conteaza varsta intr-o relatie?

Haideti, bre, ca s-au inmultit in ultima vreme castigatorii de la loto pe aici.. unu cu bemveul x5, altul cu hummer, ..plus niste opeluri, mertzane si, my favorite, becam de romania...
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 19:51
te oftici acu' ca nu esti de la jimbolia
erika1
Postat pe 21 Mai 2010 19:56
dap, rau de tot...
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 19:59
fleurdelis
Postat pe 21 Mai 2010 20:31
calitatea de om o dovedesti nu prin vila,masina sau locul de munca pe care il ai ci prin adevaratul caracter,prin ceea ce faci pt cei din jurul tau si apoi pt tine...am mai dat eu la schimb de mame peste femei care nu prea aveau nimic dar era om si alta care avea de toate dar nu avea calitati de femeie sau om...ap[arentele uneori pot insela...chiar si micile rautati descopera pers de dincolo de cuvinte...o gluma uneori descreteste o frunte...un cuvant greu mahneste o inima...femeile astea...unele chiar sunt f rele ...
luysa
Postat pe 23 Mai 2010 09:35
Asa e ,rele foc!
AMELYY
Postat pe 23 Mai 2010 09:50
fleurdelis
Postat pe 16 Iunie 2010 18:52
caasandra
Postat pe 16 Iunie 2010 18:56
Am inteles ca femeile sunt rele, unele,,jicnesc'', e important simtul umorului si nu simtul ,,banului'' dar varsta conteaza?
...sau diferenta de varsta?...
m_ada
Postat pe 16 Iunie 2010 19:12
fleurdelis
Postat pe 16 Iunie 2010 19:14
da sa fie pana an 35 ani
garbo173525
Postat pe 24 Octombrie 2010 17:49
aveam un amic, modelu' irinel columbeanu...

ala sustinea ca varsta conteaza, normal... si ca, dupa el, "fumeile peste 25 de ani ar trebui impuscate, ca si caii"...:D
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 18:48
Bolnav de cancer la 26 de ani

M numesc Magyara Rudolf Leonard, am 26 de ani i bani prea puini pentru a-mi permite medicamentele necesare tratrii afeciunilor de care sufr. Nu am pe nimeni, am crescut, de la un an, n mai multe case de copii din Sibiu, iar de la 18 ani sunt pe drumuri. Acum dorm la un adpost de noapte din Sibiu i nu pot munci pentru c medicii mi-au interzis efortul fizic. Sufr de ciroz hepatic, ulcer, leucemie i scolioz toracic i am nevoie, lunar, de medicamente n valoare de aproape cinci milioane de lei pentru a putea urma tratamentul prescris de medici. M adresez oamenilor cu suflet i credin n Dumnezeu s m ajute pentru a putea continua acest tratament. Cei care doresc, m pot ajuta cu mici donaii n contul deschis la BCR :
RO36RNCB0231088855520001 (lei). V rog ajutai-m! dac nu, pot s mor!
E-mail: rudolfleonard13@yahoo.com Telefon: 0757205495 V mulu mesc anticipat. Boal, disperare, durere, neajutorare i cte sinonime ar putea descrie situaia acestui om. n jurul nostru n fiecare zi mor oameni. Mor sau triesc cu o fric teribil de moarte din cauza indiferenei noastre. n fiecare zi semenii notri duc poveri grele n sufletele lor. Cine dintre noi este gata s ntind o mn de ajutor??? Nu pot s ajut acest om financiar, dar vreau prin acest anun s sesizez pe cei care nu stau cu mna ntins i pot s pun ceva deoparte ca s contribuie la aceast nevoie. Dumnezeu spune c: religiunea curat i nentinat naintea Lui const n cercetarea vduvelor i orfanilor n necazurile lor. (Iacov 1). Tu ce faci n acest sens. Contribuie i tu la salvarea lui Rudolf. Am aflat despre situaia lui de la el, cnd a lsat mesajul de mai sus ntr-un comentariu pe acest blog. 0757205495

garbo173880
Postat pe 28 Octombrie 2010 09:01
Bolnav de cancer la 24 de ani

M numesc Magyara Rudolf Leonard, am 24 de ani i bani prea puini pentru a-mi permite medicamentele necesare tratrii afeciunilor de care sufr. Nu am pe nimeni, am crescut, de la un an, n mai multe case de copii din Sibiu, iar de la 18 ani sunt pe drumuri. Acum dorm la un adpost de noapte din Sibiu i nu pot munci pentru c medicii mi-au interzis efortul fizic. Sufr de ciroz hepatic, ulcer, leucemie i scolioz toracic i am nevoie, lunar, de medicamente n valoare de aproape cinci milioane de lei pentru a putea urma tratamentul prescris de medici. M adresez oamenilor cu suflet i credin n Dumnezeu s m ajute pentru a putea continua acest tratament. Cei care doresc, m pot ajuta cu mici donaii n contul deschis la BCR :
RO36RNCB0231088855520001 (lei). V rog ajutai-m! dac nu, pot s mor!
E-mail: rudolfleonard13@yahoo.com Telefon: 0757205495 V mulu mesc anticipat. Boal, disperare, durere, neajutorare i cte sinonime ar putea descrie situaia acestui om. n jurul nostru n fiecare zi mor oameni. Mor sau triesc cu o fric teribil de moarte din cauza indiferenei noastre. n fiecare zi semenii notri duc poveri grele n sufletele lor. Cine dintre noi este gata s ntind o mn de ajutor??? Nu pot s ajut acest om financiar, dar vreau prin acest anun s sesizez pe cei care nu stau cu mna ntins i pot s pun ceva deoparte ca s contribuie la aceast nevoie. Dumnezeu spune c: religiunea curat i nentinat naintea Lui const n cercetarea vduvelor i orfanilor n necazurile lor. (Iacov 1). Tu ce faci n acest sens. Contribuie i tu la salvarea lui Rudolf. Am aflat despre situaia lui de la el, cnd a lsat mesajul de mai sus ntr-un comentariu pe acest blog. 0757205495

garbo173880
Postat pe 28 Octombrie 2010 09:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singuratatea din...mijlocul familiei..!! 80 De la: garbo171675 10 Ianuarie 2013 22:09
MULTUMESC 8 De la: si_totusi 21 Noiembrie 2009 22:52
cum i priviti pe tinerii din ziua de azi? 57 De la: ANTA 29 Iulie 2009 16:59
nu stiu ce sa fac 2 De la: liaiedera 9 Decembrie 2010 16:12
Veste trista in ajun de Martisor 8 De la: me_reloaded 15 Martie 2011 00:09
Setari Cookie-uri