confuza

nu mi se pare veridic ce o fi vrut ea sa spuna.
quasaria
Postat pe 19 Ianuarie 2010 01:57
Fleur,nu dormi,iubita,uita-te pe mess,te rog,dar sa nu fi confuza
scrichy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 01:59
pe care mess dear?? si ce sa vaz acolo?
mai nu fiti rele, fata o vrut ea sa spuna k e o diferenta intre sporturi extreme si iubire...eu asa cred
fleurdelis
Postat pe 19 Ianuarie 2010 06:57
dear ladyes .... nu sunt nici gasculita si nici confuza insa as fi vrut o opinie sincera din exterior .. faptul ca voi imi rastalmaciti vorbele nu ma ajuta cu nimic dar nu-i problema :) pana la urma e un forum fiecare e liber sa vorbeasca
your_mind
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:50
E doar speciala!
AMELYY
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:00
Atunci de ce e titlul topicului,confuza,hmm,sa-mi spui,ca nu l-am scris eu,sau altcineva,
"speciala".o femeie speciala,e ceva super,dar precis nu e confuza.
scrichy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:05
Chiar sunteti confuze. Ce e asa de rau? Pana la urma e si o chestie medicala, o reglare de hormoni. Un schimb de fluide. Una e necesitatea, alta e dragostea.
Doara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:06
DA! Asa e!... ma rog, orice-ar fi, ca n-am citit...
ready_vivus
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:08
Doruletz.eu m-am referit la cine a deschis topicul,ca se contrazice in ultima postare,eu nu am fost confuza niciodata,a te pierde in detali,e o pierdere de timp
scrichy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:12
Am inteles Scrichiule. Dar este ca si ea v-a confuzat?
Doara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:23
De la: ready_vivus, la data 2010-01-19 18:08:51DA! Asa e!... ma rog, orice-ar fi, ca n-am citit...

Pot sa zic mai multe si tu sa ma aprobi?
Doara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:24
mamicule, tu poti sa spui orice. eu nu te-am aprobat neparat pe tine
faptul ca s-a nimerit ca postarea mea sa fie sub a ta, e cu totul altceva
ready_vivus
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:30
Nici n-am zic ca musai pe mine m-ai aprobat ci doar ca aprobi repede. Am eu multe dorinte, dar sa-mi dai tu mie dreptate nu e una dintre ele.
Doara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:35
ia, hai, baga sa vedem.
da' daca nu-s de acord, negociem?
ready_vivus
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:36
Nu-ti mai spun nimic ca te vad nevricos. Asta e. N-ai sa stii nicodata. Niciodata.
Doara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:04
De la: garbo093285, la data 2010-01-18 15:59:36a face sex si a iubi nu au legatura una cu alta dar a face dragoste si a iubi se completeaza una pe alta
Pai dragoste faci cu barbatul care il iubesti...Care se comporta frumos cu tine care te iubeste...Si sex faci cu un barbat care te atrage fizic,iti place....Dar nu il iubesti,pt ca iubirea este total diferit de pasiune,,,pt ca pasiunea influenteaza creierul te face sa te simti indragostit..Dar totul este trecator daca persoana nu are caracter frumos..ramane doar sex si atat..Din moment ca il inseli si nu esti cinstita cu el
omulsincer
Postat pe 19 Ianuarie 2010 20:51
De la: buna01, la data 2010-01-19 20:51:39 Pai dragoste faci cu barbatul care il iubesti...Care se comporta frumos cu tine care te iubeste...Si sex faci cu un barbat care te atrage fizic,iti place....Dar nu il iubesti,pt ca iubirea este total diferit de pasiune,,,pt ca pasiunea influenteaza creierul te face sa te simti indragostit..Dar totul este trecator daca persoana nu are caracter frumos..ramane doar sex si atat..Din moment ca il inseli si nu esti cinstita cu el



