Voi ce credeti?

bre eleno,nu muri mami ca o sa-ti para rau....
viata e frumoasa
eladaela
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:25
Cum poate fi fetita, fericirea ta un om care nu te iubeste ?? S-au terminat baietii ??
bluelight
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:26
lasa mai, blue, ca la 16 ani asa om fi crezand si noi
partea rea e ca doare, partea buna,ca trece!
si da, viata e frumaosa!
zambila
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:27
Nu as fi atat de sigura ca nu ma iubeste,din moment ce prin fapte cand ne'am intalni a demonstrat altceva,la scoala se uita dupa mine,cand merg la el in clasa sta 2 3 min apoi pleaca.o colega de'a lui mi;a spus ca se vede ca ii pare rau si ca nu ii e indiferenta situatia in care suntem,de asta nu sta in clasa cand merg.

Asa cred si eu.Dar de cand i'a spus idiotul ala chestiile alea,e rece,distant,nu se mai uita deloc la mine si dupa mine:((>
Si da...el e viata mea ,orice ar zice zltii si chiar daca vi se pare incredibil si probabil prostesc
Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:28
El e viata ta? O Doamne mai fetita. Cati de astia o sa intalnesti in viata. Nu e nici unul viata ta. Crede-ma.
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:37
o fi pisica...
pik_nik
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:39
Cine bre?
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:40
fata asta cu previziuni de multe vieti
pik_nik
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:42
Sa aiba ea doar 7 vieti? Parca 7 se spune ca ar avea pisica.
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:46
pik, poate faceti schimb de id-uri
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:46
:( mi'e rau de nu mai pot!
Am plans 2 ore incontinuu din cauza ca am vorbit cu el:((.La inceout a vorbit frumos,am povestit,dupa care a inceout cu prostiile...a vorbit urat:((,mi;a zis(ceea ce si alta data imi zicea,deci nu e nimic nou)ca nu mai pot face nimie sa il intorc si nici nu pot sa il schimb.I;am spus"dar iti amintesti cand ne;am intalnit inainte de Craciun si am stabilit ca ne vom intalni cat de des vom putea si ca vom face sa fie bine?"Si a zis"da nu mai conteaza.ce'a fost a fost...|si am zis"Dar ce te'a determinat sa iti schimbi decizia?",la care el a zis"nu conteaza nu iti zic".Am zis"e vorba de mine,deci spune ca vreau sa stiu"...si a zis"ii vorba de tine dar nu iti zic.treaba ta dar nu iti spun...nu mai conteaza acum".

Apoi incerca sa ma minta ca cik ala cu care am stat eu atunci demuult i'a zis lui"ma ea ma iubeste is sigut de asta,stiu ca ea ma iubeste,numai ca nu vrea sa recunoasca".I;am spus lui dany doar ca nu e adevarat,ca daca il iubeam nu imi schimbam numerele de telefon si etc...

Mi'a vorbit urat la final:((...la inceout mi;a spus sa merg la el si am zis ca alta data,la care el a spus"no treaba ta.asta era sansa ta ca alta data nu vei mai avea okazia sa ne intalnim",iar eu m;am facut k nu aud.Apoi mi;a sunat telefonul fix si am zis sa stea umpic si a zis"Daca inchizi telefonu jur ca nu iti mai raspund alta data "..nu am inchis...
Dupa vreo 10 minute a inceput sa vorbeasca urat,zbiera,am zbierat si eu si atunci a zis"nu zbiera la mine ca iti inchid telefonul"si am zis"cum adica?tu imi faci aici crize de isterie si eu sa nu iti fac?"...la care el a zis"dar nu iti fac crize si nici nu zbier"si am zis"nici eu nu zbier...se pare ca ai uitat cum e cand zbier eu pe tine..."...
si tot asa...la final a venit un prieten la el si atunci a inceut sa isi demnstreze talentul si a zis catre mine "hai tu naspa..pa"...si am inchis amandoi.

sunt sfasiata! va juur:((( spuneti'mi ce pot sa fac sa fie bine si sa ne impacam intr;o buna zi:(..va rog:((!

Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:49
Sa-mi bag piciorul fata. Eu i-as fi dat o bucata in gura sa se linisteasca. Tu vrei sa te impaci cu asa dobitoc? Si te mai si consumi pentru el?
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:51
DACA AVETI DE GAND SA MAI FACETI MISTO DE MINE,VA ROG FRUMOS,PASTRATI'VA GLUMELE PT VOI PT CA SUNT F INDURERATA SI SUPARATA
Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:51
ioi, fata, tu nu te-ai saturat de romantzu asta ?
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:51
De la: Anouk, la data 2010-01-12 21:46:27pik, poate faceti schimb de id-uri

Am eu o banuiala ca lui pik ii plac "pustoaicele" ca noi.
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:52
De la: Eleenna, la data 2010-01-12 21:51:24 DACA AVETI DE GAND SA MAI FACETI MISTO DE MINE,VA ROG FRUMOS,PASTRATI'VA GLUMELE PT VOI PT CA SUNT F INDURERATA SI SUPARATA

Pai a cui e vina fato ca tu suporti un dobitoc si mai si suferi pentru el? Ia fa doi pasi inapoi si uita-te la tine sa vezi ce ras o sa te ia.
Doara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:53
auzi, hai ca incep sa ma enervez...ce tot miauni aici ? zici ca se prapadeste lumea ca un pushti cu acnee nu baga in seama una de 16 ani

meri si discuta cu mama ta, ca deja ne-ai zabunit de cap cu dramoleta asta
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:54
De la: Eleenna, la data 2010-01-12 14:53:50buna01...nu pot sa fac asa ceva,nu ma lasa inima si sincer,nici nu vreau asta.Il iubesc prea mult,iubirea asta nu e de o zi sau doua...e de 2 ani jumate si e tot mai puternica...Nu stiu ce sa ma fac...ma tem ca nu o sa pot repara greselile ce le'am facut si ca de data asta,chiar s'a terminat:-
Pai trebuie sa iti calci pe inima...De ce nu mergi si tu la o biserica si roagate la Dumnezeu sa te ajute sa iei decizia corecta....Sa fii mai puternica...Te pup si numai bine...Nu trebuie sa te lasi asa afectata,,dar nu iti mai face si tu inima rea,,sa te gandesti atata la el...ROAGATE LA DUMNEZEU
omulsincer
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:56
pai il iubesc :(.si sunt constienta ca din vina mea s;a ajuns aici...si prietenele mi;au spus...daca nu il stresam atat de mult si daca nu eram atat de copila,acum nu eram in sit asta:(...

nu pot sa ma gandesc ca kiar nu mai exista o sansa...mai bine sa mor,dar numai asta sa nu se intample:((...as face ORICE numai sa fie bine si sa fim impreuna:((
Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:56
vrei sa mori ? bine...go planet...inseamna ca nu meriti sa traiesti
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:58
buna01...ms mult..

ia id meu te rog...

elenaelle15@yahoo.com

ms mult
Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:59
De la: Eleenna, la data 2010-01-12 21:59:05buna01...ms mult..

ia id meu te rog...

elenaelle15@yahoo.com

ms mult
Ok te pup
omulsincer
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:02
De la: buna01, la data 2010-01-12 22:02:01
De la: Eleenna, la data 2010-01-12 21:59:05buna01...ms mult..

ia id meu te rog...

elenaelle15@yahoo.com

ms mult
Ok te pup
hai pe mess,,nu da accept la toti,,,ca sunt multi mistocari rautaciosi pe garbo
omulsincer
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:02
Lasa Elena ca astea sint momente fericite - cind chiar esti "indurerata" nu poti sa il suni sau sa ii raspunzi la apeluri si nici sa te injuri cu el la telefon. Astea's tandreturi de noapte buna. Un fel de mi-e dor de tine, te pup, pa. Va bagati in seama, e de bine.

