Voi ce credeti?

ce, chestia cu tanti Valdermont? tareee
sora_ilsi
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:40
..care tanti valdermont???
garbo055472
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:43
sora_ilsi
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:44
esti patetica, fata! esti in stare sa spui si sa faci orice, doar ca sa fii bagata in seama...
vai de capul tau!
garbo_C
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:45
...stiti ce e tare pe aicea???....ca unii sunteti niste mistocari neseriosi...de al caror cap nu e nimica...si de care daca s/ar lua lumea dupa...s/ar alege prafu de ea!!!
garbo055472
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:45
ba unii sunt mistocari chiar seriosi
sora_ilsi
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:47
...n/am nevoie sa fiu bagata in seama de nimeni...de la inceput nu am avut nevoia asta!!...nu cred ca capatat/o in timp....dar pe forumul asta nu sunt unii ...cum se zice mai egali decat altzii...ca e topicu lu xulescu...lu yculescu....ca nu scrie numele lor pe ele...deocamdata nu cred ca am jignit pe nimeni...sau daca am facut.o nu am fost prima si asta e tot ce conteaza...ca sunteti autori morali....si asta se vede si de catre altii...care nu or sa sa exprime pe forumul asta dar posibil sa il citeasaca...
.....forumul asta...devine asha ca o tzara streina...plina cu dusmani!!
garbo055472
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:49
mistocari de profesie...adica..clowni...nu ma gandisem sa nimeresc in lumea asta!!
garbo055472
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:50
ce ti-e scris in frunte ti-e pus!!!
sora_ilsi
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:52
Anouk, Nutica nu vrea sa i se spuna ca greseste; doar i s-a spus de atatea ori .. vrea sa citeasca numai opinii care ii convin, iar mie unul, acest "cantat in struna" imi face celulele cenusii sa tinda spre luciferanism.

472, imi permit o intrebare : daca forumul asta devine o tara straina, plina de dusmani, de ce nu emigrezi?
anakin
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:54
i-am spus pe doua toapice ca trebuie sa vorbeasca cu mama ei...i-am spus si ca are probleme de comportament agresiv si are nevoie de ajutor

se pare ca nu accepta asta, si e pacat...

eu, ca mama nu m-am confruntat cu astfel de probleme la fiica mea...e drept ca am reusit marea chestie de a o creste ca pe un om echilibrat

dar nah...fie-mea are 26 de ani si fata asta are 16...ma gandesc ca mama aia a ei ar trebui sa se uite mai bine la ea, sau sa-i acorde mai multa atentie, parerea mea...
Anouk
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:58
nu imi asum forumul...imi asum parerile pe care le/am exprimat scriind pe forum....asta e diferentza...adica sunt responsabila de ce se intampla la mine in casa....dar nu sunt...si de ce se intampla prin ale altora.. case...asta e un exemplu!!!
garbo055472
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:58
asa este, s-a facut remarcat comportamentul sau usor agresiv, cel putin atat cat a reiesit din ceea ce a scris. Probabil ca a fost un pic neglijata de parinti, dupa o anumita varsta; si la fel de probabil sa nu i se fi refuzat nici un fel de moft in copilarie.

Ceea ce pot sa spun este ca, la varsta adolescentei, baietii fug ca dracu'de tamaie cand fetele devin insistent-agresive... ca sa nu spun ca pot ajunge si materialul de caterinca al colegilor de clasa.
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:04
..da si mai rau de atat nici ca se poate...fiintele alea sunt distruse...forever!!!...in interior bineinteles...adica de acolo incep sechelele...din scoala...de la comportamentul colegilor....carora clar le lipseste educatia...si sensibilitatea...ea..(sensibilitatea)..se regaseste..in alta parte...unde nu prea ar fi nevoie!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:11
tanti Valdemont?!?
buna asta...
nu m-am gandit niciodata ca lordu' ala ar putea fi decat un accesoriu al nevestei...
da' n-ar trebui sa ma ia aseaaa...cu surpriza...
in definitiv,mai exista si domnu' Nadia Comaneci,nu?!
sau domnu' ex-sotzu lu' Madonna!
preciouss
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:19
..fi/mea e in clasa a 2 a...o duc eu la scoala si tot eu o aduc...are niste colegi in clasa care o iau la mishto...chestii marunte....faza care m/a intrigat pe mine e ca era cu mine de mana pe strada...asa ca m/am luat de ei si le/am zis...mai dar voua nu va e rusine..ca o vedeti ca ma/sa de mana...adica eu...si voi tot asha ii vorbiti???...deci tre sa le atrag atentia parintilor lor...iara daca nu o sa vad rezultate...probabil ca o sa bat unu din ei intr/o zi...poate asha o sa isi castige si fiica/mea respectul...ca daca ea e mai timida...o iau golanii drept fraiera...si credeti/ma exista golani ..inca de la clasa a doua...cand o creste mai mare o sa umblu cu arma in mana!!!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:20
sis, they picture inspire me, that's all.
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:23
bre,inspiratia le vine decat la genii,ce pot sa zic?!

ca io am ramas partea a mai dezmostenita de gene bune,doar stii..

orisicum,imaginatia lucreaza dac-o pui in miscare...
preciouss
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:26
sis, dai din casa?
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:27
De la: Celleste, la data 2010-01-13 23:45:13esti patetica, fata! esti in stare sa spui si sa faci orice, doar ca sa fii bagata in seama...
vai de capul tau!

