Doamne fereste

Ma plimbam pe blogurile de la noi si ce sa vezi.... http://www.deneinteles.com/uncategorized/n-avem-nimic-cu-pruncii-avem-cu-parintii.html
Am ramas socata va rog spuneti-mi ca parintii intregi la minte nu fac asa. Ce parere aveti?
lory9631
Postat pe 31 Mai 2008 10:52
am intrat si eu ca sa vad despre ce e vb si cred ca acea mama nu e in toate facultatile mintale!daca ne supunem copilasii la asa ceva inca de mici,atunci sa nu ne miram de ce vor ajunge .E de-a dreptu rusinos,nu amuzant cum i se pare cucoanei din imagine!
bia_kidz
Postat pe 31 Mai 2008 23:15
am intrat si eu sa vad despre ce este vorba, nu am cuvinte sa descriu ce am vazut, nu inteleg cum se poate distra pe seama sanatatii copilului ei.un joc ceva nu a gasit cu care sa isi ocupe timpul petrecut cu acel ingeras? nu merita atentia noastra si pacat ca are un ingeras langa ea.
simona77
Postat pe 2 Iunie 2008 11:18
sunt de acord cu voi, dar as adauga ceva: si cati parintii care fumeaza ? in casa cu cpopiiii lor, de fata cu ei, in camera cu ei???? macar copilul ala sta cu tigara in gura si poate daca trage acum un fum nu ii mai trebuie toata viata pe urma! Dar cei de care zic eu, cu parintii fumatori, fumeaza pasiv toata viata si doar e mult mai rau sa fumezi aerul respirat de altul. sotul meu se ruga de pareintii lui sa nu mai fumeze in casa, sa aiba si el aer sa respire, si ei nimic...
ruschita
Postat pe 21 Iulie 2008 10:47
da am vazut si eu..... dragi parinti..felicitari, ati gasit reteta perfecta sa va nenorociti copilul, pe care de altfel cred ca il iubiti enorm....



am ramas masca...initial nu am inteles ce face fetita...dar pe urma.....
tudor_claudia
Postat pe 21 Iulie 2008 16:05
Vai ...Vai ...si mai zic de tineri ca is nu stiu cum si nu stiu cum ...in fine ..Chiar e strigator la cer sa faca asta ...eu chiar nu ii inteleg ..si al meu cel mik mai ia pixuri de prin casa si mai face asa ca il vede pe taicasu dar incerc sa ii explic ca nu e bine ca e urat ...ca face buba ii dau peste mana sa invete de mik ca niciodata nu o sa fiu deacord cu asa ceva ...
mamik_24
Postat pe 3 August 2008 09:27
Da, trist, dar, din pacate, adevarat!
Si ce e mai grav e ca nu e singurul animal capabil de asa ceva!
Am vazut un baietel de 4-5 ani cu tigara in gura; cand i-am zis mamei de asta, a inceput sa ma injure de ziceai ca nu se p[oate.
Ii invata de mici sa fumeze , sa bea, sa injure, ce sa mai, vicii in dezvoltare...si maine poimaine se mira de ce pot ajunge copiii!
E rau ca-i mai rabda pamantul!
vladutel
Postat pe 17 Februarie 2009 11:39
si stai si te intrebi ce paste protectia copilului>???iarba verde....nenorocita dracului ce as mai scalpa o!!!!
carter
Postat pe 14 Iulie 2009 18:26
Chiar ca-i Doamne fereste!!!Din pacate chiar exista asa parinti si in anturajul nostru.. .Ma doare sufletul pt acea fetita pe care o cunosc si care este cam de aceeasi varsta cu fiul meu.In schimb parintii considera ca fata lor trebuie calita din timp si ii da sa guste bere(cat poate bea ea la un anisor ), o tin in fum de tigara si o indoapa cu tot felul de fast food-uri .Iar poze in gen.............are saracuta .Chiar nu inteleg de ce acest comportament din partea atator parinti .
adelafistis
Postat pe 16 August 2009 08:37
Mi se pare absurd ce fac parintii respectivi! Cum sa lasi sau mai bine zis sa ii dai unui copil mic sa bea sau sa fumeze. Acesti oameni nu arn trebui numiti painti
viobregar
Postat pe 16 August 2009 10:21
...dragelor..sunt de acord cu voi ca va supara ceea ce ati vazut in fotografii, insa vreau sa va spun ca eu am o fotografie cu tigara in gura de cand aveam doar 3 ani si una cu o ceasca de cafea si o tigara...acum am 27 de ani si nu pun nici macar o tigara in gura...mama a fumat, aproape totata familia...asa ca, intradevar nu e o joaca normala, insa asta e..daca e sa fumeze o va face, daca nu, nu!! nu e obligatoriu sa invete din casa asta...mama nu va zice mai tarziu: ia si fumeaza, ci anturajul!!! de fumat sunt si femei insarcinate asa ca eu pe alea le consider niste...treaba lor!
iulmari
Postat pe 16 August 2009 10:38
...nu cunosc familia, insa acum am citit un mesaj de la una dintre voi si se pare ca familia are nevoie de educatie inainte de a oferi copiilor!
iulmari
Postat pe 16 August 2009 10:41
am intrat si eu sa vad despre ce este vorba si am ramas fara cuvinte!!!! sunt socata si acum!!! nu cred ca o asemenea fapta poate fi catalogata!!!
etinc3lle
Postat pe 21 August 2009 16:34
of...doamne...tare amuzant nu???? /dupa parerea ei evident. ..stiti fetelor...unde nu-i cap e vai de picioare...
danayela
Postat pe 24 Septembrie 2009 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mamici si bebelusi din Timisoara 1 De la: adrica 4 Aprilie 2009 17:21
doctori 3 De la: garbo259293 5 Aprilie 2012 14:49
baietelul meu nu mai vrea sa manance! 29 De la: ramona_andronic 5 Mai 2012 15:01
RAU DE MASINA,AVION 68 De la: kidz000837 16 Iunie 2015 13:23
MAMICI DIN JUDETUL NEAMT 8 De la: cora 27 Mai 2009 10:11
Setari Cookie-uri