Viata alaturi de Dumnezeu

pai adminilor le atribui realizarea, nu voua
departe gandul de acuza.
ehhh si nu-s chiar noua numa din 2007
ameno
Postat pe 3 August 2010 23:17
si atunci cum ai crezut tu ca acea postare va ramane acolo?
ca sa nu ma repet si sa intreb cum ai crezut ca va fi postata? cred ca serverele au fost surtcircuitate si programul de depistare beat...

vrei neaparat sa o postezi? cenzureaza toate cuvintele alea deochiate. TOATE.
Thor_again
Postat pe 3 August 2010 23:32
e plin netul de spovedanie...culmea si sunt fara stelute
Adevarul este ca ieri seara am postato la repezeala nu am observat ca doar in prima faza era cenzurata cat de cat, azi la lumina am vazut ca nu-i tocmai cenzurata total

Lasand la o parte criticile ulterioare, eu am avut aceasta poezie scrisa si impaturita de prin clasa a 5 daca nu gresesc, gasita la randul meu in lucrurile celor mari.O am si acum, arata ca un manuscris
ameno
Postat pe 3 August 2010 23:37
buna seara.ce mai fac gunoaiele sociale?nici macar nu o sa citesc poeziile tampite.se vede ca aveti mintea odihnita.de asta aveti timp liber sa va ganditi la tampenii.ia mars la cratita cu voi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 August 2010 23:21
ce va mai rusinati voi unii de parca n-ati vorbii si voi prostii si parca nu le-ati stii.... de cand suntem noi pe lumea asta au existat prostiile, bolile si alte cele, au fost presedinti, cantareti,actori, poeti si multi altii care aveau alte orientari sexuale si aveau boli de te doare capul, hai sa nu ne rusinam ca unul in cauza e de-al nostru
cat despre dumnezeu, oare nu e pacat sa fie folosit in orice situatie doar asa ca sa arati ca esti crestin? spui ca daca vrea dumnezeu se v-a intampla, daca vrea dumnezeu o sa reusesc, daca vrea dumnezeu etc si bla bla bla... zii irino? nu te mai bate tu cu pumnii in piept ca te contrazici singura, si ai facut asta de n ori si daca lumea are timp sa-ti compuna poezii si tu intrii pe forum sa raspunzi la unele chestii, inseamna ca si tu fata draga, ai destul timp si o minte perfecta (dupa parerea ta)...
nu zice nimeni sa nu fii crestin, sa nu crezi in dumnezeu, dar lasa-ma-n papucii mei, intreci orice masura si nu cred ca esti pe atat de tare cum te crezi tu, de cate ori ti-ai bagat unghia in gat si te-ai enervat la postarile celorlalti?
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:28
la cratita sa te duci tu sau de ce nu, i-ati un concediu foarte lung si aeriseste-te, TREBUIE
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:29
hei Lauraaa,bine ai revenit!

si daca tot am stat prea mult de vorba...da-i si tu un vot!

http://bit.ly/cSu4aU
dancris
Postat pe 5 August 2010 14:31
mai intru si eu din an in pasti sa vad cu ce va mai omorati timpul...
hai ca votul este al tau
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:37
mai intru si eu din an in pasti sa vad cu ce va mai omorati timpul...
hai ca votul este al tau
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:37
voi ce mai faceti,bine,sanatosi?

msik pt. vot
dancris
Postat pe 5 August 2010 14:40
deocamdata suntem bine, sanatosi, ne mai ies doua masele, crestem mari si nazdravani si iesim la joaca toata ziua, voi?
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:42
De la: Laura_M, la data 2010-08-05 14:28:14ce va mai rusinati voi unii de parca n-ati vorbii si voi prostii si parca nu le-ati stii....


Laura,
Exemplifica. Cine s-a "rusinat"? Si te rog sa exemplifici inclusiv cu prostiile vorbite de cei in cauza
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 14:43
ameno
Postat pe 5 August 2010 14:45
tu nu vb prostii, in general, nu ai scapat nici o perla niciodtaa? nu ma refer pe forum, ca pe forum poti sa ai 1000 si 100 de fetze, ci in viata de zi cu zi... cat despre rusinat, nu ma refeream la tine, nu cred ca am dat vreun nume, again, am vb la modul general si pe tot site-ul asta sunt persoane care se rusineaza sau se ofenseaza degeaba... lamuriri?
nu da cu pietre in solul de pace thor ca-l chem pe Frodo mintenash
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:48
si noi suntem bine acum
bb a fost putin racit,a facut tratament si e bine,acu e sanatos,sambata mergem la plaja si ramanem pana duminica(la cabana)
dancris
Postat pe 5 August 2010 14:49
ce fain de voi, o sa mergem si noi intr-un concediu mai pe la sf lunii
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:51
doamnelor sunteti dar nu-i bai
ameno
Postat pe 5 August 2010 14:54
scuzoaiele mele daca sunt off topic
dancris
Postat pe 5 August 2010 14:55
las ca mere si asa a vb irinuca cu doamne doamne si a zis ca putem sa le mai zicem si pe ailalte
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:55
Bre, Laurash,
e strict treaba MEA ce am facut si fac, sau cum ma comport in viata reala. Nu permit NIMANUI - cu atat mai mult TIE SAU ORICUI ALTCUIVA DE AICI- sa ma judece.

"cat despre rusinat, nu ma refeream la tine, nu cred ca am dat vreun nume, again, am vb la modul general "...

tocmai ASTA e problema: eu ti-am cerut sa dai nume, pentru ca ai facut o afirmatie referitoare la userii DE AICI, "vb la modul general", ca sa te citez.
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 14:56
ameno
Postat pe 5 August 2010 14:56
bine mai, hai, cand v-ati spovedit ultima data?
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 14:57
daca in categoria celor intrebati intru si eu, iti raspund: mai inainte, la irinuca...
de fapt am avut doar intentia, dar promit sa o fac imediat si practic... asta daca mai continua cu aberatiile azi
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 14:59
heloo laura
ce faceti dragilor?
la bebe

saru'mana parinte
tusi_Oli
Postat pe 5 August 2010 15:00
hmmm
thor, da' cine o indraznit sa te supere in halul asta?
nu dadea!
zambila
Postat pe 5 August 2010 15:00
chiar nu vad rostul...
fiecare e liber sa zica sa scrie sau chiar sa simta cum il taie capul referitor la subiectele de pe forum...
cred ca e cale lunga de la virtual la real.
ameno
Postat pe 5 August 2010 15:06
buna oli, ... nu ma certa thor ca n-am dat cu paru', am zis doar, ce sari asa ca ars, am impresia ca nu eu am fost prima care te-am suparat azi
Laura_M
Postat pe 5 August 2010 15:09
domnu parinte ...ce patisi fata???????????
nazirra
Postat pe 5 August 2010 15:11
servus
ameno
Postat pe 5 August 2010 15:11
servus si tie...bre!!!!!!!
nazirra
Postat pe 5 August 2010 15:12

Recomandari

Setari Cookie-uri