Ai face "orice"?
Vezi ca e un cuvint cu multe sensuri... Tu doar te joci de-a tragedia, si doar la nivel declarativ.
quasaria
Postat pe 13 Ianuarie 2010 08:18
" Lasa Elena ca astea sint momente fericite - cind chiar esti "indurerata" nu poti sa il suni sau sa ii raspunzi la apeluri si nici sa te injuri cu el la telefon. Astea's tandreturi de noapte buna. Un fel de mi-e dor de tine, te pup, pa. Va bagati in seama, e de bine.

Ai face "orice"?
Vezi ca e un cuvint cu multe sensuri... Tu doar te joci de-a tragedia, si doar la nivel declarativ. "

Pai azi noapte mi s'a facut rau.Am vorbit cu el la telefon si la inceput a vorbit asa anapoda,a zis ca pana la urma ,in sara aia cand ne'am intalnit si cand mi'a spus sa il ajut sa ma iubeasca.sa fim impreuna,cand ma imbratisa intruna si etc...cik a facut chestia aia ca sa se scape de mine,apoi a zis ca a facut ca sa faca misto de mine.Vedeti?ce sa mai cred?nu stiu ce sa mai cred,i'am spus si lui ca se schimba de la un minut la altul si nu mai stiu cand sa il cred si cand sa nu il cred.La un moment dat i'am inchis telefonul,desi s'a jurat ca daca ii inchid telefonul nu va mai raspunde niciodata.I'am dat un sms inainte si i'am zis"Daca si de data asta o sa vb urat si o sa faci pe smecherul cu mine,iti promit ca nu ma vei mai veda niciodata si nu vei mai auzi de mine",dupa care a raspuns cu o voce asa calma si linistita...i'am spus ce am avut de zis,i'am reprosat faze din trecut de care acum sustine ca cik ar fi fost la misto fata de mine...si a zis sa nu ne apucam acum sa numaram de cate ori l;am mintit eu si de cate ori el si faze dinastea.
nDupa aceea i'am zis"eu atata iti mai spun:atata timp cat inca ma ai,tpt asa urat sa te porti cu mine si sa fiu pt tine egala cu 0.bine?ca abia dupa ce ma vei pierde pt totdeauna vei realiza cat de mult ai gresit acum,facandu;mi toate chestiile astea"si nu zicea nimic...si am zis"mai esti acolo?ma auzi?"Si a zis"pai...te aud ca nu is surd"...si am zis"pai atunci de ce nu zici nimic?"Si face"apai nici nu stiu ce sa mai zic.nu mai am ce sa iti zic".si am zis atunci"bine,tot asa sa faci.lasa..."si a zis el"no bine.sa nu ma mai cauti niciodata.bine?"si am zis"nici nu o sa te mai caut,stai linistit"si a zis"inchide tu prima"Si am zis"inchide tu.."Si a zis"lasa...inchide tu"...dupa aceea i'am spus ca imediat o sa inchid si mi'a spus "iti doresc multa fericire,sanatate,sa iti gasesti un baiat care sa te merite si ...Dumnezeu cu tine".Simteam ca nu mai pot,ca mi se rupe inima in mine!!!:((.Apoi,dupa ce am inchis,am cazut jos,mi'a fost rau toata noaptea,astazi la fel...

Apropo,la inceput,aseara,cand am vorbit primele dati,mi'a zis ca pana la urma nu neaparat din cauza mea s'a terminat ceea ce am inceput in seara aia cand ne'am intalnit si cand credeam ca vom continua si ne va fi bine...ca cik l'a determinat cineva.si am zis sa imi spuna cine si a zis"o fata ...aia cu care stau"...si cand colo el nu sta cu nimeni,stiu din sursa 100% sigura. Apoi,in timp ce vorbeam,eu eram f suparata,ma simteam rau si plangeam dar fara sa isi dea el seama...si asa din bun senin ,in timp ce i'am zis ca ma doare enorm ca il iubesc si l'am iubit,m'am daruit lui,am avut incredere in el ..iar el si'a batut joc..si din bun senin a zis"nu mai pot sa vb.adio"..asa grabit si agitat.

