de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste?

de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste?nu e este bine asa o situatie nu?tu il iubesti,el spune ca nu dar mereu cand esti in preajma lui vrea sa fie cu tine?eu nu inteleg acest aspect.sex nu poti sa faci fara o persoana sa te atraga nu?eu asa zic..daca nu te atrage o persoana nu poti face nimic !!!!
garbo018867
Postat pe 4 Iulie 2009 14:05
un barbat poate sa faca sex si cu o veverita sau cu o scorbura de copac. gaura sa fie ca restu vine de la sine.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 14:17
Urata e lumea ta, fetita!!
Si ma gandesc ca numele pe care ti l-ai pus e f sugestiv deoadata
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 14:27
sandica a spus adevarul......pentru un barbat e suficient sa fie o gaura.....daca are sau nu sentimente, vede el pe parcurs....
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 14:32
De la: mielutza, la data 2009-07-04 14:27:27Urata e lumea ta, fetita!!
Si ma gandesc ca numele pe care ti l-ai pus e f sugestiv deoadata

o vreti in termeni mai elevati? concluzia tot aceeasi este. ca vrem noi sa camuflam prin vorbe elevate....frectie
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 14:32
De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 14:32:14sandica a spus adevarul......pentru un barbat e suficient sa fie o gaura.....daca are sau nu sentimente, vede el pe parcurs....

multumesc pt. sustinere.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 14:35
elevati sau nu, nici eu nu-s de acord...

bai, dar mie nu mi se pare prea limpede primul mesaj..
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 14:39
Probabil poti locui intre patru pereti goi sau cum or fii ca e frectie cum e in jurul tau. Oricum se-nvecheste la un moment dat ...
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 14:42
De la: mielutza, la data 2009-07-04 14:42:34Probabil poti locui intre patru pereti goi sau cum or fii ca e frectie cum e in jurul tau. Oricum se-nvecheste la un moment dat ...

probabil depinde si de lumea in care traiesti . una de vis sau una reala?
probabil ca a ta e de vis.
iar realitatea doare?
ma intreb?
e greu sa accepti un adevar care face parte din viata de zi cu zi.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 14:46
aaaa, si apropo... eu stiu ca realitatea doare, dar ignorand-o nu faci decat sa te minti singur.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 14:47
Draguta, lumea fiecaruia e asa cum si-o face... acum ce sa zic? nu stiu ce doare mai tare sa recunosti ca ai nevoie de frumos si sa faci ceva in sensul asta sau sa negi si sa te-nconjori de "real" cum ii spui tu ...
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 14:51
depinde a cui mami, daca asta e realitatea ta, enjoy..

dar din ce spui rezulta ca barbatii sunt niste carcase fara sentimente...
ori, sa-mi fie iertat, cunosc niste femele, care s-ar incadra perfect in profilul desenat de tine..
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 14:51
na ca ai zis-o tu
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 14:54
sandy bell...mai ramane sa spui si tu...axioma cum ca...barbatii e nishte porci!!!
lucru deja stiut de ...toata lumea misandrina!!
faptul ca tu ai intalnit doar astfel de barbati...e pb ta!!
tu ti-ai ales cinjuncturile pt a vedea lucrurile asa!
ceea ce nu absolva si cealalta parte...asa cum spunea cineva p`aci!!
lipsa de sentimente...daca e acceptata intr-un moment anume...consider ca n-ar mai trebui blamata ulterior!!
fiecare are ceea ce cultiva sau...ceea ce vrea sa aibe!!
iertata fie-mi exprimarea!!
ovidiu42
Postat pe 4 Iulie 2009 15:00
doamnele mele sunteti de admirat. sa traiti atat de confortabil intr-o lume de vis... e ceva.se pare ca ati avut noroc .stiti de ce imi dati impresia? de o haita de sacali,care deabea asteapta sa sara la jugulara. ma rog... ideea este ca daca voi traiti cu impresia ca un barbat nu reactioneaza la o femeie care i arunca dezbracata in brate ... chiar ca ati trait degeaba.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:02
sandico.....depinde ce femeie dezbracata i se arunca in brate.....ca daca e una neepilata la subbrat si pute sau una de 80 de ani....mira-m-as ca aluia i se mai ridica nivelul politic...
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 15:14
De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 15:14:41sandico.....depinde ce femeie dezbracata i se arunca in brate.....ca daca e una neepilata la subbrat si pute sau una de 80 de ani....mira-m-as ca aluia i se mai ridica nivelul politic...

