburica
Postat pe 19 Septembrie 2010 15:38
..................ah, era sa uit!
puteau sa fie si inca alte 1000 de minute, in care puteai modifica..............observatia tot nu putea fi stearsa...............si nici numele tau!
asa ca te-ai agitat si mai rau, gretos chiar..............da' nu vrei sa recunosti si pace!
gata, m-am resemnat!!!!!
samburica
Postat pe 19 Septembrie 2010 15:46
Fato, tu alta treaba n-ai duminica?
Doara
Postat pe 19 Septembrie 2010 15:57
din pacate nu...e mai perseverenta decat lupy
ameno
Postat pe 19 Septembrie 2010 15:59
cum, pai nu sunt lupty?!?!?!?!?!?!?
samburica
Postat pe 19 Septembrie 2010 16:05
" din pacate nu...e mai perseverenta decat lupy"
imi retrag cuvintele comparatia este o insulta adusa la adresa lui lupty.
ameno
Postat pe 19 Septembrie 2010 16:13
Ar trebui sa fie legalizata si controlata altfel o sa existe crime si santaje datorita "pestilor". Acest fenomen dispare numai daca economia acestei tari se dezvolta si o sa existe pe piata foarte multe locuri de munca. Ori in momentul de fata nu ai ce sa faci.
stmike
Postat pe 19 Septembrie 2010 20:29
stilul imi este cunoscut numai ca lipseste ceva din el oare ce o fi
tusi_Oli
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:07
Daca e legalizata ele sunt obligate sa faca anazile.Ceea ce e un lucru al naibii de bun.....
Apoi,vor plati si impozit pe castig,si poate iesi si Roamnia din criza economica.....
Legalizata sau nu,ea va exista.....diferenta principala,consta in analize.....nu e putin lucru!D
daniilia
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:46
eu evident ca nici n-am stiut ca nu-i "legalizata" daaa, ma0ntreb!
duduile alea care-si fluturau nurii pan'centru bucurestiului ceva ani in urma de fata cu politia....
ce mama mea erau??
ilicitee/?
fleurdelis
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:03
nu bre!!!!!!1erau pe persoana fizica!!!!!!!1
nazirra
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:06
dadaaa....is convinsa,,,,
fleurdelis
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:09
hai sa legalizam si furturile, si crimele, ca doar si ele exista de cand lumea...nu ? Mai lasati-ne cu "cea mai veche meserie"
garbo000046
Postat pe 22 Septembrie 2010 10:39
De la: ameno, la data 2010-09-08 12:44:31pffff no la asta nu m-am gandit!!! Crezi ca o sa se inghesuie lumea la fortele de munca
Eu propun si un slogan, vechi ce-i drept dar mandru:
MESERIA BRATARA DE AUR!!!


mai bine bratara la mana decat la picior ;) e mai bine bre , au si ele atunci dreptul la medic. medic = sanatate. sanatate - reducerea riscurilor ca barbatii/femeile sa vina acasa cu boli care le iau apoi cei/cele cu "coarne", apoi copii... s.a.m.d. .... nu zic ca vor mai lucra si la negru, dar macar se elimina nijte riscuri. vor fi obligate/obligati la carte de munca si analizele la zi :)
tjmoon
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex, chin, ....mai e ceva? 96 De la: eu_geminy 8 Noiembrie 2010 21:47
rejuvenare faciala 5 De la: garbo_10158 19 Ianuarie 2013 09:24
dezorientata 46 De la: yza_my 3 Octombrie 2009 17:04
iubirea fara nici o speranta 29 De la: garbo100975 29 Ianuarie 2011 19:12
ce ati face voi?!! 9 De la: hot_coffee 24 Mai 2010 15:18
Setari Cookie-uri