Secretul zilei de nastere

da de ce?!!!!!!!!????????? todeauna ce-i mai greu pica-n capul meu
ca n-am invatat sa chiuiiiiiiiiiiiiiii.......da stiu sa fluierrrrrrr
keks
Postat pe 25 Februarie 2010 21:24
dac nu fluieri in biserica e ok
gata puicutele s-au rumenit ...unde ati fugit ca nu ma descurc singura cu ele
lala_cri
Postat pe 25 Februarie 2010 21:49
wow! lala...deja simt cum miroase asa bineeeeeeeeeee... mmmmm
keks
Postat pe 25 Februarie 2010 22:07
lala_cri
Postat pe 25 Februarie 2010 22:09
keks
Postat pe 25 Februarie 2010 22:10
si ala "rautaciosul" pentru BERBECI:))
Berbec (21.03-20.04)

Planeta dominant: Marte, planeta ncpnrii i ncierrilor.
Animalul sacru: brzunul
Personalitate: Berbecul guverneaz capul, drept pentru care Berbecii sunt experi n a se arunca cu capul nainte, a face doar ce-i taie capul i a da cu capul de pragul de sus. Sunt foarte siguri pe ei n tot ce fac, chiar i cnd fac cele mai monumentale prostii. Plini de energie i iniiativ, sunt att de grbii i de ocupai, nct nu au timp s gndeasc. Cu toate astea, n nelepciunea lor nemrginit, tiu ntotdeauna ce e mai bine pentru ceilali. Nimeni n-are voie s-i contrazic, n timp ce ei i pstreaz dreptul inalienabil de a contrazice pe toat lumea. Specialitatea lor este viteza, din care cauz au mereu fel de fel de vnti, arsuri sau tieturi i sunt clieni fideli ai service-urilor i asigurrilor auto. Cea mai mare afacere a vieii lor este sexul, pe care-l practic numai din dragoste, chiar dac dragostea respectiv nu dureaz dect o zi.
Meseria potrivit: director, pompier, instructor de sex, bungeejumper, sprgtor de bnci.
Pizza magic: Diavolo.
Medicamentul norocos: energizantele

ca sa nu va enervati iar cu irinuci si alte de-alea...
keks
Postat pe 25 Februarie 2010 22:16
Da,da, m-ai nimerit cu 9 !
Kid0
Postat pe 26 Februarie 2010 00:37
inseamna ca ... am tinta!
keks
Postat pe 26 Februarie 2010 19:43
De la: keks, la data 2010-02-26 19:43:03 inseamna ca ... am tinta!



Apuca-te de darts
Kid0
Postat pe 26 Februarie 2010 21:47
iasomia
Postat pe 26 Februarie 2010 21:54
keks...
bine "tintuit" berbecele aista
LILO
Postat pe 26 Februarie 2010 21:58
da' ce-ai nemerit-o cu doiu' ala,cake!
psiholoaga m-o facut mama si habar n-o avut!
preciouss
Postat pe 26 Februarie 2010 22:02
kidule, am incercat...
da degeaba
am ratat...
deasta am trecut acum
pe=oroscoape si tutun
keks
Postat pe 26 Februarie 2010 22:57
lilo, am fugit in graba...eh! ca munca ma omoara
n-am vazut ca in oglinda,
am si eu niste cornite...............
~
~
~

de-aia uite, abia acum m-am trezit sa ....mai raspund
keks
Postat pe 26 Februarie 2010 23:00
preci, vulpoi mic ce esti!!!...eu le nimeresc...pusca inca n-o gasesc:))
keks
Postat pe 26 Februarie 2010 23:02
De la: keks, la data 2010-02-25 18:06:09
10. Ambitiosii
Personalitate Avand o mentalitate de invingatori, cei nascuti pe 10 sunt razbatatori si isi croiesc drumul in viata fara sa aiba nevoie de sprijin. Sunt puternici, curajosi, dinamici, siguri pe ei si foarte ambitiosi. Au spirit de comanda, abili-tati strategice si manageriale, sunt inventivi. Raspund prompt la provocari.
In general, ajung oameni de succes, mai cu seama cand isi stabilesc obiective precise si constructive.. Pretuiesc prietenia si o cinstesc prin loialitate si devotament.

Defecte Fire iute, posesivitate, gelozie, idei fixe, tendinte dominatoare, refractare la sfaturile venite de la ceilalti.

Dragoste Au iubiri intense, sunt pasionali. Poseda o mare forta de atractie, iar faptul ca sunt eleganti le sporeste farmecul. Le place sa cucereasca, dar trebuie stimulati incontinuu, pentru ca altfel se plictisesc.




asa ar trebui sa fiu?
panty_C
Postat pe 27 Februarie 2010 15:25
M I A U!!!
LILO
Postat pe 27 Februarie 2010 16:04
pante, nu esti?

fiul meu este nascut pe 10, vreau sa spun ca e super ambitios si gelos.... si e in crestere
nelly05
Postat pe 27 Februarie 2010 16:08
Lilo,

Nelly, nu la gelozie ma refeream - am fost, cand a fost cazul

panty_C
Postat pe 27 Februarie 2010 16:13
oare nu toti suntem asa putin, cand e cazul?
nelly05
Postat pe 27 Februarie 2010 16:16
eu cred ca da - dar judec dupa ceea ce am trait eu
panty_C
Postat pe 27 Februarie 2010 16:18
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-27 15:25:58
De la: keks, la data 2010-02-25 18:06:09
10. Ambitiosii
Personalitate Avand o mentalitate de invingatori, cei nascuti pe 10 sunt razbatatori si isi croiesc drumul in viata fara sa aiba nevoie de sprijin. Sunt puternici, curajosi, dinamici, siguri pe ei si foarte ambitiosi.
Dragoste Au iubiri intense, sunt pasionali. Poseda o mare forta de atractie, (...) Le place sa cucereasca, dar trebuie stimulati incontinuu, pentru ca altfel se plictisesc.