asta da. nimic de obiectat.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:18
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 15:18:10
De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 15:14:41sandico.....depinde ce femeie dezbracata i se arunca in brate.....ca daca e una neepilata la subbrat si pute sau una de 80 de ani....mira-m-as ca aluia i se mai ridica nivelul politic...

asta da. nimic de obiectat.

desi.... daca stau sa ma gandesc mai bine sunt cazuri si mai grave decat ce spui. de pilda: animale, cadavre etc, etc..
deci nu se stie niciodata.
in gusturile omului nu te poti.... baga.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:20
pai da...decat cu o baba scofalcita, mai bine cu o juninca cu uger tanara si neprihanita...
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 15:21
De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 15:21:55pai da...decat cu o baba scofalcita, mai bine cu o juninca cu uger tanara si neprihanita...

doamne ce m-am amuzat. fff mare dreptate.bravo.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:24
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 15:02:58doamnele mele sunteti de admirat. sa traiti atat de confortabil intr-o lume de vis... e ceva.se pare ca ati avut noroc .stiti de ce imi dati impresia? de o haita de sacali,care deabea asteapta sa sara la jugulara. ma rog... ideea este ca daca voi traiti cu impresia ca un barbat nu reactioneaza la o femeie care i arunca dezbracata in brate ... chiar ca ati trait degeaba.


Nu sare nimeni la jugulara ta, ci incearca fiecare sa-si exprime parerea, vis-a-vis de subiect, dar prin prisma propriilor experiente de viata.
A spus cineva mai devreme, si bine a spus, ca fiecare culege ceea ce seamana. Cu alte cuvinte, daca ai avut parte doar de astfel de barbati, s-a intamplat pentru ca tu i-ai ales... pentru ca, orice s-ar spune, femeia este cea care alege, intotdeauna. Acum, de... daca una se multumeste cu primul care-i iese in cale... sa nu se planga...
Ella34
Postat pe 4 Iulie 2009 15:32
gagico, daca citesc bine postarile, tu ai sarit prima la jugulara mielutzei, cand nu a fost de acord cu tine...si inca intr-o maniera destul de rautacioasa...

am inteles, asta e opinia ta ta, ti-o respect..chiar daca nu sunt de acord cu ea...
opinia mea si a mielutzei e alta, respecta-ne-o si tu..

si lasa etichetarile, ca am putea sa-ti punem si noi una..dar n-o facem, ghici de ce ?

si unde a fost vorba in propozitie despre aruncatul in brate ? bre fata, nu ne cunosti ca femei..e bine sa te abtii..
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 15:39
De la: Ella34, la data 2009-07-04 15:32:32
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 15:02:58doamnele mele sunteti de admirat. sa traiti atat de confortabil intr-o lume de vis... e ceva.se pare ca ati avut noroc .stiti de ce imi dati impresia? de o haita de sacali,care deabea asteapta sa sara la jugulara. ma rog... ideea este ca daca voi traiti cu impresia ca un barbat nu reactioneaza la o femeie care i arunca dezbracata in brate ... chiar ca ati trait degeaba.


Nu sare nimeni la jugulara ta, ci incearca fiecare sa-si exprime parerea, vis-a-vis de subiect, dar prin prisma propriilor experiente de viata.
A spus cineva mai devreme, si bine a spus, ca fiecare culege ceea ce seamana. Cu alte cuvinte, daca ai avut parte doar de astfel de barbati, s-a intamplat pentru ca tu i-ai ales... pentru ca, orice s-ar spune, femeia este cea care alege, intotdeauna. Acum, de... daca una se multumeste cu ce-i iese in cale... sa nu se planga...

credeti ca este o chestiune care se poate alege??sau ca fiecare culege ce a semanat? dati-mi voie sa ma indoiesc.daca in momentul in care cunosti un om poti spune cu certitudine "pe asta nu-l vreau ca-mi va face asta sau asta" pai atunci suntem clarvazatori si e de vis. nu ai cum alege din punctul meu de vedere..iar daca la un moment dat o relatie se termina ,pur si simplu, poti spune ca ai cules ce ai semanat? hmmm. ceva nu se leaga.nu poti sa zici: e vina mea, eu am ales, merit ce mi se intampla, cel putin nu atata timp cand ai avut o relatie perfecta cu persoana de langa tine dar s-a terminat pt. ca nu mai exista sentimentele de odinioara. e cineva de vina?
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:43
De la: kyra, la data 2009-07-04 15:39:36gagico, daca citesc bine postarile, tu ai sarit prima la jugulara mielutzei, cand nu a fost de acord cu tine...si inca intr-o maniera destul de rautacioasa...

