creierul

stiu euuuu..pe=al cui il,vreauu, hehehe
fleurdelis
Postat pe 13 Martie 2010 14:29
sa spuun??
fleurdelis
Postat pe 13 Martie 2010 19:03
mai, da acest tompic nu s-o'nchiiiis???
fleurdelis
Postat pe 13 Martie 2010 21:48
si creierul??? unde0-i ca nu-i!
fleurdelis
Postat pe 13 Martie 2010 22:14
doruletz ai fost mare !!! . ce m-am distrat ! urata mancare, parol .
bluelight
Postat pe 13 Martie 2010 22:20
fleurdelis
Postat pe 14 Martie 2010 20:42
De la: persidadamian, la data 2010-03-13 00:11:14Maresteti cercul de cunostinte, nu te simti bine intre barbati, foarte bine iesi cu prietenele la munte daca-ti place natura. Nu stiu, incerca sa iti recapeti increderea in oameni.
Tu singura iti faci faci rau, limitand-u-te asa doar la ceea ce consideri tu si cu tine, e greu nu stiu.
Iti slabesc si oportunitatile de a afla simple lucruri care pot sa-ti fie folositoare. Totul se face cu oameni Irina.
Tu singura iti faci rau, nu stiu, chiar nu constientizezi?
Dumnezeu? Irina?
Dumnezeu?
Dumnezeu a lasat omul liber Irina. Si daca te-a invrednicit spre cunoastere si intelegere, este pentru ca a vrut sa cunosti ceea ce iti este dat sa cunnosti. Tu singura iti faci rau, cred ca ti-e frica sa te descoperi pe tine insuti.
Tu in schimb te ascunzi in spatele unor idei fixe, pfffffffff
alegerea ta.
pai imi trebuie banii,,in caz ca sunt bolnava si nu o sa mai pot munci o perioada..Pt ca eu sunt o persoana responasabila...Ma gandesc si la ziua de maine....Nu imi pot cheltui toti banii la zero.apoi cand am probleme cersesc de la altiii.Ma intind cat ma tine plapuma....Eu pastrez ceva bani,in caz ca o sa fiu bolnava si nu o sa pot munci...Banii se duc repede..Si eu nu imi pot permite sa dorm la hotel,,apoi sa raman fara bani la zero..Pt ca oricum viata este scumpa si banii se duc repede in viata de zi cu zii....Eu pastrez ceva bani pt mine,in caz ca o sa fiu bolnava.apoi asa cum eu imi bat capul,,,ca sa incerc sa ma incadrez cat ma tin plapuma ca sa nu deranjez pe nimeni..Asa si altii sa isi bata capul singuri si nici eu nu doresc sa fiu deranjata....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 Martie 2010 21:16
Eu am principiii si imi ghidez viata dupa cuvantul lui Dumnezeu..Pt ca Dumnezeu este drept si ma fereste de vagabonti....Ca sa imi faca viata o chin si sa nu imi pot educa copiii...Asa ca mai bine singura decat cu proasta companie....Eu nicioadata nu sa gandesc in favoarea barbatilor...Ci sa sa gandesc toata viata o sa ascult de cuvantul lui Dumnezeu si o sa imi ghidez viata asa cum doreste Dumnezeu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 Martie 2010 21:23
ai zis si tu o fraza adevarata mai! ultimaa!
fleurdelis
Postat pe 14 Martie 2010 21:25
Decat sa am un barbat vagabont care sa ma desconsidera pt faptul ca sunt femeie si sa ma judece ca am facut si am dres....Ca si eu am gresit...Mai bine il las pe Dumnezeu sa ma judece sa ma pedepseasca atunci cand gresesc,pt ca Dumnezeu este drept si ma pedepseste pe buna dreptate pt ca merit...Dar nu o sa las nicioadata sa ma judece un barbat sau un om...Pt ca nu au nici un drept....Doar Dumnezeu judeca..Si barbatii sunt pacatosi si nu au dreptul sa judece femeile...Sa isi vada de pacatele lor...Asa ca decat sa ma comduca un barbat in favoarea lui...Mai bine sa ma conduca Dumnexzeu in favoarea oamenilor si pe mine sa ma fereasca de vagabonti...Si sa ma ajute sa am pace in casa si o familie fericita,,,un barbat intelegator care se judeca pe sine,,nu sa ma judece pe mine pt ca sunt femeie..Pt ca nimeni nu are dreptul sa judece pe nimeni...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 Martie 2010 21:32
Pt ca eu nu vreau o viata doar in certuri asa cum triaesca altii...Eu sunt o persoana linistita si eu vreau sa ma ajute Dumnezeu sa traiesc in pace cu toata lumea....Stiu ca trebuie sa ma apar de vrajmasii pe care Dumnezeu va ajuta sa le inteleg intentiiile.Dar o sa am pace cu mine,,,nu o sa urasc pe nimeni...Da o sa fiu severa ca sa nu fiu calcata in picioare.... pt ca nimeni nu are dreptul sa judece pe nimeni...Intre oameni trebuie sa existe respect..Pt ca fiecare om trebuie sa aiba demnitatea lui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 Martie 2010 21:39
fleurdelis
Postat pe 16 Martie 2010 09:18
De la: ego_sum, la data 2010-03-12 01:58:04am citit topicul dar e prea sarac in informatii. Ni se arunca o urma de noutate si pa. Nimic mai mult.
Subiectul in sine este frumos, dar e prea sec zic eu