asa ar trebui sa fiu?


hmmmm.... sa vedem!... analiza detaliata pe "cord" deschis
keks
Postat pe 28 Februarie 2010 00:08
iarasi secrete mai??
fleurdelis
Postat pe 28 Februarie 2010 15:23
keks?
panty_C
Postat pe 28 Februarie 2010 16:21
mai la mine nu-i nici un secret...
am fost spermatozoidul cel mai rapid cu 9luni in urmaa
fleurdelis
Postat pe 28 Februarie 2010 17:32
oooo da! da!....si eu am fost rapid,,,candva...atunci cand trebuia
keks
Postat pe 28 Februarie 2010 17:59
se zice ca pe "unii" i-am tintuit
sa mai facem incercari?!??
Rac (22.06-22.07)

Planeta dominant: Luna, astrul toanelor i nscocirilor.
Animalul sacru: lipitoarea
Personalitate: Racul este un profitor nestul, al crui unic scop n via e s care n brlog tot ce-i pic n mn. Este mai zgrcit i mai apuctor dect tot neamul hrciogilor la un loc. Se spune c ar fi diplomat, dar n realitate manipuleaz pe toat lumea ca s-i rezolve interesele.. Zmbete graios, nir verzi i uscate i joac tot timpul teatru, fiind foarte popular printre cei gur-casc i slabi de minte. Are mania de a coopta tot soiul de ratai pe care i psihanalizeaz sau i ndoctrineaz cu predici filozofice ori cuvntri patriotice. κi iubete casa, dar nu este lipit de ea. Ros de morbul vagabondajului, dispare periodic pentru diverse intervale de timp. Din nefericire, se ntoarce mereu napoi n dragoste este adeptul romantismului siropos i leinat. Asta, la nceput, cci mai devreme sau mai trziu va scoate la btaie un nimicitor arsenal de tocare mrunt a nervilor: toane, nazuri, mbufnri, bombneli, bnuieli, accese masochiste i antaje sentimentale..
Meseria potrivit: politician sau afacerist interlop (la alegere), poet, cmtar, pitic de grdin.
Pizza magic: Quattro formaggi.
Medicamentul norocos: alcoolul
keks
Postat pe 28 Februarie 2010 18:57
Gemeni (22.05-21.06)

Planeta dominant: Mercur, planeta trncnelii i nevricalelor.
Animalul sacru: papagalul
Personalitate: Gemenii sunt istei i foarte adaptabili, cu alte cuvinte nite oportuniti lipsii de scrupule. Stpnesc perfect arta comunicrii i pot s te mint n fa fr s clipeasc. Sunt drglenia ntruchipat cnd vor s obin ceva i de-a dreptul sadici cnd au chef s se joace cu nervii altora. Sprinteni i ndemnatici, dispar cnd i-e lumea mai drag i pot face nevzute diverse obiecte care li se par interesante. κi scot din mini efii i consorii, dar nici unii nu-i dau afar, din cauz c se pricep s le spun bancuri. n dragoste, sunt deschii tuturor posibilitilor i ar fi primii care ar subscrie la legalizarea poligamiei. Cu toate astea, n clipele romantice au tendina de a-i exprima pasiunea uitndu-se pe perei.
Meseria potrivit: agent de vnzri, scamator, chelner, escroc.
Pizza magic: Calzone.
Medicamentul norocos: gargara.

keks
Postat pe 28 Februarie 2010 19:33
keks,...mai fa incercari,...pana la sagetator si capricorn ca tare le zici bine,...
ladyDY
Postat pe 28 Februarie 2010 19:39
DY:.."sa traiti!...ordinul se executa
Sgettor (22.11-21.12)

Planeta dominant: Jupiter, planeta exceselor i a glumelor proaste.
Animalul sacru: grangurul
Personalitate: Sgettorul este un incontient optimist, a crui specialitate este datul cu bta n balt: scoate perle dup perle cu un aer de savant atottiutor, face glume proaste i rde fr rost. Este un snob care-i poart hainele cu etichetele pe-afar i se laud cu vedetele de teleshopping pe care le frecventeaz. Promite marea cu sarea, dar cnd trebuie s-i in promisiunile este lovit de amnezie. Ador mainile, pe care le conduce cu plcere i cu mare vitez, n cei mai falnici pomi de pe marginea drumului. fiindc se crede cel mai tare, se bag n bucluc i trece razant pe lng dezastre. Scap ns cu bine, cci beneficiaz de clauza berzei chioare, care i-a fost acordat pentru a nu rmne zodiacul doar cu 11 zodii. Cnd se ndrgostete, iubete cu foc, din toat inima. Problema e c, avnd o inim foarte mare, alesul sau aleasa se poate trezi ntr-un ventricul teribil de aglomerat.
Meseria potrivit: parlamentar, sociolog, pocherist, parautist, turist.
Pizza magic: Hawaiana.
Medicamentul norocos: laxativele.
keks
Postat pe 28 Februarie 2010 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
COMPATIBILITATE BARBATUL TAUR - FEMEIA GEMENI ? 6 De la: garbo211375 14 Iulie 2011 12:36
gemeni si capricorn 27 De la: brunetha_creatza 10 Februarie 2012 19:16
ea varsator iar eu fecioara 5 De la: licurici83 12 Aprilie 2012 08:49
scorpion cu balanta?? 19 De la: garbo194752 11 Aprilie 2011 20:04
Barbatul rac 8 De la: garbo175368 26 Ianuarie 2011 21:04
Setari Cookie-uri