Voi ce credeti?

Nu merge sa te bag in lista.nu ai cont pe yahoo?
si cel de sus,nu mai stiu cum te numesti,ea ma intelege tocmai pt ca stie prin ce trec.
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:52
..pai nu am cont in yahoo..dar aia este o adresa de e/mail..la care poti sa imi scrii..raspunsul vine pe cea de pe care trimiti...asta ca sa nu se mai enerveze...mai marii topicelor...in ghilimele zic.
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:59
.. ciudat cum unii se compasioneaza cu aleha si irinuca...
.. ciudat cum Nutica se trezeste sa dea lectii de comportament.
.. sau nu.

Oricum, "afacerea" asta deja miroase a fake.
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:00
Si nu poti sa faci?ca e mai simplu sa vorbim direct pe yahoo messenger.
Ma numesc Elena,nu Nutica...si nu dau lectii de comportament,dar e strigator la cer cum unii care au o varsta la care ar trebui sa fie copti la minte si maturi,dovedesc contrariul.Dar poate ca este si un adevar cand se zice ca"la batranete ajungi sa fii mai copil..."sau ceva de genul...
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:02
Si te pomeni ca tu ai fi coapta la minte?..

Cu orice postare pe care o adaugi, cu atata mai mult iti decredibilizezi autenticitatea subiectului.
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:06
Nu sunt coapta la minte,chiar si mamy imi mai spune ca am momente in care sunt tot copila.Dar asta e adevarul,nu asa se vorbeste la o varsta la care cik maturitatea e pe locul intai.
Sincer...la cate mi'au zis unii de aici,ce as fi facut?Nu te gandesti?Daca e sa ma iau dupa unii de aici,ar trebui sa imi iau lumea in cap,sa imi iau zilele...fereasca Dumnezeu!...ca unii de aici cam la dinastea trimit prin postarile lor extrem de"intelepte"
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:09
O sa cresti si vei trata cu diferenta copilaria de acum.

De altfel, singura persoana cu care te poti sfatui corect este doar mama ta. Incearca sa o asculti pe ea, nu diverse persoane cu tulburari de personalitate sau de comportament care fac nota discordanta cu cei din jur, fiindca in nici un caz nu mustesc de intelepciune.
anakin
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:14
...pai nu prea cred ca stiu cum...adica asha..in 5 minute nu am cum...presupun ca mai intai de toate ar fi nevoie de o adresa de e/mail..in yahoo...e complicat la ora asta....adica eu am adrese de e/mail...in genul celei pe care ti/am dat/o...pe linux..pe kappa..dar nu pe yahoo...e simplu pentru cine e vechi pe yahoo mess.ul asta...mie si comunicarea prin intermediul adresei de e/mail...mi se pare foarte eficienta...cat imi ia sa scriu ce am de spus?? 5 minute..in nici 2 secunde e/mail/ul e trimis...adica in 10 minute se pot trimite si primi mai multe e/mail/uri...mi se pare foarte eficienta si sigura..metoda asta de comunicare...
...ce vrei sunt mai de moda veche...si prefer anumite cai...de comunicare(!)
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:14
anakin...eu cu mama mea discut orice.insa ea de fiecare data cand vede ca sufar pt el,se agita si se streseaza...nu vreau sa ii mai fac inima amara.Intelegi?
Nu pot...mai ales,cum sa ii spun de ce am ajuns eu asa disperata dupa el..doamne fereste!
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:17
garbo055472...ai primit e'mailul?
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:18
da..ti/am si raspuns
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:27
vaai..ca nu stiu de ce nu pot intra:(
iti trimit prin e'mail un id de'al meu si parola si intri de pe mess.poti?trebuie numai sa bagi id si parola...atat
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:31
mai fata , eu zic ...sa ai spui lu mamy tau,care vorbesti asa multe cu ea ,sa iti dea vreo 2 peste ochii, ca poate asa iti vine mintea aia la cap.
ce mama naibii .. lasa-l dracu pe ala ..( nici makr nu am citit ditamai povestea ) doar asa printre randuri ,dar ca lasa-ne cu povestile astea de adormit copii si vezi-ti de activitatile de varsta ta .ca unu pleaca ,altu vine..si tot asa !

blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:35
..pai intai cred ca trebuie sa imi instalez mess/ul...mai bine trimite/mi prin e/mail...cam ce ai vrea sa imi spui pe mess...cred ca mai stau macar o jumatate de ora pe net....asha ca o sa iti raspund destul de repede...de instalatul mess/ului nu stau la ora asta...dar si prin e/mail credca se poate comunica foarte bine...cel putin pentru moment!!
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:36
blaa...suntem liberi sa facem ce dorim,nu?Dupa cum am spus de inca nu stiu cate ori,daca nu va convine,pastrati'va comentariile pt voi.Va multumesc de intelegere...
Si nu trebuie sa imi dea nimeni peste ochi,nici sa ma bata...sunt destul de batuta de soarta,nu crezi?Si sunt intr;o stare foarte rea in momentul de fata,din moment ce am lesinat,sunt alba la fata,am slabit in 2 zile de nu mai seman cu mine..si altele...