daca as fi scris tot manualul,in mod sigur te-ai fi plictisit.nu stiu ce scrie pe internet,dar gasesti probabil ceva despre creier.pe mine m-a captivat ,descoperirea stiintifica.in rest ,pot sa iti spun ca nu scriu asemenea lucruri,de pe google.nu prea ma pasioneaza google.am mai multa incredere in carti.
alexxandra
Postat pe 19 Martie 2010 11:25
nu te pasioneaza google?!
nu cred!...kiar pe tine?!
keks
Postat pe 19 Martie 2010 11:28
De la: scrichy, la data 2010-03-12 20:56:25Da-mi un raspuns,dar nu copiat,cum se fac conexiunile,in creierul stangacilor,unde,durata de timp




regret,nu sunt medic.a venit la mine o prietena si i-am luat manualul,si am scris, pt ca este o descoperire,pe care multi poate nu o stiau.googaleste si tu,poate gasesti despre creier ce te intereseaza ,daca esti asa stangace,pardon ...stangace.eu am incredere numai in carti.
alexxandra
Postat pe 19 Martie 2010 11:40
aleho, ti-a nascut sotia?
pik_nik
Postat pe 19 Martie 2010 12:43

daca alehai i'a nascut sotia atunci se explica mei.....de ce pb a deschis ea un topic cu "creieruul"...
fleurdelis
Postat pe 20 Martie 2010 08:28
De la: fleurdelis, la data 2010-03-20 08:28:17
daca alehai i'a nascut sotia atunci se explica mei.....de ce pb a deschis ea un topic cu "creieruul"...




poate invatati si voi ceva in viata asta,cat mai aveti timp.
alexxandra
Postat pe 30 Martie 2010 14:58
ce mamaa?? ca totu-i trecatoor!?? inclusiv...creierul??
fleurdelis
Postat pe 30 Martie 2010 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
The Secret-Law of Attraction,Rhonda Byrne 29 De la: allexanndrra 6 August 2012 12:12
maxime si reflectii,dedicate....... 59 De la: 29 Martie 2013 20:19
Cartea eu sunt femeie 1 De la: garbo_483055 8 Februarie 2018 16:24
ce carti ai mai citit si ti-au placut ? 7 De la: garbo_475025 20 Septembrie 2017 21:20
S-a lansat un nou site de carti - Librarie-cartionline.net 4 De la: Ciprian_Ifrim_1 10 Februarie 2015 10:05
Setari Cookie-uri