cumva cresteti copii sa ajunga inteligenti

multumesc pt sfat.
vuvuzela
Postat pe 1 Iulie 2010 23:58
vreau sa iti mai spun ceva.pt ca ai incercat sa fii draguta cu mine.eu nu stau pe site-uri.nu intru decat la un subiect fierbinte.de pilda cum este aceasta sesizare.trebuie sa curatam internetul de asemenea lucruri.tie nu ti-ar place sa stai sa scrii intr-un loc plin de siguranta?persoana care a facut sesizarea are si un cont bancar online.aici e f grav,ca se admite in acest site,asemenea lucruri.sper ca cel care administreaza site-ul sa-mi dea tot concursul.ieri am fost cu totii la banca respectiva.nu se merita,ca pt o incapatanare copilareasca,sa faceti asa ceva.nu v-ati gandit ca este grav sa dezvalui un nume real care nu este al tau?si banca a facut sesizare.o noapte placuta .eu imi termin articolul si il dau la tiparit.dar sunt pe aproape.
vuvuzela
Postat pe 2 Iulie 2010 00:27
FIECARE CU STOLUL LUI
garbo074997
Postat pe 2 Iulie 2010 00:36
stimata doamna sau domnisoara(in vise)vuvuzela unde am luat eu ca si personale postarile tale? chiar nu observi ca sunt ieftine si fara tva deci sa revenim draguta nu face afirmatii de prost gust ca apoi sa te ascunzi dupa deget ca altu e vinovat,ca e rusinica maica stai pe acilea si fi in ton cu lumea ca nu iti vei taia venele ca stai prea mult pe net si nici ca citesti cuvinte care iti oosesc ochisorii hai ca poti ce naibii...a?incerci?
anaROBERT
Postat pe 2 Iulie 2010 00:51
De la: anaROBERT, la data 2010-07-02 00:51:27stimata doamna sau domnisoara(in vise)vuvuzela unde am luat eu ca si personale postarile tale? chiar nu observi ca sunt ieftine si fara tva deci sa revenim draguta nu face afirmatii de prost gust ca apoi sa te ascunzi dupa deget ca altu e vinovat,ca e rusinica maica stai pe acilea si fi in ton cu lumea ca nu iti vei taia venele ca stai prea mult pe net si nici ca citesti cuvinte care iti oosesc ochisorii hai ca poti ce naibii...a?incerci?




ar fii bine sa nu va bagati,atunci cand nu aveti motiv.vi s-a adresat cineva dvs pesonal cu invinuiri?nu sunteti trecuta pe lista celui care a facut sesizarea.niciodata nu am inteles ,de ce lumea isi face rau cu mana ei?modul de exprimare si de gandire ,ma fac sa inteleg motivele expresiei" ce-si face omul cu mana lui......".stau cu netul peste tot,asta este una din munca mea pe langa altele.dar probabil ca aici la voi se permite,se te bagi unde nu trebuie.referitor la afirmatii nefondate,ramane sa te mai documentezi.acum am treaba,dar vad ce scrieti.multumesc
vuvuzela
Postat pe 2 Iulie 2010 01:20
ce iti face bebelusul?asta ar trebui sa preocupe mamicile.nu aiureala pe internet.dar daca tot o faceti,faceti-o in limite normale.nu te lega de cine nici cu gandul nu visezi ,cine este.o noapte placuta.sunt pe aproape.aaa a venit prietenul meu cu reclamele.verry good!
vuvuzela
Postat pe 2 Iulie 2010 01:26
De la: vuvuzela, la data 2010-07-02 01:26:24ce iti face bebelusul?asta ar trebui sa preocupe mamicile.nu aiureala pe internet.dar daca tot o faceti,faceti-o in limite normale.nu te lega de cine nici cu gandul nu visezi ,cine este.o noapte placuta.sunt pe aproape.aaa a venit prietenul meu cu reclamele.verry good!