Ganditi inainte sa ma mai criticati !
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:37
garbo055472...faza e ca nu stiu ce are e'mailul,de atunci am incercat sa intru,inca tot incarca nu stiu ce acolo.Stai sa incerc de pe alta adresa...cine stie...
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:39
De la: Eleenna, la data 2010-01-14 01:37:45blaa...suntem liberi sa facem ce dorim,nu?Dupa cum am spus de inca nu stiu cate ori,daca nu va convine,pastrati'va comentariile pt voi.Va multumesc de intelegere...
Si nu trebuie sa imi dea nimeni peste ochi,nici sa ma bata...sunt destul de batuta de soarta,nu crezi?Si sunt intr;o stare foarte rea in momentul de fata,din moment ce am lesinat,sunt alba la fata,am slabit in 2 zile de nu mai seman cu mine..si altele...

Ganditi inainte sa ma mai criticati !


vai!
Batuta de soarta ???
Fata draga,daca cresteai fara parinti,sau unu din ei ...sau nu aveai casa ,ce manca si trebuia sa te zbati singura in viata ..sa poti sa traiesti si sa iti castigi banu' si traiu' ...atunci ?iti trebuia cumva o lama sa iti maresti venele?
wake up ! fa-l sa se trezeasca ....singuru' neuron care il maia m ... dak il ai si pe ala
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:44
Blaa...nu mai am de gand sa mai raspund rautatii tale si a altora de aici,care in loc sa ma linisteasca,ma agita si ma fac sa ma gandesc doar la lucruri rele

alexxa...revin in 2 minute,dau un restart ca poate deaia nu pot citi mailurile.
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:46
De la: Eleenna, la data 2010-01-14 01:46:22 Blaa...nu mai am de gand sa mai raspund rautatii tale si a altora de aici,care in loc sa ma linisteasca,ma agita si ma fac sa ma gandesc doar la lucruri rele

alexxa...revin in 2 minute,dau un restart ca poate deaia nu pot citi mailurile.


mda esti o cauza pierduta draga mea !
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:51
M'am intors.mai esti Alexxa?
domnule,doamna sau ce sunteti BLAA...va rog frumos sa ma lasati.Nu vreti sa ma ajutati si sa vorbiti frumos cu mine,atunci va rog frumos gasiti'va o alta ocupatie,nu sa ma faceti pe mine in toate felurile aici si sa vorbiti asa...
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:54
Chiar nu stiu ce are mailul.Inca incarca,dar nu apare nimic.Mai esti?
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:59
da ..mai sunt
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:59
asa.iar mi-a picat.vai ce ma dispera:(
tu cati ani ai?ca nu te-am intrebat
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:03
..28.si am o fetita de 8 ani jumate..e in clasa a 2a
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:06
ce frumos!!!Multi inainte:X si sa iti traiasca fetita ,sa fiti amandoua sanatoase :X si poate ne vedem intr-o buna zi,daca voi fi sanatoasa si eu...
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:08
..si nu ca nu imi iubesc copilul...cum au inteles unii dintre desteptii astia de pe aici...dar am spus in ne/numarate randuri ca a fi parinte e o responsabilitate mare...ca nu mi se pare usor...si ce tot ridica ei in slavi atata..chestia asta ca nimic nu se compara cu bucuria de a fi parinte...
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:09
..de ce sa nu fii sanatoasa???..trebuie..de fapt...teoretic ar fi cel mai important lucru....ceva ce era normal inainte devine ideal
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:10
treaba asta cu dezamagirile in plan sentimental....din pacate nu sunt o noutate nici pentru mine....iara de perioada adolescentei..si a rautatilor ..colegilor...m/apuca groaza cand imi aduc aminte
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:13
treaba asta cu dezamagirile in plan sentimental....din pacate nu sunt o noutate nici pentru mine....iara de perioada adolescentei..si a rautatilor ..colegilor...m/apuca groaza cand imi aduc aminte
garbo055472
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:13
Lasa-i!!! Si mamy imi spunea de multe ori ca e ff greu si imi povestea cat de greu i-a fost ei si lui taty pana ne-au crescut pe mine si pe fratele meu...
Lasa-i in pace!Nu merita sa ne luam dupa gurile rele.Si apropo...de multe ori imi zicea mamy ca e foarte greu sa ai fata,ca pt fata suferi mai mult,pt ea iti faci mai multe griji pt ca...vede si ea cum e lumea.Si mie nu imi place ca ea sa stie ca inca sufar pt el:(

Ei te judeca pt ca nu le dai dreptate lor,pt ca nu te porti urat cu mine cum se poarta ei.Si cine a zis faza ca esti mama mea...sa stii ca asa te consider,o mama la distanta,pt ca se vede ca esti alaturi de mine cu sufletul:(
Eleenna
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
galina 7 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:19
..cum faci o gaina daca n-ai ou... 37 De la: LILO 23 Octombrie 2009 19:05
am nevoie de un sfat 7 De la: garbo099444 24 Februarie 2010 17:32
convietuire cu o persoana care sufera de atac de panica 34 De la: garbo_462254 23 Martie 2017 16:12
Relatie cu un barbat cu probleme adevarate 134 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:27
Setari Cookie-uri