Ma temeam ca nu se va mai putea...iar acum ma tem ca nu se mai poate:-s

Iubita, ai fost admonestata rau , desi nu esti singura care a simtit o dorinta atat de arzatoare sa fii cu persoana iubita ,toti am simtit aceasta nerabdare, de ce?

Pentru ca a fost alimentata sau maibine zis imbuibata cu minciuni de cate vreun netrebnic daca vrei iti scriu in paranteza ce inseamna :

om de nimic ,fara scopuri,cu multe iubite dar cu niciuna,incult- citeste doar ziarul "sportul" sa ma corecteze cine stie ca ala nu mai e pe piata demult.

Iubitul tau sau fostul tau iubit te considera o dama usor de manevrat, cucerit, demna de barfit cu prietenii si prietenele ' esti in mare pericol dupacumrezulta din ceea ce spui ptr ca el te=ar inselasi cu colegele sau prietenele tale,cu oricine,oricat de dulce ti s-ar parea |dragostea" voastra in pat nu este decat o samanta pentru regretele tale viitoare si sursa multor lacrimi.

Nu am vrut sa fiu deloc rautacioasa dar multi te=au injurat peaici situnu ai sa stii niciodata de ce pana cand nuimi vei da putina dreptate.In viata suntem tradati de persoanele pe care leiubim ca pe D=zeu de aceea ti se spune roaga-te la biserica ,sigur vei ghici ce se intamplain viata lui numai trecand pe langa biserica dar daca ai mai siintra in ea sufletultau ar fi si mai curand salvat pentru ca tu insuti vei vedea mai bine rautatile care se intampla in viata lui curvasarie,poate si bautura,uita de la mana pana la gura ce a spus oricui chia si mamei sale sau tatalui daramite tie?

Un barbat care nu este barbatul promisiunilor voastre TRECUTE nu poate fi barbatul tau! PUNCT
Te astept cu drag sa imi raspunzi daca ai timp
marilena71
Postat pe 28 August 2010 20:42
cred ca nu ma mai duce capu'
bluelight
Postat pe 28 August 2010 20:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetelor, va vreau pe toate ... si chiar pot 96 De la: elisabeta_boia 9 Octombrie 2011 16:33
Voi astia de pe garbo... 272 De la: garbo011013 24 August 2012 20:41
raspuns la subiectul "voi, astia de pe Garbo" 113 De la: lleeloo 29 August 2011 18:21
Cum trebuie sa fie sperma ca si consistenta pt a fi sigura ca barbatul de langa tine este apt pt procreere? Exista o astfel de catalogare? 44 De la: mika_mika 28 August 2009 15:10
e posibil sa fii insarcinata avind in continuare ciclu menstrual??? 14 De la: rachida 26 Februarie 2012 01:43
Setari Cookie-uri