de ce nu merge office-ul?trebuie sa cautam.
vuvuzela
Postat pe 2 Iulie 2010 01:47
auzi bre vuvuzelo personal nu am luat nimic,postarile tale precum si documentatia ta slaba ma lasa mai mult ca rece,ca esti cu netul peste tot este problema ta bre dar ai grija la toaleta sa nu iti pice prin cai gresite si apoi ce fac copii nostrii nu te priveste maica pe tine sau suferi ca nu ai si matale unul sa te mai acapareze de pe netul asta,mama lui de net ca ti-a luat mintile
anaROBERT
Postat pe 2 Iulie 2010 02:12
De la: vuvuzela, la data 2010-07-02 01:26:24ce iti face bebelusul?asta ar trebui sa preocupe mamicile.nu aiureala pe internet.dar daca tot o faceti,faceti-o in limite normale.nu te lega de cine nici cu gandul nu visezi ,cine este.o noapte placuta.sunt pe aproape.aaa a venit prietenul meu cu reclamele.verry good!



si ce ti se pare tie bre a fi o ''limta anormala'' eu intru doar noaptea pe net ca ziua nu imi permite timpul dar si cand intru iti vad postarile de prost gust peste tot si apoi bre nu te ridica cu pretentii sa nu cazi in nas cumva
anaROBERT
Postat pe 2 Iulie 2010 02:14
Asta iar strange dovezi de pe forumuri? Iar a intrat in perioada neagra? Asteptam sa se reincarneze iar in domnisoara diafana care habar n-are de nimic.
Doara
Postat pe 2 Iulie 2010 06:23
heii neatzaaa
fleurdelis
Postat pe 2 Iulie 2010 06:24
hai neatza!
pfff..sa trezit bb de la 5 si acu nu mai am somn
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 06:30
De la: vuvuzela, la data 2010-07-02 01:26:24ce iti face bebelusul?asta ar trebui sa preocupe mamicile.nu aiureala pe internet.dar daca tot o faceti,faceti-o in limite normale.nu te lega de cine nici cu gandul nu visezi ,cine este.o noapte placuta.sunt pe aproape.aaa a venit prietenul meu cu reclamele.verry good!


fataaa ce vrajeli ai in tine!!!!!! ce sti tu ce trebui sa faca o mama???? fa copii intai sa vezi cum e, nu mai da sfaturi a proasta, fataaaaa!!!!!!
lasa vrajeala, hai inapoi pe yuppyyyyy!!!!!!!

marileanamoncanu
Postat pe 2 Iulie 2010 06:52
deci, draga Cucuvea,
revin cu urarea: "Hai sic...!!!" Asta pentru ca eu sunt fata simpla, din Berceni, iar paranoia imi provoaca sila in cazul tau!

moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 09:08
hey moniq,nu te enerva asa dimi!

ia de la me o cafeluta si un
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 09:12
De la: moniq_, la data 2010-07-02 09:08:34deci, draga Cucuvea,
revin cu urarea: "Hai sic...!!!" Asta pentru ca eu sunt fata simpla, din Berceni, iar paranoia imi provoaca sila in cazul tau!


tu sa nui spui cucuvae lu casy!!!!!!!! spunei tuta, fufa, zarzavagioaica dar nu cucuvae!!!!!!!!!
casyyyyyyyy!!!!!!!!!!!

marileanamoncanu
Postat pe 2 Iulie 2010 10:20
zarzavagioaica?!!!

ce mai e si asta,adica zarzavat din ala asa?
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 10:25
adica mananca zarzavat?
adica....
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 10:27
Crisuto...
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iritatie scutec 3 De la: horobeanu 13 Aprilie 2009 22:03
medic homeopat galati 30 De la: flori_c 30 Iunie 2018 13:58
RUGAMINTE... 1 De la: deliarebecca 24 Februarie 2009 08:28
Cand trebuie sa dam patutzul mai in jos? 4 De la: alinakatt 27 Octombrie 2009 10:46
Pasaport bebe 13 De la: corina_dragoi 13 Mai 2009 16:33
Setari Cookie-uri