Topicul "singuraticilor" -- pentru cei ce nu apartin nici unui grup de pe Garbo

oalio, ilsi
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:39
pai, da, ca vorbea saracul de unul singur prin topicul lui de rezistenta...si cred ca n-a mai rezistat de atata rabdat...
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:44
pikule...ia-n uite-te la noul nume al irinucai ....e GARD-o....nu strad-o.....deci...logic...face sex oral pe langa gard.....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:11
...gardul de pe strada
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:17
Al cui e topicul acesta,bre,ca nu ma dumiresc,acum citesc si eu ceva,la o tigare,de ,sf.ION
Ce IRINUCA,face 100 metri garduri?
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:20
e topicul lui rozel, cea cu sexul oral. Si cum se simte cam singurica, s-a apucat de rezistenta impotriva unora de le zice "etilisti".. io cre'ca ca e vorba de muncitorii de la fabrica de alocool etilic de peste drum.
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 01:13
scrichule...e etilista aia cu oralele...de ne cerea noua sfaturi...
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 01:21
Observ ca pana la urma toata lumea este singura aici. Daca tot ai deschis un topic despre "grupuri" ar fi corect din partea ta sa spui si cam care ar fi acelea. Din ce spui tu ar fi mai multe. Zi-i draga nu tine in tine ca altfel explodezi.
Doara
Postat pe 8 Ianuarie 2010 18:35
Eu depun marturie ca esti singura Sigur te plictisesti.Altfel nu vad de ce ai fi aterizat pe aici
Matracuca166
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:25
De la: anakin, la data 2010-01-08 01:13:49e topicul lui rozel, cea cu sexul oral. Si cum se simte cam singurica, s-a apucat de rezistenta impotriva unora de le zice "etilisti".. io cre'ca ca e vorba de muncitorii de la fabrica de alocool etilic de peste drum.


cand glumiti voi....e de bine....e de ras....ce mai e belea!!!
cand glumesc eu.....faci analize.....
cre ca pan la coada esti un pic etilist....
ca elitist....nu m-ai convins
mai besau kinule!!!
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:45
De la: Dor_marunt, la data 2010-01-08 18:35:10Observ ca pana la urma toata lumea este singura aici. Daca tot ai deschis un topic despre "grupuri" ar fi corect din partea ta sa spui si cam care ar fi acelea. Din ce spui tu ar fi mai multe. Zi-i draga nu tine in tine ca altfel explodezi.


doruletz......grup e atunci cand e mai multi de 2....adica cel putin 3....
si aici ....daca observi......voluntar sau involuntar sunt create grupuri.

app....cica de-asta e avantajos sa faci sex in grup....
poti sa lipsesti oricand....ca nu se baga de seama lipsa....
pe cand in doi.....
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:48
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-08 19:45:05 cand glumiti voi....e de bine....e de ras....ce mai e belea!!!
cand glumesc eu.....faci analize.....
cre ca pan la coada esti un pic etilist....
ca elitist....nu m-ai convins
mai besau kinule


Atunci "mai besau" la tine acasa, ca poluezi atmosfera pe aici, ciochisto...

.. apropo, cum mai stai cu botanismul?..
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:21
ie-te-te...cine vorbea de sex in grup....ce faci mami??? nu gasisi in seara asta un grup unde sa te integrezi??? esti pe uscat???? nasol...
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:24
De la: tutankhamon, la data 2010-01-08 22:24:15ie-te-te...cine vorbea de sex in grup....ce faci mami??? nu gasisi in seara asta un grup unde sa te integrezi??? esti pe uscat???? nasol...

tuta mica...asta ai inteles tu din bancul ala???
ca as fi vreo nesatula.....???
esti patetica....
sau n-aveai de cine sa te iei in seara asta???
vrei s-o dam in mangleala amandoua???
shoot...ca eu duc....tu???
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:42
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:21:41
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-08 19:45:05 cand glumiti voi....e de bine....e de ras....ce mai e belea!!!
cand glumesc eu.....faci analize.....
cre ca pan la coada esti un pic etilist....
ca elitist....nu m-ai convins
mai besau kinule


Atunci "mai besau" la tine acasa, ca poluezi atmosfera pe aici, ciochisto...

.. apropo, cum mai stai cu botanismul?..

iar tu gandac kinuit....vad ca dai tare cu jignitu...
macar stii ce-am zis ???
sau nu te pricepi la limbile nationalitatilor conlocuitoare???
aaaaa....pardon.....tu nu-ti dai seama ce sa faci cu limba de la ceas....dar cu aia din gura ta imputita.....
sictir pezevenchi
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:45
ROZETO,ce e aia mangleala???,ia zi aicea,sa stim si noi.
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:47
acum m-am prins...asta e un alt topic unde se injura pe fata lumetu'

parca mai era unu' teleski ii zice...

e jenant de-a dreptu'...
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:47
...bre, aștia snguri de p-acilea, vedeț c o s vin miciulic din dragoste bre s ne vizteze... cic o s fac amoare mare..o s stam doar de pupturi....

