dr ina moldovan

a nascut cineva cu dna dr ina moldovan de la spitalul municipal, bucuresti? as vrea sa stiu care a fost experienta voastra. multumesc
carmencita_kidz
Postat pe 10 Aprilie 2008 13:32
buna
eu am nascut acum 3ani si jumatate cu doamna doctor si am fost foarte multumita stiu ca raspunsul meu vine prea tarziu dar eu am avut incredere in ea si totul a decurs ok acum am un baietel mare si frumos, de cei de la neonatologie insa nici nu as vrea sa aud pt ca nu s-au ocupat deloc cum ar trebui de copil, dar a trecut si totul e bine.multa bafta
diana_m
Postat pe 12 Noiembrie 2008 10:05
Buna
Si eu foarte tarziu, dar..
Si eu am nascut cu Ina, acum opt ani jumate.
Un doctor deosebit, o femeie deosebita. Toata perioada sarcinii am discutat, am analizat.Nasterea a fost fara probleme, exact cum a fost planificata.

Stone
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:20
Buna!Eu am intalnit-o pe dr Moldovan la recomandarea cuiva si m-a ajutat foarte mult sa pot avea si eu un bb.Eu sunt din Mangalia si am facut "naveta"la Bucuresti la sfarsitul fiecarei etape din tratament...si asta ptr ca in Costanta nu am avut sansa sa intalnesc un dr-nu bun,ci doar sa acorde mai mult interes faptului ca pierdusem o sarcina,apoi am avut o extrauterina,iar singurul meu tratament a fost..badijonari cu albastru de metil,ptr a trata vechi raceli(analizele fiind ok).O verisoara a nascut cu ea in 2007 si a fost f multumita,iar acu in august 2009 mai naste un bb tot cu dr INA MOLDOVAN.
sim_kidz
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:52
Buna
dupa sarcina extrauterina la cat timp ai ramas insarcinata?si eu am av aceeasi problema,din pacate
rayssa_kidz
Postat pe 13 Septembrie 2009 20:40
BUNA!!Dupa extrauterina am facut mai multe analize sa se descopere cauza,apoi un tratament de vreo cateva luni si cu ajutorul lui D-zeu am ramas insarcinata dupa 1 an si 3 luni.Insa se poate si mai repede dar la mine s a intamplat asa si din cauza stresului( ca nu mai raman o data gravida ..ca daca nu mai fac deloc bb).Daca esti din bucuresti mergi la dr Moldovan.Bafta sa aud de binee
sim_kidz
Postat pe 14 Septembrie 2009 19:04
ms.la dansa merg si eu acum.mi s a parut o fem de treaba din cate am vazut.in fine ,sper sa fie totu ok.sanatate si tie si ptr bb.
rayssa_kidz
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:59
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 19 Februarie 2010 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Brand New Nikon D90, Nikon D300, D80 For Sale. 1 De la: kidz007473 28 Martie 2010 10:58
Copilul meu nu ia in greutate 1 De la: kidz000523 30 Martie 2009 21:39
bebici de 1 luna 8 De la: ale_micutza 30 Decembrie 2009 19:46
Indemnizatia pentru cresterea copilului 48 De la: garbo074345 30 Noiembrie 2010 11:32
squash sau dovleac pt placinata 3 De la: horobeanu 10 Noiembrie 2009 21:17
Setari Cookie-uri