unde trebuie sa merg???

Buna ziua...numele meu este Doru si am o intrebare...nu stiu daca se poate considera o problema dar trebuie neaparat sa ma informez.Va rog sa mi raspundeti.Este vorba despre viata sexuala...a mea si a prietenei mele.Ea este inca virgina, eu am pierdut virginitatea in urma cu 3 ani si ea stie asta.Ea isi doreste foarte mult sa si inceapa viata sexuala si mi a si spus ca eu sunt cel ales....dar ii este frica si mi se pare normal.Mi a cerut sa merg la un doctor sa mi fac un control...sa mi fac niste analize ca nu cumva sa ceva...vreo boala care se poate transmite pe cale sexuala.Dar nu stiu unde ar trebui sa merg...la ginecolog...dermatolog....urolog...???? Va rog sa mi spune ti unde ar trebui sa merg si in ce constau aceste analize????se fac la sange....sau la ce???se fac astfel de controale???si cam cat costa???...ca sunt student si nu mi permit sa arunc banii aiurea.Doar asa ca idee
doru1003
Postat pe 13 Iunie 2009 18:11
ai mesaj in privat...te pup.bafta.take care...
mia79x
Postat pe 13 Iunie 2009 21:46
gabitzza
Postat pe 13 Iunie 2009 23:17
da da...tocmai ca se polemizeaza si se mitocareaza exact si anume pe...zero...chiar si pe niste subiecte serioase sau de bun simt i-am trimis baiatului raspuns sigur din surse mai mult decat sigure...hm, cat despre pomana mea...mai fata, tu o cauti...dar rau...iaca de ce prefer mahalaua oricand, care e net superioara pupincurismului si barfei...cat despre a fi parsiv, ce sa mai zic...hm, da' sa las eu fetele batrane in grija cui o vrea...ca de, nu ma trag de breton cu oricine...ups, so, poate doar cand oi avea unu'(nu ne tragem...nici ca job, nici ca fizic, nici ca...multe, draguta, so, stay in banca ta...ca daca vrei iti arat eu cum e sa fii scorpiuta...ca dau clasa...la astfel de specimene)
si...pacificatorii-ti sa se abtina...si intai sa testeze terenu'...sa vada de unde tot pleaca buba...apoi sa comenteze...ca daca poate ne-am sti real, ar mai fi cum ar mai fi, but, please...
man, cand vad, mamaitile astea molatece...care susu susu pe la spate, fara pic de vana-n ele...ma lasa si anume...
sincer acum...o cauti...o gasesti...dar, sincer nu se merita la intepaturile tale de albinuta intarziata...mare doamna, de...off, god...penibil la drum mare...i-a ramas osu'-n gat vad...
incerc eu sa-ti trec bubitele cu vederea, dar daca tot te bagi...si anume in dosu' omului...cu atitudinea asta de mamaita...iaca sa mai aud eu pe cineva care-mi da sfaturi de...tacere si bun simt...sunt o dulce...dar nu suport omu' si anume...se stie cum...
esti caz inchis pentru mine anyway...o zi superrr
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 09:19
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 09:46
da, de unde vine buba, mia?
si_totusi
Postat pe 14 Iunie 2009 09:52
cum o dadu' ea pe gluma, micuta...si subit in victima...sfor, sforr.my ultim mesage for you...daca ceva cauta-ma-n privat...
adios!bre, woman
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 09:53
pai ai mai zis odata ca e ultimul mesaj, te hotarasti odata ?
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 09:54
De la: si_totusi, la data 2009-06-14 09:52:15da, de unde vine buba, mia?

de nicaieri...chiar nu se merita...ca tot ai avea de cautat ceva...hm...stai...vreo 4 topicuriiiii...ceva pe acolo...but, please...he he
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 09:55
De la: gabitzza, la data 2009-06-14 09:54:35pai ai mai zis odata ca e ultimul mesaj, te hotarasti odata ?

pai...da...unu' acolo, unu' aici...si iaca al treilea-i pomana...ca de, eu mai am inca un stres...pe lumea asta...asa-s eu mai simtitoare
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 09:56
mititica..
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 09:57
Mai Mia darling, te-ai trezit cu fata la cearsaf? Acum vreo luna de zile tot la fel ai dat cu mucii infasole dupa care te-ai retras (si am apreciat retragera de) ca sa te intorci si sa fi simpatica cu toata lumea.Dar, n-ai putut tu sa stai mult la masa si ai cazut iar de desub.