....nu cred ca eu sunt aia care ar fi in stare sa spuna si sa faca orice ca sa fiu bagata in seama....ba din contra...cred ca as fi in stare sa spun sau sa fac orice...ca sa nu fiu agresata fizic...violentata..violata...furata...batuta...etc...asta asha din principiu...dintotdeauna....ca si astea toate care le/a, zis eu pana acum...tot un fel de bagare in seama sunt!!!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:28
nu dadea,ca nu dau!
preciouss
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:29
..s/au dat la fund..aia de mi/au dat mie cu hai/sictir pe aici!!!...au schimbat vorba...hmmm...interesant...genu care lovesc si fug!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:35
garbo055472 ,multumesc mult de tot pt ca incerci sa ma ajuti.Si va multumesc tuturor,dar chiar are dreptate garbo055472 cand spune chestiile ce le spune...la varsta voastra de 40 sau cati ati zis unii ca aveti,nu se procedeaza asa,cu sictir si doamne fereste.
Si tin sa va spun ca inca de mica,am avut parte de o educatie buna,parintii mei mi;au fost si imi sunt cei mai buni prieteni,insa aceasta problema nu le;o pot spune in totalitate,poate unii ma inteleg.
Si aici nu este vorba de copilarii,mofturi sau stiu eu ce..este vorba de o tragedie prin care trec si din cauza careia am ajuns intr'o stare foarte grava(am lesinat,timp de cateva ore am avut palpitatii la inima,sunt alba la fata,am slabit la fata,sunt ascutita...plang intruna pt ca nu imi gasesc consolare).Intelegeti?Sigur ca majoriattea nu...insa exista unii oameni care au trecut prin asa ceva si care imi inteleg chinul...si carora le multumesc pt efortul pe care il depun citind ceea ce postez si ajutandu;ma cum pot fiecare
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:36
IO la ora aiasta...la VRASTA aiasta pe care toti o veti ajunje,mai iute decat va inchipuitzi cred ASHEA...ca tu eleno ai vrea sa fii FIICA lui 472
LILO
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:39
De la: garbo055472, la data 2010-01-14 00:35:33..s/au dat la fund..aia de mi/au dat mie cu hai/sictir pe aici!!!...au schimbat vorba...hmmm...interesant...genu care lovesc si fug!


lumea se mai duce si la culcare...ca ii vremea...
LILO
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:42
Da,uite ca as vrea .Nu ar strica sa am o mama aici langa mine,si una acolo,dar care sa imi fie alaturi cu sufletul si inima.
Nu e rea ideea si nu vad nimic amuzant in ceea ce ai spus;)
garbo055472 ,poti sa imi dai add?

elenaelle15@yahoo.com

Va multumesc tuturor pt sfaturi,dat mai bine va pastrati comentariile,decat sa ma faceti sa actionez gresit,Doamne fereste!
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:44
..asha e ca sunt unii care te inteleg fie ca au trait experiente similare..fie ca au un grad de maturitate..in gandire...dar putini din categoriile astea 2 sunt pe aici...
....pe forumul asta...din cate am observat eu in timp...persoanele care isi dau cu parerea ...mai des...ca sa zicem asha...sunt genul de oameni...care nu stiu ce urmaresc cu adevararat...pentru ca se observa din ce scriu...ce si cum gandesc..dar mai ales ce nu ..sunt capabili sa gandeasca..si sa inteleaga!!!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:44
alexxa@linuxmail.org
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:47
De la: Eleenna, la data 2010-01-14 00:44:22Da,uite ca as vrea .Nu ar strica sa am o mama aici langa mine,si una acolo,dar care sa imi fie alaturi cu sufletul si inima.
Nu e rea ideea si nu vad nimic amuzant in ceea ce ai spus;)
garbo055472 ,poti sa imi dai add?

elenaelle15@yahoo.com

Va multumesc tuturor pt sfaturi,dat mai bine va pastrati comentariile,decat sa ma faceti sa actionez gresit,Doamne fereste!


atunci ia vezi tu,ce mama "iubitoare" stie sa fie 472...ca nu isi doreste propria fiica..
si tu elleno,cersesti compasiune...TU esti aceea care vrea sa sufere!
pt ca SFATURI nu accepti
asa ca ...tu alegi
LILO
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:49
..asha e ca ..dupa ce au aruncat cu noroi ..virtual in obrazul unora...se duc linistiti la culcarre....si dorm pe pernele lor...ca niste pui...ce nu/s in realitate!!!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
putem trai si fara critica!...... 19 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:40
Ce parere aveti de relatiile cu diferente mari de varsta? 35 De la: aiurea 22 Decembrie 2012 23:36
Inaltimea conteaza? 111 De la: garbo177694 13 Noiembrie 2011 18:46
as dori un sfat 11 De la: rautatemika 16 Februarie 2010 21:44
A cumparat cineva genti de pe manuels.ro? 4 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:42
Setari Cookie-uri