Nu imi mai pot explica comportamentul lui,stiu doar ca sufar ff mult:(
Azi,cum nu am fost la scoala din cauza ca ma simteam atat de rau,i'am trimis mesaj sa vina pana la mine sa il vad pt ultima oara si a zis"hai tu tai'o cine crezi ca vrea sa te vada" "apoi i'am spus"atata iti mai cer,sa te vad pt ultima data "si a dat mesaj"ma vezi in fiecare zi la scoala.pa"si am zis"acum nu sunt la scoala si nu o sa te mai vad niciodata.haide pana la mine sa imi iau adio de la tine pt ca alta data nu ma vei mai vedea,nu vei mai auzi de mine, ai sa vezi",la care a zis"du'te tu dracu..." si am zis"pai ma duc ma' dar prima data vreau sa te vad,sa iti spun adio,sa imi cer iertare ca te'am iubit si te'am stresat,apoi nici macar nu iti vei mai aminti de mine"si a zis"nu fato .multa bafta!"si am zis ca nu am nevoie si etc...
Tot asa a continuat discutia noastra...fara sens:-
Eleenna
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:43
lenus,

asa pisi..hai ca ai fost inteleapta cu remarca asta de la sfarsit...

Doamne...
da' eu am ramas masca cate elene,helenite,ele...sunt pe site-ul asta....
iasomia
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:47
pai asta e numele meu...ce sa fac?:-?
Voi ce credeti?ce parere aveti de el si ce credeti?Nu vom fi niciodata impreuna?Chiar nu tine deloc la mine?
Eleenna
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:09
eleeno....nu....sincer...nu,....nu....nu...lasa l in pui mei.....
nazirra
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:11
DUMNEZEULE!!!:((:((:((...eu fara el nu pot continua.Si voua si mamei mele vi se pare ca sunt chestii copilaresti,pt ca vedeti ca am numai 16 ani si ceva...dar NIMENI ,absolut nimeni nu poate sa inteleaga prin ce trec eu si cat de amar mi;e sufletul:((.
As face orice numai sa tina la mine...eu fara el nu pot sa traiesc,indiferent de ce spuneti voi...nu uitati ca iubirea e viata,iar daca iubirea lipseste,atunci lipseste si viata:((:((.Asa e si la mine...daca nu il mai am pe el,nici viata nu mai am pt ca nu mai pot merge mai departe oricat de mult mi;as dori:-
Eleenna
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:20
mai elena ....hai sa ti explic sa intelegi:
ca la scoala:
1.tu il iubesti.tu.
2.el nu . nu.
3.intr o relatie e nevoie de doua persoane .la tine esti doar tu.
4. gresala uriasa este ca i ai aratat lucru asta ,iar acum nu face decit misto de tine.
5. capu sus ,mergi inainte,o sa ti treaca....din contra, cu cit te ti dupa el mai mult cu atit va fugi mai tare de tine.
nazirra
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NEATENTIA SOTULUI MA INPINS IN BRATELE UNUI ALT BARBAT 53 De la: luptatoareacurajoasa 18 Mai 2010 22:15
divort dupa 22 de ani de casnicie 19 De la: chrystal_10 21 Ianuarie 2010 00:04
am mintit... 86 De la: iustina21 13 Iulie 2013 17:13
Jocul cu dragostea 22 De la: garbo_1165 17 Aprilie 2012 01:54
Ce parere aveti?Am nevoie de sfaturi in legatura cu situatia mea 8 De la: quasaria 16 Decembrie 2009 23:33
Setari Cookie-uri