Fetita draga (ca sincer imi esti draga), calmeaza-te, nu are nimeni nimic cu tine, ti se nazare si tie ca in proverbul ala de nu vreau sa-l spun.
Si nu iau apararea decit bunului simt.

Ia acum daca te-ai linistit sa ciocnim un pahar de bere (chiar daca ingrasa macar nu are sulfit in ea) si sa mergem mai departe ca si cum nici usturoi n-am mincat nici gura nu ne miroase.
Aemulus
Postat pe 14 Iunie 2009 18:48
O fi si ea la PMS.
Micass
Postat pe 14 Iunie 2009 22:53
e ultima mea replica pe ciorba asta...so, desi nu-mi place sa ma repet zic tot din marele ala bun simt...nu va mai amestecati intr-o ciorba ce nu va apartine sau la care nu ati fost invitati, nu va mai proclamati intelegatori si pacificatori universali...ca zau...nu e...
nu sufar de mania persecutiei, nu am provocat mai niciodata vreo porcarie...dar nu suport pupincurismul, barfa, oamenii parsivi, prostia si rautatea...sunt o dulceata de fata...dulce pana la a provoca diabet(si f sincera-n dulceata mea)...dar, atata vreme cat ma obligi sa fiu fraiera in a nu auzi, a nu vedea si a nu pricepe...ei, pai atunci people dragi...nu ma transform in scorpie...ma transform in mama scorpiilor, cu neg pe nas si tot tacamu'...
cat despre a nu dezamagi, a nu-mi "pata onoarea"...man, am bucurat si am daruit atat de mult atator oameni, incat nu mai am probleme de genu' daca ma-ntelegeti what i mean...am depasit demult faza de intrebari existentiale adolescentine...so, pastrati-le pentru voi...daca cumva considerati...va apartine strict problema...good.
cat despre usturoi si mirosuri si alte cele...lasa, draga...ca am mancat si gura-mi miroase in acest sens...ca doar n-oi avea treburi majore...sa nu-mi permit asta cand consider eu...ideea-i cum va veti explica voi mirosu'...din moment ce n-ati mancat...
e ultima mea replica de genu'...pe tematica respectiva...ca altfel, zau, prefer sa ma uit la un spot publicitar decat sa discut about zero...voi alege cu ce oameni voi vorbi...avand in vedere ca ma duce bibilica sa miros cam ce zace in unii din voi...
iaca c-am pus-o de-un testament forumistic...dar, cred ca prea ne-am bagat in aceeasi oala...unde, sigur nu-mi era locu'...aleg cu cine si pe ce voi vorbi...iar ce ma va deranja va fi ignore pentru mine...incercati sa faceti asta...si nu sa improscati cu sacaieli infantile pe la colturi de topic...have a great day and night...kiss you...have peace...
mia79x
Postat pe 15 Iunie 2009 01:48
nu ti-a raspuns nimeni?pai sa mergi la medicul de fanmilie sa iti dea o trimitere pt sange sa nu ai sifilis sau sida sau alte boli dar de ce nu te protejezi dragule???? E cel ami simplu balonasu....
garbo072285
Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:03
tati sa dezvirginezi o zina dulce cu prezervativ e cea mai mare greseala asa ca dute la medicul de fam sa-ti dea o trimitere la singe pt boli cu transmitere sexuala si pe urma cu hirtia in fata succes dar fi blind pt ca o virgina trebuie tratata ca o petala de trandafir sa nu se ofileasca,pe urma iiiiihhhhaaaaa o sa va calariti bine
garbo083491
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virginitate dupa 20 de ani 23 De la: lennaria 9 Octombrie 2013 10:10
In ce locuri faceti sex sa scapati de monotonie? 92 De la: tutankhamon 7 Septembrie 2009 12:32
s-a rupt prezervativul 50 De la: garbo_11104 9 Martie 2013 20:21
Îmi place sexul la Nebunie 2 De la: garbo_493900 4 Decembrie 2018 20:40
Relație la Valcea 1 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 1 Aprilie 2019 13:09
Setari Cookie-uri