...bre scri, mangleala cic e un fel de ciordeal
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:50
Pai nu a spus ea sau el,,ca nu vrea sa fie deranjat de cotofene...Normal ca va vorbeste urat daca il tot deranjati...Poate ca nu ii place de fata voastra,de cei rai
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:51
rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este un no man's land, total antagonista mocirlei in care traiesti.

Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al etniilor conlocuitoare pe care le clamezi.
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:52
De la: scrichy, la data 2010-01-08 22:47:34ROZETO,ce e aia mangleala???,ia zi aicea,sa stim si noi.

scumpico...sorry dar argoul nu se invata pe site-ul asta....aici se invata numa chestii prima...
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:52
De la: daria_pet, la data 2010-01-08 22:50:30...bre, aștia snguri de p-acilea, vedeț c o s vin miciulic din dragoste bre s ne vizteze... cic o s fac amoare mare..o s stam doar de pupturi....

fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:53
rozeto.....nu ma pune la incercare, ca nu stii tu ce pot...mai bine vezi-ti de rozeta ta, ca vad ca oarecum duci lipsa si e cam uscata....ai dorinti, dar n-ai putirinti.....si daca nu te baga lumea in seama, te bagi singura prin injurii si porcarii date pe cioc....

eu una nu ma mai pun la mintea ta din respect pentru colegii de pe acest forum....dar daca vrei tu sa te faci in continuare de ras...be my guest....da mama....da tare....si daca nu reusesti...mai trage o data...ia vezi...poti???
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:53
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:52:11rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este sinonima mocirlei. Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al nationalitatilor conlocuitoare pe care le clamezi.
Pai nu a spus ea sau el,,ca nu vrea sa fie deranjat de cotofene...Normal ca va vorbeste urat daca il tot deranjati...Poate ca nu ii place de fata voastra,de cei rai
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:54
De la: tutankhamon, la data 2010-01-08 22:53:59rozeto.....nu ma pune la incercare, ca nu stii tu ce pot...mai bine vezi-ti de rozeta ta, ca vad ca oarecum duci lipsa si e cam uscata....ai dorinti, dar n-ai putirinti.....si daca nu te baga lumea in seama, te bagi singura prin injurii si porcarii date pe cioc....

eu una nu ma mai pun la mintea ta din respect pentru colegii de pe acest forum....dar daca vrei tu sa te faci in continuare de ras...be my guest....da mama....da tare....si daca nu reusesti...mai trage o data...ia vezi...poti???
Pai nu a spus ea sau el,,ca nu vrea sa fie deranjat de cotofene...Normal ca va vorbeste urat daca il tot deranjati...Poate ca nu ii place de fata voastra,de cei rai
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:54
pentru cei ce nu apartin nici unui grup de pe Garbo

eu nu inteleg un lucru..cum vine asta?
poi nu suntem in COMUNITATEA GARBO?


COMUNITATE= grup de oameni cu interese, credințe, obiceiuri, norme de viaț comune; colectivitate, societate. ♢ totalitatea organismelor vegetale care ocup o anumit zon geografic, avnd relații reciproce. (
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:55
De la: buna01, la data 2010-01-08 22:54:03
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:52:11rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este sinonima mocirlei. Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al nationalitatilor conlocuitoare pe care le clamezi.
Pai nu a spus ea sau el,,ca nu vrea sa fie deranjat de cotofene...Normal ca va vorbeste urat daca il tot deranjati...Poate ca nu ii place de fata voastra,de cei rai


iar tu bashti d-aci.. marsh in lala-land-ul tau.
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:55
DARIA,pup fata,pentru traducere,dar nu trebuia sa raspunzi,tu,eu pe Rozeta am intrebat-o,stiam traducerea,dar nu prea mergea,in expunerea ei la adresa lui TUTH
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:55
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:52:11rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este un no man's land, total antagonista mocirlei in care traiesti.

Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al nationalitatilor conlocuitoare pe care le clamezi.

serios moncherica..??? de unde dedusesi tu toate chestiile astea adanci???
din putul gandirii tale elitiste???
si.....n-am clamat ....am exprimat doar......
iar tu....micutule alexander....ai repetat......
TheDarkRose
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:56
Obligati lumea sa va bage in seama..Poate ca nu le place de voi...Fiecare om are preferintele lui...Pt ca nici mie daca nu imi place modul de gandire a unei persoane,,,o ignor...Daca ma deranjeaza ii vorbesc urat..Asa sa nu ma mai sufoce cu prezenta de care nu avem nevoie
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A devenit sexul ghilotina omenirii? 148 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:38
Fantezii.......sexuale 159 De la: fleurdelis 13 Martie 2010 22:25
crezi in iubire vesnica? 327 De la: anisoaraf 27 Octombrie 2010 19:00
de ce nu...???? 35 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:31
Buna, imi place sa ma uit la iubtul meu in timp ce face sex cu alta femeie 78 De la: Princess1990 20 Ianuarie 2014 01:22
Setari Cookie-uri