am inteles, asta e opinia ta ta, ti-o respect..chiar daca nu sunt de acord cu ea...
opinia mea si a mielutzei e alta, respecta-ne-o si tu..

si lasa etichetarile, ca am putea sa-ti punem si noi una..dar n-o facem, ghici de ce ?

si unde a fost vorba in propozitie despre aruncatul in brate ? bre fata, nu ne cunosti ca femei..e bine sa te abtii..

doamna draga, ptr. ca banuiesc ca sunteti o doamna... nu stiu cine pe cine jigneste aici. in locul dumneavoastra as reciti putin... sa vad care pe care jigneste.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:44
iote, ai devenit brusc sensibila ! asa-i cu sacalii, mami, e bine sa nu-i trezesti ...
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 15:47
De la: kyra, la data 2009-07-04 15:47:15iote, ai devenit brusc sensibila ! asa-i cu sacalii, mami, e bine sa nu-i trezesti ...

perfecta dreptate. sacalul tot sacal ramane.
sandy_bell
Postat pe 4 Iulie 2009 15:49
sandico mama...mai stai si mai judeca nitel, ca ai spus o mare gogoritza, si ar fi cazul sa citesti intai ce postezi....matale asa ai zis:

ceva nu se leaga.nu poti sa zici: e vina mea, eu am ales, merit ce mi se intampla, cel putin nu atata timp cand ai avut o relatie perfecta cu persoana de langa tine dar s-a terminat pt. ca nu mai exista sentimentele de odinioara. e cineva de vina?

poti sa-mi spui si mie atata timp cat e relatia perfecta....cum de s-au terminat brusc asa si de-o data sentimentele???? ca doar nu e punga de dero sa o termini dupa 12 spalari....
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 15:50
da` tu de unde stii ?
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 15:51
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 15:02:58doamnele mele sunteti de admirat. sa traiti atat de confortabil intr-o lume de vis... e ceva.se pare ca ati avut noroc .stiti de ce imi dati impresia? de o haita de sacali,care deabea asteapta sa sara la jugulara. ma rog... ideea este ca daca voi traiti cu impresia ca un barbat nu reactioneaza la o femeie care i arunca dezbracata in brate ... chiar ca ati trait degeaba.



mamica...uite ce ai scris chiar matale cu manutza ta.....si cine a jignit...asa ca ia loc in banca ta si nu mai arunca cu cuvintele...
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 15:52
faptul ca...ai trait ceva...langa cineva...iar acum nu mai e la fel nu-ti da dreptu` sa faci aprecieri generale!!
te-ai dus vreodata undeva...intr-un loc al tau si...sa te dai cu capu` de ceva si cu...couru` de altceva sa te intrebi cine a gresit si de ce?
apoi...sa iei decizi in urma unor concluzii din care sa nu te excluzi nici pe tine!!
sa fii foarte sigura ca...cel care a gresit a fost lasat sa greseasca...uneori...chiar ajutat...sau...daca nu cumva oi avea si tu o parte de vina!!
de ce de cele mai multe ori ne ferim sa vedem greseala ...daca nu cumva ne apartine?
iar daca nu...sa poti avea curajul de a initia un dialog pe aceasta tema cu...cel despre care spuneai ca...ai trait momente superbe!!
este ca e greu sa ne asumam responsabilitati?si...uneori sa recunoastem ca si noi avem o doza devina?
ovidiu42
Postat pe 4 Iulie 2009 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nelamuriri 3 De la: garbo_2366 18 Mai 2012 23:57
ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei 67 De la: garbo106704 21 Martie 2010 15:17
prieten drag 7 De la: bestia 23 Decembrie 2009 23:40
Netul poate face o femeie nimfomana? 30 De la: tusi_Oli 12 Decembrie 2011 19:00
Romania 45 De la: garbo055472 31 Decembrie 2009 16:53
Setari Cookie-uri