irino, Osho ar fi gelos pe profunzimea ideilor tale... axiome, nu alta!
garbo_C
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:03
IRINO,eu stiu ca e o vorba:sa iubesti cu pasiune,apoi eu una ,fac dragoste,ca in ea le am pe amandoua.
DORULETZ,iti mai spun odata,nu ma face nimeni,confuza,eu una ignor oamenii care incearca sa-mi creieze stari de genul asta.
scrichy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:23
Bine Scrichy-ule. Pe tine nu te-a confuzat. E mai bine acum?
Hai ca ori nu mai stiu eu sa glumesc ori altii sa primeasca glumele.
Doara
Postat pe 20 Ianuarie 2010 06:53
Fata draga!...daca vrei sa faci sex in loc de gimnastica, continua! ...daca vrei sa faci dragoste, sa iubesti si sa fii iubita, cauta-ti pe altul...
E simplu!
Si nu da totul din prima! barbatilor le place vanatoarea, nu actul in sine...daca atunci cand i-ai cedat nu este indragostit de tine, va pleca si nu se va reintoarce decat pentru one night stand-uri.
Ines
Postat pe 20 Ianuarie 2010 07:15
situatia era confuza nu eu
your_mind
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:41
Mie mi se pare destul de clara situatia: ridici coada la oricine si ai vrea sa te iubeasca unul dintre ei. Ei bine, dupa cate spui baiatul nu te iubeste. Probabil stie ca la tine poate veni oricand sa se descarce sexual si o si face. E posibil sa si stie ca faci sex cu mai multi si atunci ce dragoste si respect ai vrea de la el?
Doara
Postat pe 20 Ianuarie 2010 18:42
pey daca ti-a spus clar si raspicat ca nu este el persoana potrivita pt o relatie de lunga durata si serioasa tu ce mai vrei ? Sa fii convinsa ca nu ai de ce continua aceasta ,,presupusa relatie" ( doar in mintea ta) , ea nefiind o relatie ci doar o partida de sex intinsa pe mai multe episoade :-) E totul atat de simplu , priveste doar obiectiv ! Adevarul e chiar in fata ta, infrunta-l !!
reyya
Postat pe 20 Ianuarie 2010 18:55
Eu zic sa iti vezi de viata si sa incerci sa iti faci o alta relatie, armonioasa si cu adevarat fericita. Acest tip e totusi ditai barbatul si e clar ca, din motive doar de el stiute (deci nu e cazul sa te invinovatesti) nu te vrea in viata lui, si nu te iubeste. Iubeste-te tu in schimb pe tine insati, fie-ti mila de tine si iesi din relatia asta fara sa te mai uiti inapoi. NU se merita.
pretty_varza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:52
DORULETZ,pune,mami,un emotic,ceva,acolo,sa stiu si eu ce sa cred
scrichy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 20:03
ioano, situatia e confuza pt. ca tu ai mers mai departe cand era cazul sa te opresti.
cand el a spus ca nu vrea o relatie asa cum voiai tu ,trebuia sa pleci . poti si-acum dar doare mai tare . de aia e bine sa pleci din prima.
pe urma mama ta a zis bine ce-a zis: daca nu ai alte puncte comune cu baiatul( sau oricum el nu pare interesat sa vada daca),e mai bine sa se termine. Tot dezamagita ai fii si mai incolo.
bluelight
Postat pe 20 Ianuarie 2010 20:08
De la: Celleste, la data 2010-01-19 22:03:04
De la: buna01, la data 2010-01-19 20:51:39 Pai dragoste faci cu barbatul care il iubesti...Care se comporta frumos cu tine care te iubeste...Si sex faci cu un barbat care te atrage fizic,iti place....Dar nu il iubesti,pt ca iubirea este total diferit de pasiune,,,pt ca pasiunea influenteaza creierul te face sa te simti indragostit..Dar totul este trecator daca persoana nu are caracter frumos..ramane doar sex si atat..Din moment ca il inseli si nu esti cinstita cu el



irino, Osho ar fi gelos pe profunzimea ideilor tale... axiome, nu alta!
Pai draga cu invidia si cu gelozia nu se ajunge departe...Pt ca doar lor isi fac rau...Si de asta inima lor devina asa plina de ura...Pt ca si-o alimenteaza cu ura....Fiecare om,,are ceva deosebit..De asta trebuie sa ne multumim cu ce ne-a lasat Dumnezeu si sa incercam sa invatam de la fiecare ce este bun..Asa ajungem intelepti..Pt ca nici un om,nu s-a nascut intelept
omulsincer
Postat pe 21 Ianuarie 2010 11:16
omul ti-a spus de la inceput ce vrea de la tine.Eu zic ca e cazul sa nu mai speri la mai mult, mai ales ca a trecut atat de mult timp...Cauta pe altcineva, iar el va fi doar o amintire frumoasa. Nu poti sa-l uiti decat daca te ajuta un alt baiat, o alta relatie.Daca stai pe loc si-l plangi mai rau iti faci, si nu va veni nimic bun.Daca ar fi fost sa se indragosteasca, acel moment a trecut de mult...si probabil ca el cauta stabilitate in alta parte...
garbours
Postat pe 21 Ianuarie 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rolul sexului anal 311 De la: daniil_pravoslavnic 17 Martie 2013 14:02
Menaje a trois 92 De la: quasaria 10 Februarie 2010 20:24
sfarsitul unui eveniment e inceputul altui eveniment..sper sa fie mai bun 10 De la: ANTA 1 Octombrie 2009 12:02
o parere as vrea..... 109 De la: Dor_marunt 3 Ianuarie 2010 20:22
Iti place sa calatoresti? Ce anume iti place sa faci atunci cand calatoresti? 19 De la: fleurdelis 23 Decembrie 2009 00:00
Setari Cookie-uri