Cine ma ajuta si pe mine cu detalii despre pastilele de slabit

Pastile sau ceva care sa pot slabii si ceva care funcitoneaza eu am facut box 4 ani de zile si acum am 102 kg la o inaltime de 178 cm ... nu se prea vede grasimea din cauza sportului ... dar am ceva burtica:D
munteanu27
Postat pe 21 Februarie 2011 01:01
de ajutat te ajut... dar nu cu pastile de slabit !!! cam toti sportivii patesc ce ai patit si tu si asta ptr. ca intrerup activitatea sportiva ! ok, nu mai boxezi... dar poti sa faci si elte activitati sportive, ca inotul, mersul repede sau fugitul... chiar dupa gagici... !!! ininte, antrenorul nu te lasa sa mananci cea ce mananci astazi, asa ca din cauza asta te-ai ingrasat. in tot cazul, ne lua pastile de slabit, care nu fac bine organizmului in general si metabolismului separat !!!! dute la o dieteticiana buna, o sa-ti faca un meniu cu care, te si saturi si mai si slabesti... ! secretul slabirii consta in a manca rational, fara multe calorii si a face miscare !!! 30 minute zilnic si intensiv, ptr. ca esti tanar probabil si asta nu ar trebui sa te sperie... SPORT ! succes !
barboneli
Postat pe 22 Februarie 2011 12:12
Buna. Mai degraba decat pastile de slabit, eu iti propun un supliment alimentar bio. E mult mai de incredere si sanatos decat pastilele dupa parerea mea. O colega a luat si acum are un corp foarte frumos. N-a intampinat probleme de sanatate si nici nu s-a mai ingrasat la loc. A gasit sa comande pe site-ul asta: http://viata-bio.blogspot.com/2011/01/supliment-alimentar-bio-pentru-slabit.html E acolo un nr de tel si un id am vazut. Succes si daca mai ai intrebari imi poti scrie pe mail la mikystrica@yahoo.com si sa vad ce mai pot afla :)
mikystrica
Postat pe 24 Februarie 2011 22:40
Nici eu nu recomand pastilele.
I ultimul an de zile am slabit 15 kg fara ajutorul unui dietetician.Am reusit cumparand un cantar de bucatarie si cantarind ceea ce am mancat.Am calculat 3 luni de zile orice bucatica .Este adevarat ca este destul de dificil dar rezultatele sunt.Poti face asta cu salate si gratare si nu-ti va parea greu.Dimineata o cana de lapte cu cereale neprocesate-cu sau fara fructe(cum iti plac).
E un mod foarte sanatos.Si bineinteles sportul te ajuta foarte mult.Succes
alina73
Postat pe 25 Februarie 2011 09:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa fac o petitie...Ma ajutati? 73 De la: nazirra 16 Noiembrie 2009 14:01
prietena psiholog? 41 De la: lorey01 9 Aprilie 2013 12:21
inregistreaza-te acum 9 De la: alfheim 29 Mai 2011 21:10
Care este parerea voastra despre: Istetz, Inteligent si Deshtept ? 6 De la: barboneli 4 August 2012 21:14
Cine sau ce te-a suparat cel mai rau AZI? Cine sau ce te-a bucurat cel mai mult AZI? 183 De la: elisabeta_boia 27 Octombrie 2012 00:16
Setari Cookie-uri